Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(zyzi @ 2008 04 09, 12:58)
Sveikos mamytes! ir dar  nestuke.gif  mums jau savaite! dziaugemes be galo ir tikrai i savo dukryte galeciau ziuret ir ziuret ir neatsiziuret wub.gif
Bet va kokia beda mus kamuoja ji prie papo nori but istisai kaip ligoninej pasake tai dabar normalu vaikui papas ir maistelis ir zindukas g.gif  bet va tai jei manim kas rupintusi tai gali ir gulet su vaiku visa diena mirksiukas.gif o reik ir valgyt pasdaryt ir susitvarkyt kaip jus ar taip nebuvo?


ooo taip , labai pažįstamas jausmas. Pakentėk truputuką. Žinok, susireguliuos viskas po truputį. Aš tai tuo laiku nieko ypatingo valgyti nedariau - dešrelės, koldūnai, košės visokios ir t.t. Net buvau įsigudrinusi lovoje maitindama lelytę dar ir pati pavalgyti doh.gif

Mano Adelė irgi kabėjo ant papulių kokių porą trejetą savaičių. Kai tik pradėjom vaikščioti į lauką, tarpai ėmė darytis vis ilgesni tarp noro turėti burnoj papulį.

Be abejo, žinai, kad gimdamas leliukas patiria labai didelį stresą. Tu esi jam/jai dabar ir paguoda, ir saugotoja!

Mes išsivertėmė be žinduko, nors toks noras buvo kilęs. Džiaugiuosi, kad nepasidavėm smile.gif Dabar nereikės vaiko atpratinti nuo jo.

Dėl rankinuko - tokio amžiaus leliukas dar nežino, kad to galima šiaip reikalauti. Tikrai nebijok, kad bus rankinukas. Nešiok, glostyk - vaikiukas bus ramesnis. O vat jau nuo kokio 6 mėn. pradeda gudrauti tongue.gif Tada ir paauklėsi rolleyes.gif

Dauguma šį etapą praeina - pvz., man jis buvo sunkiausias. Tiesa, dabar dantys lenda, bet čia jau kita istorija biggrin.gif

Mes su tavim! Laikyk frontą! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesija: 11 balandžio 2008 - 07:56
Sveikos, mums dar iki gimdymo pora menesiuku, bet jau labai nerimaujam kaip ten bus atvaziavus is ligonines i namucius. Galvoju pasikviest jaunesne 19m. sese pagyvent pas mus (ji su tevais kitame mieste) kad padetu siek tiek su maisto gaminimu ir pan., nes tevelis nelabai gales iseit tevystes atostogu. Kaip manot, ar gera mintis? g.gif
Atsakyti
Aciu, merginos kad paguodet! ba as pati jau kaip popierius ir valgyt nenoriu kazin ka susigalvot , paziuriu i maista ir vemt noriu schmoll.gif galvojau kad ir pienuko gal jau mazai, bet kur ten po maitinimo pabandziau nusitraukti tai kaip karvute lotuliukas.gif to pieno pilna nors krutine ir minksta pasidare. Tai pienelio pagailo ismest tai ir ta suvalge is buteliuko ir vis tiek iesko papuko nepasotinama blink.gif o siap tai nuostabi mergaite tikiuosi kad po truputi viskas ieis i ritma!
Papildyta:
mes kai grizom namo tai kaip puole vaziuot visi, tai as pavargau! man gal geriau vienai, nes po to ir kitiem reik demesio, o dabar mes sau su mergyte po truputi ir viska pasidarom. Bet jei sesute nori tai gal gerai yra pagalba leistu tarp maitinimu numigt paziuretu lialiu
Atsakyti
QUOTE(Dviveide @ 2008 04 11, 13:09)
Sveikos, mums dar iki gimdymo pora menesiuku, bet jau labai nerimaujam kaip ten bus atvaziavus is ligonines i namucius. Galvoju pasikviest jaunesne 19m. sese pagyvent pas mus (ji su tevais kitame mieste) kad padetu siek tiek su maisto gaminimu ir pan., nes tevelis nelabai gales iseit tevystes atostogu. Kaip manot, ar gera mintis? g.gif


Man asmeniskai nesinorejo jokiu mamu, sesiu, broliu ar anytu salia. schmoll.gif Norejau buti tik as, mano vaikiukas ir vyras. Norejosi ramybes. Juk pirmiausia reikia priprasti prie naujojo seimos nario ir prie tos minties, kad dabar seima - ne dviese, o tryse thumbup.gif .
Bet cia tikriausiai kiekvienam individualiai. Pagimdysi ir pajusi ar nori, kad kazkas butu salia, ar ne. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzi @ 2008 04 11, 14:38)
Aciu, merginos kad paguodet! ba as pati jau kaip popierius ir valgyt nenoriu kazin ka susigalvot , paziuriu i maista ir vemt noriu schmoll.gif  galvojau kad ir pienuko gal jau mazai, bet kur ten po maitinimo pabandziau nusitraukti tai kaip karvute lotuliukas.gif to pieno pilna nors krutine ir minksta pasidare. Tai pienelio pagailo ismest tai ir ta suvalge is buteliuko ir vis tiek iesko papuko nepasotinama blink.gif o siap tai nuostabi mergaite tikiuosi kad po truputi viskas ieis i ritma!
Papildyta:
mes kai grizom namo tai kaip puole vaziuot visi, tai as pavargau! man gal geriau vienai, nes po to ir kitiem reik demesio, o dabar mes sau su mergyte po truputi ir viska pasidarom. Bet jei sesute nori tai gal gerai yra pagalba leistu tarp maitinimu numigt paziuretu lialiu

Su tais lankymais tai tikrai vienas vargas.Geriau visiems pasakyt, kad tik po poros savaiciu ateitu ax.gif
As tai pirma diena apsizliumbiau koki 10min taip pasimetus buvau namie.Atrode kazko reik vaikui, kazko truksta, o ko ne pati nesuvokiau doh.gif Tada vyrui isposkinau, kad esu netikus motina ir apsizliumbiau doh.gif Vyras pasake, kad as esu gera, kad nusiraminciau ir eiciau su lelium paguleti. Tiek tereikejo iki ramybes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2008 04 12, 21:29)
Su tais lankymais tai tikrai vienas vargas.Geriau visiems pasakyt, kad tik po poros savaiciu ateitu ax.gif
As tai pirma diena apsizliumbiau koki 10min taip pasimetus buvau namie.Atrode kazko reik vaikui, kazko truksta, o ko ne pati nesuvokiau doh.gif Tada vyrui isposkinau, kad esu netikus motina ir apsizliumbiau doh.gif Vyras pasake, kad as esu gera, kad nusiraminciau ir eiciau su lelium paguleti. Tiek tereikejo iki ramybes ax.gif


mes svecius priemem tikpo dveiju menesiu kai viskas nusistovejo,apsipratom patys su vaiku..ir niekas anksciau nelindo,nors ir didele gimine ir platus draugu ratas..dar iki dabar ne visi aplanke,dar smagiau po biski priimti smile.gif as verkdavau ir del nieko,..kas netikus esu,kad pati nepagimdziau kad pieno mazai..ai zodxziu.pamenu per Kaledas puosiu egle o asaros kaip pupos byra verysad.gif vyras vis ramindavao ir ramindavo.. rolleyes.gif 4u.gif is pradziu sunku visom manau.
Atsakyti


QUOTE(Buzulkaa @ 2008 04 13, 09:52)
mes svecius priemem tikpo dveiju menesiu kai viskas nusistovejo,apsipratom patys su vaiku..ir niekas anksciau nelindo,nors ir didele gimine ir platus draugu ratas..dar iki dabar ne visi aplanke,dar smagiau po biski priimti smile.gif as verkdavau ir del nieko,..kas netikus esu,kad pati nepagimdziau kad pieno mazai..ai zodxziu.pamenu per Kaledas puosiu egle o asaros kaip pupos byra verysad.gif  vyras vis ramindavao ir ramindavo.. rolleyes.gif  4u.gif is pradziu sunku visom manau.
N apas mus tik mano tetis buvo atvaziaves tik koki 10min ir tai uzteko, o vat ligoninej viena diena buvo trys aplanke, tai buvau ziauriai pervargus.O i namus visa men nieko daugiau neileidom.Kaip as pasakiau kol paciai noro nebus, tol neisileisiu mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man baisiausia yra kai pradeda lankytojai verztis i svecius doh.gif Mums tik 4 dienos .Pries dvi dienas grizome su maziuku namo is ligonines,ir isivaizduokit, priguzejo is karto sveciu doh.gif .Man tai lengvas sokas buvo.As nepailsejusi, negaliu sedeti, reik maziukui su nauja vieta apsiprasti, o cia....svecius priiminek gun_rifle.gif Ot yra nesupratingu zmoniu fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Titute @ 2008 04 13, 13:10)
Man baisiausia yra kai pradeda lankytojai verztis i svecius  doh.gif Mums tik 4 dienos .Pries dvi dienas grizome su maziuku namo is ligonines,ir isivaizduokit, priguzejo is karto  sveciu  doh.gif .Man tai lengvas sokas buvo.As nepailsejusi, negaliu sedeti, reik maziukui su nauja vieta apsiprasti, o cia....svecius priiminek gun_rifle.gif Ot yra nesupratingu zmoniu  fool.gif

tai ignoruokit skambucius arba geriausiai tiesiai sviesiai mes pavarge, negalim. mes tai pasakem, kad laikomes gydytoju rekomendaciju ir nieko maziausiai men laiko neisileisim biggrin.gif stebejos, bet pro duris nesiverze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2008 04 13, 10:14)
N apas mus tik mano tetis buvo atvaziaves tik koki 10min ir tai uzteko, o vat ligoninej viena diena buvo trys aplanke, tai buvau ziauriai pervargus.O i namus visa men nieko daugiau neileidom.Kaip as pasakiau kol paciai noro nebus, tol neisileisiu mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


O kaip paaiskinti giminem ir draugam, kad dar ne laikas? Mes tik ruosiames leliuko atejimui i si pasauli bigsmile.gif , bet mane jau kankina mintis apie svecius g.gif , draugu ratas labai platus ir giminiu nemazai. Tai net neisivaizduoju kaip zmonem pasakyt/paprasyt, kad is karto nepredetu musu lankyt doh.gif ! Gal galite patarti kaip ta galima padaryti kuo svelniau, neuzgaudant zmoniu jausmu, bei geranoriskumo? blush2.gif
Atsakyti
Ko gero, cia kuo svelniau neiseis...As jau dabar sakau tevams, kad jokiu lankymu ligonineje, o kai atsigausim ir priprasi, kuo greiciausiai pasikviesim, nemanau, kad anksciau nei uz dveiju savaiciu nuo gimimo...O kiti gimines ir tolimesni nei tevai ir broliai seses, is vis tegu pamirsta menesiui dviems...Tiesiai sviesiai pasakysim, kad nepasiruse dar. Nematau nieko cia blogo, ir niekas neturi teises verztis i musu erdve.
Atsakyti
O kaip jums mamytes su pienuku? maniske tai nepasotinama, as jau galvoju gal pas man pieno mazai? ji vis papuko iesko tai kai duodi tai atrodo kad nevalgius kazxin kiek taip ciunpa vyras net juokias kokius garsus leidzia.
o kiek jau turetu pienelio suvalgyt mums antra savaite eina? as pabandziau nusitraukt po maitinimo tai yra pienelio, o kita kart nera gal nevienodai ji istraukia? susyla prie krutines ir miega nepavalgo o gal sunku dar?
Atsakyti