Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

as irgi tik uz meile ir siluma kudikiams, mums jau puse metu sveriame 9 kg bet nesigailiu kad savo rankeles pratinau sita stebukleli prie sirdies laikyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(larieta10 @ 2008 02 25, 18:01)
as irgi tik uz meile  ir siluma kudikiams, mums jau puse metu sveriame 9 kg bet nesigailiu kad savo rankeles pratinau sita stebukleli prie sirdies laikyti  blush2.gif

drinks_cheers.gif juk meiles niekada nebus per daug wub.gif
Atsakyti
O ash gimdymo namuose, pamenu, labai pripratau prie to kad kriaukle, spintele su maistu ir leliukas viskas vienoje vietoje, tai namo sugryzhus buvo labai sunku persitvarkyti i tai kad kriaukle ir virtuve yra gan tolokai nuo lial'kos lovytes ir visur neshiodavausi lial'kina su savimi ant ranku kadangi pripratau gimdymo namuose kad mazhoji ka bedaryciau visada yra matoma ir girdima, tai namie negalejau be jos net i tulika ramiai nueiti lotuliukas.gif lotuliukas.gif na o kai po 2 savaiciu prasidejo pilvuko diegliai kurie truko iki metu mazhdaug, o gal net ir ilgiau, tai mano mazhyle girdedavo ir kaimynai ir kaimynu kaimynai, a mane tai maniau i durnyna reiks vezhti, nes vaikas rekdavo kiauras paras..ir jokie espumizanai, kmynu arbatikes ir t.t. nepadedavo, padedavo tik kojyciu prispaudimas prie pilvuko taip kad lialiukas papurpsetu ir pakakotu, tada budavo valandeliai ramybes blink.gif blink.gif
Atsakyti
as pirma savaite labai depresavaupirma diena kai pagimdziau,net tevu i palata neisileidau,aprekiau blush2.gif gryzus namo visa savaite su niekuom nekalbejau blush2.gif na zinot pirmas vaikas..bet po savaites vel viskas susitvarke,gryzo i savo vezias biggrin.gif aciu dievui kad niekas neuzpyko,visi suprato isteriju priezasti smile.gif
Atsakyti
Mus paleido is ligonines viena diena anksciau, nei buvo sakiusi gydytoja. doh.gif Norejau greiciau namo, bet kai grizau...radau vyro "tvarka". lotuliukas.gif O dar atvaziavo susipazinti su mazuoju gyventoju mano tevai, prosenele ir sesuo... Man buvo sudetinga, nes viska isivaizdavau, kad bus kaip filmuose buna... blush2.gif Bet viskas susitvarke, kai man vyras dave issimiegoti thumbup.gif
Atsakyti
Man tik grizus namo pasidare daug ramiau negu ligoninej, kazkaip dingo visa baime. Jau tik pagimdzius atsirado mamos inkstinktas wub.gif meile, siluma, atrodo del vaikucio - kalnus nuversciau. O va mano vyras, tai mazojo kokius 2 menesius negalejo paimt, taip bijodavo, kad ko netaip nepadarytu - po prakaitu stovedavo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš dar iš spuogelių temos. Su pirmu buvo tokie spuogeliai ant veiduko, kad net nebuvo odos lopinėlio matyti unsure.gif be spec. vaistukų verysad.gif o antram irgi randasi, keli ant akytės... g.gif
Aš vargstu su atpilinėjimu, tai vyksta nuolat, nors ir atrūgsta g.gif
Atsakyti
ir maniškį išbėrė po akytėm unsure.gif
nežinau, ar čia reakcija maistui, ar dėl to, kad per šiltai vaiką rengėm doh.gif

šiaip mes namuose jau savaitę. viskas kaip ir gerai, vaikas pakankamai ramus. baisu būna, tik kai jis pradeda rėkti, o aš nesuprantu, kodėl, ir kai MB išvažiuoja iš namų. man su juo kažkaip ramiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
norejau paklausti, kaip jums su nuotaiku kaitom grizus is ligonines ir ka per dienu dienas veikiat, kad tokios nuotaikos nekankintu?
Atsakyti
QUOTE(Auguste08 @ 2008 03 17, 11:54)
Sveikos,
norejau paklausti, kaip jums su nuotaiku kaitom grizus is ligonines ir ka per dienu dienas veikiat, kad tokios nuotaikos nekankintu?

zinai, budavo, kad bliaudavau i debeselius ziuredama... arba noredavau nakti primust vyra, kad prie vaiko turiu viena keltis...
man labiausiai padejo plepejimas su draugem, ir pasivaiksciojimai lauke. isimesdavau savo maziu i vezima ir varydavom i koki parkeli... dar knygas skaitydavau - nes mazius labai ilgai zysdavo, tai per ta laika, kol jis budavo prie kruties, kelis storus romanus perskaiciau.
Atsakyti
Sveikos mamytes, biggrin.gif
mums siandien sueis lygiai savaite kai gimem smile.gif
Esam labai laimingi biggrin.gif viska speju nuveikti ka iki gimdymo nuveikdavau, nes mazius tik miega ir miega -diena nakti, diena valgo, nakti nei kaip nepriverciu, ir palyginti labai mazai verkia -bet kai prabunada atrodo tikrai zvalutis -drauges ssko tik dziaukis, o mane tai neramina..... na tikrai turbut as durna kad jis pas mane toks angelelis... g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alejole @ 2008 03 21, 13:16)
Sveikos mamytes,  biggrin.gif
mums siandien sueis lygiai savaite kai gimem  smile.gif
Esam labai laimingi  biggrin.gif  viska speju nuveikti ka iki gimdymo nuveikdavau, nes mazius tik miega ir miega -diena nakti, diena valgo, nakti nei kaip nepriverciu, ir palyginti labai mazai verkia -bet kai prabunada atrodo tikrai zvalutis -drauges ssko tik dziaukis, o mane tai neramina..... na tikrai turbut as durna kad jis pas mane toks angelelis...  g.gif  smile.gif

Pirma menesi kudikeliai beveik visa laika miega ir valgo..Uztat ir laisvesne..o paskui diena miegos vis trumpiau ir demesio reiks daugiau..Bet tai dar smagiau,nes kol istisai miegodavo nebudavo nei kaip pasidziaugt 4u.gif
Atsakyti