Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(ramu @ 2008 01 30, 12:59)
Sveikos mamytes. O man iskilo klausimas del kudikelio migdymo. Suneliui dvi savaites. Tiek uosviene tiek vyras susitare vienu balsu aiskina, kad pamaitinau ir turiu padeti i lovyte ir tegu guli, kol pats uzmigs. Uosvienes manymu net nereikia prieiti prie jo, jei jis rekia. Man tai atrodo kazkokio nesamone. Kam traumuoti ka tik gimusi vaika? As suprantu, kai jau kudikiui kokie 3 menesiai... O dabar jis dar toks mazytis...


nesamone palikti,juk berekdamas jis dar labiau issibudins..

QUOTE(dru-gelis @ 2008 01 30, 13:54)
Sveikutes, mums jau antras menuo, tad galiu jus nuraminti, tie spuogeliai dingo jau po menesio  thumbup.gif  tad linkiu kantrybes !!! 
noreciau ir as patarimo - musu mazylis nemiega lovyteje  verysad.gif  ir taip nuo pat pirmos dienos kai tik gryzome is ligonines, paguldai mieganti, tai 5-10 min ir jis jau atsikeles ir taip 2 men , net nezinau ka daryti... verysad.gif  lovyte, ciuzinukas, pataleliai-viskas nauja, tad nezinau kas jam ten nepatinka. g.gif

mum irgi lovytej nepatinka,tai kol kas miegam lopsy 2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2008 01 30, 12:59)
Sveikos mamytes. O man iskilo klausimas del kudikelio migdymo. Suneliui dvi savaites. Tiek uosviene tiek vyras susitare vienu balsu aiskina, kad pamaitinau ir turiu padeti i lovyte ir tegu guli, kol pats uzmigs. Uosvienes manymu net nereikia prieiti prie jo, jei jis rekia. Man tai atrodo kazkokio nesamone. Kam traumuoti ka tik gimusi vaika? As suprantu, kai jau kudikiui kokie 3 menesiai... O dabar jis dar toks mazytis...
O ir nakti as daznai su juo uzmiegu kartu lovoje bemaitindama.
Kaip jusu leliai miega?
Papildyta:
Lankem su vyru kursus apie naujagimiu prieziura. Tokie raudoni spuogeliai su taskeliais viduje - visiskai normalu pas kudikius. tai parodo, kad tvarkosi ju virskinimo visa sistema. Jie isnyks savaime. gali buti ir baltu spuogeliu. Jokios prieziuros spec. nereikia. Maudyt vaika kaip iprastai ir jokiais buvais nespausti.


naujagimiai isbuna 9 men.pilve,jiems ten yra jauku,silta,saugu,supami.Tai yra naturalu,kad po gimimo jie to paties nori,gal netgi dar labiau.Taigi lepinkite drasiai savo kudiki,jam to dar reikia.
Papildyta:
QUOTE(ramu @ 2008 01 30, 18:38)
vat vat, pas mus tas pats. Uzmiega, tik paguldai i lovyte, po 20 min, jau dainuoja.



as tai skaiciau,kad vaika reikia atisbudusi guldyti i lovyte,jis turi pats ismokti uzmigti.Vaikai kelis kartus atsibunda,"patikrina"situacija.Jei pvz.:uzmiega ant jusu ranku ir jus mieganti paguldote i lovyte,jis trumpai prabunda,ir suvokia,kad miega kitur nei uzmigo,nera mamos ranku,kvapo ir t.t.Ir jis visiskai prabunda,nori vel ant ranku,jam miegas yra baigtas
Atsakyti
mamytes, nesiokit myluokit glauskit migdykit laikykit savo naujagimius prie saves... vykit visokias anytas su posakiais "pripras" kuo toliau.... naujagimis juk NEZINO jokio kito pasaulio be savo mamytes, pazysta tik jos kvapa balsa sirdies plakima. o visa kita - net didziausia meile suruosti svelniausi pataleliai ir puikus minkstas vezimelis jam lygiai taip pat svetimi kaip plikas gatves betonas. negali naujagimis priprasti buti nesiojamas supamas ir myluojamas, nes niekada nebuvo nuo to atprates - jis jau yra savo mamos kudikis, ir mama yra jo visas ir vienintelis pasaulis. wub.gif
naujagimiui tiek daug dar visko reikia ismokti, tik mamytes artumas jam suteiks jausma, kad jo aplinka yra saugi ir draugiska wub.gif wub.gif wub.gif
ir nesibaiminkit - tikrai ateis ta diena, kai jusu ismyluotas vaikelis sypsodamasis parodys "atia atia" ir zengs savo keleliu. wub.gif bet tik ne dabar, ne tada, kai jusu kruopytei dar kelios savaites ar pora trejetas menesiuku.... dar anksti, dar viskas priesaky wub.gif
Atsakyti
QUOTE(luckylein @ 2008 01 30, 23:49)
as tai skaiciau,kad vaika reikia atisbudusi guldyti i lovyte,jis turi pats ismokti uzmigti.Vaikai kelis kartus atsibunda,"patikrina"situacija.Jei pvz.:uzmiega ant jusu ranku ir jus mieganti paguldote i lovyte,jis trumpai prabunda,ir suvokia,kad miega kitur nei uzmigo,nera mamos ranku,kvapo ir t.t.Ir jis visiskai prabunda,nori vel ant ranku,jam miegas yra baigtas

galiu pasidalinti patirtim apie tai, kaip kudikis pats uzmiega. Na, pabandziau ir as taip padaryti. Tai keleta kartu buvo taip, kad pavalge, apsimiegojse, arba jau ir uzsnudes, tada paguldau i lovyte, jis zinoma, prasibudina. as ji apkamsau, paglostau ir sakau, miegok, ir iseinu is kambario. Tai kelis kartus pats uzmigo, pasikuite siek tiek, pasikalbejo su savimi, ir per kokias 15-30min uzmigo. Bet dabar taip nebedarau, kai nakciai migdau, tai visada pasupu ant ranku, kd uzmigtu, gal ir nekietai, bet kad padejus i lovyte jau tik pasiraivytu ir toliau miegotu. Beje, visada supu isupta i adijaliuka, tuomet kai paguldau, jam lieka silta, kaip ir ant ranku.Ir dar-susupu taip, kad rankytem nemakaluotu, o tai pats save pazadina schmoll.gif
Dar vienas isbandytas ir mum tinkantis budas-kai paguldau i lovyte, dar pasedziu, uzdedu ranka ant mazylio, kad nesimuistytu, neissibudintu, tuo paciu ir siluma dar siek tiek jaucia. Ir taip darau ir nakti, jeigu labiau pradeda muistytis ar pilvuka maudzia, is karto uzdedu ranka ant jo, kartais ir per kaldryte paglostau, ir nurimsta. Vienu metu net taip ir miegojau-as savo lovoj, o vaikutis savo lovytej prie pat manosios pristumtas ir as ant jo petuku ar soniuko ranka laikau vos ne visa nakti. Ranka iskausdavo, bet uztat ramiai miegodavo mirksiukas.gif

O diena tai dazniausiai migdau nesynej slinge, ramu ir jam, ir man. Na, buna kad ir kiemo grizus dar lovytej nusnaudzia.

O siaip tai pritariu Ragnez - na, kaip galima palikti toki kruopiuka viena lovytej. Dabar maniskis jau akim palydi, kai iseinu is kambario, tai buna griztu ir pasiimu ant ranku, kad vienas neguletu tongue.gif
Sekmes, mamos 4u.gif Klausykit savo sirdeliu wub.gif
Atsakyti
mano maziukui dabar beveik 11men,bet patikekit anksciau buvo dauk lengviau negu dabar doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif pasiskaiciau cia ivairiu nuomoniu...Nu as irgi prie tu buvau kurios nesiodavo ir myluodavo... smile.gif Tai vyras gryzes is darbo visada man priekaistaudavo,pripras ir t.t.Bet pirmas maziukas yra pirmas.Bet pats ne kitaip darydavo,is darbo gryzes-nepaleisdavo nuo ranku wub.gif Bet seip as galbut daugiau pritarciau toms,kurios sako,kad maziukas turetu priprasti uzmigti vienas.Nes kuo toliau tuo jam paciam sunkiau.Musu vyrukui jau 2m.3men.bet reikia su juo gulet kol jis uzmiega.Tai as manau "padejo" jam tie supimai ir nesiojimai.Nors aisku kiekvienas savaip..Bet ir ka besakytumem-reikia tos meiles jiems wub.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Saulė* @ 2008 02 07, 15:29)
.Musu vyrukui jau 2m.3men.bet reikia su juo gulet kol jis uzmiega.Tai as manau "padejo" jam tie supimai ir nesiojimai.

manau, kad tai nesusije dalykai 4u.gif
per nestuma ir pagimdziusi dar tiek visko is vyresnelio prisiziuresit, kad maza nepasirodys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 07 vasario 2008 - 23:43
QUOTE(Saulė* @ 2008 02 07, 15:29)
Sveikos mamytes smile.gif pasiskaiciau cia ivairiu nuomoniu...Nu as irgi prie tu buvau kurios nesiodavo ir myluodavo... smile.gif Tai vyras gryzes is darbo visada man priekaistaudavo,pripras ir t.t.Bet pirmas maziukas yra pirmas.Bet pats ne kitaip darydavo,is darbo gryzes-nepaleisdavo nuo ranku wub.gif Bet seip as galbut daugiau pritarciau toms,kurios sako,kad maziukas turetu priprasti uzmigti vienas.Nes kuo toliau tuo jam paciam sunkiau.Musu vyrukui jau 2m.3men.bet reikia su juo gulet kol jis uzmiega.Tai as manau "padejo" jam tie supimai ir nesiojimai.Nors aisku kiekvienas savaip..Bet ir ka besakytumem-reikia tos meiles jiems wub.gif
user posted image


Nu jau nujau.. Paistot mergos.. Paskaitykit straipsniu siuolaikiniu - kuo labiau myluosi vaika, tuo jis saugesnis jausis, savarankiskesnis.. Baisus dalykas - pripras.. Kiek laiko jis tilps jums ant ranku? Metus, du? ir viskas.. Paskui - kad ir kaip noresi - nei ant ranku nepasiimsi, nei pamyluosi kaip nori.. Paklaus: nu gal jau gana? Taip kad megaukites meile kudikeliams ir ju prisirisimu prie jusu..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 02 11, 16:13)
Nu jau nujau.. Paistot mergos.. Paskaitykit straipsniu siuolaikiniu - kuo labiau myluosi vaika, tuo jis saugesnis jausis, savarankiskesnis.. Baisus dalykas - pripras.. Kiek laiko jis tilps jums ant ranku? Metus, du? ir viskas.. Paskui - kad ir kaip noresi - nei ant ranku nepasiimsi, nei pamyluosi kaip nori.. Paklaus: nu gal jau gana? Taip kad megaukites meile kudikeliams ir ju prisirisimu prie jusu..


Visiškai sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
as kaip pagimdziau tai ligoninej net uzpakaliuka kudikiui bijojau isplaut,toks gleznutis man mano vaikutis buvo smile.gif vis laukdavau kada vyras i ligonine ateis tada saugiau budavo man ir vaikuti perrenkt ir tt.Likusi viena kartais neistverdavau...Kai dviese palatoj gulejom tai mintyse troskau but palatoj viena,o kai atsiradau viena toks liudesys apimdavo verysad.gif Gryzus namo jauciausi saugi.vyras visdelto 2savaites atostogu tevystes buvo pasiemes tai buvo lengviau. bigsmile.gif
Atsakyti
labas, as grizus lengvai isivaziavau i vezias, nors mazis nepasakyciau, kad labai ramus buvo.. aisku, nukentejo maisto gaminimas ir namu tvarka, bet turiu kas padeda, tai nesuku del to galvos. didziausias demesys sunui dabar wink.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
kai parvaziavome su dukryte namo,tai man buvo lb sunku priprasti prie naujo rezimo...tik aciu dievui,kaid mazyle buvo rami... smile.gif
negalejau normaliai sedeti,vaikscioti,o nuo gulejimop visus sonus skaudejo.vyras atostogu neeme,ejo y darba.tad likdavau su dukryte viena.nebuvo man baisu nei ja prausti,nei rengti,nei dar ka daryti...bet buvo lb sunku,nes paciai reikejo atsigauti,buvau lb issekusi...bet del vaikelio pamirsau visus skausmus,visus negalavimus wub.gif rupinausi ja kaip ir priklauso...kadangi ji buvo miegaliuke,tai istisas dienas miegodavome drauge.na o namai itr maisto ruosimas,patikekite liko nuosaly...(gal koky jmenesy) blush2.gif
vaikas visuomet miegodavo lovyteje.zinoma dar ir dabar ne visad pavyksta lovyteje uzmigti,tai supuojam vezimuke.niekada nuo pat gimimo nemigdem vaiko ant rnaku... schmoll.gif
Atsakyti