Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(tosius @ 2007 11 09, 18:13)
Sveikos mamytes, mes irgi norime prisijungti  ax.gif
Dar tik ketvirta diena kaip namie, nes del mamytes komplikaciju 9 paras papildomai gulejom ligoninej  verysad.gif Ir savaite laiko beveik negalejau rupintis maziuku, nes pacia maitino ir basonus keite verysad.gif  Atnesdavo i lova tik pamaitinti, gerai, kad mama su vyru galejo pasiimti atostogas ir budavo vienas arba kitas tai leliaus neisnesdavo i naujagimiu skyriu  thumbup.gif
Del kakucio tai man sake, kad iki triju paru vaikas gali nekakoti kai mama pati maitina,vadinasi organizmas viska pasisavina. Kai grizom namo pradejom primaitinti, nes "abzoriukas" valgydavo kas valanda doh.gif ir mazai miegodavo tai vaiku pediatre patare primaitint specialiu misinuku tai tustinasi kasdien
O baimiu tai 9 galybes, kadangi savaite laiko nebuvau paemus vaiko ant ranku tai "baisuji" maudyma atlieka vyras ir siaip jis drasiau su vaiku elgiasi ir nagucius nukarpo ir bambyte isvalo,o as tai bailiuke laukiu kol galva tvirtai laikys blush2.gif

labukas,mamytes,norejau paklausti kokiu misinuku primatinate,nes mes jau 2 savaiciu,bet jauciu,kad mano pienelio nebeuztenka ir jis maziau miega,vis nori ir nori valgyti,tai pirkom soju misinuka,kuris kainavo 20 lt.paskui NAN 1, nuo ju pilvuka baisiausiai pucia,tai nebezinom koki pirkti,nes tikrai pasidarys namie nuo ju sandelys 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantika @ 2008 01 09, 21:10)
labukas,mamytes,norejau paklausti kokiu misinuku primatinate,nes mes jau 2 savaiciu,bet jauciu,kad mano pienelio nebeuztenka ir jis maziau miega,vis nori ir nori valgyti,tai pirkom soju misinuka,kuris kainavo 20 lt.paskui NAN 1, nuo ju pilvuka baisiausiai pucia,tai nebezinom koki pirkti,nes tikrai pasidarys namie nuo ju sandelys 4u.gif  4u.gif



Sveikute,na mes irgi dar mazytes visai...pas mane ir bedos su pieneliu tai primaitinam Hipp 1,maniske valgo noriai ir skaniai tai ir nekeitaliojam..beto su pilvu nelabai bedu yra,nes bezdune nereali lotuliukas.gif kiekvienas vaikas individulus,kas tinka maniskei nebutinai tiks taviskiui,tiesiog ieskok tinkamo,sekmes!!! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantika @ 2008 01 09, 23:10)
labukas,mamytes,norejau paklausti kokiu misinuku primatinate,nes mes jau 2 savaiciu,bet jauciu,kad mano pienelio nebeuztenka ir jis maziau miega,vis nori ir nori valgyti,tai pirkom soju misinuka,kuris kainavo 20 lt.paskui NAN 1, nuo ju pilvuka baisiausiai pucia,tai nebezinom koki pirkti,nes tikrai pasidarys namie nuo ju sandelys 4u.gif  4u.gif

Man gydytoja rekomendavo tuteli, nes per pirma menesi per mazai priaugo. Bet gal neskubek taip duoti misinuko. Juk pas tave dar tikrai nenusistovejus pienuko gamyba.
Atsakyti
aciu labai 4u.gif ,bandysim kovoti su pilviuko putimu. wub.gif
Atsakyti
Siauliu GN bambute valo su spiritu ir skystu kalio permanganatu - po 5 paru nukrito, po 7 uzgijo.. Gal ne toks blogas tas senoviskas metodas?
Atsakyti
QUOTE(jolantika @ 2008 01 09, 23:10)
labukas,mamytes,norejau paklausti kokiu misinuku primatinate,nes mes jau 2 savaiciu,bet jauciu,kad mano pienelio nebeuztenka ir jis maziau miega,vis nori ir nori valgyti,tai pirkom soju misinuka,kuris kainavo 20 lt.paskui NAN 1, nuo ju pilvuka baisiausiai pucia,tai nebezinom koki pirkti,nes tikrai pasidarys namie nuo ju sandelys 4u.gif  4u.gif


sveikos, mamytes, mes tai jau lyg tais isaugom pilvuko putima, nors dar visko pasitaiko. pirmus menesius tai buvo daug bedeliu del pilvuko, pati maitinau labai trumpai blush2.gif isgelbejo mus gydytoja, aciu jai 4u.gif pasiule rinktis jau paruosta misinuka (kur buna mazais pakeliais jau pienukas, lieka tik pasildyti), nes lengviau toleruoja vaikiuko organizmas (misinukas buna paruostas tiksliai pagal proporcijas). kiek zinau LT yra tik Tutelis arba Semper. Tutelis pigesnis per puse. aisku, sis variantas brangesnis, nei miltukai, bet ramus miegas ir laimingi teveliai - neikainojama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JonoMama: 11 sausio 2008 - 20:06
QUOTE(jolantika @ 2008 01 09, 23:10)
labukas,mamytes,norejau paklausti kokiu misinuku primatinate,nes mes jau 2 savaiciu,bet jauciu,kad mano pienelio nebeuztenka ir jis maziau miega,vis nori ir nori valgyti,tai pirkom soju misinuka,kuris kainavo 20 lt.paskui NAN 1, nuo ju pilvuka baisiausiai pucia,tai nebezinom koki pirkti,nes tikrai pasidarys namie nuo ju sandelys 4u.gif  4u.gif



Ar truksta pienuko galima spresti pagal kudikio svori. Mano lelius pirmus menesius tiesiog nepaleisdavo manes. Bet svorio priaugdavo pakankamai. Ir nerami baisiai budavo. Pilvuka pusdavo. Kiek prisinervinau ar tik pakanka pienuko!!! Bet labai norejau maitinti ilgai pati. Tai atkakliai per dienas leidau jai zysti tiek kiek nori. Ir po kurio laiko viskas susitvarke.
Skaiciau knygas, skambinau zindymo konsultantem, klausiau gydytojos. Visos tvirtino, kad jei priauga pakankamai svorio - pieno uztenka. Jei duosiu misinuko, mazes mano pienukas, vaikuciui lengviau is buteliuko valgyt, atsisakys kruties.
Jei isties truksta pienelio- pasikalbekit su zindymo konsultantem - yra spec, programele kaip to misinuko ir kokio duoti, kad nemazetu, o daugetu mamos pienelio. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(jolantika @ 2008 01 09, 22:10)
labukas,mamytes,norejau paklausti kokiu misinuku primatinate,nes mes jau 2 savaiciu,bet jauciu,kad mano pienelio nebeuztenka ir jis maziau miega,vis nori ir nori valgyti,tai pirkom soju misinuka,kuris kainavo 20 lt.paskui NAN 1, nuo ju pilvuka baisiausiai pucia,tai nebezinom koki pirkti,nes tikrai pasidarys namie nuo ju sandelys 4u.gif  4u.gif

as irgi noriu paskatinti neprimaitinti, jeigu tikrai norite pacios maitinti MP. As pati irgi turejau visus situos nerimus, kad per mazai, nedavalgo, irgi daviau siek tiek misinuku, nes vaikas tikrai budavo nedavalges, nes "ieskodavo". Bet labai stengiausi maitinti pati, ir jis "kabejo" tikrai ilgai ir pirma, ir sita-antra men. Ir dabar maitinu po 30-40min, o pries tai ir visa valanda su manim draugaudavo, ir taip kas 2val blink.gif Na, bet iskentejau, tai antraji men gyvename visiskai be misiniu.
Daug geru patarimu ir informacijos yra siame forume prie "Kudikiu zindymo". Uzeikite. Ir sekmes!!!! 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, o kaip jus zinot kad pilvuka pucia??? g.gif Musu mergina siaip labai labai rami, bet uzeina gal kokius 3-4 kartus per diena isterisko klykimo priepuoliai, tai nebezinom net ka daryti. Dazniausiai pakisu papuka, tai kol zinda gerai, po kokiu 10 min ir vel klyksmas. Tai ar cia reiskia kad pilvuka jai skauda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taya @ 2008 01 14, 18:58)
Mamytes, o kaip jus zinot kad pilvuka pucia???  g.gif  Musu mergina siaip labai labai rami, bet uzeina gal kokius 3-4 kartus per diena isterisko klykimo priepuoliai, tai nebezinom net ka daryti. Dazniausiai pakisu papuka, tai kol zinda gerai, po kokiu 10 min ir vel klyksmas. Tai ar cia reiskia kad pilvuka jai skauda  g.gif


Kai pučia pilvuka,vaikutis verkia,klykia,riečia kojytes prie pilvuko,stene bandydamas "nuleisti gazą".Jei dažnai pučia pilvuką ir maitinat savo pienuku tai reiktų Jum susižinot nuo kokių Jūsų vartojamų produktų mažylei pilvuką pučia...o jei mažiukė mišinųką geria,gal Jum reiktų kitą pabandyti...Beto galima kai vaikeliui pučia pilvuką jį ant pilvuko paguldyti,tada mažiukas papurpsi ir jam lengviau pasidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2008 01 14, 18:41)
Kai pučia pilvuka,vaikutis verkia,klykia,riečia kojytes prie pilvuko,stene bandydamas "nuleisti gazą".Jei dažnai pučia pilvuką ir maitinat savo pienuku tai reiktų Jum susižinot nuo kokių Jūsų vartojamų produktų mažylei pilvuką pučia...o jei mažiukė mišinųką geria,gal Jum reiktų kitą pabandyti...Beto galima kai vaikeliui pučia pilvuką jį ant pilvuko paguldyti,tada mažiukas papurpsi ir jam lengviau pasidaro  mirksiukas.gif

oj, kaip aciu uz atsakyma ax.gif tikrai tas kojytes visaip raito kai klykti pradeda. Pienuka tai as tik savo duodu ir labai galvoju ka valgau. Bet tiesa sakant, nelabai ir beismanau kaip ir maitintis man paciai. Gal saldumynus riboti blush2.gif
Ka tik ikisau mazajai viburcol zvakute, kad nurimtu trupuciuka, nes matosi kad vaikas miego nori, o neiseina ilgiau pamiegot, vis sutrukdo noras paklykti.
Atsakyti
QUOTE(Taya @ 2008 01 14, 22:00)
oj, kaip aciu uz atsakyma ax.gif tikrai tas kojytes visaip raito kai klykti pradeda. Pienuka tai as tik savo duodu ir labai galvoju ka valgau. Bet tiesa sakant, nelabai ir beismanau kaip ir maitintis man paciai. Gal saldumynus riboti blush2.gif
Ka tik ikisau mazajai viburcol zvakute, kad nurimtu trupuciuka, nes matosi kad vaikas miego nori, o neiseina ilgiau pamiegot, vis sutrukdo noras paklykti.


Gal daug obuoliu valgote?Maziukam daznai nuo obuoliuko pilvuka pucia...Kad suzinotumet nuo kokio produkto pucia pabandykite vis tai vieno produkto sumazinti,tai kito,tai dar vieno ir kai koko nors atsisakiusi dienai ar usantros pamatysit,kad mazuliukei nebepucia pilvuko zinosit kad to produkto reiktu atsisakyti norint kad maziuke butu rami ir kad jai nebeskaudetu pilvelio mirksiukas.gif
Atsakyti