Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(Vaidulia77 @ 2007 11 25, 19:05)
oi, Dzine, kaip smagu, kad galima pasidalinti patirtim.
del sysiojimo, tai gan sunku paskaiciuoti, bet kai keiciu pampersa, berods visada buna pasisiota.
Pas mus virkstele irgi dar nenukritus, panasu, kad jau greit kris. Man tai isvykstant ligoninej sake valyti su spiritu aplink bambute, o su permanganatu aplink pacia virksteles liekana, na, pacia bambute. O dar gyd, kuri buvo atejusi, sake maudyti kasdien, kad greiciau nukristu, ir daznai valyti bambute spiritu bei ja judinti, sukti pgl laikr rodykle, o po maudyniu su permanganatu pavalyti. Tai stengiames taip ir daryti.
Espumisano ir mes duodam, tik nezinau, ar nuo jo geriau, ar ne. Gal reikia kelias dienas paduoti, kad pasijaustu. As dar pradejau Hipp arbatas gerti, yra tokia "mazylio pilvukui", tai as pati ja geriu. Nors ir mano viduriai kazkokie keisti, lyg ir pucia kaip ir tau, nors ir valgau atrodo normaliai. del to ir pradejau galvot, kad gal nuo manes mazyliui pilvuka pucia, ar net vidurius paleido.
Beje, man irgi cezari dare  mirksiukas.gif


na tai mes kaip ir likimo sesės lotuliukas.gif abi papjautos tą pačią dieną doh.gif
va ir aš apie tą arbatą galvoju, baigsim espumizano buteliuką, tada bandysiu kažką kitką, dabar lyg ir padeda. girdom po 15 lašų prieš kiekv.maitinimą. dar buvo vyras homeopatinėj vaistinėj, tai nupirko homeop. žirniukų kažkokio opijaus. gal tuos pabandysim, ir arbatėlės gal po šaukštelį. nu bet gal nusistovės tas pilvas. dabar tiesiog baisu atrodo dėl to, kad aš pati dar nelabai gerai jaučiuosi, tai matyt biški tas nuovargis doh.gif . gal čia šalutinis cezario poveikis tas pilvo pūtimas?

O tu tepi pjūvio siūlę kuo nors? ta prasme kokiu nuo randų ar pan.

mūsų bamba irgi man rodos kris artimiausiu laiku. ir kažkaip neatrodo man tas virintas vanduo rimtai schmoll.gif mes iš ligoninės tik penktadienį grįžom, tai gyd. namuose dar nebuvo. kai ateis, tai gal patars spiritą ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Dzine @ 2007 11 25, 20:10)

O tu tepi pjūvio siūlę kuo nors? ta prasme kokiu nuo randų ar pan.


siules siaip netepu, bet kartais toks jausmas, kad tempia ar traukia, tai mastau gal kokiu minkstinanciu kremu patepti. nors isleidziant gyd nesake nieko, tik tai, kad pjuvio vieta, ir sugijus, bus kiek nejautri.
Atsakyti
[quote=tosius,2007 11 14, 22:19]
[quote=Bittute..,2007 11 09, 20:41]

Maudytis mazius megsta, bet vos iskeliam is vandens atidaro serenadas kol neaprengiam ir neduodam niamniu.
[/quote]
Gal kam bus naudingas dar mano proseneles patarimas - ismaudzius maziuka, suvynioti ne tik i pasildyta rankluosti, bet ir paguldyti ant pasildytos pagalves ir tuomet ant jos sluostyti, teptis kremais ir rengtis.
Maniskis irgi vandeny tyli, bet kai istraukti rekia baisiai, tai mama pasiule sita dar jos moziutes buda, ir man pasiteisino. Visai neverke, tik dairesi aplinkui kol vyko visos proceduros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2007 11 25, 06:15)
sveikos, mamos,
mano suneliui 11 diena, namuose jau savaite, bet nerimu ir baimiu visokiu dar pilna... Del kakuciu noreciau paklausti - visos cia rasote, kad neakakoja kasdien ir pan, o maniskis varo kiekviena diena vos ne po kiekvieno maitinimo, man net kyla klausimas ar jis neviduriuoja??? Maitinu savo pienu, bet ligoninej buvo mazai pienuko, tai primaitindavau misiniu, tai ri dabar namuose koki karta i diena duodu misinuko, kad siek tiek ilgiau ir ramiau pamiegotu.. vel nezinau, ar gerai darau... Visai pasimetus del to maitinimo ir jo kaku...  O dar ir pilvo diegliukai naktimis lanko...
Gal kam irgi daro kaku istisai?...


Na mano mazes pampersas prikakotas buna beveik po kiekvieno maitinimo. Man irgi klausimas kyla: ar ne per daznai? Ryt eisim pas gydytoja, reiks paklaust. Bet tikriausiai nieko tokio - daug valgo, tai daug ir kakoja.
O savo pieneliu kai maitinu, jinai pas mane atrodo vis nepasisotina, nors suvalgo nemazai (as nusitraukineju). O misinuka duodu tik nakciai, tada geriau miega. Tik galvoju ar nereikia pradet ir misinuku diena primaitinti? g.gif Nezinau.. Taip sunku kai mazyle verkia ir negali padet. O atrodo turetu jai nieko netrukti. doh.gif
Atsakyti
wink.gif+2007 11 27, 21:45-->
QUOTE(saulyte wink.gif @ 2007 11 27, 21:45)
Na mano mazes pampersas prikakotas buna beveik po kiekvieno maitinimo. Man irgi klausimas kyla: ar ne per daznai? Ryt eisim pas gydytoja, reiks paklaust. Bet tikriausiai nieko tokio - daug valgo, tai daug ir kakoja.
O savo pieneliu kai maitinu, jinai pas mane atrodo vis nepasisotina, nors suvalgo nemazai (as nusitraukineju). O misinuka duodu tik nakciai, tada geriau miega. Tik galvoju ar nereikia pradet ir misinuku diena primaitinti?  g.gif  Nezinau.. Taip sunku kai mazyle verkia ir negali padet. O atrodo turetu jai nieko netrukti.  doh.gif


Sveikutes,
mums jau beveik 2 men:) Nuo pat pradziu mazyle kakojo po kiekvieno maitinimo. Maitinant MP labai greitai susivirskina. Manau, kad labiau reiktu sekti kakucio spalva. Kai maniske pradejo tustintis vien zaliai, mums israse geruju bakteriju LINEX. As beje, irgi po Cezario, kazkaip nepamenu ypatingo pilvo putimo. O vat viduriu uzkietejimas tai kamuoja iki siolei:(

Papildyta:
QUOTE(mamma @ 2007 11 17, 23:07)
Papildyta:
Zalias viduriavimas buna tada kai vaikuciui neuztenka maisto. Dar kitaip vadinamos bado ismatos.O maisyti savo pienuka su misinukais tikrai galima. Pati tai darau.


Kai maniske tustinosi zaliai, tai man sake, kad tai nuo nesuvirskinto mano pieniuko. Negalejo buti maisto trukumas, nes per pirma menesi tuo metu kai zaliai tustinosi priaugome 1200g
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2007 11 16, 16:41)
i RTEVUIKI1M NELEIDOTE AR TIK DRAUGU IR T T.Neisivaizduoju kaip reiktu neleisti,visokiais zodziais buciau isvadinti,kad savanaude esuir vaiko niekam nerodau

ax.gif visai nieko neleidome... bet nuo kitos savaitės jau priiminėsim lankytojus mirksiukas.gif o mano tėvai gyvena už 350 km, tai jie ir nesiveržia labai... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaya @ 2007 11 29, 16:23)
ax.gif  visai nieko neleidome... bet nuo kitos savaitės jau priiminėsim lankytojus mirksiukas.gif  o mano tėvai gyvena už 350 km, tai jie ir nesiveržia labai... mirksiukas.gif


Mes irgi niekam kokias 3 savaites nerodem. Nei seneliams, nei tuo labiau draugams. Tiesiog man paciai nesinorejo sveciu. Buvo tokia pakili nuotaika ir dziaugsmas, kad nesinorejo girdeti visu tu utiutiutiutiu smile.gif
Papildyta:
oj pamirsau... blush2.gif
Sveikinu visas mamytes ir ju mazycius pagaliau susitikus akis i aki smile.gif Man pirmi metai prabego l greitai, nors labai sunkiai, net prabego mirksiukas.gif Supratau kad viskas ko reikia, tai kantrybe ir meile , kad ir kaip banaliai tai nbeskambetu soske.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2007 11 29, 18:08)
Mes irgi niekam kokias 3 savaites nerodem. Nei seneliams, nei tuo labiau draugams. Tiesiog man paciai nesinorejo sveciu. Buvo tokia pakili nuotaika ir dziaugsmas, kad nesinorejo girdeti visu tu utiutiutiutiu  smile.gif
Papildyta:
oj pamirsau... blush2.gif
Sveikinu visas mamytes ir ju mazycius pagaliau susitikus akis i aki  smile.gif Man pirmi metai prabego l greitai, nors labai sunkiai, net prabego  mirksiukas.gif  Supratau kad viskas ko reikia, tai kantrybe ir meile  , kad ir kaip banaliai tai nbeskambetu soske.gif

Ir as pradedu galvoti,kadpirmi vieni is sunkesniu,po to vaikas auga,vistieklengviau
Atsakyti
kol dar buvu nestuke.gif galvojau, kad pirmos dienos namuose, bus sunkesnes. kadangi maze naktim miega puikiai, tai ir diena lengviau tvarkytis. sunku buvo, kai spenelius buvo nuvalgiusi, tai labi skaudejo maitinant. manau kad visos depresijos is nuovargio ir skausmo. tikiuosi kad ir toliau leis issimiegoti. Labai padeda tokie isradimai kaip soske ir elektronines supynes. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zinoma kad reikia viska daryti kad tik pacios pailsetume 4u.gif kuo mes geriau jausimes tuo labiau dziaugsimes kiekvienu vaikelio pasiekimu tongue.gif o vaikelis su lyg kiekviena diena mums parodo kazka nauja mirksiukas.gif As lankyti leidau kas norejo nors dauguma visi trumpam buvo uzleke kol buvom ligonineje, nes ten prabuvau penkias dienas. Galiu padekoti savo vyrui kuris tikrai man labai padejo wub.gif as nebijodavau pamiegoti ir leisti su dukryte pabuti jam tongue.gif o nakti kartais as tik pamaitindavau ir toliau miegodavau o vyras pervistidavo ir paguldydavo tongue.gif leiskite vyrams prisiimti atsakomybe ir pabuti su vaikais, o pacios tuo metu pasistenkit atsipalaiduoti,pvz; pagulekite vonioje su daug putu biggrin.gif
Atsakyti
Pirmos dienos ir visas mėnuo buvo ramus, nes mažytė tik valgė ir miegojo, tad mamytė galėjo savo darbelius apsidirbti ar tiesiog ilsėtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kysulia @ 2007 12 05, 01:44)
Pirmos dienos ir visas mėnuo buvo ramus, nes mažytė tik valgė ir miegojo, tad mamytė galėjo savo darbelius apsidirbti ar tiesiog ilsėtis smile.gif

pIRMAS MENUO LENGVAS,KAI VALGE IR MIEGOJO,DABAR SPEK PASKUI JA LAKSTYTI
Atsakyti