Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

[quote=Bittute..,2007 11 09, 19:41]

kaip tu primaitini? pamaitini krutimi, paskui is karto misinuka duodi ar kaip? blush2.gif g.gif
tai tavo pienuko neuztenka maziukui?

Kai mano viduriniajai buvo užėjas streikas ir tingėjo traukt iš krutinės,tai aš duodavau nusitraukus savo pieną ir iš kart duodavau mišinuką.Mano vargšas vaikas kakodavo žaliai.Vėliau gydytoja paprotino ,kad vienu maitinimu tegalima duot arba viena,arba kita,Jei maitini mišinuku tai tik jį ir teduodi, ir tik atėjus laikui kitam maitinimui duodi savo pieną.Tačiau aš nežinau kiek tame tiesos,nes kai tai pačiai gyd. pasakiau,kad po maitinimo nenusitraukiu pieno tai Ji išputė akis ir pareiškė-Tai reikia,nes uždegs krutinę....Bet kiek pamenu žaliasis viduriavimas tą kart praėjo, nors gal tai tik sutapimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(xglobus @ 2007 11 04, 11:31)
Man labai MB padejo. Ir buta tvarkesi ir leliu maude ir dau dar ko.
Tik sveciu pradziai per daug buvo, ir niekaip neejo pasakyti , kad nezdintusi, nes as  a lia mandagi. Po ju labai pavargdavau.
Su antru visgi lengviau, nors nieko neprisiminiau, bet jauciausiai tvirciau.

4u.gif man su antru kaip ir su pirmu-daug visokių baimių... prižiūriu visiškai viena, tik MB vakare gryžęs padeda wub.gif . o svečių neleidžiu iki mėnesio...ramu užtai-galim su mažyle apsiprast... mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Bittute..,2007 11 09, 20:41]
sveikute...
musu maziukai ziuriu viena diena gime yra... thumbup.gif smile.gif dar irgi tokie pat maziukai esate kaip ir mes... wub.gif as tai vakar jau pati viena maudziau savo kleckiuka.. ir nieko.. gerai.. buvo is pradziu baisu, bet nieko.. jei mazius neklyktu tai butu ir linksma mums.. bet tikiuosi, kad klyks tik 2-3 savaites, kaip viena mamyte sake.. smile.gif
mes jau pradedam verkti tikrom asarytem... ir jau buvo nusisypsojes man kai ji kalbinau.. wub.gif
kokie jusu pasiekimai? 4u.gif
Papildyta:

Mes labai stipriai laikom galvyte, paguldytas ant pilvuko galvyte is vieno sono persuka i kita,o pakeles gan ilgai islaiko zvilgsni vienam taske, dazniausiai sypsosi per miegus ir pavalges, retkarciai ir kai kalbinam. Maudytis mazius megsta, bet vos iskeliam is vandens atidaro serenadas kol neaprengiam ir neduodam niamniu. kas antra maitinima valgom misinuka. Labai dziaugiuosi, kad gaves buteliuka neatsisake krutines thumbup.gif Diena labai mazai miega,o su pilvo diegliukais irgi tenka daug kovoti doh.gif Tad teveliai intensyviai meta svori thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa pasakius, baisu ir neramu buvo tol, kol buvau ligoninej, bet grizus namo, visos baimes dingo. Matyt, sava aplinka turi itakos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaya @ 2007 11 12, 14:04)
4u.gif man su antru kaip ir su pirmu-daug visokių baimių... prižiūriu visiškai viena, tik MB vakare gryžęs padeda wub.gif  . o svečių neleidžiu iki mėnesio...ramu  užtai-galim su mažyle apsiprast... mirksiukas.gif

i RTEVUIKI1M NELEIDOTE AR TIK DRAUGU IR T T.Neisivaizduoju kaip reiktu neleisti,visokiais zodziais buciau isvadinti,kad savanaude esuir vaiko niekam nerodau
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2007 11 15, 12:27)
Tiesa pasakius, baisu ir neramu buvo tol, kol buvau ligoninej, bet grizus namo, visos baimes dingo. Matyt, sava aplinka turi itakos smile.gif



O man atvirkščiai - ligoninėje viskas labai gerai atrodė, o namuose kelius ašarom laiščiau - vaiko gydytoja atėjusi apžiūrėti leliuko, pažiūrėjo į mane ir sako - gerkit valerijoną... blush2.gif pirmos savaitės man buvo labai sunkios, tik kokią ketvirtą savaitę pajutau kažką panašaus į džiaugsmą būti mama, dabar jau net didžiuojuosi tuo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone @ 2004 12 13, 20:55)
O man sunkiausias klausimas siuo metu: KA VALGYTI?  blink.gif  ...aisku ne del saves...del mazosios 2.gif . Kai prasideda jai pilvuko diegliukai ir baisus rekimas, galvoju: "Tai ka sikart suvalgiau tokio?..." Atrodo, kad kolkas neatrandu sasaju tarp jos pilvuko skausmu ir mano suvalgyto maisto. Kartais atsisakau kazko - pvz. pieno produktu - ir lyg kita diena ramiau, bet ziurek ir toliau ju nevartoju, o dar kita - vel vaikas rekia... huh.gif
O be to visai nezinau kaip palaikyti stiprybe savajame organizme. Obuoliu negalima - pus pilvuka, citrusiniu vaisiu taip pat - vaika gali alergizuot... O organizmas ir taip po gimdymo nusilpes...
KA JUS VALGOT, mamos? essen.gif


Papildyta:
[quote=albute,2007 11 12, 13:41]
[quote=Bittute..,2007 11 09, 19:41]

kaip tu primaitini? pamaitini krutimi, paskui is karto misinuka duodi ar kaip? blush2.gif g.gif
tai tavo pienuko neuztenka maziukui?

Kai mano viduriniajai buvo užėjas streikas ir tingėjo traukt iš krutinės,tai aš duodavau nusitraukus savo pieną ir iš kart duodavau mišinuką.Mano vargšas vaikas kakodavo žaliai.Vėliau gydytoja paprotino ,kad vienu maitinimu tegalima duot arba viena,arba kita,Jei maitini mišinuku tai tik jį ir teduodi, ir tik atėjus laikui kitam maitinimui duodi savo pieną.Tačiau aš nežinau kiek tame tiesos,nes kai tai pačiai gyd. pasakiau,kad po maitinimo nenusitraukiu pieno tai Ji išputė akis ir pareiškė-Tai reikia,nes uždegs krutinę....Bet kiek pamenu žaliasis viduriavimas tą kart praėjo, nors gal tai tik sutapimas g.gif
[/quote]


Zalias viduriavimas buna tada kai vaikuciui neuztenka maisto. Dar kitaip vadinamos bado ismatos.O maisyti savo pienuka su misinukais tikrai galima. Pati tai darau.
Atsakyti
Viska valgau tik ne maisais ir ne kibirais 4u.gif as pacioj pradzioje pirmas dvi savaites daug ko nevalgiau,bet pilvuka vistiek pute,tai padariau isvada visko valgyti tik nedideliais kiekiais,ziureti nuo ko alergizuojasi ax.gif mansike beri anuo zuvies,kitus lleiukus nuo dar kazko..... ax.gif isilepinsite leliukus ir po to sedesite ant kruopu blink.gif juk leliukui taip pat reikia maisto taip kaip ir jums. O as kai sedau ant kruopu taip ir mano mazyle nepadaro kaku doh.gif verysad.gif
Tat pacios darykite isvadas,ar badausite ir vaikas badaus ar abu normaliai maitinsites ax.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mamos,
mano suneliui 11 diena, namuose jau savaite, bet nerimu ir baimiu visokiu dar pilna... Del kakuciu noreciau paklausti - visos cia rasote, kad neakakoja kasdien ir pan, o maniskis varo kiekviena diena vos ne po kiekvieno maitinimo, man net kyla klausimas ar jis neviduriuoja??? Maitinu savo pienu, bet ligoninej buvo mazai pienuko, tai primaitindavau misiniu, tai ri dabar namuose koki karta i diena duodu misinuko, kad siek tiek ilgiau ir ramiau pamiegotu.. vel nezinau, ar gerai darau... Visai pasimetus del to maitinimo ir jo kaku... O dar ir pilvo diegliukai naktimis lanko...
Gal kam irgi daro kaku istisai?...
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2007 11 25, 14:15)
sveikos, mamos,
mano suneliui 11 diena, namuose jau savaite, bet nerimu ir baimiu visokiu dar pilna... Del kakuciu noreciau paklausti - visos cia rasote, kad neakakoja kasdien ir pan, o maniskis varo kiekviena diena vos ne po kiekvieno maitinimo, man net kyla klausimas ar jis neviduriuoja??? Maitinu savo pienu, bet ligoninej buvo mazai pienuko, tai primaitindavau misiniu, tai ri dabar namuose koki karta i diena duodu misinuko, kad siek tiek ilgiau ir ramiau pamiegotu.. vel nezinau, ar gerai darau... Visai pasimetus del to maitinimo ir jo kaku...  O dar ir pilvo diegliukai naktimis lanko...
Gal kam irgi daro kaku istisai?...

tai tu geriau dziaukis ,kad jis kaku daro,reiskia kad pavalgo...as kai maitinau tai dariau taip:viena karta krutine ,kita misinukas .man taip daktarai uk patare..nes as pienuko turejau mazai...bet to pasekme pieno dar maziau pasidare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulia77 @ 2007 11 25, 16:15)
sveikos, mamos,
mano suneliui 11 diena, namuose jau savaite, bet nerimu ir baimiu visokiu dar pilna... Del kakuciu noreciau paklausti - visos cia rasote, kad neakakoja kasdien ir pan, o maniskis varo kiekviena diena vos ne po kiekvieno maitinimo, man net kyla klausimas ar jis neviduriuoja??? Maitinu savo pienu, bet ligoninej buvo mazai pienuko, tai primaitindavau misiniu, tai ri dabar namuose koki karta i diena duodu misinuko, kad siek tiek ilgiau ir ramiau pamiegotu.. vel nezinau, ar gerai darau... Visai pasimetus del to maitinimo ir jo kaku...  O dar ir pilvo diegliukai naktimis lanko...
Gal kam irgi daro kaku istisai?...


La, maniškis irgi 11 d. mirksiukas.gif irgi kakoja po kelis kartus per dieną, na gal ne po kiekvieno valgymo, bet beveik. sakė gyd. kad normalu, kad gali ir po kiekvieno kakot, ir vandenuko gali būti kakuty ir gleivių. taip kad nesijaudink. Dar gyd. sakė, kaip patikrinti, ar pakankamai valgo - reikia skaičiuoti kiek kartų per parą sysioja - turi sysioti ne mažiau 6 kartus.

Man tai neramu dėl bambutės - vakar maudėm pirmą kartą, tai dabar ta bambutė tokia biški teplioja marškinukus. ji dar nenukritus pas mus. Kaip jūs valot? kauno klinikose man liepė tik su virintu vandeniu, atseit jokių permanganatų ir jokių peroksidų. kažin ne greičiau susitvarkytų tas šašas? Kaip kitose ligoninėse pataria?

pilvas ir mus kamuoja, duodam espumizano verysad.gif geriau biški. Aš nžn, atrodo ir nevalgau beleko, bet kad ir man pačiai labai pučia. visada turėjau bėdų su vid,užkietėjimu, o dabar po cezario tai visai, ką besuvalgyčiau man oras po žarnas raižo i vsio. net nuo vandens pučia doh.gif
Atsakyti
oi, Dzine, kaip smagu, kad galima pasidalinti patirtim.
del sysiojimo, tai gan sunku paskaiciuoti, bet kai keiciu pampersa, berods visada buna pasisiota.
Pas mus virkstele irgi dar nenukritus, panasu, kad jau greit kris. Man tai isvykstant ligoninej sake valyti su spiritu aplink bambute, o su permanganatu aplink pacia virksteles liekana, na, pacia bambute. O dar gyd, kuri buvo atejusi, sake maudyti kasdien, kad greiciau nukristu, ir daznai valyti bambute spiritu bei ja judinti, sukti pgl laikr rodykle, o po maudyniu su permanganatu pavalyti. Tai stengiames taip ir daryti.
Espumisano ir mes duodam, tik nezinau, ar nuo jo geriau, ar ne. Gal reikia kelias dienas paduoti, kad pasijaustu. As dar pradejau Hipp arbatas gerti, yra tokia "mazylio pilvukui", tai as pati ja geriu. Nors ir mano viduriai kazkokie keisti, lyg ir pucia kaip ir tau, nors ir valgau atrodo normaliai. del to ir pradejau galvot, kad gal nuo manes mazyliui pilvuka pucia, ar net vidurius paleido.
Beje, man irgi cezari dare mirksiukas.gif
Atsakyti