Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

Na kai gryzome namo su dukryte,tai visko bijojau,neysivaizdavau kaip man namie reiks tvarkytis vienai,beabejo vyras padejo thumbup.gif bijojau kad neiznosiu kuo rengti,kaip legtis ir tt.t.t bet palaipsniui viskas sugryzo y savo vezes. Pasimesdavau kai ji verkdavo,vis galvodavau ar gerai paimu ja ar jei taip patogu ar pavalgius(nes pastoviai su papu draugaudavo kas pusvalandy) dar buwo etapas kai isvis nesupratau kas darosi jei,pampersas pakeistas,pavalgius,pamiegojus budavo,o staugdavo kaip nzn kas,tai pokiek laiko isaiskejo,kad pati kaku nepadaro doh.gif va cia budavo sunkaiusia tai suprasti. Kaip ir duageliui mamu visos galvodavome ar vaikiukui uztenka musu pieno ax.gif

Beje nemokejau padalinti demesio vyrui ir dukrytei,vyras buwo nustumtas doh.gif bet tik y trecia men kopiant susitvarke santykiai tarp musu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*sinsiliuke* @ 2007 11 08, 11:07)
Na kai gryzome namo su dukryte,tai visko bijojau,neysivaizdavau kaip man namie reiks tvarkytis vienai,beabejo vyras padejo  thumbup.gif  bijojau kad neiznosiu kuo rengti,kaip legtis ir tt.t.t bet palaipsniui viskas sugryzo y savo vezes. Pasimesdavau kai ji verkdavo,vis galvodavau ar gerai paimu ja ar jei taip patogu ar pavalgius(nes pastoviai su papu draugaudavo kas pusvalandy) dar buwo etapas kai isvis nesupratau kas darosi jei,pampersas pakeistas,pavalgius,pamiegojus budavo,o staugdavo kaip nzn kas,tai pokiek laiko isaiskejo,kad pati kaku nepadaro  doh.gif  va cia budavo sunkaiusia tai suprasti. Kaip ir duageliui mamu visos galvodavome ar vaikiukui uztenka musu pieno  ax.gif

Beje nemokejau padalinti demesio vyrui ir dukrytei,vyras buwo nustumtas  doh.gif  bet tik y trecia men kopiant susitvarke santykiai tarp musu  thumbup.gif

pas mus visas vienodos baimes ziuriu yra... smile.gif kai nori ir stengies buti pati geriausia mama, tai ir bijom todel visko kol nepriprantam...
o kada kakucio nori maziukas ir nepadaro tai as iki siol nesuprantu... stengiuosi kiekviena diena pamasazuoti pilvuka ir kojytes jam suriesti... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittute.. @ 2007 11 08, 11:58)
pas mus visas vienodos baimes ziuriu yra... smile.gif  kai nori ir stengies buti pati geriausia mama, tai ir bijom todel visko kol nepriprantam...
o kada kakucio nori maziukas ir nepadaro tai as iki siol nesuprantu...  stengiuosi kiekviena diena pamasazuoti pilvuka ir kojytes jam suriesti... ax.gif  blush2.gif


man dar ligoninej sake, kad kai valgo mamos piena, tai iki 5 paru gali nekakoti ir tai yra normalu
Atsakyti
QUOTE(saule^ @ 2007 11 08, 12:11)
man dar ligoninej sake, kad kai valgo mamos piena, tai iki 5 paru gali nekakoti ir tai yra normalu

na va, o man kitaip sake... g.gif sake , kad kiekviena diena turi pakakoti... ah, tos gydytojos... doh.gif
Atsakyti
Nors tai trečias mano vaikiukas,bet baimės tos pačios kaip ir gimus pirmajam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittute.. @ 2007 11 08, 12:39)
na va, o man kitaip sake...  g.gif    sake , kad kiekviena diena turi pakakoti...  ah, tos gydytojos...  doh.gif

man sake kad gali ir kiekviena diena ir i diena po kelis kart ir iki 5 dienu visai nekakoti...vienu zodziu kaip jam patiks taip ir elgsis blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittute.. @ 2007 11 08, 11:58)

o kada kakucio nori maziukas ir nepadaro tai as iki siol nesuprantu...  stengiuosi kiekviena diena pamasazuoti pilvuka ir kojytes jam suriesti... ax.gif  blush2.gif


Nelabai ir imanoma tai suprasti , mano lelyte kol as ja valgdynau savo pienuku budavo 10 paru nedarius ir man buvo ir baime ir vis gydytojai skambindavau. Ji man paskydavo tik tiek kad tai normalu matyt pas vaikuti gera virskinimo sistema ir neturi jis is ko kakyti. Taigi kol ne misinukais maitini, nesuk sau galvos bus viskas gerai thumbup.gif Mes kai pradejom valgyti misinuka tai ir kakucio padarom kas antra diena. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saule^ @ 2007 11 08, 11:11)
man dar ligoninej sake, kad kai valgo mamos piena, tai iki 5 paru gali nekakoti ir tai yra normalu



kur cia normalu y 5para? blink.gif blink.gif mano mergaite tris paras buna nedarius jus neysivaizduojate kas darosi cia doh.gif buwo viena karta net 7dienas nekakojus,bet kas is to,ji niekaip pati nepadaro doh.gif jeigu net muus daktare jau sunerimus,net vaistai nepadeda doh.gif mums jau ekoskopija darys ir y Vilniu siuncia pas kazkoky daktara. Ir cia normalu kai vaikas nedaro kaku kas 5para ar kas 10? schmoll.gif ir siandien pastatciau klizmute vistiek nepadare doh.gif tai kur jus ta normaluma matote? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, mes irgi norime prisijungti ax.gif
Dar tik ketvirta diena kaip namie, nes del mamytes komplikaciju 9 paras papildomai gulejom ligoninej verysad.gif Ir savaite laiko beveik negalejau rupintis maziuku, nes pacia maitino ir basonus keite verysad.gif Atnesdavo i lova tik pamaitinti, gerai, kad mama su vyru galejo pasiimti atostogas ir budavo vienas arba kitas tai leliaus neisnesdavo i naujagimiu skyriu thumbup.gif
Del kakucio tai man sake, kad iki triju paru vaikas gali nekakoti kai mama pati maitina,vadinasi organizmas viska pasisavina. Kai grizom namo pradejom primaitinti, nes "abzoriukas" valgydavo kas valanda doh.gif ir mazai miegodavo tai vaiku pediatre patare primaitint specialiu misinuku tai tustinasi kasdien
O baimiu tai 9 galybes, kadangi savaite laiko nebuvau paemus vaiko ant ranku tai "baisuji" maudyma atlieka vyras ir siaip jis drasiau su vaiku elgiasi ir nagucius nukarpo ir bambyte isvalo,o as tai bailiuke laukiu kol galva tvirtai laikys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tosius @ 2007 11 09, 18:13)

Del kakucio tai man sake, kad iki triju paru vaikas gali nekakoti kai mama pati maitina,vadinasi organizmas viska pasisavina.


man irgi taip sake, mano pupulis kiekviena diena ir po kelis kartus kakojo rolleyes.gif ir tada kai tik pieneli valge ir kai dabar primaitinu misinuku.
Atsakyti
QUOTE(tosius @ 2007 11 09, 18:13)
Sveikos mamytes, mes irgi norime prisijungti  ax.gif
Dar tik ketvirta diena kaip namie, nes del mamytes komplikaciju 9 paras papildomai gulejom ligoninej  verysad.gif Ir savaite laiko beveik negalejau rupintis maziuku, nes pacia maitino ir basonus keite verysad.gif  Atnesdavo i lova tik pamaitinti, gerai, kad mama su vyru galejo pasiimti atostogas ir budavo vienas arba kitas tai leliaus neisnesdavo i naujagimiu skyriu  thumbup.gif
Del kakucio tai man sake, kad iki triju paru vaikas gali nekakoti kai mama pati maitina,vadinasi organizmas viska pasisavina. Kai grizom namo pradejom primaitinti, nes "abzoriukas" valgydavo kas valanda doh.gif ir mazai miegodavo tai vaiku pediatre patare primaitint specialiu misinuku tai tustinasi kasdien
O baimiu tai 9 galybes, kadangi savaite laiko nebuvau paemus vaiko ant ranku tai "baisuji" maudyma atlieka vyras ir siaip jis drasiau su vaiku elgiasi ir nagucius nukarpo ir bambyte isvalo,o as tai bailiuke laukiu kol galva tvirtai laikys blush2.gif

sveikute...
musu maziukai ziuriu viena diena gime yra... thumbup.gif smile.gif dar irgi tokie pat maziukai esate kaip ir mes... wub.gif as tai vakar jau pati viena maudziau savo kleckiuka.. ir nieko.. gerai.. buvo is pradziu baisu, bet nieko.. jei mazius neklyktu tai butu ir linksma mums.. bet tikiuosi, kad klyks tik 2-3 savaites, kaip viena mamyte sake.. smile.gif
mes jau pradedam verkti tikrom asarytem... ir jau buvo nusisypsojes man kai ji kalbinau.. wub.gif
kokie jusu pasiekimai? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nekeista @ 2007 11 09, 19:11)
man irgi taip sake, mano pupulis kiekviena diena ir po kelis kartus kakojo rolleyes.gif  ir tada kai tik pieneli valge ir kai dabar primaitinu misinuku.

o kaip tu primaitini? pamaitini krutimi, paskui is karto misinuka duodi ar kaip? blush2.gif g.gif
tai tavo pienuko neuztenka maziukui? kas kiek laiko valgydavo kai pati maitinai?
Atsakyti
Bijojau prieš gimdymą kaip su tuo lelium elgtis reikės.Kai gimė kažkaip viskas savaime....Kadangi po cezario negalėjau keltis tai vyras ir pampersus keitė ir perenginėjo thumbup.gif .Net keista buvo.Vyras daug padėjo rolleyes.gif .Didžiausia baimė,kad nesusirgtų doh.gif .Vieną kart buvo nustojęs valgyt visiškai,viduriavo.Oi kaip baisu buvo.
Viduriukai sukietėję buvo nuo mišinėlio doh.gif .Savo pienuko laaabai mažai turėjau verysad.gif .Truputi ir mes pavargom šiuo klausimu.
Sėkmės visoms mamytėms ir leliukams 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti