Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(almara @ 2007 10 17, 20:47)
na mano pirmos dienos namuose irgi buvo nelengvos,vyresnelis tik pradejo eiti i pirma klase reikkia suruosti , pamaitinti o svarbiausia palydeti kad sekmingai pasiekktu mokikklele.o mazius be papuko ilgiau pusvalandzio neistverdavo tad reikkedavo judinti inkiliuku.bet po kokios savaiteles pradejom tvarkytis be asaru ir nervu na o dabar viskas o.k thumbup.gif  clap_1.gif

Visai tu saunaiai susitvarkiai su sia situacija drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2007 10 02, 15:11)
Pasiseke,turi gera uosviene,as tai kai gryzau is ligonines su dviem kleckais,tai uosviene pas mane buvo,tai padarydavau uosvienei valgyt,du vaikus suziuret ir dar vyrui valgyt padaryt doh.gif  nes uosviene tai ne ne,as nieko nedarysiu..o dabar vel atvaziuoja...pailset doh.gif

lotuliukas.gif Ui negaliu, tai juokas suėmė lotuliukas.gif Manoji jaučiu lygiai taip pat norėtų pas mane paatostogauti. Ačiū, jau geriau viena tvarkysiuos. Neseniai buvo...

O vat mamukas mano, tai padėjo labai 1 savaitę. Po to kažkaip pati... Dabar laukiam antro ir vėl atrodo, kaip čia reiks susitvarkyti...Baisoka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2007 10 19, 17:48)
lotuliukas.gif Ui negaliu, tai juokas suėmė  lotuliukas.gif  Manoji jaučiu lygiai taip pat norėtų pas mane paatostogauti. Ačiū, jau geriau viena tvarkysiuos. Neseniai buvo...

O vat mamukas mano, tai padėjo labai 1 savaitę. Po to kažkaip pati... Dabar laukiam antro ir vėl atrodo, kaip čia reiks susitvarkyti...Baisoka  unsure.gif

as galvoju,kad tikrai vienai geriau tavrkytis,
Atsakyti
Mano zuikutis kadangi gimė neišnešiotas, tai visą mėnesį ligoninėj prabuvom, tai ten visko ir išmokau, buvo ramu, kad jei ką - seselės ir daktarai visada šalia. Grįžus namo jau nebuvo problemų schmoll.gif netgi geriau buvo, nes ligoninėj tai jokios ramybės, jokio privatumo.... doh.gif
QUOTE(daividija @ 2007 10 02, 15:11)
kai gryzau is ligonines su dviem kleckais,tai uosviene pas mane buvo,tai padarydavau uosvienei valgyt,du vaikus suziuret ir dar vyrui valgyt padaryt doh.gif  nes uosviene tai ne ne,as nieko nedarysiu..o dabar vel atvaziuoja...pailset doh.gif

Puiki padėjėja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Kiekviena savaip tvarkomes po thumbup.gif gimdymo
Atsakyti
Man tai niekas nepadejo, nors galvojau reikes mamos pagalbos, bet kai GN paliko viena su vaikuciu tai apsipratau ir namie nereikejo pagalbos, tik MB padedavo maudyt... 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekas enpadejo nei pradzioje, nei veliau.
Vaikas man is vis kaip marsietis atrode. Gerai dar, kad nestukiu mokyklele buvom lanke, nes visiska mistika butu buvusi, ka su juo veikti...
ir baimiu labai daug visokiu pradzioj, ir prastas laiko planavimas... doh.gif
Dabar daug ka daryciau kitaip.
Ir pirmas dalykas ka padaryciau, jei yra galimybe, tai nusisamdyciau kokia moterele, kad su vaiku nors valandai i lauka iseitu - kad mano smegenys pailsetu, po dusu normaliai galeciau palisti nestresuodama, kad mazius pabus, ar tiesiog nusnausti pusvalanduka po nemiegotos nakties.
Atsakyti

Ir pirmas dalykas ka padaryciau, jei yra galimybe, tai nusisamdyciau kokia moterele, kad su vaiku nors valandai i lauka iseitu - kad mano smegenys pailsetu, po dusu normaliai galeciau palisti nestresuodama, kad mazius pabus, ar tiesiog nusnausti pusvalanduka po nemiegotos nakties.
[/quote]


pritariu thumbup.gif mano mama iseidavo su maziuku i lauka pirma menesi tai kaip zmogus kelias valandas pasijausdavau...dabar praejo kiek laiko ir viskas stojo i vietas
Atsakyti
Man labai MB padejo. Ir buta tvarkesi ir leliu maude ir dau dar ko.
Tik sveciu pradziai per daug buvo, ir niekaip neejo pasakyti , kad nezdintusi, nes as a lia mandagi. Po ju labai pavargdavau.
Su antru visgi lengviau, nors nieko neprisiminiau, bet jauciausiai tvirciau.
Atsakyti
Labai svarbus yra psichologinis nusiteikimas rolleyes.gif jeigu tiki, kad viską mokėsi daryti, tai taip ir gaunas smile.gif Dar man labai padėjo išklausyti kursai, ir, žinoma, MB mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai pirmos dieneles biskiuka baisokos buvo, nes kiekviena karta, kai mazius isleisdavo koki nors garseli bemiegodamas, man sirdis i kulnus nueidavo blush2.gif biggrin.gif labai bijojau, kad gali pradeti verkti, kad as nezinosiu kas jam yra ir negalesiu padeti... bet dabar jau viskas gerai... rolleyes.gif viska siaip pati darau, tik mama padeda ismaudyti ir pabuna valandele kol as issimaudau... thumbup.gif o visas dienas mes dviese bunam... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittute.. @ 2007 11 07, 12:49)
man tai pirmos dieneles biskiuka baisokos buvo, nes kiekviena karta, kai mazius isleisdavo koki nors garseli bemiegodamas, man sirdis i kulnus nueidavo  blush2.gif  biggrin.gif    labai bijojau, kad gali pradeti verkti, kad as nezinosiu kas jam yra ir negalesiu padeti... bet dabar jau viskas gerai...  rolleyes.gif  viska siaip pati darau, tik mama padeda ismaudyti ir pabuna valandele kol as issimaudau... thumbup.gif    o visas dienas mes dviese bunam...  smile.gif

man buvo taip pat mirksiukas.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti