Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

as tai dziaugiuosi, kad man uosviene ir vyras padejo..uosviene eidama i darba padarydavo man pusrycius, kartais pietus ir vakariene grizus.. o paskui po kokiu poros savaiciu ir pati viska suspedavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyti @ 2007 10 02, 13:05)
as tai dziaugiuosi, kad man uosviene ir vyras padejo..uosviene eidama i darba padarydavo man pusrycius, kartais pietus ir vakariene grizus.. o paskui po kokiu poros savaiciu ir pati viska suspedavau smile.gif

Pasiseke,turi gera uosviene,as tai kai gryzau is ligonines su dviem kleckais,tai uosviene pas mane buvo,tai padarydavau uosvienei valgyt,du vaikus suziuret ir dar vyrui valgyt padaryt doh.gif nes uosviene tai ne ne,as nieko nedarysiu..o dabar vel atvaziuoja...pailset doh.gif
Atsakyti
Is pradziu ir amn sunku buvo priprasti,kad nebegali kada panorejus namu tvarkytis ar valgyti agamintiar galu galekazkuriseiti su vyru. Bet apsipratau ir prisitaikiau,dabar jaunebekyla jokiu sunkumu
Atsakyti
sveikos, nenoriu net prisiminti kokiu tryju pirmu paru namie schmoll.gif paskiui aisku savaime viskas susideliojo i vietas, bet man kokie trys menesiai, vistiek nekokie, net labai nekokie buvo, ar cia depresija ar adaptacija buvo negaliu pasakyt, asaru pakalne smile.gif bet viskas greit praejo, o dabar atrodo,kad nieko taip baisaus ir nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2007 09 07, 20:54)
Tai va, ziuresiu kaip cia toliau bus. Bandysiu nakti krutine maitinti, gal kazko bus dar, nes sianakt pienuko atrodo pakako. Beto dar mano krutine turbut kieta, nes kai pavalgo vaikas, tai apie lupas ciulpimo zona truputi melyna buna tongue.gif Jei jau taip ir toliau, gal kaip nors ir as pakaitomis ismaitinsiu. Tai biski pienuko savo, tai misinio unsure.gif Gal visai nedings man tikiuosi ax.gif

visu pirma RAMIAI mirksiukas.gif PIENO TURIM VISOS, bet pienas gaminasi pirmoi eilei ne krutinei o galvoje kuo labiau jaudinsies tuio pienas greiciau dingines. kad pienas butu sotesnis valgyk sociai ir daznai, bet po nedaug, gerk sultis nuo bananu ir uogu dar niekam nieko blogo nenutiko mirksiukas.gif gali gert po stikline vakare nealkoholinio alaus as jo igerus ryte turedavau bambalius, maze vos su viena krutim susitvarkydavo biggrin.gif daug miegok, vaikas miegot ir tu is paskos, kad krutine nebutu kieta tai pasildyk ja duse su srove, vaikui bus lengviau, kuo maziau stresuok. manau viskas susitvarkys mirksiukas.gif jei kils kokiu klausimu rasyk i az visada padesiu mirksiukas.gif ir neduok misinuko uzsispirk ir tikiu kad pienuko turesi wub.gif cia tik stiprios valios ir begalinio noro reikia
Atsakyti
Mano mergytems jau 23dienos.Tas pirmasias dienas isivaizdavau daug sudetingiau, galvojau nesusitvarkysiu.Bet be jokio streso ir nervu susitvarkau ir viena,MB dirba. Net pati stebiuosi tuo.
Stiprybes visoms mamytems!
Atsakyti
sweikutes, na man pirmos dienos buwo labai nelengwos, nors ir dabar, kai praejo menuo, vis dar sunku, mat maziukui truko pienelio, tai buwo pasidares labai piktas, labai blogai miegodawo, o buwo dienu, kai jau nebegalejau nuo ranku paleisti ir nespedavau nei pavalgyti, bet dabar primaitinu misinuku, wiskas susitwarke ir miega kaip angelelis, tai turiu ir sau truputi laiko, bet miegoti nera kada, nors ir labai norisi, namuose daugybe darbu.bet po truputi twarkausi, nors ir man kartais uzeina noras werkti, bet stengiuosi negalwoti apie blogus dalykus schmoll.gif smile.gif na tikiuosi, kad weliau wiskas dar pageres smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2007 10 09, 15:37)
sweikutes, na man pirmos dienos buwo labai nelengwos, nors ir dabar, kai praejo menuo, vis dar sunku, mat maziukui truko pienelio, tai buwo pasidares labai piktas, labai blogai miegodawo, o buwo dienu, kai jau nebegalejau nuo ranku paleisti ir nespedavau nei pavalgyti, bet dabar primaitinu misinuku, wiskas susitwarke ir miega kaip angelelis, tai turiu ir sau truputi laiko, bet miegoti nera kada, nors ir labai norisi, namuose daugybe darbu.bet po truputi twarkausi, nors ir man kartais uzeina noras werkti, bet stengiuosi negalwoti apie blogus dalykus schmoll.gif  smile.gif  na tikiuosi, kad weliau wiskas dar pageres smile.gif

Tikrai pageres,buna ir blogiau.O darbai namuose gali palaukti,svarbiausia kaip pati jausies,tai ir vaikuciui bus geriau,juk pavargusi,beveik be samones mama nelabai ka gali padaryt..As tai pradejau miegot,vaikai pietu miegelio ir as su jais,juk kantrybes daug reikia,o kai pervargsti tai tik susierzinimas.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2007 10 09, 19:12)
Tikrai pageres,buna ir blogiau.O darbai namuose gali palaukti,svarbiausia kaip pati jausies,tai ir vaikuciui bus geriau,juk pavargusi,beveik be samones mama nelabai ka gali padaryt..As tai pradejau miegot,vaikai pietu miegelio ir as su jais,juk kantrybes daug reikia,o kai pervargsti tai tik susierzinimas.

O as kazkaip negaliu miegoti pietu miego.Sazine pradeda grauzti, kai uz lango sviesu doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupux: 09 spalio 2007 - 23:38
DAIVIDIJA 4u.gif papasakok,kaip tau sekasi auginti dvynukus wub.gif Ar nesunku,juk du mazi vaikiukai g.gif As pati esu is dvyniu,tai man mama pasakojo,kad turejo vargo,kol mane ir sese uzaugino,o dar broliukas buvo doh.gif
Atsakyti
Buvo nelengva 2-3 sav., kol pačios sveikata šlubuoja ir vaikelis naujagimis. Gerai, kad vyrams dabar suteikiamos atostogos. Labai padėjo ne tik darbais, bet ir morališkai, kad aš ne viena, ne ant manęs vienos visa atsakomybė.
Atsakyti
na mano pirmos dienos namuose irgi buvo nelengvos,vyresnelis tik pradejo eiti i pirma klase reikkia suruosti , pamaitinti o svarbiausia palydeti kad sekmingai pasiekktu mokikklele.o mazius be papuko ilgiau pusvalandzio neistverdavo tad reikkedavo judinti inkiliuku.bet po kokios savaiteles pradejom tvarkytis be asaru ir nervu na o dabar viskas o.k thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti