Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

prisiminiau ir aš savo pirmas dienas namie.su tvarka problemų nekilo,nes kambary viskas buvo paruošta dar iki grįžimo namo,viskas buvo po ranka.sėdėt irgi negalėjau dvi savaites,bet jau po dviejų dienų namie atsisėdau-neturėjau kantrybės stovėt ar gulėt ar dar kaip išsidirbinėt.labai padėjo mama,su kuria tada dar gyvenau.energijos ir aš turėjau kalnus.bet va sunkiausia buvo,kad man iškart po gimdymo-egzaminai,tai ir marširavau taip-nuo mažutės prie egzų ir atgal.o taip norėjos užsiimt tik ja
Atsakyti
Mano pirmos savaites buvo lengvos, gal kad vaikas ramus buvo, o gal kad viskas buvo suorganizuota-lovele paklota, drabuzeliai sulankstyti pagal dydi sudeti, pampersai salia, vystymo lenta paruosta. Vis bijau jei prasidetu pilvo diegliai... Atrodo, pora kartu jau buvo prasideje, bet pasiuliau "uzkasti" ir viskas praejo. Be to, mano gimdymas lengvas, as is kart galejau sedeti.
Manau, mes visos siekiam tobulybes-kad namai tvarkingi butu, ir dar vyras pavalges, ir seselei atejus nereiketu bristi per netvarka...Is to ir atsiranda ir asaros, ir pykciai su vyru, ir depresija. Mes labiau turetume rupintis savimi ir savo poilsiu-juk ypacpirmom savaitem jo taip truksta!!
O del pienuko kiekio, emma, tai girdejau kad 30ml kartui, bet kai as maitinu krutim, tai tiksliai nezinau. Pagal sauskelniu tersimo mastus maniskis atrodo suvalgo daug daugiau.
Atsakyti
Man tai tikras isigelbejimas buvo mano MAMA wub.gif wub.gif wub.gif Mes gyvename pas ja, kai pagimdziau vyras paime 2 savaites atostogu ir mama 2 savaites. Sekesi isties puikiai kadangi Gretute labai kantri rami ir gera mergyte 4u.gif
Atsakyti
Man sunkiausia buvo ismaudyti vaika pirmus kartus, bet greit ismoksti ir kaip visa kita darai del savo vaiko tiesiog puikiai thumbup.gif . O namuose viska dare vyras, ir namus tvarke, ir valgyti gamino, ir i parduotuve vazinejo. O as tik savo "fabrikeliu rupinausi", maitinau, maitinau, maitinau biggrin.gif ...
Atsakyti
Tiesa, dar baiminausi valant neuzgijusia bambute blink.gif . Ji buvo per trumpa palikta, tai gijo net 21 diena verysad.gif . Gydytoja vis siuntinejo sesute pas mus i namus, kad tiesiog ja nuplestu, o sesute paziurejusi sakydavo, kur cia nuplesi, taigi dar tvirtai laikosi, kai ims kraujas upeliu teketi, tai ir i ligonine teks vaziuoti. Siunte mus ir pas chirurga, bet gerai, kad nors tas zmogus pasirode, sako, kad viskas ten tvarkoj, nepuliuoja, neraudonuoja, tai vistiek kada nors nukris, taip ir atsitiko thumbup.gif .
Atsakyti
oi oi oi, netycia paspaudziau ENTER. na stai mano istorija.
rugpjucio vienuoliktaja man prasidejo saremiai, dvyliktaja jau pasauli savo verksmu dziugino mano mazyle. buvau labai silpna - ilgas gimdymas, o galiuasiai vis vien padare cezario pjuvi. mazyte gime sveika, bet buvo gelta. tai pradejau vargti. pati vos pasikeliu is lovos, o cia mazyle verkia inkubatoriuje. cry.gif mazyle verkia ir as verkiu cry.gif . taip bego dienos. ateina vyras - apsiraminu, iseina - isteriskas verksmas. mazylei baigesi gelta, bet dar gulim ligonineje,nes man pateko per operacija bakterija. didelis noras namo visiskai mane palauze. bet pagaliau... isauso ta diena ir mes vaziuojame namo. grizus radau viska savo vietoja, tvarkingai. labai buvo sunku priprasti prie namu atsmosferos. bet viskas bego savo vaga. neseniai atsventeme savo puses metuku jubilieju. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, biggrin.gif
panorau ir aš papasakoti kaip mums sekėsi.
Kai grižom su dukryte iš ligoninės namo, musu jau laukė dukrytės močiutės, seneliai ir sesuo mano. visi buvo pasiruoše padėti, tik man gavosi atvirkščiai aš labiau pavargdavau sad.gif kai namie kas nors kitas šeimininkauja. Todėl po dvieju savaičiu man pradėjo mažėti pieno, mama supiko kad nenoriu jos pagalbos sad.gif , sesuo suprato tai be žodžiu daugiau nebeatėjo sad.gif , dar svečiai lankė, na ir t.t.

O štai kai gimė sunelis mes su vyru gyvenom vienoje palatoje net 7 dienas, per ta laika giminė apsiprato su lialiuko gimimu, grištant jau visi žinojo kad aš nenoriu dar jokiu lankitoju ir nėjo netrukdė. Jei budavo noras tai mes patys kur nors nuvažiuodavom. biggrin.gif
Taigi dabar aš jau žinau kad nėra nieko geriau kaip ramybė, kada rori eini su lialiu miegoti, maitini ir miegi labai gerai pailsėdavau. Ir visai nesvarbu jei neplauti indai juk niekas nemato, o vyras vakare išplaus. thumbup.gif
Atsakyti
labai sunkiai sekesi pirma savaite schmoll.gif Viena diena buvom net tris gydytjus issikviete g.gif Visi pasake , kad nieko cia nera..vaikas sveikas. Pokokiu 2 sav pripratom....dabar jau viskas gerai
Atsakyti
O man pirmosios dvi savaitės gal net buvo pačios lengviausios. labai veržiausi mano iš ligoninės, o ir nelaikė mūsų ilgai, antrą dieną jau mėgavausi ramybe. kaip sakoma: " namuose ir sienos padeda" tongue.gif labai padėjo anyta. dvi savaitėles man nereikėjo sukti galvos dėl buities. vienintelis mano rūpestėlis buvo sūnelis. o po to viskas ir prasidėjo - pilvuko skausmai, nemigo naktys, ašaros, nuovargis, turbūt ir pogimdyminė buvo užplaukusi. niekaip nesugėjau atitaikyti dienos ritmo: tai papuką per vėlai padaviau, tai ne laiku migdau...sūnelis vis ziurzdavo ir visaip kaip rodydavo savo nepasitenkinimą doh.gif . tie jo nemiegojimai ir amžinas zyzimas atrodė pribaigs mano nervų sistemą verysad.gif .Visą dieną skirdavau vien tik vaikeliui, teko net mokslus atsidėti. dėl to truputį liūdna, bet turėjau pasirinkti kas man svarbiau? g.gif
Dabar mano lialiui jau pusę metų. pagaliau susikalbam ir pradėjom daugiau miegoti ax.gif
Atsakyti
as kai pagalvoju apie pradzia doh.gif , reiketu net klausima konkretinti, nes visur susidurem su sunkumais, pradedant zindymu, baigiant sauskelniu keitimu ax.gif
Atsakyti
Oi kai dziaugiuos uz jus mamytes smile.gif
Greit ir as turesiu ka papasakot.. Siaip tai bijau, nes gimdymas balandzio 12 numatytas.. o nuo bal 24 man sesija prasideda, o mokslu atidet nenoriu. Tai galvoju kaip as kazin spesiu. Jei dar laikuleliukas pasirodytu tai nieko, o jei veliau, bus sunku. Mano mylimasis zada menesiui atostogas paimt, man padet biski (bet jis namie dirbs) nu bet visvien. Tai reikes daug stiprybes. Man ir dabar zliumbimo priepuoliai buna ir nuotaika keicias. O po to kai angeliukas atsiras dar nervai del mokslu viski prasides.

Na, bet mes gi stiprios. Sugrishiu cia kada papasakot kai mano zuikis pasirodys i pasauli 4u.gif
Atsakyti
man pirmos dvi savaites buvo nepaprastai lengvos, nes tik gimus maziukui vyras atostogu pasieme. tai visi trys gyvenom sau ir vargo nematem thumbup.gif su valgymu maziukui sunkumu buvo, bet galiausiai issprendem problema pradeje nutraukineti pieneli. zodziu, kol namie vyras buvo, tai net pailsedavau. dabar jau sunkiau, reikia vieniems suktis, sunkiausia kai vaikas buteliuko reikalauja, o jo dar nenutraukta, nes vaikas nemiegojo ir ant ranku man pratunojo doh.gif nebuvo kada nutraukti doh.gif bet ir ta problema baigiam isspresti thumbup.gif
depresija buvo apnikusi viena diena, kai vyras eme vartyti mane, kad viska ne taip darau - vaika ne taip maitinu, laikau ne taip ir t.t. tada buvo ziaurios nuotaikos verysad.gif bet gerai pailsejom abu su vyru, ir viskas liuks vel thumbup.gif
Atsakyti