Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 24, 10:46)
o jetau,mirciau is baimes, o tai nerodet mergytes daktarei?


Na taip ir buvo apmiriau is baimes, gerai kad vyras nepasimete. O dabar viena kai maitinu ir nieko nebuna tai vis ta mintis ka reiketu daryti paciai tokiu atveju. Gydytoja sake taip buna kai sunkiai pienukas bega tada jie gave buteliuka nesupranta ir per stipriai patraukia, nes buna iprate prie kruties ir taip atsitinka.
Atsakyti
Kai reikejo pirma karta maudyti, tai labai bijojau, tai vyras maude, as tik galvyte palaikiau. O jau veliau tai normaliai. Be to nusipirkau specialu gulteli, kur paguldai ir viskas ok, tai jau ir viena gali maudyt, nereik nieko prilaikyti ir bijoti. Ausytes ir pirmom dienom vatyte uzkimsdavau, bet kad jos iskrenta, tai nebededu, pasaugau.
Del springimu ir man taip buvo, pirmais kartais issigandau, bet po to supratau, kad mazylis netaip itraukia, ar kokio oro itraukia ir spirngsta, tai stengiuosi kai jau matau, kad labai daug to pienuko prisitraukia leist jam pailset pora sekudziu, kad neuzspringtu, po to vel duodu. O kai uzspringsta, neleidziu aukstielnika gulet, sonu suku (nes maziukas iskart sukasi ant nugaros) arba pakeliu stacia.
Na, o dabar savo pipiriuka kaip koki saslyka vartau ir viskas ok lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adirgni: 25 rugpjūčio 2007 - 17:46
mes tvarkomes gerai, nebijom maudytis, valgom, kartais pasprinksta, pakeliu palaikaui, praeina, zodziu viska pati darau savaime kazkaip wub.gif tik nesmagu del to pilvuko putimo blush2.gif gaila i vaika ziuret verysad.gif

siaip maudomes tik su vandenuku, 1 karta per sav ipilu Avent sampuno biski, o dabar labai lupames, sausa oda, tai ipyliau Balmandol aliejuko mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
mes dar tik antra diena namie, prie visko pratinames:) maziukas prie aplinkos, mes prie jo ir patys prie saves:) einasi kol kas neblogai....kol kas tik maudytis dar bijome, verkiame:)
Atsakyti
Sveikos esamos mamytes. Esu "zalia" busima mamyte. Labai jaudinuosi, kad, kai gims mazyliai nezinosiu, kaip juos priziureti, kaip maudyti, kaip rengti, kad nesusiltu, nepersaltu ir t.t..Labai bijau pridaryti kaidu, kurios paskui atsilieptu.
RAsykit, i ka reiketu atkreipti demesi, kad isvengti klaidu del nezinojimo.ACIU
Atsakyti
Būsimoji mamyte nestuke.gif , Nebijok nieko, aš pati visai neseniai prieš tris mėnesius irgi nežinojau, kaip čia bus, kai gims vaikelis, bet kai tik gimė iš karto viskas atrodo kitaip, atrodo viską moki ir nieko nebijai, nes jauti, kad savo vaikelį turi šalia ir niekas nebaisu. Pamatysi, viskas ateis savaime, ir viską išmoksi savaime. Aš dar, kai ligoninėj gulėjau, ko nesupratau, ar nežinojau, tai akušerių klausinėjau kas man rūpi, ir jos su mielu noru patarinėdavo. Tad nekankink savęs jokiom baimėm, kad kažko nemokėsi, kiekviena mama savo vaiku rūpinasi pagal save thumbup.gif , o jei ko nesuprasi, bet kada gali čia užsukti ir pasiskaitinėti, nes čia visokiom temom užpildytas forumas mirksiukas.gif Na, tad linkiu greit susilaukti savo mažyliaus ir auginti kuo puikiausiai. Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
nieko nebijok, svarbiausia- klausyti savo sirdeles, ji visada pasakys kas tavo leliukui geriausia wub.gif
o siaip... yra begale knygu apie kudikiu prieziura, tereikia pasirinkti Tau patraukliausia, o Supermama.lt taip pat- bent jau man- buvo didelis patarejas, pasiskaityk, pavartyk ir senesnes temas, ju yra daug ir APIE VISKA, nebijok rasyti asmeniniu zinuciu dalyvems, kuriu nori kazko paklausti, gal net pabandyk susirasti kokia drauge, turincia kudiki, ji galetu Tau patarti, net jei klausimu iskiltu vidury nakties lotuliukas.gif
svarbiausia suprasti, kad savo kudikiui esi vienintele ir pati geriausia mama, o klaidos... jos daromos tik tam, kad is ju pasimokytume...
sekmes ir sveikatytes Jums abiems 4u.gif
Atsakyti
sveikute, zalia mamyte
as tai skaitau, kad viskas ateis savaime, nieko nebijok, viska pati suprasi kada ir kaip daryti cool.gif
Atsakyti
Nepergyvenk, as taip pat bijojau, o jau beveik penki menesiai thumbup.gif ir viskas gerai ax.gif Tikrai labai daug ka sirdele pakuzda wub.gif

O be to man labai padejo ir gimdymo namuose. Pamoke kaip apiprausti, net kaip sauskelnes uzdeti. Dekui Mazylio gimdymo namu personalui uz tai drinks_cheers.gif

Aisku is pradziu rankytes truputi gali drebeti, bet viskas bus gerai. Svarbiausia kantrybes ir tvirtybes thumbup.gif
Atsakyti
Viskas ateina su laiku ir klausimų visada kils mirksiukas.gif Sunku ir ką pasakyti , nes kiekvienai mamytei iškyla vis kitokie klaustukai tongue.gif nieko nebijok ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
visada galesi surasti atsakymus cia , SM wink.gif
kaip rengt... pirma - apatinis rubelis. patogiausia - body, kuris ne per galva maunas, o prieky visas atsisega - maximoj yra po 8 lt. tada labai patogu virsutinis rubelis - toks klouniukas - kombinzoniukas - nu sliauztinukai su rankovem iskart - kad nereiktu svarkelio, nes jis garanksciuosis smile.gif dar butinai kojinytes vilnones naujagimiui - masazuoja pedutes ir sildo kojytes wink.gif kepuryte - jei skersvejis yra. pirmas dienas reiktu ir taip det ja.
na, ateis viskas savaime - pamatysite ligoninej kaip rengia. paklauskite savo gydytojos pas kuria gimdysite, arba ginekologes kokius rubelius maziukui turet i ligonine veztis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 08 28, 19:46)
visada galesi surasti atsakymus cia , SM wink.gif
kaip rengt... pirma - apatinis rubelis. patogiausia - body, kuris ne per galva maunas, o prieky visas atsisega - maximoj yra po 8 lt. tada labai patogu virsutinis rubelis - toks klouniukas - kombinzoniukas - nu sliauztinukai su rankovem iskart - kad nereiktu svarkelio, nes jis garanksciuosis smile.gif dar butinai kojinytes vilnones naujagimiui - masazuoja pedutes ir sildo kojytes wink.gif kepuryte - jei skersvejis yra. pirmas dienas reiktu ir taip det ja.
na, ateis viskas savaime - pamatysite ligoninej kaip rengia. paklauskite savo gydytojos pas kuria gimdysite, arba ginekologes kokius rubelius maziukui turet i ligonine veztis wink.gif

As isidejau "bodziuku", kepuryciu, viln.kojinyciu ir paprastu, sliauztinuku... O po kiek vnt reikia tureti, nes pas mane dvynukai, tai as is viso pasimetusi g.gif
Atsakyti