Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

prisimenu pirmaja savo savaite kai grizom su maziuku is ligonines..........bemieges naktys kai maziukui pusdavo pilvuka taip ir sokdavom ant ranku pasieme pakaitomis su vyru.8vakre uzsidarome i miegamaji kad nors kike pailseti ir pasiruosti didziajam naktiniam zygiui biggrin.gif ........seima mano toli tai tik vyras man padejo ir labai daug paedejo.jei nebutu pasiemes nem.atostogu nezinau kaip buciau viena isivertus........tikrai sunku nes pati poras savaiciu nei prisesti nei pavaikscioti normaliai negalejau.tai ir matinimo poza buvo sunku surasti.............daiktu pilna kol visi atrado savo vieta...........bet dabar niekai atrodo nes maziukas gerokai ugtelejes.prisiprato prie visko.
taigi linkiu visom mamytem ir busim mamytem stiprybes ir istvermes!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 08 21, 14:51)
drinks_cheers.gif
tas darbas savotishkas toks - nuo vaiko gimimo nuolat gyveni "budejimo rezhimu"...

del vieno dalyko noriu perspeti: motinystes jausmas ir meile kudikiui susilaukus pirmojo vaikelio nebutinai gimsta ant gimdymo stalo... tikrasis supratimas, kad esi mama ir kad prie krutines glaudi savo vaikeli, kuriam nieko negaila, ateina pamazhu... uzhtrunka dienas, savaites, net menesius... o ish pradzhiu gali uzhplusti sumishimas, bejegishkumas, nerimas ir net pyktis, - kad nieko nesupranti, nieko nemoki, nepaisant to, kad idemiai perskaitei tris knygas apie vaiku auginima doh.gif

pastebejau, kad beveik niekas apie tai forume nekalba, todel ir rashau. gal tu taip nesijausi - moterys skirtingos. bet man taip buvo  rolleyes.gif


taip auksiniai zodziai..atrodo taip lauki taip lauki to stebuklo kada maziukas gimsta o kai gimsta pasirodo jokia palaima neateinakad jis gime blink.gif miego trukumas, skaudanti tarpviete, speneliai nugrausti, skaudzios krutys, leliukas verkia "o kodel?" blink.gif jokia makalyne galvoje ir sirdyje doh.gif is tiesu reikia laiko kad visas nusistovetu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 08 21, 14:51)
drinks_cheers.gif
tas darbas savotishkas toks - nuo vaiko gimimo nuolat gyveni "budejimo rezhimu"...

del vieno dalyko noriu perspeti: motinystes jausmas ir meile kudikiui susilaukus pirmojo vaikelio nebutinai gimsta ant gimdymo stalo... tikrasis supratimas, kad esi mama ir kad prie krutines glaudi savo vaikeli, kuriam nieko negaila, ateina pamazhu... uzhtrunka dienas, savaites, net menesius... o ish pradzhiu gali uzhplusti sumishimas, bejegishkumas, nerimas ir net pyktis, - kad nieko nesupranti, nieko nemoki, nepaisant to, kad idemiai perskaitei tris knygas apie vaiku auginima doh.gif

pastebejau, kad beveik niekas apie tai forume nekalba, todel ir rashau. gal tu taip nesijausi - moterys skirtingos. bet man taip buvo  rolleyes.gif



QUOTE(nlh @ 2007 08 21, 14:58)
prisimenu pirmaja savo savaite kai grizom su maziuku is ligonines..........bemieges naktys kai maziukui pusdavo pilvuka taip ir sokdavom ant ranku pasieme pakaitomis su vyru.8vakre uzsidarome i miegamaji kad nors kike pailseti ir pasiruosti didziajam naktiniam zygiui biggrin.gif ........seima mano toli tai tik vyras man padejo ir labai daug paedejo.jei nebutu pasiemes nem.atostogu nezinau kaip buciau viena isivertus........tikrai sunku nes pati poras savaiciu nei prisesti nei pavaikscioti normaliai negalejau.tai ir matinimo poza buvo sunku surasti.............daiktu pilna kol visi atrado savo vieta...........bet dabar niekai atrodo nes maziukas gerokai ugtelejes.prisiprato prie visko.
taigi linkiu visom mamytem ir busim mamytem stiprybes ir istvermes!!!!!!!!!!!!!!!!!!



QUOTE(Margareta @ 2007 08 21, 16:46)
taip auksiniai zodziai..atrodo taip lauki taip lauki to stebuklo kada maziukas gimsta o kai gimsta pasirodo jokia palaima neateinakad jis gime  blink.gif miego trukumas, skaudanti tarpviete, speneliai nugrausti, skaudzios krutys, leliukas verkia "o kodel?"  blink.gif jokia makalyne galvoje ir sirdyje  doh.gif is tiesu reikia laiko kad visas nusistovetu...  mirksiukas.gif

oj, as ta savo draugem kartoju - dauguma bijo pripazint kad ne ta gavo ko tikejos. kad nera tos palaimos...bet meluoja kad viskas super ir pan smile.gif
man pirmas menuo buvo tragedija smile.gif ne depresijos ne neapykanta, bet sunku. pykau ant saves, galvojau kad bloga mama esu ir pan...
bet dabar uztat neslepiu to ka jauciau tada ir visom sakau - nebus palaimos, cia ne filmas smile.gif viskas pasikeis 100 proc. is pradziu nemokesit nieko. bet visos nemoka wink.gif patirtis ateina su laiku ir nieko tame tragisko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 08 21, 16:46)
taip auksiniai zodziai..atrodo taip lauki taip lauki to stebuklo kada maziukas gimsta o kai gimsta pasirodo jokia palaima neateinakad jis gime  blink.gif miego trukumas, skaudanti tarpviete, speneliai nugrausti, skaudzios krutys, leliukas verkia "o kodel?"  blink.gif jokia makalyne galvoje ir sirdyje  doh.gif is tiesu reikia laiko kad visas nusistovetu...  mirksiukas.gif

su naujovemis visada reikia laiko apsiprast,ypac tokiu atveju kai leliukas tampa visiskai nuo taves priklausomas
Atsakyti
Man tai buvo pats siaubingiausias laikotarpis tos pirmos kelios savaites.Man gime dvynukai,labai sunkiai gimdziau,buvo sutrikusi inkstu veikla,dziaugiausi,kad islikau gyva.Ligonineje isbuvau neilgai,tris dienas,visa be sveikatos,su dviem kudikeliais,grizau namo.Vyras daug dirbo,negalejo buti namie.Tai as galvojau,kad pasaulio pabaiga.Bandziau maitinti,vienas valgo,kitas rekia,paimu kita,nemoka is kruties valgyti,greit nusitraukiu piena.O girdisi tik zyzimai,niekur nespeju,pati neturiu laiko net pavalgyti,visa skauda,Nakti maitinu ir pati uzsnustu,po to pasoku ir apsidziugiu,kad neismeciau vaiko.Prasidejo haliucinacijos,buvau be miego daugiau kaip menesi,nes istisai maitinime ir pieno nusitraukinejime doh.gif Nu zodziu buvo baisu ir tiktrai nebenoreciau vel to patirti,aisku,jei butu kas padeje,bent kelias sav,butu buve lengviau...Aciu Dievuliui vaikiukai kazkur nuo pusantro men pradejo ismiegoti visa nakti neatsibude,tai ir as atsigavau,pradejo vel viskas dziugint,yra laiko net valgyt zmoniskai padaryt..Taigi,reikia tik laiko ir stiprybes,stiprybes...
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 08 21, 20:36)
patirtis ateina su laiku ir nieko tame tragisko  wink.gif

drinks_cheers.gif
ateina zhinojimas, supratimas, ishmintis ir ramybe... tada jau ishmoksti pastebeti, tai kas gerai, ir greitai uzhmirshti, kas buvo sunku ir nesiseke wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 08 22, 19:12)
drinks_cheers.gif
ateina zhinojimas, supratimas, ishmintis ir ramybe... tada jau ishmoksti pastebeti, tai kas gerai, ir greitai uzhmirshti, kas buvo sunku ir nesiseke wink.gif


Man tai baisiausia su maudynem, bijau ,kad negerai nusausinsiu ar dar ka. Del ausyciu labai baiminuosi, nors idkisu truputi vatos, bet jinai man visada iskrenta. Beje, gydytojai nerekomenduoja naudoti jokiu aliejuku po maudyniu, bet as jau pastebejau, kad mano maziui sauseja kojytes ir siaip kunelis, nors su muiliuku retai temaudau. Ka jus naudojate drekinimui, aliejukus ar kokius pienelius ar kremus blush2.gif Beje dar: ar pilate i vandenuka ko nors? Ir su kokia preimone plaunate plaukiukus?
Atsakyti
Mano maziukui jau menuo..Istiesu baisi buvo tik pirma savaite,nes del igimtos infekcijos ir cezario pjuvio operacijos mus laike ligoninej..begalo namo norejau,net verkdavau kai vyras namo iseidavo.. unsure.gif na,o kai grizom namuciu viskas stojo i savas vezes,tapo daug lengviau.. thumbup.gif nuo pat pradziu visk dariau pati,neleidau nieko uz mane daryti,nes norejau sau ir kitiems irodyti kad sugebu buti mama..net ir maudem pirma kart abu su vyru,nors mama mano labai siulesi.bet nebuvo jokios baimes,tiesiog jaucia ka reikia daryti.. smile.gif Siaip maziukas geras,naktimis miega gerai,taigi didelio nuovargio nejauciu,dabar jau net 5val.nakti ismiega neatsikeles.. thumbup.gif oi kad taip ir toliau butu..pilvuka papucia bet su saiku,o jis uzuot verkes,tik inkscia kai pucia..vargselis..Manau kad kiekvienai viskas buna skrtingai,bet visos viska istveriam,nes esam visos be isimties supermamos thumbup.gif
Atsakyti
As i vonele ipilu truputi kalio permanganato ir prausiamo duso aliejuko su Rhealba ekstraktu ir Omega 6 skirto maudynems. Daugiau nieko nenaudojam siuo paruostu vandenuku numaudom ir galvyte isplaunam.

Man maudyti tai nera baisu, bet maitinti jau paidare begalo baisu mano maziuke buvo paspringus pienuku iki melynumo tai laime kad ne viena namuciuose buvau o vyra salia turejau. Jis nepasimete ir viskas baigesi laimyngai. Pas mane is kruties labai sunkiai bega pienukas tai maziuke traukia kiek isgali ir kai su pientraukiu nutraukiau pienuka duodant is buteliuko eme ir paspringo. Taciau kita dien tas pats pasikartojo ir maitinant krutimi nei is sio nei isto pradejo koseti ir dusti. matyt irgi pienukas ne ten nubego. Dabar taip baisu kai maitinu tai net sirdute dreba.
Atsakyti
Kai grįžom namo didžiausia baimė buvo, kad brolis paėmęs ant rankų neišmestų dukrytės. Bet dabar jau apsipratom ir leidžiam mirksiukas.gif Na o daugiau lyg ir nieko baisaus nebuvo, nes jau turim patirties su 2.gif blush2.gif Dar truputį baisu buvo, kad naktį su vyru nesuspaustumėm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2007 08 23, 16:15)
As i vonele ipilu truputi kalio permanganato ir prausiamo duso aliejuko su Rhealba ekstraktu ir Omega 6 skirto maudynems. Daugiau nieko nenaudojam siuo paruostu vandenuku numaudom ir galvyte isplaunam.

Man maudyti tai nera baisu, bet maitinti jau paidare begalo baisu mano maziuke buvo paspringus pienuku iki melynumo tai laime kad ne viena namuciuose buvau o vyra salia turejau. Jis nepasimete ir viskas baigesi laimyngai. Pas mane is kruties labai sunkiai bega pienukas tai maziuke traukia kiek isgali ir kai su pientraukiu nutraukiau pienuka duodant is buteliuko eme ir paspringo. Taciau kita dien tas pats pasikartojo ir maitinant krutimi nei is sio nei isto pradejo koseti ir dusti. matyt irgi pienukas ne ten nubego. Dabar taip baisu kai maitinu tai net sirdute dreba.

o jetau,mirciau is baimes, o tai nerodet mergytes daktarei?
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2007 08 23, 14:34)
Man tai baisiausia su maudynem, bijau ,kad negerai nusausinsiu ar dar ka. Del ausyciu labai baiminuosi, nors idkisu truputi vatos, bet jinai man visada iskrenta. Beje, gydytojai nerekomenduoja naudoti jokiu aliejuku po maudyniu, bet as jau pastebejau, kad mano maziui sauseja kojytes ir siaip kunelis, nors su muiliuku retai temaudau. Ka jus naudojate drekinimui, aliejukus ar kokius pienelius ar kremus blush2.gif Beje dar: ar pilate i vandenuka ko nors? Ir su kokia preimone plaunate plaukiukus?

oj, nepergyvenk - chia reikia sugebet negerai nusausint 4u.gif
kol mazhiukas gali shluostyti su plonu medvilniniu vystyklu, marles gabalu arba mazhu rankshluoschiu - taip lengviau, patogiau, nes dideliam rankshluostyje mazhiukas "pasimeta" biggrin.gif
del ausu apskritai nesuk galvos - jei ir ibegs kiek vandenuko, jis visas ishbegs, kol rengsi. nekaishiok jokiu vatychiu, nieko - tikrai tikrai nereikia 4u.gif
del odeles irgi nepergyvenk - po gimimo ji kuri laika atrodo pasausejusi, net lupasi. bet paskui visa tai praeina savaime, nieko daryti nereikia.
plaukus plaunu su sebamed kudikiu shampunu 4u.gif
Atsakyti