Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

mamytes, kokius jus ciulptukus perkat?manau ir man reikia nusipirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lau_rike @ 2007 08 17, 20:44)
Maniske siandien nuo 10 iki 18 val ir ka tu jei padarysi guli su soske tyli kai ispjauna bliauna. bet as zinau kad mano krutis labai kietos ir ji nepavalgo normaliai man tenka nutraukineti ir damaitinti. Nezinau ka daryti kad jas kazkiek atleistu sunku ir jai ir man. su pientraukiu ir tai melziu melziu kol vos 50 g per abi primelziu. 4u.gif O nakti tai kas pusantros valandos prabudineja. verysad.gif

Man taip buvo 3-4 dieną. O jau degė, o kietos. Masažavau ir kopūsto lapus dėjau. Padėjo thumbup.gif
Dabar kai pritvinksta pieno irgi būna kietos. Bet aš pamasažuoju, kelis lašus nuleidžiu. Tada suminkštėja. Kitaip mažius neima ir verkia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 17, 20:47)
mamytes, kokius jus ciulptukus perkat?manau ir man reikia nusipirkt g.gif

pasinaudok paieška, yra atskirų temų apie čiulptukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 17, 22:47)
mamytes, kokius jus ciulptukus perkat?manau ir man reikia nusipirkt g.gif

Aš tai pirkau Avent, bet maniškė kažkaip jo nemėgo. Kai nupirkau jau antrą numerį, tai dabar jau jai patinka čiulpti. Gal tas pirmas per kietas buvo?! Girdėjau, kad nuby geras...
Atsakyti
as naudoju avent manau jos pacios geriausios!yra tokios kurios formuoja zandikauli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(WEITA @ 2007 08 21, 01:35)
as naudoju avent manau jos pacios geriausios!yra tokios kurios formuoja zandikauli mirksiukas.gif
aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 17, 21:47)
mamytes, kokius jus ciulptukus perkat?manau ir man reikia nusipirkt g.gif

neskubek su tuo ciulptuku irnesakyk.gif spesit nupirkti mazam zmogeliuki iki menesio gerai darzniau kruti duoti nei kad ta ciulptuka ziaumotu mirksiukas.gif

o krutys man prisimenu ir kai pasidare kietos ir viena ziauriai skausminga doh.gif tai nezinojau ka daryti, dejau ir kopustus niek nepadejo temperatura sukilo tai skambijau patronazinei sesutei ir ji atejusi man kazkaip svelniai pamasazuodama turuputy pienuko nutrauke ir skaudamu vietu, tada davem mazei valgyti ir kita diena jau nebuvo tempos...bet speneliai blink.gif buvo nudrauzti juodai ir kol neismokom teisingai zindyti...
Atsakyti
mergaites, atsargiai su masazu pacios, kad nesutraiksyt pieno liauku. visu delnu tik masazuot galima, ne pirstu galais.
ilipkit po dusu siltu, srovele pamasazuokit krutis kad piena paleistu, tada pamasazuokit delnais - vienas is virsaus, kitas is apacios - atleis piena, nuspausit biski. tik spenelio nelieskit, nes tai skatins dar daugiau pieno gamyba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 08 21, 13:32)
mergaites, atsargiai su masazu pacios, kad nesutraiksyt pieno liauku. visu delnu tik masazuot galima, ne pirstu galais.
ilipkit po dusu siltu, srovele pamasazuokit krutis kad piena paleistu, tada pamasazuokit delnais - vienas is virsaus, kitas is apacios - atleis piena, nuspausit biski. tik spenelio nelieskit, nes tai skatins dar daugiau pieno gamyba wink.gif

jau bijau tokiu dalyku doh.gif
Margareta, zinduku dar neperku,tiesiog galvoju jei labai jau leliukas bus nekantrus kad vyrui pasakyciau koki nupirkt
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 21, 13:37)
jau bijau tokiu dalyku doh.gif
Margareta, zinduku dar neperku,tiesiog galvoju jei labai jau leliukas bus nekantrus kad vyrui pasakyciau koki nupirkt

nebijok ish anksto - gal nepastebesi, kaip bus viskas lengva thumbup.gif

beje, mergaites, mano pusserese labai gudru dalyka sugalvojo del pritvinkusiu krutu.
visu pirma, maitinant krutimi yra normalu, kad praejus kokioms 3-5 d. nuo gimdymo krutys apsunksta, "sukieteja" - tai del to, kad tuo metu PRADEDA gamintis pienukas. iki tol vaikelis valgo tik prieshpieni, kurio buna labai mazhai ir dazhniausiai net nusitraukt nepavyksta. naujagimiui to uzhtenka - i jo skranduka keli arbatiniai shaukshteliai maisto telpa.

tai ka ji dare su pritvinkusiomis krutimis - kol vaikas zhindo viena kruti, ji tuo pachiu metu nutraukinejo ish kitos, nes pienas begdavo tik vaikui zhindant - kitaip schmoll.gif
beje, shiek tiek pieno nutraukti verta tik tada, jei labai nepatogu, o vaikas miega ir valgyt neketina rolleyes.gif arba priesh maitinima - jeigu vaikas negali gerai apzhioti per daug kietos kruties.

naujagimiai valgyti prasho labai dazhnai - gali ir ishtisai zhysti. bet tai normalu: gimdoje vaikelis nepazhino alkio jausmo, nes maisto gaudavo nuolat per krauja. ir dabar jam alkio jausmas gali buti nepakenchiamas... o maisto i skranduka ish tiesu telpa laaabai mazhai, motnos pienas labai greitai suvirshkinamas, todel ir valgyt isheina po labai mazhai ir labai dazhnai.

lalaila, vaikai, skirtingai nuo idilishku reklamu, dazhniausiai buna neramus. pamastyk, kokio tu gyvenimo tikiesi po gimdymo ir ish anksto pasiruoshk netiketumams rolleyes.gif mano akimis, chiulptukas kudikiui, o ypach naujagimiui, net ir labai irzliam, nereikalingas - gumos gabalas jo poreikiu patenkinti negali, tai padaryti gali tik mama rolleyes.gif

kai laukiausi pirmojo, kalbedavau - va pagimdysiu, neisiu i darba, pasiimsiu akademines univere - kiek laiko turesiu rolleyes.gif tik pagimdzhius supratau, kodel vaiku turinchios bendradarbes taip ironishkai shypsodavosi, klausydamos mano svaichiojimu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 08 21, 14:05)
nebijok ish anksto - gal nepastebesi, kaip bus viskas lengva  thumbup.gif

beje, mergaites, mano pusserese labai gudru dalyka sugalvojo del pritvinkusiu krutu.
visu pirma, maitinant krutimi yra normalu, kad praejus kokioms 3-5 d. nuo gimdymo krutys apsunksta, "sukieteja" - tai del to, kad tuo metu PRADEDA gamintis pienukas. iki tol vaikelis valgo tik prieshpieni, kurio buna labai mazhai ir dazhniausiai net nusitraukt nepavyksta. naujagimiui to uzhtenka - i jo skranduka keli arbatiniai shaukshteliai maisto telpa.

tai ka ji dare su pritvinkusiomis krutimis - kol vaikas zhindo viena kruti, ji tuo pachiu metu nutraukinejo ish kitos, nes pienas begdavo tik vaikui zhindant - kitaip  schmoll.gif
beje, shiek tiek pieno nutraukti verta tik tada, jei labai nepatogu, o vaikas miega ir valgyt neketina  rolleyes.gif arba priesh maitinima - jeigu vaikas negali gerai apzhioti per daug kietos kruties.

naujagimiai valgyti prasho labai dazhnai - gali ir ishtisai zhysti. bet tai normalu: gimdoje vaikelis nepazhino alkio jausmo, nes maisto gaudavo nuolat per krauja. ir dabar jam alkio jausmas gali buti nepakenchiamas... o maisto i skranduka ish tiesu telpa laaabai mazhai, motnos pienas labai greitai suvirshkinamas, todel ir valgyt isheina po labai mazhai ir labai dazhnai.

lalaila, vaikai, skirtingai nuo idilishku reklamu, dazhniausiai buna neramus. pamastyk, kokio tu gyvenimo tikiesi po gimdymo ir ish anksto pasiruoshk netiketumams  rolleyes.gif mano akimis, chiulptukas kudikiui, o ypach naujagimiui, net ir labai irzliam, nereikalingas - gumos gabalas jo poreikiu patenkinti negali, tai padaryti gali tik mama  rolleyes.gif

kai laukiausi pirmojo, kalbedavau - va pagimdysiu, neisiu i darba, pasiimsiu akademines univere - kiek laiko turesiu  rolleyes.gif tik pagimdzhius supratau, kodel vaiku turinchios bendradarbes taip ironishkai shypsodavosi, klausydamos mano svaichiojimu  lotuliukas.gif

nesitikiu kad bus labai lengva,visad busiu issimiegojusi ir zvali.suprantu kad tai darbas 24h.tiesiog stengiuos prisirinkt kuo daugiau info
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 08 21, 14:33)
nesitikiu kad bus labai lengva,visad busiu issimiegojusi ir zvali.suprantu kad tai darbas 24h.tiesiog stengiuos prisirinkt kuo daugiau info


drinks_cheers.gif
tas darbas savotishkas toks - nuo vaiko gimimo nuolat gyveni "budejimo rezhimu"...

del vieno dalyko noriu perspeti: motinystes jausmas ir meile kudikiui susilaukus pirmojo vaikelio nebutinai gimsta ant gimdymo stalo... tikrasis supratimas, kad esi mama ir kad prie krutines glaudi savo vaikeli, kuriam nieko negaila, ateina pamazhu... uzhtrunka dienas, savaites, net menesius... o ish pradzhiu gali uzhplusti sumishimas, bejegishkumas, nerimas ir net pyktis, - kad nieko nesupranti, nieko nemoki, nepaisant to, kad idemiai perskaitei tris knygas apie vaiku auginima doh.gif

pastebejau, kad beveik niekas apie tai forume nekalba, todel ir rashau. gal tu taip nesijausi - moterys skirtingos. bet man taip buvo rolleyes.gif
Atsakyti