Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

AS PAMINU KAI PAGYMDZIAU PIRMA VAIKA BUVO LABAI BAISU IR ANT RANKA PAIMTI smile.gif ,IR UZPAKALIUKA NUPLAUTI, IR BAMBA VALITI, smile.gif BET NEKO PRIPRATAU. 4u.gif BET DAUGIAUSIO BAIMES BUVO KADA GRIZOME NAMO ax.gif NES NEZINAI DEL KO JIS VERKE... blush2.gif BED DABAR KAI JAU YRA PATIRTIS JAU ANTA VAIKA AUGINTI VISAI LENGVA... smile.gif JAU NE TAIP BAISU , NES TU JAU VISKA ŽINAI... ax.gif
Atsakyti
pamenu ligoninej viena karta parode kaip laikyti ir po kranu pakisti ir viskas smile.gif o rankos dreba, o dukryte zirzia smile.gif ir praust reikia, ir baisu biggrin.gif biggrin.gif , bet ka daryt? nieks juk nepadarys...tai kazkaip susikaupi, imi darai guodi save ir mazuli, ad viskas bus geraiir viskas buna gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule^: 20 liepos 2007 - 18:54
na man pirmos dienos buvo sunkios nes mazei truko mano pienelio poto kai supratau primaitinau misinuku tada jau geriau bet tikrai nera taip blogai viskas ateina savaime mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes kol kas labai gerai gyvenam, nes mažius ramus ir geras. Tik labai nemėgsta,kai užpakaliuką plaunu.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif

Kaip man palengvejo paskaicius sita tema ax.gif . Mudu su suneliu jau antra dienele namuose, vyras dirba ir negali pasiimti atostogu verysad.gif . Jau buvau pravirkus, kad nesusitvarkau su mazyliu. Mazylis labai daznai valgo, tai man atrodo, kad jis neprivalgo ir truksta pieno, bet skaitau ir supratau, kad viskas cia normalu, tik reikia nesinervinti, kad tik nedingu pienelis rolleyes.gif . O daugiau viskas savaime susitvarkys rolleyes.gif . Aciu aciu jums mamytes, kad pasidalinat cia savo visokia kokia patirtimi, man is karto palengvejo ir mazius miega jau ramiai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 07 23, 17:20)
Mes kol kas labai gerai gyvenam, nes mažius ramus ir geras. Tik labai nemėgsta,kai užpakaliuką plaunu.

o zinok mano tai nurimsta kai uzpakali po kranu pakisu thumbup.gif gal tik pirma karta liginonej zviege,nes ir jam nauja buvo ir mama be patirties.bet kazkaip rankos pacios zinojo ka daryti biggrin.gif

o kai vaikutis verkia dar ir dabar ne visada zinau ka daryti,nors jau beveik menuo.laukiu kol ismoksim vienas kita suprasti lotuliukas.gif
Atsakyti
na o man kazkaip viskas lengvai praejo pirmosiomis dienomis,gal kad vyras buvo kartu,bet kaip sakoma viskas ateina savaime,man ir pirmosiomis dienomis neuzteko pienuko,bet damaitinau misinukais ir viskas buvo ok,tik va dabar turim problemu su pilvuku,bet tikiuosi grit praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
O man pirmosios dienos ligoninej gerai praejo, pirma diena namie irgi ok, bet paskui kokia savaite tai sunkiai. Jauciausi kaip ne pas save, o kazkur. Visa issiblaskiusi ir nervuota, nzn kas kur padeta ir tt. Vyras dirbo, vyresnioji namie galva uze ir tt. O dar ir mazoji rodo kaprizus. kaip tokio amziaus, tai labai nemiega ir valgo be proto daug blink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
O mes tvarkomes kol kas labai gerai, nes padeda ir vyras ir mama.
Neisivaizduoju, kaip galeciau susitvarkyti viena. Dukryte tik dvi savaites buvo labai labai rami - tik valge ir miegojo...dabar jau rodo savo charakteri bigsmile.gif


user posted image

Atsakyti
drinks_cheers.gif 4u.gif mamytems siulau pamirshti kas yra buities darbai,nepatogumai pries artimus irt.t. MB jei supratingas tai pats pasitrauks i 2-3punkta pagal svarbuma,jei ne pachios patraukit mirksiukas.gif Jums svarbu ramybe,gera nuotaika ir jusu vaikutis.Ash zinau,kad daugelis nori apsitvarkuti ir valgyti paruoshti,zodziu buti superzmona,mama,marti..NEREIKIA!medaliu uz tai neduoda,o energiaj isheikvosit netikslingai,rashau nes pati patyriau ant kailio.Gerai kad turiu drauge,kuri'Naglai"ateidavo ir be kompleksu aptvarkydavo ir suryktuodavo,net pykau,na man neopriimtina ir nemalonu,,buvo...o dabar esu jai uz tai labai dekinga!Taip,kad ir jus nepasikuklinkit paprashyti pagalbos,nemanau kad kas nors atsakys..Patikekit manim!! Dziaukites vaikeliu ir bendraukit su juo,visa kita niekur nepabegs rolleyes.gif Zinokit jei nesirupinsit pirmiausia savim,nuo to nukentesit tik jus pachios ir zinoma didziausi jusu turtai..o shito turbut nei viena pasaulop mama nenori rolleyes.gif Didziules sekmes su palaukymu us jus jaunos ir grazios mamytes drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos mamytes
musu mazuliai siandien tik suejo savaitele. dar tik antra diena kaip namuose tai negalius skustis. svarbu reikiamiu momentu pakysti papuka biggrin.gif ir pakeisti sauskelnes. nu siadnein maudysim pirma akrta voneleje tai ziuresim kaiap mums seksis ar nereikes atsiimti savo zodziu kad viskas ramu. tik va iskyla klausimelis kike reikia to vandenelio pilti i ta vonele kad nebutu nei per duag nei per mazai g.gif ir kankina klausimeliia ka valgyti nors sako kad valgyti turi visak bet nesinoretu kad per savo ziopluma sukelciau savo mazyliai pilvuko skausmus ir ji del to kankintusi schmoll.gif
ir gerai butu kad galeciau daugiau pamiegoti naktimis nes nemiegu ne del to adk mazyle neduotu ji keliasi kas tris valandas o akd pati miegu su atmerktomis akimis ir gaudau kikeviena dusaujima mazyles ax.gif atsikeliu paziuriu kaip ji miega pamatau jos sypsena veiduke ir vel i lova o uz kokiu desimt minuciu ir vel stoviu ziuredama. tongue.gif vienu zodziu esu visai jauna mama wub.gif
Atsakyti
Na ir cia ilindau paplepeti biggrin.gif Mano lelyte tai labai rami tai anei kokio vargo nera thumbup.gif nakti bandziau maitinti kas 3 val tai ta lelyte zadinu tai pusiau miegodama nieko ir nevalgo doh.gif tai vakar numaudem 23 val pavalge ir uzmigo tai ryte nubudo 5 val vel pavalge ir iki 7 ryto vel numigo thumbup.gif tai pasirodo nieko baisaus nera tame kad nakti nepavalge bigsmile.gif
I vonele as pilu vandens tiek kad apsemti puse kunelio bet mums virstele dar prikepus tai daktare pasiule pilt kol kas vandens tiek kad bambyte apsemtu tai greiciau nukris.o maudytis mes labai megstam thumbup.gif
Atsakyti