Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(jurka @ 2007 06 26, 09:30)
Optimizmas ateina ir praeina...
Stai savaitgali musu tetukas buvo grizes tai taip gerai buvo. Ir man ryte dar truputi ilgiau pamiegoti leisdavo. As visada budavau is tu miegaliu, tai man nors miegot ir miegot  blush2.gif  O stai vakar isvaziavo ir toks jausmas kad Akvilyte jaucia... Verke visa diena, net ant ranku toli grazu ne visada nurimdavo. O miegojo tai is vis tik uzsnusta kokiom 5-10min ir vel 2 valandas verkiam... Nakti miegojom gerai. Tikiuosi siandien jau bus ramesne... Gal zinot kiek mazdaug dar tokie mazuliukai (25dienu) turetu miegoti??? g.gif  Gal cia normalu, kad ji tiek nedaug dienos metu miega? Nors man atrodo kad dar turetu daugiau miegoti. O kartais kai nemiega bent jau neturetu verkti...
Vaje, kad as cia pasimeciau... doh.gif

maniskis irgi budavo reksnys, bet miegodavo gana daznai. gal jei geras oras pasistenk dazniau iseiti pasivaikscioti - maniskis ismiegodavo po 3-4 val. nereikedavo nei valgyti, nei verkt thumbup.gif

sekmes ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
mes dar tik dvi dienos namie,o man jaumatyt depresija puola.musu maziukas geras,bet nelabai su zindymu iseina,tai buna asaryciu,nervuojuosi.Vyras stengiasi kaip tik gali-kai pamaitinu ir sunelis neuzmiega,pasilieka paziureti,o man leidzia miegoti.Vis lakstom tikrinam-ar kvepuoja,ar neatpyle neuzspringo.Buitimi rupintis beveik nereikia-MB pries gryztant mum iskuope namucius,dabar jei reik valgyti ir perka ir gamina biggrin.gif bet nezinomybe,naujas ritmas man vistiek dar kelia baime blush2.gif
Atsakyti
pradzia buvo sunki... o dar maziukas baisiai neramus buvo... tvirtai stovinti ant koju pasijutau tik kai zvirbliukui buvo kazkur 3men... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2007 06 26, 10:30)
Optimizmas ateina ir praeina...
Stai savaitgali musu tetukas buvo grizes tai taip gerai buvo. Ir man ryte dar truputi ilgiau pamiegoti leisdavo. As visada budavau is tu miegaliu, tai man nors miegot ir miegot  blush2.gif  O stai vakar isvaziavo ir toks jausmas kad Akvilyte jaucia... Verke visa diena, net ant ranku toli grazu ne visada nurimdavo. O miegojo tai is vis tik uzsnusta kokiom 5-10min ir vel 2 valandas verkiam... Nakti miegojom gerai. Tikiuosi siandien jau bus ramesne... Gal zinot kiek mazdaug dar tokie mazuliukai (25dienu) turetu miegoti??? g.gif  Gal cia normalu, kad ji tiek nedaug dienos metu miega? Nors man atrodo kad dar turetu daugiau miegoti. O kartais kai nemiega bent jau neturetu verkti...
Vaje, kad as cia pasimeciau... doh.gif

Sūnus tai tik 2 savaites miegodavo daug, o po to diena po pusvalandį pamiega ir vis spurda, vakare " konsertas" dėl pilvuko, na o naktį 1 kartą pavalgyti. Dukrytė tai 2 mėnesius ištisai miegodavo, pažadinu kas trys valandos pavalgo, pampersą pasikeičiam ir vėl liulia. Naktį beje irgi kas trys valandos keldavosi. Dabar ( jau 6 mėn.) tai naktį nesikelia, o dieną miega du kartus po porą valandų.
Atsakyti
mano mazyle irgi mazai miega.galima sakyti kas valanda valgo.lauke dar 2val numiega,kiek suprantu,tai tinginiuke.tingi daug zysti.uzvalgo vis po truputi ir numiega po nedaug. blink.gif
Atsakyti
Mano mazyle irgi nemiega doh.gif nori ant papo kabet o dabar dar naujas prikolas tingi zysti tai rekia nesavo balsu vienu zodziu pirma diena sunki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edita22 @ 2007 07 13, 14:30)
Mano mazyle irgi nemiega  doh.gif nori ant papo kabet o dabar dar naujas prikolas tingi zysti tai rekia nesavo balsu vienu zodziu pirma diena sunki  doh.gif

prisimenu ir as tas pirmas dienas... oj sunku buvo.. mazius valge po valanda doh.gif , po to numirgo tai as galejau darbus nudirbti, arba pati numigdavau, o atsibudes irgi demesio reikalavo, tai pampersa pakeisti, tai silumos norejo, taip ir nelikdavo laiko sau cool.gif , dziaugiuosi, kad jau vyrutis paauges ir nera to streso thumbup.gif
Kantrybes ir sekmes 4u.gif Laikas labai greitai bega....
Atsakyti
QUOTE(Imen @ 2007 05 11, 12:18)
Dar kas mane labai varo i nevilti nesugebu be mazylio asaru normaliai pakeist jam sauskelniu! Nesuprantu, ka darau ne taip, stengiuosi kuo svelniau, net pradejau jam dainuot keisdama sauskelnes, bet tai nepadeda... kol apsiplaunam sikniuka, apsivalom - mazasis buna beveik iki melynumo uzsiklykes, tuomet verkiam kartu.Tas pats buna ir su rengimusi, negalime be klyksmu,verksmu apsirengt,nors ir stengiuosi kaip imanydama. Negaliu as ji toki ziuret verkianti, ir dabar as tuoj zliumbsiu,kokia esu nevykusi.


Ligoninėj ir mes šią problemą turėjom. bet po to ~ savaitę po kranu vaiko nekišau po kiekvieno tuštinimosi, tik su servetėlėm švariai apvalydavau ir kremuku patepdavau. taip kažkaip tas klykimas praėjo. daba jau galima bele ką daryt, o vaikas ramus, nė cypt keičiant sauskelnes biggrin.gif
Atsakyti
Aš ligoninėj tik kartą kišau po kranu, kai daug prikrovė, nes paprasčiausiai bijojau, nemokėjau paimti blush2.gif blush2.gif nežinau, ar dėl to, bet jokių rėkimų prausiant nei karto nebuvo, pastena pastena ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2007 07 13, 11:09)
Sūnus tai tik 2 savaites miegodavo daug, o po to diena po pusvalandį pamiega ir vis spurda, vakare " konsertas" dėl pilvuko, na o naktį 1 kartą pavalgyti. Dukrytė tai 2 mėnesius ištisai miegodavo, pažadinu kas trys valandos pavalgo, pampersą pasikeičiam ir vėl liulia. Naktį beje irgi kas trys valandos keldavosi. Dabar ( jau 6 mėn.) tai naktį nesikelia, o dieną miega du kartus po porą valandų.


Oi pas mus ir tas pats su vakinu,jau antra para su pilviuku kariaujam,be miego esu,pradeda imti depresija,bliaunu is nevilties.Gerai,kad dar biski diena miega tai ir as pasnaudziu,o siaip tai neramumo isikunijimas.
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2007 07 15, 18:45)
Oi pas mus ir tas pats su vakinu,jau antra para su pilviuku kariaujam,be miego esu,pradeda imti depresija,bliaunu is nevilties.Gerai,kad dar biski diena miega tai ir as pasnaudziu,o siaip tai neramumo isikunijimas.

Kantrybės tau 4u.gif aš tai pamenu dienas skaičiuodavau, kada jau tie trys mėnesiai bus ( sako nuo trijų mėn susitvarko pilvelis), o dabar... nepastebėjau kaip sūnui 7 metai .
Papildyta:
[quote=Lalaila_Vln,2007 07 15, 19:01]
tik kad labai jau baisiai tai atrodo kai leliukas tik ka gimes,gal paskui kai jau su leliuku apsiprasiu ir neatrodys taip,bet is pradziu tikrai neisdrisiu,dar ir bambute atrodo bus baisu valyt doh.gif tiek daug naujoviu ir tiek daug baimiu doh.gif
Papildyta:

Aš irgi neprausiau po kranu nors jau antras vaikas, pirmą mėnesį tik maudydavau, o užpakaliuką valydavau su šlapiu merliuku. Nuo servetėlių truputi berdavo, tai paprastą merliuką šiltu vandenuku sušlapinu,nuvalau ir po sausai su palute nušluostau. Dabar jau kai pampersas pilnas iškart po kranu ir mes švarutės lotuliukas.gif
Atsakyti
nezinau kaip berniukui, bet mergyte tai tikrai reikia kist po kranu po kiekvieno kakojimo. nes ten gi suduku patenka ant vidiniu lytiniu lupyciu ir t.t. gali uzdegimai prasideti... nejuokaukit.
mums pirma para akusere parode, o jau sekanti karta abu su vyru nesem praust. o jau rankos drebejo lotuliukas.gif doh.gif bet nieko... labai greit iprantama, surandama ta patogi jums su vaikiuku poza ir pirmyn 4u.gif
Atsakyti