Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

Jei nenugrauzti ir skaudantys papuliai, pirmos dienos but buvusios daug geresnes doh.gif . Na bet per daug nesiskundžiu tongue.gif . Tik va maziukei pilvuka labai spazmuoja, tenka pavargti verysad.gif
Atsakyti
Mazyte musu gera,bet jeigu uzverkia tai as jau nebezinau kas darosi.Jauciuosi klaikiai ir pati pradedu verkt.Daugiausia paverkia ir parekia kai maudom.Atrodo ir nealkana buna ir pamiegojus.Viskas tada is ranku krenta doh.gif .Gerai,kad tetukas sali bigsmile.gif ,nes jauciuosi niekam tikus
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif

Buvau labai laimiga kai mus israse is ligonines. lotuliukas.gif Nebuvo, baisu ar sunku, ar kad pavargsciau. Pilvuka skaudejo mazuliui kokia savaite, bet tai nebuvo verkimas teisiog kartais pazyzdavo. Miegojo labai gerai, ligoninej irgi gan ramiai. Sekmes
Papildyta:
QUOTE(kacumota @ 2007 06 08, 06:34)
Mazyte musu gera,bet jeigu uzverkia tai as jau nebezinau kas darosi.Jauciuosi klaikiai ir pati pradedu verkt.Daugiausia paverkia ir parekia kai maudom.Atrodo ir nealkana buna ir pamiegojus.Viskas tada is ranku krenta doh.gif .Gerai,kad tetukas sali bigsmile.gif ,nes jauciuosi niekam tikus

Nepergyvenk viskas bus gerai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(martinna @ 2007 06 07, 15:53)
sveika, o kas konkreciai neduoda tau ramybes? parasyk konkreciau tada galesim daugiau tau patarti


Sveikos
Su ja nieko nereik daryti! Reik ja myleti! o kai ji kazko nores tai tau ji pasakys essen.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif Sekmes
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2007 06 05, 11:55)
o mum pirmos dienos tiesiog pasakiskos, vaikiukas daug ramesnis nei kad buvo ligonineje, ir miego netruksta ir susitvarkau ir prie kompo pasedziu, tikiuosi bus taip ir toliau biggrin.gif
as pati labai sveika, niekas neplyso, nekirpo, o ir jau po paros akusere ligoninej sake, kad esu sveikiausia moteris visam skyriuj, nors gimdymas tai komplikuotas buvo

Smagu girdeti, kad taip lengvai jums viskas einasi thumbup.gif

QUOTE(MĖTINĖ @ 2007 06 07, 16:46)
Sveikos mamytės 4u.gif . Ar priimsit ir mane į savo būrį? MANO PUPAI 6 dienos...Atrodo, kad aš nešinau ką su ja daryti ...JAUČIUOSI siaubingai. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


nepergyvenk, tikrai zinai ka su ja daryti, tik manau esi pavargusi dar ir laikui begant viskas atsistos i savo vezes, pati atsigausi ir labiau suprasi ko vaikelis nori.
mums irgi nelengvos pirmos dienos buvo, nes mazius reksniukas buvo, nors ir dabar megsta padainuoti ir paisterikuoti, nu bet laikui begant supratom kas jam yra, ko jis nori tuo verkimu ir pan. tikrai viskas isgyvenama. jei jautiesi bejegiska paprasyk, kad kas nors padetu, nesigedink ir priimk pagalba, tikrai pravers mirksiukas.gif
Sekmes ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2007 06 08, 07:34)
Mazyte musu gera,bet jeigu uzverkia tai as jau nebezinau kas darosi.Jauciuosi klaikiai ir pati pradedu verkt.Daugiausia paverkia ir parekia kai maudom.Atrodo ir nealkana buna ir pamiegojus.Viskas tada is ranku krenta doh.gif .Gerai,kad tetukas sali bigsmile.gif ,nes jauciuosi niekam tikus



Patikek viskas bus ok 4u.gif
Svarbiausia mylek savo mergyte ir viskas bus gerai ir viska istversi mirksiukas.gif
Man irgi padejo tik tetukas ir dabar tuo laaaabai dziaugiuosi. Vargom abu ojojoj..., bet tai tik dar labiau suartina.
o ar bandet maudyt su marskineliais g.gif kai kuriems maziukams taip jaukiau.
Papildyta:
QUOTE(ugniukas1 @ 2007 06 08, 15:06)
Patikek viskas bus ok  4u.gif
Svarbiausia mylek savo mergyte ir viskas bus gerai ir viska istversi  mirksiukas.gif
Man irgi padejo tik tetukas ir dabar tuo laaaabai dziaugiuosi. Vargom abu ojojoj..., bet tai tik dar labiau suartina.
o ar bandet maudyt su marskineliais  g.gif  kai kuriems maziukams taip jaukiau.


P.S. Musiske verkdavo retai, bet kai pradedavo, tai kokioms 3 valandoms blink.gif verkdavau ir as kartu....Bet po to kazkaip mazyciai lengviau nurimsta, svarbiausia nepalik jos vienos kai verkia - jai tikrai taves reikia soske.gif
Atsakyti
sveikos, mamytės 4u.gif

ir mūsų mažoji labai daug verkė... dabar mažiau... tik daug lotuliukas.gif bet teks pakentėti... cool.gif čia gi jų kalba, jie kitaip nemoka tongue.gif

pradžioje reagavau isteriskai: ir pykdavau, ir pati verkdavau... ko tik neatsitinka, kai pervargsti... o dar ir tėtis komadiruotėj 2 mėn. išbuvo... unsure.gif nepasisekė jam...daug gražaus praleido... schmoll.gif bet dabar tai bando kaip įmanydamas atsigriebti biggrin.gif wub.gif

QUOTE(kacumota @ 2007 06 08, 06:34)
....Daugiausia paverkia ir parekia kai maudom....


o mes maudom ją paguldę ant pilvuko... ir verksmai dingo thumbup.gif pabandyk!! tik galvytę atsargiai laikykit - kad nepanertų blush2.gif dabar taip ir viena išmaudau ax.gif

QUOTE(onushkis @ 2007 06 08, 06:39)
...  Su ja nieko nereik daryti! Reik ja myleti! o kai ji kazko nores tai tau ji pasakys ...


drinks_cheers.gif

QUOTE(ugniukas @ 2007 06 08, 17:22)
ramiau pasidaro paskaicius jusu pasisakymu  biggrin.gif  mes va niekaip savo maziuko nesulaukiam...  unsure.gif  o taip noretusi tuos vargelius patirti paciai..


svarbiausia neprarast vilties, o mažius laukia to pačio pačiausio laiko... pvz. vasario 29... wub.gif tikiuos, išpranašavau... ir jau per jonines sulauksi džiaugsmo thumbup.gif
Atsakyti
Skaitau ir matau save pries 4 menesius,kai grizau is ligonines su savo ilgai laukta princese.....Grizau ir puoliau i depresija...Namai netvarkyti,mazyle verkia,speniukai apgrauzti iki kraujo ir mano mama su savo patarimais:"Kokia tu mama jeigu vaikas pastoviai verkia!Daryk ta taip,daryk ana kitaip!Vyras nemaitintas.Paliks!!!Paziurek i ka tu panasi!O vat mano laikais..."ir t.t.Ispradziu raminau save,stengiausi i nieka nekreipti demesio.Galvojau tik apie dukryte.Bet kai po savaites prasidejo mastitai(turejau 5!),temperaturos 40,galvos svaigimai...vat tada paluzau...Teko mano vyrui griebtis namu ruosos.ACIU JAM!!!As tik maitinau dukra,pati valgiau,miegojau ir jauciausi VISISKA NEVYKELE!Bet laikui begant,palaipsniui viskas atsistojo i savo vezes.Dabar puikiausiai susitvarkau viena,viska speju ir dar laisvo laiko lieka su jumis pasidalinti savo isgyvenimais:)smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabi:) @ 2007 06 08, 20:29)
Skaitau ir matau save pries 4 menesius,kai grizau is ligonines su savo ilgai laukta princese.....Grizau ir puoliau i depresija...Namai netvarkyti,mazyle verkia,speniukai apgrauzti iki kraujo ir mano mama su savo patarimais:"Kokia tu mama jeigu vaikas pastoviai verkia!Daryk ta taip,daryk ana kitaip!Vyras nemaitintas.Paliks!!!Paziurek i ka tu panasi!O vat mano laikais..."ir t.t.Ispradziu raminau save,stengiausi i nieka nekreipti demesio.Galvojau tik apie dukryte.Bet kai po savaites prasidejo mastitai(turejau 5!),temperaturos 40,galvos svaigimai...vat tada paluzau...Teko mano vyrui griebtis namu ruosos.ACIU JAM!!!As tik maitinau dukra,pati valgiau,miegojau ir jauciausi VISISKA NEVYKELE!Bet laikui begant,palaipsniui viskas atsistojo i savo vezes.Dabar puikiausiai susitvarkau viena,viska speju ir dar laisvo laiko lieka su jumis pasidalinti savo isgyvenimais:)smile.gif


Taigi...Va todel mes visu "geranorisku" mociuciu ir seneliu neprisileidome ne is tolo pirmus tris menesius. Ir labai teisingai padarem, gal buvo sunkiau, bet uztat labiau pasitikejom savim.
O tu tikra saunuole thumbup.gif 4u.gif ir vyras tavo liuks 4u.gif Del laiko galiu pasakyt ta pati, kuo toliau, tuo geriau ismoksti tvarkytis.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 06 08, 20:07)
ateis laikas bus ir vaikas  biggrin.gif  kazkada ir as taip nerimavau, maniskis irgi pavelaves atejo i si pasauli, mane tik vyras taip ramino, ir neskubino, o is aplinkiniu jauciau dideli spaudima, nu kada, nu dar ne ir pan. zodziu nusiramink ir lauk, jie zino kada ateiti  mirksiukas.gif  sekmes  4u.gif




pas mane ta pati dabar situacija, neistverus paemiau ir atjungiau tel...kad netrukdytu..pas visus tas pats vienas klausima-" na ar jau?"..negaliu kaip nervina...o veluojam mes tai tik 2dienas, baisu pagalvot kas toliau bus.. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gabi:) @ 2007 06 08, 20:29)
Skaitau ir matau save pries 4 menesius,kai grizau is ligonines su savo ilgai laukta princese.....Grizau ir puoliau i depresija...Namai netvarkyti,mazyle verkia,speniukai apgrauzti iki kraujo ir mano mama su savo patarimais:"Kokia tu mama jeigu vaikas pastoviai verkia!Daryk ta taip,daryk ana kitaip!Vyras nemaitintas.Paliks!!!Paziurek i ka tu panasi!O vat mano laikais..."ir t.t.Ispradziu raminau save,stengiausi i nieka nekreipti demesio.Galvojau tik apie dukryte.Bet kai po savaites prasidejo mastitai(turejau 5!),temperaturos 40,galvos svaigimai...vat tada paluzau...Teko mano vyrui griebtis namu ruosos.ACIU JAM!!!As tik maitinau dukra,pati valgiau,miegojau ir jauciausi VISISKA NEVYKELE!Bet laikui begant,palaipsniui viskas atsistojo i savo vezes.Dabar puikiausiai susitvarkau viena,viska speju ir dar laisvo laiko lieka su jumis pasidalinti savo isgyvenimais:)smile.gif



bet tai ir motina doh.gif , juk kas kaip ne ji turetu tave suprasti ir palaikyti...o ne gniuzdyti....
Atsakyti
Na ir man panasiai buvo po gimdymo ypac kai grizom namo. Asaros upeliais bego, mazoji vis verkdavo. Nors negaleciau sakyti, kad ji labai nerami buvo. Tiesiog matyt ir is manes dar perejo jai per peienuka. Mano vyras dabar isvaziavo i Vilniu - mes Klaipedoj, tai tik savaitgaliais gris pagelbeti. Ir taip dar labiau pradejau nervintis kaip susitvarkysiu viena... Juk kiek visko su mazyliu reikia ir nedamiegojimas tai cia tik mazas lasas juroje... Na bet si savaite po truputi eina i pabaiga. Mes augam ir gal kaip nors viskas susitvarkys per laika... smile.gif
Visoms mamytems pirmomis dienomis namie linkiu stiprybes, kantrybes ir pakantumo pacioms sau. Normalu yra pradzioj paverkslenti ir nemoketi kazko. O kad laiko nelieka susitvarkyti, spjaukit i viska kuriam laikui. Kai su savo mazuleliais apsiprasit ir viska suspesit. Sekmes!
Atsakyti
Na, mums pati pradžia - dar tik 15 dienelių, dukrytė yra rami, ilgiausias jos verkimas pora minučių... Labai derinu maistą, kad diegliukai nekankintų. Kol kas net nežinau, kas yra bemiegė naktis, nes mažylė miega beveik visą naktį, bet man trūko miego tik pirmas dienas, kai pati zuikio miegu miegojau, vis kėliausi žiūrėt... verkė tik pirmų maudynių metu, o dabar maudau kiek šiltesniame vandenuke, tai viena sėkmingai išmaudau thumbup.gif (pasisekė kaimynams biggrin.gif )
Tėvelis dirba "tiekėju" - t.y. aprūpina mus su mažyle viskuo, tai spėju ir pavalgyt ir namus apsitvarkyti ir į lauką su lėlyte išeinam (visada miega lauke thumbup.gif )... smile.gif O ir pas tėvelį pabūna rami, o kartais būdrauja viena... Dar tėtis nemažai padeda ir mane palaiko, pagiria, kad gerai susitravrkau su mamos pareigomis bigsmile.gif Jis kasdien valo bambyte, nes man truputį baisu prie jos prisiliesti ax.gif

Linkiu mamytėms daugiau optimizmo ir kanrtybės, visi vaikčiai pagaliau užauga, o ir patirtis pamažu ateina, suprantam savo vaikų poreikius vis geriau mirksiukas.gif


Atsakyti
Optimizmas ateina ir praeina...
Stai savaitgali musu tetukas buvo grizes tai taip gerai buvo. Ir man ryte dar truputi ilgiau pamiegoti leisdavo. As visada budavau is tu miegaliu, tai man nors miegot ir miegot blush2.gif O stai vakar isvaziavo ir toks jausmas kad Akvilyte jaucia... Verke visa diena, net ant ranku toli grazu ne visada nurimdavo. O miegojo tai is vis tik uzsnusta kokiom 5-10min ir vel 2 valandas verkiam... Nakti miegojom gerai. Tikiuosi siandien jau bus ramesne... Gal zinot kiek mazdaug dar tokie mazuliukai (25dienu) turetu miegoti??? g.gif Gal cia normalu, kad ji tiek nedaug dienos metu miega? Nors man atrodo kad dar turetu daugiau miegoti. O kartais kai nemiega bent jau neturetu verkti...
Vaje, kad as cia pasimeciau... doh.gif
Atsakyti