Jau ligoninele teko pabuti vien diena ilgiau nei kitoms. Ir tai man atrode kaip didziausia tragedija. LABAI norejau namo. Kai isvazinejo palatos drauge, negalejau sulaikyti asaru.

Vaikucio paimti nebijojau, atrodo, kad zinojau, kaip viska daryti, seslems uztekdavo tik karta parodyti: uzdeti sauskelnes, patepti bambute, apiplauti - stai toks mamos pradziamokslis gimdymo namuose. Buvau pasiryzusi susidoroti su mamos pareigomis.

Galu gale grizusi namo pasijutau viena su zmogiuku, kuris visiskai priklauso nuo manes ant ranku. Zinojau, kad nebus lengva. Ypac bijojau maitinimu. Vaikas dar nemokejo paimti kruties, speneliai ploksti ir nugrauzti. Skaudejo. Maitinimas pagal vaiko poreikius mane vare i nevilti: kas valanda, dazniau...? Kad tik ismaitinti iki menesio - kartojau mintyse. (dabar jam 10 men ir as sekmingai maitinu

Antra diena pakilo temperatura


Ligonineje del vaistu turiu praleisti du maitinimus - viena diena, kita -nakti. Taip ir sedziu pirma val nakties: viena ranka nusitraukineju piena, kita - duodu vaikui buteliuka anksciau nutraukto "gero" pieno. Miegu tik po pora val. I savaites gala taip pavargstu, kad net depresija prapuola. Bet LABAI noriu namo.
Kai isgydyta griztu namo, sunus jau moka zisti kruti, as sauskelniu keitimo specialiste ir svarbiausia - as NAMIE

Taigi mamytes - kaip gera, kai su savo mazuliu esate namie. Leiskite sau pamiegoti kartu su vaikeliu, priziurekite krutine, (Pramaitinusi iki siol suprantu, kad negalima pasikliauti vien grieztu pasakymu "nenusitraukineti pieno") pasikalbekite su vyru jei jums sunku. Bet jei ir asara nuriedes -nieko tokio. Tegul tik tai buna laimes asara.