Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

As pirmas dienas buvau ligoninej..dare man cezari...tai labai daug aiskino,moke seseles...as pakeiciau pampersa savo mazylei tik 3 diena,visa laika sesele keite,nes as bijojau... doh.gif cia pas mus tokia tvarka,kai namo grizti pas tave is kart dula prisistato...tai po ligonines i namus is karto ir prisistate...nu fantastika thumbup.gif as tik ilsejaus ir maitinau mazyle..o mano Freken dula ir namus tvarke ir valgyt dare ir maude maze,ir i parduotuve leke..nu zodziu SUPER ,kai yra pagalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miliukas @ 2007 02 02, 10:00)
labukas..mums pilvelį pradejo pūsti nuo dvie savaičių..o didžiausi vargai dėl pivuko baigėsi, kai burbului buvo 2,5 mėn..darėm viską, bet nelebai kad padėjo  schmoll.gif  mažai paguodžianti tiesa ta, kad reikia išlaukti  doh.gif    o dėl žagsuliuko, tai kai vaikiukas verkia, prisigaudo šalto oro, o tada jau žagsuliukas kankina.. verysad.gif dar girdejau, kad jai persivalgo tai irgi vaikiukai žagsi...o mano močiutė sakydavo, kad jai šalta vaikam, tai irgi žagsėt pradeda  doh.gif
Stiprybės ir kantrybės tau  2.gif


man irgi gydytoja sake, kad zagsi del to, kad jam salta, o tuo isitikinau ir pati, kai perrengineju tai kartais jei ilgiau palaikau nuoga - pradeda zagseti
Atsakyti
prisimenu pradzia suneliui gimus ir net nupurto. Saremiai prasidejo 4 nakti, nestiprus ir viskas isivaziavo, pagimdziau vakare 20 val. Po to su vaikeliu tris paras buvau viena palatoje. pirmas vaikas, bijojau net akis sumerkti, kad vaikas nenumirtu. taip gryzau namo keturias paras nemiegojusi. gryzus nieko negalejau daryti tik verkiau, uzejinejo baimes priepoliai. galejau tik vaika pamaitinti ir guleti lovoje. ir tai tesesi gal gerus 2 menesius. aciu Dievui viskas baigesi ir dabar dziaugiuosi motinyste.
Atsakyti
o mes visai sauniai tvarkomes nuo pirmu dienu, tik jei ne tas nelemtas pilvukas del kurio vaikas neramus sad.gif bet pageriu arbatu, padarau masaziukus ir kazkaip gyvenam su tais pilvo diegliais, tikiuosi, kad juos greitai isaugsim rolleyes.gif , o del maitinimo problemu neturiu, pieno kaip pas karve blush2.gif , vaikas apetitu irgi nesiskundzia thumbup.gif
Atsakyti
kartais sekasi gerai-pervystau,pamaitinu,atpila,paverkia,miega:Dtada as valgau,tvarkaus ar pati miegu.o kartais atrodo viskas slysta is ranko,vaikiukas nenutyla,o as bejege ir dar perpavargus,nepavalgius ir viena:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Putlutė: 06 vasario 2007 - 17:49
Sveikos, kai as prisimenu pirmas dienas tai ir juokas ima ir graudu darosi. Mano vaikas nevalge is krutines visai, israsant is ligonines jau pradejo verkslenti noredamas valgyti. Namuose likau viena ir visiskai be patirties. Zinoma buvau daug apsiskaiciusi, bet rodos, kad tos zinios staiga kazkur dingo. Pabusdavo vaikutis ir verkdavo, o as nezinojau ka su juo daryti biggrin.gif , po keliu min. vel uzmigdavo. Pamenu, net perzegnodavau su asarom, kad tik ilgiau miegotu, nes pabudes nores valgyti, o as neturesiu ka duoti, net nezinojau, ka reikia veikti su kudikeliu kai jis buna prabudes biggrin.gif Vakare nusitraukiau pienuka, sumaitinau is buteliuko, vaikutis tapo thumbup.gif . Po poros dienu mes puikiai susidraugavom. Pamazu praejo pogimdyvine depresija. Nestumo metu nebuvau ne trupucio jautri, bet atsigriebiau menesi po gimdymo verysad.gif
Atsakyti
man pirmos dienos buvo labai lengvos wub.gif mažylė atsikeldavo tik pavalgyt, daugiau visą laiką miegodavo, miegodavo, miegodavo wub.gif net neturėjo kada verkt tongue.gif net miegančią pasiimdavau ir nešiodavau wub.gif biggrin.gif
tik kažko viduj buvo truputį nerimas, kad tik nesusirgtų, kad tik neužspringtų...

Papildyta:
QUOTE(jurate_m1 @ 2007 02 06, 16:34)
Mano suneliui isbere veiduka, gal kam nors taip buvo. Jam dabar tik trys savaites ir 3 dienos. Maitinu pati. Vieni sako, kad kazka uzvalgiau, kiti kad valosi. daret, kam taip buvo?

mano mažylei veiduką buvo žiauriai išbėrę, kai tebuvo 3 savaitėlės verysad.gif atėjusi daktarė sakė, kad organizmas taikosi prie naujos aplinkos ir ten kažkas valosi biggrin.gif nieko netepiau, tik dažniau virintu vandenuku apiprausdavau mirksiukas.gif galvojau, kad ir paliks raudonos dėmės ant veidelio, bet ne bigsmile.gif lygus dailus veidukas dabar 4u.gif
Atsakyti
Ledute negaliu patarti,nes maniskis labai megsta maudytis g.gif
Na o man,kaip ir kiekvienai mamai,turbut pogimdyvine depresija,ypac vakarais,kai temsta,nezinau,ko verkiu,kas darosi ko noriu.Tiesa ir vaikelis nuo 20.00 iki 23.00 praklykia kiekviena vakara,turbut pilvukas,niekas nepadeda.taigi kai jis verkia ir as is paskos.
Atsakyti
Pritariu mamai, kuri sake uzdet vaikuciui palyte, tikrai kitiems padeda smile.gif
Pirmomis dienomis budavo visko ir verksmu, ir abejoniu, bet tai laikina, svarbiausia poilsis ir miegas. Kuri laika buvo ir namai apversti, ir valgyt seimynai nepadaryta, taciau tik viskas del geros savijautos, nes kiek vaikas miegodavo diena, tiek ir as stengdavausi su juo numigti. Maniskis labai jausdavo mano nuotaikas, tai stengdavausi tik ilsetis ilsetis....aisku dar sociai valgyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2007 03 12, 18:57)
Ledute negaliu patarti,nes maniskis labai megsta maudytis  g.gif
Na o man,kaip ir kiekvienai mamai,turbut pogimdyvine depresija,ypac vakarais,kai temsta,nezinau,ko verkiu,kas darosi ko noriu.Tiesa ir vaikelis nuo 20.00 iki 23.00 praklykia kiekviena vakara,turbut pilvukas,niekas nepadeda.taigi kai jis verkia ir as is paskos.

Kai mano sūnelis nuo 2 savaičių kas vakarą verkdavo tai labai džiaugiausi, kad kartu su manimi pasėdėdavo sesuo(mes tuo metu gyvenom pas tėvus), tiesiog pasišnekėdavom ir man nebūdavo taip liūdna. Vyras būtų padėjęs, bet jam anksti ryte į darbą, nenorėjau prašyti, kad sėdėtų su mumis iki 24 val. ir ilgiau. Gal tavo vyras gali su jumis pabūti, kai būsit dviese nebus tau taip neramu. Na o mano mažylis verkdavo iki 3 mėn. , po to jam pilvelio skausmai nurimo ir rėkimas taip pat. Kantrybės tau ...
Atsakyti
Man, pamenu labai nesinorejo jokiu lankytoju, o jie vis ejo ir ejo. O dabar kai noretusi, niekas nebeateina unsure.gif Pailseti pavykdavo gerai, nes dukrele parsivezus namo pradejo gana gerai miegoti, net filmu paziuredavau. Tik norejosi, kad tetukas butu salia visada. Pagimdzius buvau labai jautri, o dar anyta labai nervindavo su savo kaimietiskais patarimais apie vaiko sveikata, prieziura ir zindyma, maniau, kad pienas dings nuo nuolatiniu nervu, nu bet atlaikiau, nedingo iki siolei tongue.gif Ir dabar tebenervina, todel stengiuos su ja kuo maziau reikalu turet, patariu ir jums ta pati daryt busimos ir esamos mamytes, jeigu poziuriai taip pat issiskiria, kaip musu 4u.gif Bukit sveikos, viskas gerai Jusu leliukams, stenkites tik taip galvot thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Ledute @ 2007 03 12, 15:22)
turiu beda...mamytes prashau padekit, gal kas ka patart galit? manishkis zhverishkai nemegsta maudyniu...jau vien kaip nurengi jis supranta ka darysi ir pradeda klykti, rankom maskatuot, spardytis, galva sukiot ir metyt i visas puses....neimanoma nieko padaryt....vargti kiekviena diena sunku nes chia didzhiausias galvos skausmas, taip ir nelauki vakaro, nes maudyt reiks sad.gif ishprotet baigiu nuo to sad.gif


Mano maziukei irgi tas pats buvo is pradziu, po to priprato truputi. Dabar tetukas vis padeda maudyt, kad nerektu, ja kalbina, rodo zaislus ir organizuoja "vandens sou" - vis atsuka ir uzsuka krana arba dusa, labai padeda, spokso ir pamirsta viska bigsmile.gif Gal jau ir Tavasis leliukas priprato, nes visi pripranta prie maudyniu. Gal vaikui nesaugu vandeny, tai musu tetukas duoda uz savo rankos laikytis, kol maudom, irgi padeda. Skaiciau, kad kai kurie vaikai geriau jauciasi maudymo kubiliukuose negu vonelese, ypac naujagimiai, tik nezinau, kur tu kubiliuku galima isigyti. Tu stenkis nusiteikti pozityviai kiekviena karta pries maudant, galvok, kad jau nuo siandien viskas pasikeis, tai irgi padeda, nes mazi leliai labai moka perimti mamos nuotaikas, manoji tai jau tikrai. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle*: 02 balandžio 2007 - 16:23
Pirmos dienos namie buvo kažkokia nesąmonė... Buvo mano mama atvažiavusi, tai kažkiek gal ir padėjo, bet ne ką mažiau ir sumaišties įnešė su savo nuomonėm ir patarimais. Mano jautrumas buvo tiek padidėjęs, kad kasdien po keletą verksmo priepuolių galutinai sugriovė pasitikėjimą savim kaip mama. Ne tai kad čia depresija, bet akivaizdu, kad emocinės pusiausvyros kol kas nerasta. Gerai kad vyras supranta ir palaiko.
Mamos įtikinta nebemaitinu krūtim verysad.gif o taip norėjau... Kadangi vaikas paverkdavo po maitinimo ji man be perstojo įrodinėjo, kad jis nepavalgo ir lieka alkanas - ar tai pas mane pienelio mažai, ar tai jis neiščiulpia, nes "krūtys kietos". Galiausiai taip mane sumakalavo, kad ėmiau bijoti, kad vaikas neaugs, ir pradėjau nusitraukinėti pieną ir duoti iš buteliuko. Dabar jis aišku krūties nebeima verysad.gif Aš širdy jaučiu, kad kuo puikiausiai galėjau pati maitinti. O štai dabar turiu dvigubą darbą dirbti. Beje, vaikas ne ką ramesnis pasidarė doh.gif Žodžiu, pirmos dienos yra labai svarbios. Sakyčiau, mums jos dar nesibaigė. Ne visada suprantu, ko vaikas rėkia. Jo rėkimas mane taip išmuša iš vėžių, kad net supykstu, nors žinau, kad vaikas labai jaučia mamos emocijas ir jei ji pikta, pats dar labiau susierzina.
Atsakyti