Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

paskaičiau aš čia ir supratau, kad visoms mamoms yra tas pats - neišsimiegojimas, pieno trūkumai, valgymo problemos. blink.gif
Bet labai faina man pasidarė, bigsmile.gif kai paskaičiau aš tų komentarų. kai sėdi viena namie, atrodo, kad tik tau vienai taip yra ir kažkokia nenormali jautiesi, bet kai paskaitai kad ne tu viena tokia pasaulyje, tai linksmiau pasidaro. rolleyes.gif
Ačiū forumui... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2006 12 26, 11:24)
jeigu tai tiesa, tai man plaukai ne tik pasiaus, bet ir nuslinks  lotuliukas.gif Man uzteko pirmu dvieju savaiteliu be miego nei diena nei nakty, jau norejau eiti siuntimo i Vasaros  g. 5 pasiprasyti, nes tikrai maniau kad nuprotesiu.
Uztai tfu tfu jau kokios 5 savaites jau kaip miegam nakty  thumbup.gif , pabusdami tik 5-6 val. ryto uzkasti ir pampery pasikeisti, o paskui vel parpiam iki kokiu 9-10 val. mirksiukas.gif Tai as taip dziaugiuosi ir su didele viltimi tikiuosi, kad nepages mano mergina su tuo miegojimu.  unsure.gif


Oj kaip as tau pavydziu verysad.gif maniske vel nemiegojo nuo 3 nakties. Neverkia, tik guli akis ispletusi ir dusauja, knerkia. Man kiekviena naktis dabar kaip siaubo filmas - tik pavyksta uzsnusti ir vaikeliukas pradeda bruzdeti. Zodziu, pradzioj dar buvo juokinga, o dabar po truputi siaubas apima wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2006 12 28, 08:20)
Oj kaip as tau pavydziu  verysad.gif maniske vel nemiegojo nuo 3 nakties. Neverkia, tik guli akis ispletusi ir dusauja, knerkia. Man kiekviena naktis dabar kaip siaubo filmas - tik pavyksta uzsnusti ir vaikeliukas pradeda bruzdeti. Zodziu, pradzioj dar buvo juokinga, o dabar po truputi siaubas apima  wacko.gif

o ji brazdenasi akiytes atmerkusi ar pusiau miegodama, nes as irgi supdavau ir ziuredavau i saviske kaip ji kartais taip puse nakties daro, bet paskui pastebejau, kad vaikas miegodamas cia vartosi ir brazdenasi, tai jau nebekreipiu demesio kol neverkia ir nieko nedarau, tiesiog miegu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tequila @ 2006 12 28, 11:20)
o ji brazdenasi akiytes atmerkusi ar pusiau miegodama, nes as irgi supdavau ir ziuredavau i saviske kaip ji kartais taip puse nakties daro, bet paskui pastebejau, kad vaikas miegodamas cia vartosi ir brazdenasi, tai jau nebekreipiu demesio kol neverkia ir nieko nedarau, tiesiog miegu  blush2.gif

jei nekreipiu demesio, jis vis garsiau bruzda, kol atsikelia tetukas unsure.gif . tada as kalta, mol vaikas valgyti nori, o tu demesio nekreipi verysad.gif, o bunu ka tik ja pamaitinusi....nu vienu zodziu motinyste 'neveza'.....
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2006 12 28, 19:40)
jei nekreipiu demesio, jis vis garsiau bruzda, kol atsikelia tetukas  unsure.gif . tada as kalta, mol vaikas valgyti nori, o tu demesio nekreipi  verysad.gif, o bunu ka tik ja pamaitinusi....nu vienu zodziu motinyste 'neveza'.....

man irgi taip pat būdavo, aš irgi kalta ko nekreipiu dėmesio. Tai pats atsikeldavo ir supdavo o jei nerimsta tai maždaug alkanas pamatink, nors tik pavalgęs ir prisnūdęs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2006 12 28, 10:40)
jei nekreipiu demesio, jis vis garsiau bruzda, kol atsikelia tetukas  unsure.gif . tada as kalta, mol vaikas valgyti nori, o tu demesio nekreipi  verysad.gif, o bunu ka tik ja pamaitinusi....nu vienu zodziu motinyste 'neveza'.....

Nu blyn, bet galėtų vyras ir daugiau supratimo parodyt blink.gif Atrodo, kad tu savo malonumui leidi vaikui brazdentis doh.gif O nebandai pamaitinus naktį prie savęs leist užmigt, o paskui perkelt į lovytę? Gal tai padėtų? Maniškis visai mažiukas nei už ką lovytėj pats neužmigdavo schmoll.gif Ir ne bruzdėdavo, o rėkdavo lotuliukas.gif
Tik nenusimink 4u.gif Viskas susitvarkys mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma 4u.gif 4u.gif
Bandziau as ja kilnoti pirmyn ir atgal, ir salia ir i lovyte ir suvystyti ir atvystyti, ir diena miegoti neleidau....nu kaip nemiega mergina nuo 3 nakies taip nemiega g.gif galu gale neistveriu ir 5 ryto einam TV ziureti mega_shok.gif
Gerai, kad bent neverkia. Kiek teko cia skaityt tai ne as viena tokia, lengviau pasidaro kai zinai, kad kazkas tai jau praejo ir istvere smile.gif
Papildyta:
Va dar norejau paklausti, gal kuri is jusu susidure ... ka reiskia tas stenejimas.
Nakti atrodo, kad sali guli koks diedukas is Mezymo reklamos, prisivalges grybu su silke biggrin.gif puksi, stena, dusauja tongue.gif
gal jai pilvo diegliukai, bet kodel taip tiksliai pagal grafika ir tik nakti g.gif Paimi ant ranku nutyla, paguldai vel tas pats. Zodziu X failai...
Atsakyti
Na maniškis irgi prastokai miegodavo pradžioj, nemanau, kad čia nuo persimiegojimo dieną - aš irgi neleisdavau vakare miegot, ale dabar jis daugiau miega per visą dieną, negu naujagimis būdamas doh.gif Ir pukšėdavo, kaip diedukas, kaip tu sakai lotuliukas.gif Ir dabar papukši, ir naktim pablūdija rolleyes.gif
Tik jei būtų diegliukai, ji nepukšėtų, o verktų.
Stiprybės tau, turbūt kito "vaisto" nėra - tik išlaukti... Toks jau tavo vaikelis, ne visoms gi miegaliai gimsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2006 12 30, 11:48)
Na maniškis irgi prastokai miegodavo pradžioj, nemanau, kad čia nuo persimiegojimo dieną - aš irgi neleisdavau vakare miegot, ale dabar jis daugiau miega per visą dieną, negu naujagimis būdamas doh.gif Ir pukšėdavo, kaip diedukas, kaip tu sakai lotuliukas.gif Ir dabar papukši, ir naktim pablūdija rolleyes.gif
Tik jei būtų diegliukai, ji nepukšėtų, o verktų.
Stiprybės tau, turbūt kito "vaisto" nėra - tik išlaukti... Toks jau tavo vaikelis, ne visoms gi miegaliai gimsta biggrin.gif


Aciu 4u.gif As irgi galvoju, kad nuo pilvelio turetu buti labiau nerami. Teks laukti kol baigsis "dieduko" biggrin.gif etapas. Kazkaip labai jau mergytei netinka tongue.gif

Ale vistiek as ja labai myliu wub.gif siandien nusisypsojo, aisku, kad cia greiciausiai refleksas, bet vis tiek taip ant dusios smagu pasidare kad ajajai blush-anim-cl.gif Vat ir pamirsti tokiais momentais visus vargus.
Atsakyti
Man tai buvo visai nesunku gryžti į normalų,įprastą gyvenimą clap_1.gif Tik vienas dalykas užsunkino mano pečius verysad.gif Tai buvo šeimutė group.gif Nespėji 2.gif pažiūrėt žiūrėk žiūrėk jau vyras essen.gif noriu! Tai va o šeip mama mano padėjo labai daug tėtis, tad ėmiau daugiau laiko leist mažylei wub.gif kiekvieną dieną su ja žaisdavau kol ji nenulūždavo smile.gif taip ji ppriprato ir dabar jau vyras supranta thumbup.gif
Atsakyti
Vaje, pamenu pirma nakti namie, doh.gif mazutis visa nakti nemiegojo, pilvuka skaudejo, tai gerai,kad mama salia buvo blush2.gif na, bet laikui begant ir pati ismokau susitvarkyt clap.gif
Atsakyti
Parašų tvarkymosi akcija SuperMamoje!

Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.
Parašai nėra skirti išvardinti visiems jūsų vaikučių vystymosi pasiekimams - tam turime dienoraščius forume, bendraamžių temas; neperkraukite parašo nuotraukomis – tam turime galerijas, „Štai mes kokie“ temas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtesnį interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai).
Draudžiama asmeniniame paraše patalpinti bet kokio pobūdžio skelbimą. Tam skirtas atskiras skyrelis forume - "Skelbimų lenta".

Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą! Būkit malonios, pas ką netvarka, susitvarkykit! Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo.
Atsakyti