Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

Pradejau duoti lasiuku, keisciausia, kad jai patinka ir net apsilaizo kai isgeria tongue.gif kaip koks desertas. Bet panasu, kad jie dar nesuveike, nes nuo keturiu ryto nemiega blink.gif ajajai.. verysad.gif
Nu nieko, zinau, kad reikia islaukti kol praeis.
O va ciulptuko tai nesiseka isiulyti niekaip 2.gif Nors savo nyksti tai ziaumoja mielai g.gif
Atsakyti
Sūnus irgi espumisan geria kaip desertą, tik duok. Jau 4 buteliuką geriam rolleyes.gif O padėt tai jis ne visiem padeda, yra kitokie lasiukai čia kažkas rašė pavadinimą.
Mums sakydavo kad pirmas 2 savaites vaikai tik miega ir verkia, nė velnio, galvojau stogas nuvažiuos jei jis taip čia visąlaik, bet suėjo 2savaitės ir aprimo smile.gif O tiutę tik dabar išmoko paimt kad neiškristų, iš pradžių nelabai sekėsi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy @ 2006 12 18, 11:27)
Sūnus irgi espumisan geria kaip desertą, tik duok. Jau 4 buteliuką geriam  rolleyes.gif  O padėt tai jis ne visiem padeda, yra kitokie lasiukai čia kažkas rašė pavadinimą.
Mums sakydavo kad pirmas 2 savaites vaikai tik miega ir verkia, nė velnio, galvojau stogas nuvažiuos jei jis taip čia visąlaik, bet suėjo 2savaitės ir aprimo  smile.gif O tiutę tik dabar išmoko paimt kad neiškristų, iš pradžių nelabai sekėsi  lotuliukas.gif

tie lasiukai sab symplex vadinasi smile.gif
mums tai irgi 2 savaites buvo kazkoks kosmaras, bet jos praejo ir gyvenimas prasviesejo, galimas sakyti visai sviesus pasidare thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2006 12 17, 02:54)
Mums jau irgi savaite  tongue.gif Tai va, norejau pasidalinti savo beda...
turim mes aukstu zemiau tokius kaimynus. Ju paauglys vaikezas kiekviena diena grizes is mokyklos uzsileidzia muzika tokiu garsu, kad pas mus grindys vibruoja, gali kiekviena dainos zodi girdeti !!!!

erysad:  Isivaizduokit nueinu as pas ji ir prasau pritildyti muzika, nes pas mus ka tik parziveztas kudikelis namie (mums tada 4 dienos buvo), o jis man sako, kad muzika jam netrukdo ir nieko jis cia tipo blogo nedaro, nes dar tik 12 val dienos !!! Isivaizduojat !!!!
o kai gryzau jis muzika dar labiau pagarsino  blink.gif
Gryzau ir tokia pasijutau bejege... cry.gif  cry.gif
O blogiausia tai, kad vyras buvo pasneketi su to pyplio tevais, tai jie ne tai, kad atsiprasytu, bet pradejo aiskint kad nereikia kabinetis, jie naktimis netriuksmauja  ir mazdaug ko jus cia norit.

Nu kas per zmones !!!!  gun_bandana.gif atrodo visai padoriai ir ne kokie asocialus...
HELP !! ka daryti !!! 
Manau, kad niekas nepasikeis  bash.gif o policija kviesti absurdas....
Siandien net galvojau, kad geriausia butu is vis buta pakeisti  verysad.gif  verysad.gif




Nemanau kad dėl kaimynų jūs turit keist butą. Kai leliukas verkia naktim jaučiu ir juos nervina tai gal pirmi išsikraustys? lotuliukas.gif
Atsakyti
oi oi, buta keist? as buvau nutarus keist, kai virs manes beprociai gyveno, su tookiais festivaliais iki 6 ryto, kad gretimo namo gyventojai policija kviete. Bet jie pirmi issikele, neapsikente ir isreze: kaimieciai aplink gyvena, net pasilinksmint negali wink.gif


o jei kaimynai po jumis, tai kokia beda? sakei, vaikutis nemiega nuo 4 ryto? tai patrepsek klumpaitem, kamuoliuka gali i grindis pabumpset, oi kiek visokiu malonumu galima apacioje gyvenantiems sukelt. Isvezkit vaika vienai nakciai, ir palinksminkit kaimynus. Skamba ziauriai, ale jokia policija nevaziuos, jei aukstakulniais nakti po kambari vaiksciosi. Jei negali graziuoju, tenka piktuoju.

Atsakyti
QUOTE(jurga11 @ 2006 12 18, 13:48)
oi oi, buta keist? as buvau nutarus keist, kai virs manes beprociai gyveno, su tookiais festivaliais iki 6 ryto, kad gretimo namo gyventojai policija kviete. Bet jie pirmi issikele, neapsikente ir isreze: kaimieciai aplink gyvena, net pasilinksmint negali wink.gif
o jei kaimynai po jumis, tai kokia beda? sakei, vaikutis nemiega nuo 4 ryto? tai patrepsek klumpaitem, kamuoliuka gali i grindis pabumpset, oi kiek visokiu malonumu galima apacioje gyvenantiems sukelt. Isvezkit vaika vienai nakciai, ir palinksminkit kaimynus. Skamba ziauriai, ale jokia policija nevaziuos, jei aukstakulniais nakti po kambari vaiksciosi. Jei negali graziuoju, tenka piktuoju.



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip ir isivaizduoju as su aukstakulniais ir mergyte ant ranku begioju po kambari biggrin.gif Ot vyras pagalvotu zmona turiu he he he. Is kart ne policija, o masinyte su raudonu kryzeliu iskviestu biggrin.gif

Bet mintis man patinka, gal tikrai reiktu pabandyt. Gaila, tik kad vaikeliukas dar kol kas garsiai rekti neismoko.
Aciu jums mergiotes uz gerus zodzius 4u.gif Labai reikia paramos, bo atrodo sumaisem diena su naktim visiskai.
Diena miega kaip barsukas, o nakti arba zirzia arba pavalgo ir ziuri i mane ispletus akeles blink.gif Nu ka daryti nebeismanau....Atsikeliam 1.30 ir ziurim CNN....ajajajai
Atsakyti
laba diena drinks_cheers.gif
na, mes pirma savaitele dar namuciuose, bet jau jau pradedu tinginiaut iprast smile.gif pirmas dieneles tai sukaus kai vovere rate - reik pasiplaut, apsiskalbt, gamint, lygint ir pan smile.gif dabar jau aptingau ir pradejau brangint savo poilsio laika, tik dar niekaip nedaeinu iki to, kad pamiegot diena, bet jau jau dirbu ta linkme biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2006 12 20, 16:54)
laba diena  drinks_cheers.gif
na, mes pirma savaitele dar namuciuose, bet jau jau pradedu tinginiaut iprast smile.gif pirmas dieneles tai sukaus kai vovere rate - reik pasiplaut, apsiskalbt, gamint, lygint ir pan smile.gif dabar jau aptingau ir pradejau brangint savo poilsio laika, tik dar niekaip nedaeinu iki to, kad pamiegot diena, bet jau jau dirbu ta linkme biggrin.gif


Va va, as irgi panasiai elgiausi smile.gif Mums jau antra savaite ir dabar jau kiekviena diena stengiuos pamiegot kartu su savo barsukeliu bent po valanda. Patikek, tikrai geriau jautiesi ir nakti keltis daug lengviau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2006 12 21, 01:21)
Va va, as irgi panasiai elgiausi  smile.gif Mums jau antra savaite ir dabar jau kiekviena diena stengiuos pamiegot kartu su savo barsukeliu bent po valanda. Patikek, tikrai geriau jautiesi ir nakti keltis daug lengviau  thumbup.gif


Nu kad ir kaip stengiuosi dieną pamiegot, niekaip man nesigauna. Jeigu tik primiegu vaikis atsibunda. Tai toks miegas tik sunervina blink.gif
Atsakyti
Sia nakti keliausi kokius 20 kartu verysad.gif Tas mano vaikiukas stena kaip senelis, knerkia, arba zagsi....kai pavalgo nurimsta kokiai 10 minuciu ir vel tas pats. Kancia kazkokia. Jau galvoju gal reikia to maitinimo MP atsisakyti, gal jei valgys misinukus bus ramesne g.gif
Visa diena pramiega visiskai rami, o nakti uzeina jai tas blogumas nors tu ka cry.gif Visokie lasiukai, pilvuko glostymai ir t.t. nepadeda....ajajajai gal cia koks augimo suolis ar pieno krize (gal kas galetu paaiskint ka tai reiskia blink.gif )
Ilgai as taip netempsiu verysad.gif o dar tos tas maisto ribojimas. Niekur uzsienio literaturoj neteko skaityt, kad jei mama pomidora suvalgo vaikui pucia pilva g.gif
O cia man dar gimdymo namuose isreze pamoksla, kad nieko valgyti negalima iskyrus kruopas ir mesa (nu ir koki obuoli po menesio...) blink.gif
Negaliu as be vaisiu, darzoviu ir pieno produktu. Pries nestuma mesos visai nevalgiau, o dabar turiu kimsti prisiversdama verysad.gif ir dar be nieko kaip vilkas...Nuo visokiu kosiu jau bloga darosi.

Visoms Linksmu Sventu Kaledu smile.gif
Atsakyti
Nu va blink.gif Cia turbut nuo akuseres priklauso. Pas mane matyt tokia megstanti bobuciu pasakas pasitaike smile.gif

Bet dabar as ir valgau beveik viska. Uzkniso kruopos smile.gif O be to jokio rysio tarp suvartojamo maisto ir vaikucio pilvelio nepastebejau. Vakar prisikirtau visokiu sureliu ir jogurtu essen.gif o vaikiukas miegojo kaip angelelis g.gif Gal ir ne visiems taip. Ko gero reikia po truputi bandyti kas tinka.
Visokie lasiukai nuo pilvuko irgi panasu itakos nelabai turi, bent jau maniskei.
O issimiegoti bent viena nakti iki ryto ne karto nepabudus jau darosi svajone rolleyes.gif Paskaiciau as cia forume, kad taip gali testi iki 3 metu ir plaukai pasisiause scare.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2006 12 25, 19:21)
O issimiegoti bent viena nakti iki ryto ne karto nepabudus jau darosi svajone  rolleyes.gif Paskaiciau as cia forume, kad taip gali testi iki 3 metu ir plaukai pasisiause  scare.gif  biggrin.gif

jeigu tai tiesa, tai man plaukai ne tik pasiaus, bet ir nuslinks lotuliukas.gif Man uzteko pirmu dvieju savaiteliu be miego nei diena nei nakty, jau norejau eiti siuntimo i Vasaros g. 5 pasiprasyti, nes tikrai maniau kad nuprotesiu.
Uztai tfu tfu jau kokios 5 savaites jau kaip miegam nakty thumbup.gif , pabusdami tik 5-6 val. ryto uzkasti ir pampery pasikeisti, o paskui vel parpiam iki kokiu 9-10 val. mirksiukas.gif Tai as taip dziaugiuosi ir su didele viltimi tikiuosi, kad nepages mano mergina su tuo miegojimu. unsure.gif
Atsakyti