Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

Va kaip faina. Mes ligonineje isbuvome irgi 4 paras, tai gryzusi maziuke namo mums tokia pirtele uztaise soske.gif kad abu su vyru beveik 2 dienas likome be migo. Bet va po to lyg ir viskas susitvarke, maziuke pradejo geriau migoti, valgyti ir nieko daugiau nereikalauti. Diegliukai ja kankino tol kol viduriukai susitvarke, o va namie kaip nieko, tik dar palasinu lasiuku espumisan profilaktiskai kad nebutu jokiu viduriuku putimu. 4u.gif
Atsakyti
As tikejausi, kad bus man vienai su mazu lelium sunkiau, taciau viskas pasirode ne taip jau baisu. Kadangi nuo pat pradziu zinojau, kad mazyle auginsiu viena ir niekas man nepades, tai kazkaip nebuvo laiko nei bijoti, nei verkti, nei depresuoti.
Atsakyti
Mamos,norejau jusu paklausti apie pirmas maudynes.... ar is karto kai grizote namo su kudikeliu maudete ji voneleje, ar tik apiprausinejote su merliuku ax.gif , o jei maudete tai ar maudete virintame vandenyje ar iskarto guldete i vandeni is krano blush2.gif Zodziu kiek skaitau literaturos tiek skirtingu nuomoniu apie maudynes g.gif vienur rasoma, kad geriau nemaudyti kol bambute nenukrenta, kitur rasoma, kad kol bambute nenukrenta maudyti virintame vandenyje, kitur, kad iskarto galima maudyti normaliam vandenyje, zodziu nezinau kaip geriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 11 27, 12:34)
Mamos,norejau jusu paklausti apie pirmas maudynes.... ar is karto kai grizote namo su kudikeliu maudete ji voneleje, ar tik apiprausinejote su merliuku ax.gif , o jei maudete tai ar maudete virintame vandenyje ar iskarto guldete i vandeni is krano blush2.gif  Zodziu kiek skaitau literaturos tiek skirtingu nuomoniu apie maudynes  g.gif  vienur rasoma, kad geriau nemaudyti kol bambute nenukrenta, kitur rasoma, kad kol bambute nenukrenta maudyti virintame vandenyje, kitur, kad iskarto galima maudyti normaliam vandenyje, zodziu nezinau kaip geriau blush2.gif

galiu pasakyti kaip dariau aš - maudžiau vonelėje, vandenyje iš krano, mūsų bambutė jau buvo nukritusi, bet jei dar ir būtų buvusi, vistiek būčiau maudžiusi paprastame vandenyje. Tik bambutę pavalydavau spiritu. Vaikutis auga sveikas ir guvus. Nėra reikalo virinti vandens. Čia senų laikų. Šiaip nuomonių yra daug visais vaiko auginimo ir higienos klausimais. Siūlyčiau tik mažiau klausyti mamų ir močiučių, nes jų patarimai doh.gif Augink vaikutį kaip pati nori, tik mama žino kas jos vaikui geriausia wub.gif Sėkmės 4u.gif
Papildyta:
beje, pamiršau pasakyti, kad pirmosios dienos yra pačios fainiausios wub.gif jokios baimės nebuvo, egzistavo tik meilė ir džiaugsmas, nereikėjo man jokios pagalbos, nors vaikutį auginu viena, tik tiek, kad buvau po cezario, tai negalėjau nueiti apsipirkti, o visa kita buvo labai buvo paprasta bigsmile.gif Pirmąsias 2 savaites tik ir žiūrėjau į tą mažą žmogutį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2006 11 27, 15:01)
galiu pasakyti kaip dariau aš - maudžiau vonelėje, vandenyje iš krano, mūsų bambutė jau buvo nukritusi, bet jei dar ir būtų buvusi, vistiek būčiau maudžiusi paprastame vandenyje. Tik bambutę pavalydavau spiritu. Vaikutis auga sveikas ir guvus.  Nėra reikalo virinti vandens. Čia senų laikų. Šiaip nuomonių yra daug visais vaiko auginimo ir higienos klausimais. Siūlyčiau tik mažiau klausyti mamų ir močiučių, nes jų patarimai  doh.gif  Augink vaikutį kaip pati nori, tik mama žino kas jos vaikui geriausia  wub.gif  Sėkmės  4u.gif
Papildyta:
beje, pamiršau pasakyti, kad pirmosios dienos yra pačios fainiausios  wub.gif  jokios baimės nebuvo, egzistavo tik meilė ir džiaugsmas, nereikėjo man jokios pagalbos, nors vaikutį auginu viena, tik tiek, kad buvau po cezario, tai negalėjau nueiti apsipirkti, o visa kita buvo labai buvo paprasta  bigsmile.gif Pirmąsias 2 savaites tik ir žiūrėjau į tą mažą žmogutį  wub.gif


aciu uz pasidalinima patirtimi 4u.gif
As (vyras irgi wink.gif ) irgi labai laukiu savo aukselio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 11 27, 13:34)
Mamos,norejau jusu paklausti apie pirmas maudynes.... ar is karto kai grizote namo su kudikeliu maudete ji voneleje, ar tik apiprausinejote su merliuku ax.gif , o jei maudete tai ar maudete virintame vandenyje ar iskarto guldete i vandeni is krano blush2.gif  Zodziu kiek skaitau literaturos tiek skirtingu nuomoniu apie maudynes  g.gif  vienur rasoma, kad geriau nemaudyti kol bambute nenukrenta, kitur rasoma, kad kol bambute nenukrenta maudyti virintame vandenyje, kitur, kad iskarto galima maudyti normaliam vandenyje, zodziu nezinau kaip geriau blush2.gif

Na as tai nevirinau vandens,nors bambute dar buvo nenukritus.Ir tikrai puikiai sugijo nebuvo jokiu problemu.Maudziau jau 3 diena po gimimo.
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif noriu pasidalinti savo sunkumais.namuose esame trys savaites,jos prabego labai greitai.vienai sunku auginti,o ypac sunku keltis naktimis,nezinau kaip kitoms bet maitindama kudyki vos laikausi kad pati neuzmigciau doh.gif ir siaip neramus ypac nakti gali nemiegoti 4val.tai vos laikausi,na o kai aprimsta ir uzmiega tai miega iki 12dienos.ir as kartu,po to vos speju viska padaryti ir valgyti, ir i lauka iseiti,tai jauciuosi visur beganti, lekianti,kartais nespeju pavalgyti tai buna silpna nesinori nieko daryti schmoll.gif kaip jus spejat augindamos vienos? g.gif kada valgyti gaminat?ar miego netruksta?
Atsakyti
man gan gerai viskas sekes ax.gif mama, seses padejo ir vyras...
Atsakyti
as tai atsimenu, kad labai norejau kuo greiciau vaziuoti is ligonines, kad su maziuku pabutume dviese. As dienom likdavau viena, nes vyras dirbo ir jam nedave atostogu ilgesniam laikui. Nieko nemokejau, bet mes su maziuku mokemes abu priprasti prie pasikeitusios situacijos, ir manau, kad visai gerai gavosi
Atsakyti
labas mamos,
pirmos dienos buvo euforija sumaisyta su didziuliu pergyvenimu... ligoninej truko pienelio, tai kai gryzus namo vakarais mazute nerami buvo tai maniau kad pieno truksta doh.gif ko tik neisbandem, bat paskui paaiskejo kad tai diegliai doh.gif va dabar jie daug retesni ir silpnesni thumbup.gif su kiekviena diena vis labiau pazystu savo kudiki thumbup.gif
manau neverta bijot prasyti pagalbos artimuju. man pirmosiomis dienomis padejo atvykusi mama po to siek tiek sesuo. o vyras nuolat buvo geriausias ramstis, ypac kai asaros teka upeliais nezinia ko ax.gif lotuliukas.gif
sekmes visoms! atraskit dziaugsma savo mazuju auginime mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Nerytė,2006 11 27, 13:34]
Mamos,norejau jusu paklausti apie pirmas maudynes.... ar is karto kai grizote namo su kudikeliu maudete ji voneleje, ar tik apiprausinejote su merliuku ax.gif , o jei maudete tai ar maudete virintame vandenyje ar iskarto guldete i vandeni is krano blush2.gif Zodziu kiek skaitau literaturos tiek skirtingu nuomoniu apie maudynes g.gif vienur rasoma, kad geriau nemaudyti kol bambute nenukrenta, ki

Man ir toks klausimas buvo iskiles ax.gif ligoninej akusere sake vandens nevirint,tipo taip rekomenduodavo pries pora metu bigsmile.gif musu pediatre irgi sake ta pati..niu aisku kol bambute nukris,gali ir pasivirinti,paciai ramiau bus 4u.gif nors tikrai nieko neturetu nutikti ax.gif
Pirma karta maudem vonelej tik grize is ligonines..baisiai klyke,gal jaute,kad ir mes ant klykimo ribos bigsmile.gif siaip siulo lialiu merliuku apvynioti ir tada det i vandenuka,jiem ramiau lyg..mes aisku ta buvom pamirse blush2.gif

grazaus tau susitikimo su savo stebukliuku 4u.gif 4u.gif

labai grazi diena taves laukia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 11 27, 13:34)
Mamos,norejau jusu paklausti apie pirmas maudynes.... ar is karto kai grizote namo su kudikeliu maudete ji voneleje, ar tik apiprausinejote su merliuku ax.gif , o jei maudete tai ar maudete virintame vandenyje ar iskarto guldete i vandeni is krano blush2.gif  Zodziu kiek skaitau literaturos tiek skirtingu nuomoniu apie maudynes  g.gif  vienur rasoma, kad geriau nemaudyti kol bambute nenukrenta, kitur rasoma, kad kol bambute nenukrenta maudyti virintame vandenyje, kitur, kad iskarto galima maudyti normaliam vandenyje, zodziu nezinau kaip geriau blush2.gif

Aš tai vandenį virinau visą mėnesį. juk kūdikio odelė tokia plonutė, gležnutė. man atrodo kad virintas vanduo toks kažkoks minkštesnis. be to užvirintas pastovi, nusistovi ten visos kalkės ir t.t ir pan. O maudant pirmus kartus reikia laaaabai iš lėto vaikutį dėti į vandenį, kad neišgasdinti. tiesiog po truputėlį sušlapinti vieną, kitą kojytę, rankytę, kalbinti, šypsotis...na žodžiu viską daryti su šypseną, neskubant. Sėkmės smile.gif
Atsakyti