Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

Na,mum nebuvo labai sunku pirmos dienos,susitvarkom po kolkas,tik mano sunus labai jau neramus,nors mum tik trys savaites. Nera sunku susitvarkytis pirmom dienom su vaiku,ir bambute nera sunku isvalyti,pas mus ir sesute vaiksciojo i namus,mum bambute nukrito atrodo per dvi savaites. smile.gif
Atsakyti
mums irgi dar tik pirmos dienos namuos ax.gif ligoninėj pagal taisyklę laiko 4d.. aš taip išsiilgau per tą laiką namų šilumos... jau ketvirtos dienos rytą aš spirgu iš laimės, kad grįžtam, gydytojas mane apžiūrėjo ir išrašė.. laukiam tėčio ateinančio pasiimt, tik babach - vaikų gydytojas sako, kad mano lelės tai neišleidžia bo gelta vaikui ir reikia šviesos terapijos doh.gif kaip aš tada susileidau ligoninėj doh.gif blush2.gif pražliumbiau gal 2val.. kadangi tos terapijos buvo po tris val keturis kartus, tai nusprendėm nebesedėt ligoninėj, o tik ateit pamaitint. Dabar juokas ima blush2.gif : grįžtu namo, o ten taip šaaalta.. aš į ašaras.. tai tą dien tiek prisižliumbiau dėl panašių niekų doh.gif užtat su lelyte jau nebežliumbiau grįžus.. tik aš labai trizniavojau pirmą dieną kaip ją rengt, kad nesušaltu ar neperkaistų..
šiaip jaučiu, kad ilgiuos praėjusių dienų dviese, kartais noris ašarą nubraukt.. tai MB pasiguodžiu ir praeina blush2.gif per daug visokių įspūdžių mano galvelei, nors skųstis tai tikrai kol kas nėra kuo wub.gif
Atsakyti
labas.o kokioj tave cia ligoninie taip ilgai laike? g.gif siaip apie 2paras laiko trecioj paleidzia ax.gif
Atsakyti
mano mazyliui antradieni bus 2menesisi.nors valgom tik misinuka,vistiek yra pilvuko diegliukai verysad.gif ,tai pradejom gert arbatyte pankolio.ja galima tik nuo 1menesio pradet.nebijokit mamos praeistie digliukai apie 3-aji menesi,sakau is patirties,pas mane juk trys vaikai-tai jau patirtis rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
kai gryzau is ligonines per dienas su maziuke viena budavau,niekas man nepadejo,bet puikiai susitvarkiau.neturejom mes jokiu pilvo diegliu,ir bemiegiu naktu,nes nuo pat gymimo mazoji ismiegodavo visa nakti neprabusdama-tai ir iki siol miegam.
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2006 10 21, 12:01)
kai gryzau is ligonines per dienas su maziuke viena budavau,niekas man nepadejo,bet puikiai susitvarkiau.neturejom mes jokiu pilvo diegliu,ir bemiegiu naktu,nes nuo pat gymimo mazoji ismiegodavo visa nakti neprabusdama-tai ir iki siol miegam.

tai tau neringyte pasisekė mirksiukas.gif
o mes tai juodai 2 mėnesius kankinomės,būdavo,kad iki 4h ryto žviegia doh.gif
Atsakyti
Grizusi is ligonines viska dariau pati,nejauciau jokios baimes 4u.gif ,priesingai-nenorejau kad kas kitas padetu .Siulesi uosviene ir pirma karta maudant padeti ir daug kitu pagalbu,bet atsisakiau.Buvau net nepatenkinta,jei kas patarinejo ka tureciau ir kada tureciau daryti schmoll.gif ,atrode visai nesunku,nesudetinga ir nebaisu soske.gif .As net nepasitikejau,kad kas gali pampersa mano vaikui gerai uzdeti,na nebent tevelis,bet ir dabar dar kartais priziuriu ar gerai uzdejo rolleyes.gif .Ir plius po gimdymo vos paejau,neatsisedau 3,5 savaites,bet buvau uzsispyrusi.Ir toliau taip darau,tik as zinau ko jai reikia,vat biggrin.gif
Atsakyti
Kai mes grįžom iš ligoninės, buvo nesąmonių kampelis. Aš visiškai nieko nenutuokiau apie vaikus, aišku teorinių žinių turėjau, bet praktika yra visai kas kita ax.gif Pieno turėjau per akis, krūtinę tempia, tai uošvienė pasiėmus tarybinę enciklopediją, mano mama ,,Mamos žinyną" ir skaito man, kaip turėčiau elgtis. O aš pasimetus doh.gif
Maudynės praėjo irgi baisiai. Padėjo mama. Ta rėkia ant manes ,,greičiau sušaldysi vaiką", griebia iš manęs daiktus, meta, nieks neišeina. Aš kaip moku taip terliojuos doh.gif Neskubu, nes bijau sulaužyt vaiką smile.gif
Paskui, kaip spjoviau, pradėjau gyvent taip, kaip man išeina. Ir viskas susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
Na as kolkas dar dabar neisivaziuoju niekaip...
visada budavau apsupta zmoniu, o dabar tik mano lelyte, su kria dar nei pasnekesi nei ka smile.gif tai tokia vienui viena jauciuosi... kazkokios depresijos buvo apnike mane net..
taciau bandau tvarkytis del angeliuko, kad jai tai nepersiduotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 11 01, 19:17)
Na as kolkas dar dabar neisivaziuoju niekaip...
visada budavau apsupta zmoniu, o dabar tik mano lelyte, su kria dar nei pasnekesi nei ka smile.gif tai tokia vienui viena jauciuosi... kazkokios depresijos buvo apnike mane net..
taciau bandau tvarkytis del angeliuko, kad jai tai nepersiduotu  ax.gif

Nesijaudink Atlante,praeis greitai tos liūdnos mintys mirksiukas.gif man irgi taip pradžioj buvo,gal tik savaitėlę vyras padėjo,o po to pati kažkaip sukausi.Tai irgi ir liūdna buvo,ir nieko namie tvarkytis nespėjau,kokį gerą mėnesį su mažiuku tik lovoj ir gyvenom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2006 11 01, 20:17)
Na as kolkas dar dabar neisivaziuoju niekaip...
visada budavau apsupta zmoniu, o dabar tik mano lelyte, su kria dar nei pasnekesi nei ka smile.gif tai tokia vienui viena jauciuosi... kazkokios depresijos buvo apnike mane net..
taciau bandau tvarkytis del angeliuko, kad jai tai nepersiduotu  ax.gif

Laikykis 4u.gif As irgi viena jauciuosi, bet kuo toliau, tuo daugiau mazyle budrauja, tai vis linksmiau mirksiukas.gif Nors is naktiniu kartais tik po pietu islendu doh.gif

Pirmas dienas stengiausi viska daryt kaip pries gimdyma- kambarius tvarkyt, valgyt gamint, dar visokiu darbu prisigalvodavau... Bet po truputi eme "stogas vaziuoti", nes mazejo jegu, miego trukumas didejo, nuotaika prastejo... doh.gif Po to nusprendziau, kad man dabar del saves su lelyte reikia atsigaut. Todel dabar vis dienom kartu pamiegu, o kai nuotaika geresne, ir darbai greiau einas, ir su dukryte ilgiau pazaidziu. thumbup.gif Mamytes, nesikamuokit, leiskit sau atsigaut, pailsekit, pasidziaukit pirmom dienelem su leliuku. Juk kiekviena diena dabar yra vienintele, o vaikiukai laaabai greit auga ir tokiu laiku jau nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pažįstamas tas dalykas - pogimdybinė depresija - ir man... sad.gif
Buvo ašarų pakalnė, buvo nervų kamuoliai, visko buvo... Bet pražuvo. biggrin.gif
Labai padėjo mama ir vyras, kas be ko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 15 lapkričio 2006 - 16:39