Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

Pirma pasigimdziusi gryzau namo tik 3men verysad.gif Dabar pasigimdziusi antra leliu, tik isleido, tekina namo variau. Gryzusi uzsiiminejau mazu stebukleliu, uzmeciau visus savo namiskius. Apsitvarkydavau tik save ir savo burbuliuka blush2.gif Gerai kad vyras supratingas, ir valgyt pagamindavo, ir didiji priziuredavo(jis su visiska negalia). Jei ne vyras,. tai pirmom dienom buciau isprotejusi. Na dabar lyg ir viskas sustojo i savo vezias rolleyes.gif
Atsakyti
Mes iš ligoninės gryžom tik po savaitės, bet buvo tikras košmaras. Dukrytė ištisai verkė nes po antibiotikų skaudėjo pilvuką, vaistų pilnas stalas reikėjo nesusimaišyt kada ką girdyt, pienas dingo.Man buvo pogimdyvinė depresija schmoll.gif
Galvojau kad taip ir vargsiu ją augindama, bet po mėnesio baigėsi pilvuko skausmai ir dabar labai puikiai tvarkausi, jau suprantam viena kitą, ji esant progai nevengia mane be reikalo pavaikyti. Pradeda verkt aš ant rankų supuoju, lakstau mišinuką darau, o ji po penkių minučių nei iš šio nei iš to šypt... wub.gif na žodziu dabar tai tikrai prasidėjo motinystės atostogos 4u.gif
Atsakyti
man buvo visai taip pat ,tik deja,jau 2 menesiukai,o atostogu nematyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2006 04 21, 13:16)
man buvo visai taip pat ,tik deja,jau 2 menesiukai,o atostogu nematyt  verysad.gif

Uzjauciu jus mamytes, bet kartu ir pavydziu. As gyvenu pas uosvius, tai namu ukio darbus uz mane uosvyte atlieka. Is pradziu buvo gerai galejau visa save atiduoti suneliui, bet dabar taip noriu viska daryti pati. mirksiukas.gif Bandziau jai paaiskinti bet ji nori man padeti, o su vaikiuku siektiek man atrodo kad privengia viena pasilikti.
Atsakyti
QUOTE(ausrad @ 2006 04 25, 16:25)
Uzjauciu jus mamytes, bet kartu ir pavydziu. As gyvenu pas uosvius, tai namu ukio darbus uz mane uosvyte atlieka. Is pradziu buvo gerai galejau visa save atiduoti suneliui, bet dabar taip noriu viska daryti pati. mirksiukas.gif Bandziau jai paaiskinti bet ji nori man padeti, o su vaikiuku siektiek man atrodo kad privengia viena pasilikti.



Gal bijo dar pasilikt, pas mane buvo atvaziavus uosviene ir mama, pas uosviene 10 anuku, tai drasiai elges, bet mano mama, nors su vaikais uzsiima, bet labai nedrasiai elges su savo 1mu ciupinejamu anuku... reik laiko biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Tikrai viskas ne taip baisu kaip atrodo biggrin.gif
tik pagalbą reik imt iš visų kas pasiūlo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes tai ligoninėj savaitę išgulėjom, nes operaciją (cezario pjūvį) darė.Tad vargo su mažike nebuvo tuo metu, nes seselės ir naktį man leisdavo pamiegot, o ir mažoji dieną pas mane palatoj palikta visą laiką parpdavo.Svarbiausia laiku pamaitink ir pamperį pakeisk tongue.gif ...Džiaugiausi tokiu ramiu vaiku.Galvojau, nu grįšiu namo tai net nesijaus kad lialius namie, įsivaizdavau, kad kaip ir priš nėštumą duosiu ralio po miestą tik su vežimu thumbup.gif ...Bet čia tik tikėjaus blush2.gif .Vos grįžus supratau, kad šalia manęs nebėra gerojo ligoninės personalo, kad šalia tik vyras, kuris apie vaikus tiek pat nusimano kaip ir aš mirksiukas.gif .Ir niekas naktimis nebepadės pamiegot, padės tik laiku, kas tris valandas atsikelt blink.gif ...O tuo pačiu dar ir buitis užgriuvo(čia skalbimas, čia skalbinių liginimas, indai ir dar daug kitų buitinių darbų) schmoll.gif ...Bet nosies nenukabinu bigsmile.gif , ir naktį tris kartus keliuos, ir kambarius susitvarkau, ir indus susiplaunu, nu vienu žodžiu viską stengiuos apsidirbt, bet pirmiausia stengiuos mažąją į lauką grįnu oru išvežt pakvėpuot(visi kiti darbai palaukia) doh.gif ...Na neskaitant to kad gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, dar ir aukšto mokslo siekiu(neakivaizdiniame skyriuje) biggrin.gif , taigi birželis nusimato nelengvas kai ant rankų bus 2 mėn lelytė(dabar mums 3 sav.), bet rankų juk nenuleisi!!!Visi išgyveno, išgyvensiu ir aš!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2006 04 27, 14:52)
Mes tai ligoninėj savaitę išgulėjom, nes operaciją (cezario pjūvį) darė.Tad vargo su mažike nebuvo tuo metu, nes seselės ir naktį man leisdavo pamiegot, o ir mažoji dieną pas mane palatoj palikta visą laiką parpdavo.Svarbiausia laiku pamaitink ir pamperį pakeisk  tongue.gif ...Džiaugiausi tokiu ramiu vaiku.Galvojau, nu grįšiu namo tai net nesijaus kad lialius namie, įsivaizdavau, kad kaip ir priš nėštumą duosiu ralio po miestą tik su vežimu  thumbup.gif ...Bet čia tik tikėjaus  blush2.gif .Vos grįžus supratau,  kad šalia manęs nebėra gerojo ligoninės personalo, kad šalia tik vyras, kuris apie vaikus tiek pat nusimano kaip ir aš  mirksiukas.gif .Ir niekas naktimis nebepadės pamiegot, padės tik laiku, kas tris valandas atsikelt  blink.gif ...O tuo pačiu dar ir buitis užgriuvo(čia skalbimas, čia skalbinių liginimas, indai ir dar daug kitų buitinių darbų)  schmoll.gif ...Bet nosies nenukabinu  bigsmile.gif , ir naktį tris kartus keliuos, ir kambarius susitvarkau, ir indus susiplaunu, nu vienu žodžiu viską stengiuos apsidirbt, bet pirmiausia stengiuos mažąją į lauką grįnu oru išvežt pakvėpuot(visi kiti darbai palaukia)  doh.gif ...Na neskaitant to kad gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, dar ir aukšto mokslo siekiu(neakivaizdiniame skyriuje)  biggrin.gif , taigi birželis nusimato nelengvas kai ant rankų bus 2 mėn lelytė(dabar mums 3 sav.), bet rankų juk nenuleisi!!!Visi išgyveno, išgyvensiu ir aš!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Saunuole tu mamyte. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O as kolkas atostogauju, kadangi ruosiames gyventi atskirai nuo uosviu tai ateis ir man tos dienos. Ir as ju laukiu, nes visada buvau super aktyvi. Net ir dabar neatlikdama namu ruosos darbu randu daug veiklos. ax.gif
Atsakyti
na as i namus grizau po savaite gulejimo ligonineje, nes buvo patologinis gimdymas. na del vaikucio prieziuros tai man jikiu baimiuu nebuvo, bet pacios sveikata tai buvo nelabai normali. visa susiuta ir zymiai daugiau nei paprastas plysimas, muse tai karstis tai saltis. neturejau absoliuciai sveikatos tvarkytis. gerai, kad mano mazius ramus buvo, tai su kiekviena diena jauciuosi vis geriau ir geriau. jei jis toks butu iki metu butu thumbup.gif , bet juk laukia dantys... be to lyg ir prasidejo problemos su viduriuku putimu ir pati jau piktesne pasidariau. palinkekite man kantrybes ax.gif
Atsakyti
Sveikinu džiaugsmelį su mėnesadieniu birthday.gif
Nieko praeis tie pilvuko skausmai ir viskas bus ok.O kantrybę visos prarandam, aš vieną dieną net vyrui į darbą skambinau. Sakau arba pareik greičiau arba vaiką į sieną įmūrysiu. Negražu taip kalbė,t bet kad užsivedė isterikuot nei ką daryt.
O šiaip visi vaikai mieli kai miega thumbup.gif tada aš ją labiausiai myliu wub.gif
Sėkmės ir kantrybės tau sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis @ 2006 05 04, 13:08)
na as i namus grizau po savaite gulejimo ligonineje, nes buvo patologinis gimdymas. na del vaikucio prieziuros tai man jikiu baimiuu nebuvo, bet pacios sveikata tai buvo nelabai normali. visa susiuta ir zymiai daugiau nei paprastas plysimas, muse tai karstis tai saltis. neturejau absoliuciai sveikatos tvarkytis. gerai, kad mano mazius ramus buvo, tai su kiekviena diena jauciuosi vis geriau ir geriau. jei jis toks butu iki metu butu thumbup.gif , bet juk laukia dantys... be to lyg ir prasidejo problemos su viduriuku putimu ir pati jau piktesne pasidariau. palinkekite man kantrybes ax.gif

Viskas susitvarkys su pilvuku. smile.gif O su dantukais reikes kantrybes. Mano mazylis turi 8 dantukus. lotuliukas.gif Kad maziau pilvuka skaudetu daugiau vandens gerk ir kiek iseina maziau valgyk, p.s. cia tik patarimas. blush2.gif Man jis padedavo. Sekmes ir kantrybes, jos tikrai reikes. thumbup.gif
Atsakyti
gryžom namo 4 parą, iš tiesų buvo visai normalu. nusteikiau gerai, ir nepanikavau. aišku tfu tfu tfu nebuvo jokių blogybių, tik akytės puliavo, tai ir nebuvo dėl ko panikuoti.

vyras buvo pasiėmęs savaitę atostogų, tai abu mokėmės prie savo mažylio priprasti, daug padėjo. apsiėjom be tėvų pagalbos (nors labai jau siūlėsi)
Atsakyti