Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir dviratis

Kai lankiausi pas gine 27 savaite, pasake, kad geriau dviraciu nevazineti, o rinktis ypatingai nestuke.gif naudinga plaukima, nes horizontali padetis, nesvarumo busena yra thumbup.gif
Atsakyti
Negalima jokios stipresnes vibracijos.... schmoll.gif
mergytes, pakentekit, bus tu dviraciu, suspesit dar mirksiukas.gif zinoma gali nieko ir nenutikt, bet... ne tas cia dalykas, kad eksperimentuot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydraaake: 14 gegužės 2008 - 17:22
jei yra labai didelis noras+patirtis/iprotis vazinetis iki neshtumo ir dar neshtumo eiga normali, manau su protu galima pasivazineti. tik neperspausti aishku ir nedardeti per duobes:)
Atsakyti
kiek tik literaturos esu skaicius-dviraciu vazineti grieztai nerekomenduojama.aisku, yra daug nerekomenduojamu dalyku , bet butent vazinejimas dviraciu ir jodinejimas-isskiriami ryskiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita salkauske @ 2008 04 29, 19:42)
Labas visoms mamytems!
Ka jus manot apie vaziavima dviraciu?Mes turim jau 14 savaiteliu,jauciuosi gerai,pilvukas nedidelis.labai noriu vaziuoti dviraciu,visa gyvenima juo vazineju.ar nepakenksiu savo turteliui?
Aciu uz jusu atsakymus!



nemanau kad galima
Atsakyti
man gyd. labai rekomendavo, plaukioti ir vazinetis dviraciu....tai ir vazineju sau...
Olandijoje visos nestukes su dviratukais varineja)))
Atsakyti
QUOTE(kuha @ 2008 05 18, 12:00)
man gyd. labai rekomendavo, plaukioti ir vazinetis dviraciu....tai ir vazineju sau...
Olandijoje visos nestukes su dviratukais varineja)))

Būtent drinks_cheers.gif Olandijoje jau kartų kartom nėščios moterys dviračiais važinėjasi ir nieko jom nenutinka. Bet, kuha, pripažinkim vieną dalyką- Olandijoj ir sąlygos kitokios dviratininkams sudarytos wink.gif Jiems nereikia šaligatviais tarp žmonių brautis, o ir automobilistai kaip į lygius eismo dalyvius žiūri.
Atsakyti
Na, žinokit, mano gydytoja jau pirmojo vizito metu perspėjo - jokių dviračių. Sakė "Iškratysi man vaiką!" Kadangi mažylis pirmas tai ir nesiginčysiu, o tai po to sau neatleisiu biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš tai laaabai didelė dviračių mėgėja wub.gif Pastojusi klausiau gydytojos, ar galima. Gavau atsakymą, kad šiaip tai nėra draudžiama, bet geriau pasisaugoti... Taigi saugojausi, kentėjau ir nesiartinau prie dviračio arčiau kaip per metrą... lotuliukas.gif Bet jau šį pavasarį - atsigriebsiu su kaupu biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi tikro dviracio neturiu, tai karts nuo karto uzlipu ant treniruoklio smile.gif Manau, kad svarbiausia nepersistengti, ir jei jauciate kokius tai skausmus, nepatogumus, vaziuojat, svarbiausia laiku sustoti ax.gif
Atsakyti
nezinau ka daryti, man 6 nestumo savaite, gyvenu anglijoje ir i darba vaziuoju dviraciu nes juo greiciausia ir patogiausia, kelione trunka apie 20 min, bet bijau kad nepakenktu...pas daktarus dar nebuvau tik kita savaite eisiu, tai ir paklasuti neturiu ko...gal tada geriau eiti pestute? bet eidama pavargsiu tai ir nelabai gerai.... ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2008 05 12, 14:45)
Kai lankiausi pas gine 27 savaite, pasake, kad geriau dviraciu nevazineti, o rinktis ypatingai  nestuke.gif naudinga plaukima, nes horizontali padetis, nesvarumo busena yra  thumbup.gif

As irgi mieliau renkuosi plaukiojima baseine nei vazinejima dviraciu ..
Jau geriau pestute keliauju, nei lipu ant dviracio drinks_cheers.gif
Atsakyti