Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir dviratis

a turbut nerizikuociau schmoll.gif aisku vienu nestumai buna stiprus kitu ne kaip mano ai bet vistiek nerizikuociau veliau sau turbut neatleisciau jai kas nutiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai ačiū tai mamytei, kuri šitą temą užvedė bigsmile.gif
nes aš kažkaip automatiškai nusprendžiau, kad nestuke.gif ant dviratuko lipt negalima, o dabar, kai manau, kad gal jau pavyko, tai tik apmaudžiai į dviratį balkone pasižiūriu, o dar gyvenam netoli parko, kur dviračių takai puikiausi... na, bet pasirodo, kad nieko baisaus nenutiks, ypač jei ir anksčiau pasportuodavau biggrin.gif
Atsakyti
mes irgi megstam pasivazinejimus dviraciais thumbup.gif Ir nieko cia blogo! Ypac jei iki nestumo sportavai (tame tarpe ir vazinejai dviraciu), tai kodel turetum nutraukti tai daryti pastojus? Na, nekalbu apie tuos komplikuotus atvejus... smile.gif
Taip kad, jei tik geras oras - pirmyn 4u.gif
Atsakyti
man irgi tas pats klausimas kilo
dar nezinojau kad jau laukiuosi ir tikrai nemazus atstumus saviatgakli padariau
ir i kalna ir per jega
o kai pasake kad tik nesugalvok dviraciu vazinetis tai gerokai isigandau
aciu nuraminot wink.gif
ir aciu dievui nereiks mb vieno paleitsi su dviratuku
as jau net pamaniau kad dviratukas man ir pastot padejo nes vos nusipirkom ir nestuke.gif
Atsakyti
O man irgi vis tokia pagunda kyla lipti ant dviracio, bet vyras ir vaikai neleidzia. Mes vis laika leidziam sode, o ten praeina dviraciu takas. Ipratus buvau, kad vis prie ezerelio su dviratukais nulekiam, tai dabar net nezinau, negi pesciai reiks puskuoti...
Atsakyti
As kas ryta dviraciu vazineju po 3 kilometrus ir gerulis. Gydytoja leido.
Atsakyti
as taippat gydytojos klausiau, sake, kad galyma, tik reikia atsargiai, kad nenukristi ir nesusizeisti smile.gif neperseniausiai pas ginekologe vaziavau dviraciu taip smagu buvo ir sportas ir malonumas biggrin.gif tik kai paskutinis trimestrs man rodos nepatartina. sekmes minti pedalus 4u.gif
Atsakyti
O man kaip tyčia, kai pastojau ir dar to nežinojau, bevažiuojant dviračiu nutrūko galinio rato stabdžio troselis. Kažkaip neskubėjau prašyt savo Didžiausios Meilės, kad sutaisytų, o po to paaiškėjo, kad nestuke.gif Tai vyrukas pasinaudojo proga ir NETAISYSIU. Sakė, kad jam labai baisu būtų su dviratuku mane išlesit nestuke.gif , o kadangi dviratis nevažiuoja tai jis apsidraudęs biggrin.gif
Atsakyti
eh tie vyrai visad suras kaip issisukti biggrin.gif
Atsakyti
Berods 18 sav. buvo, kai pasivazinejau dviratuku. Vaziuoti buvo smagu, bet paskui merge taip spardesi....
Kai pasakiau gydytojai apie savo nuotyki, tai gavau lupt ir liepe jokiu budu dviraciu nevazinet blush2.gif
Taigi, geriau pasiklauskit savo gydytojo.
Atsakyti
tai tik kol mazas nestumas ir jai be komplikaciju galima vazinetis. as tai nuo 4 men nelipsiu ant dviracio, smile.gif na gal nuo 5 paziuresiu kokia savijauta. bukit labai atsargios su savo mazyliais 4u.gif
Atsakyti
Vazinejau dviraciu kol suzinojau kad laukiuosi (apie 8 sav) tada man gydytoja uzdraude, nes pasake, kad per didelis kruvis, tada jau tik tetis veziojo dukryte vienas... lotuliukas.gif
Atsakyti