Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

sveikutės mamytės.O aš galvojau vis kad pas mus pamatė taip vėlai kad kažkas yra negerai,ir tai pastebėjo visai ne vaikų gydytoja o ginekologas kuris atėjo patikrinti manęs.Tada jau sukėlė visus ant kojų kad darytų echoskopiją ir pan.Ir kas idomiausia nuo vaikų gydytojos kuri ateina tikrinti naujagimių gavau pilos kad keliu vėjus be reikalo,kad jai čia nieko nėra.taip pat sakė kai ir padarė echoskopija,liepė važiuoti namo ir kai sušils pasirodyti pas kardiologus.Ir jei ne vyras kuris liepė tuojau pat šaukti renimobilį,mes jau savo gražuolės nebeturėtume.Kaip Lankutis sakė ją jau reikėjo skubiai operuoti ką tik gimusia,o ji dar prabuvo visą savaitę gimdymo namuose(štai kokių dar gydytojų būna doh.gif )Dabar dėkoju dievui kad viskas pasibaigė gerai.
Beje norėčiau pasigirti,mano panelė po masažų pradėjo jau vaikščioti. thumbup.gif Tik vieną kojitė stato dar i šoną,buvom pas ortopedą tai sakė kad reikia masažų ir turėtų atsistatyti.
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2007 04 12, 20:59)
sveikutės mamytės.O aš galvojau vis kad pas mus pamatė taip vėlai kad kažkas yra negerai,ir tai pastebėjo visai ne vaikų gydytoja o ginekologas kuris atėjo patikrinti manęs.



O as pasakysiu, kad vaiku gydytoja, kuri paziurejo (tiksliau net i ta puse nepaziurejo) tik gimusi mano sunu (tik neisvirskit is koto), paprase, kad as savo darbe paklausciau, ar gali priimti jos sunu dirbti doh.gif . Mano vaikis visas melynas, o ji mat savo sunumi rupinasi. Ir is viso mano istorijoj toookiu dalyku galiu papasakoti... Bet geriau apie tai net neuzsiminti, nes po to reiks pasakoti, tada mane nusautu visas gydytoju konsiliumas biggrin.gif , jei perskaitytu.
Nors ne isi gydytojai tokie. Zinau ir tokiu gydytoju, kuriems paminkla pastatyciau uz zmogiskuma ir pagalba. Bet kas juos sijoja, tai neaisku, nes i bendra bliuda papuola ir brudo tikraja ta zodzio prasme.
Atsakyti
Kaip tylu bigsmile.gif Turbūt vaikiukai auga puikiai, tai nieks ir nesibėdavoja ax.gif

Tai aš pasigirsiu - šiandien buvom pas Lankutį - viskas labai gerai thumbup.gif (net skylutė prie lopo mažesnė). Net išraše parašė, kad būklė ypač pagerėjusi, režimas laisvas, kontrolė po 4mėn thumbup.gif

Kaip ir žadėjau, merginą išmokinau sėdėt dar iki Velykų. Ji vis pasėdėdavo po keletą, vėliau po keliolika sekundžių, o didįjį ketvirtadienį ėmė ir pradėjo sėdėt - gali sėdėt kiek nori thumbup.gif arba kol nusiverčia kokio žaislo siekdama thumbup.gif Bet dabar kita bėda - sėdėt nenori - nori stovėt doh.gif Jau susitvarkiau neįgalumo popieriukus, tai kai gausiu šalpos pensiją (gerai skamba doh.gif ) pirksiu batukus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

turbut kaupiates mamos dienai, kad taip tylu biggrin.gif

Sprendziu dilema - leisti saviski i darzeli ar neleisti. Dabar dar 2 m. 4 men., dar kol kas susilaikau, bet, kazin, ar ateity bus galima vesti? Zinoma, reiks paklausti Lankucio, bet jau numanau, ka pasakys.
Gal yra mamyciu, leidzianciu i darzeli savo sirdukus. Kaip jiems sekasi?
Atsakyti
Labutis visoms,
orai šiltesni, tai visos mamytės, matyt, stengiasi savo mažulius į laukutį išvesti- aš taip pat daugiau laiko praleidžiu su mažuoju lauke-gal todėl ir nerašo. Smagu, kad šilta, nuotaika geresnė, bet kai artėja kita operacija...-sunkus ir ilgas laukimas. Gegužės pradžioje važiuojam tikrintis pas Lankutį-turėtų jau aptarti su chirurgais sūnelio būklę ir paskirti operacijos dieną. Bijau net tikrintis važiuoti, o ką kalbėti apie operacijos laukimą... fear.gif
Kadangi pirmos operacijos metu uždėtas lopukas skilvelių pertvaroje pilnai neprigijo, tai reikia iš naujo tą skylutę lopyti. Tada dar jis buvo naujagimis , kelių savaičių, o dabar-beveik metukų, viską supranta, tiesiog atrodo, kad viską nujaučia... Bijau ir laukti, meldžiu Dievą, kad tik greičiau viskas pasibaigtų...
Žinote, atsimenu, kai beveik prieš metus gulėjome laukdami operacijos-tenai, tame "širdukų" skyriuje, laikas slenka taip lėtai, atrodo dienos išsitempia į savaitę, o savaitės - į mėnesius... Ir kaip reikės viską vėl ištverti? cray.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Rence, suprantu, kad galim sakyt ką norim, vis tiek tau bus neramu, bet vis tiek linkiu tau kuo mažiau nervintis - viskas bus gerai, greičiausiai po tos operacijos daugiau jums nebereikės tiek nerimauti dėl vaiko širdužės - jau vien dėl to verta viską ištverti. 4u.gif
Senoji, mes taip pat planuojam leisti į darželį, tik nuo rudens doh.gif Tik maniškei kaip ir oficialiai bus leista eiti į darželį, nes jau bus praėję metai po sėkmingos operacijos (tfu, tfu, tfu), o ir amžius bus optimalus - 3 m. 3 mėn. Bet vis tiek mane šiurpas krečia pagalvojus apie tai - bus sunku persiorientuoti, nes tiek laiko saugojomės visokių ligelių, o dabar eis tiesiai ten, kur realiausia bacilų prisigaudyti. Man jaučiu teks valerijonų kurį laiką pagerti kol priprasiu prie fakto, kad mano vaikui jau visai normalu kartais pasirguliuoti blink.gif doh.gif Aišku belieka tikėtis, kad imunitetas stiprus bus ir pakankamai gerai prisitaikys bei nesirgs dažnai ir stipriai..
Atsakyti
QUOTE(tera @ 2007 04 27, 11:04)
Labukas  4u.gif
Senoji, mes taip pat planuojam leisti į darželį, tik nuo rudens  doh.gif  Tik maniškei kaip ir oficialiai bus leista eiti į darželį, nes jau bus praėję metai po sėkmingos operacijos (tfu, tfu, tfu), o ir amžius bus optimalus - 3 m. 3 mėn. Bet vis tiek mane šiurpas krečia pagalvojus apie tai - bus sunku persiorientuoti, nes tiek laiko saugojomės visokių ligelių, o dabar eis tiesiai ten, kur realiausia bacilų prisigaudyti. Man jaučiu teks valerijonų kurį laiką pagerti kol priprasiu prie fakto, kad mano vaikui jau visai normalu kartais pasirguliuoti  blink.gif  doh.gif  Aišku belieka tikėtis, kad imunitetas stiprus bus ir pakankamai gerai prisitaikys bei nesirgs dažnai ir stipriai..



Mano vyresnele daugiau serga darze, nei kad neserga. To labiausiai ir as bijau. Sirdies yda yra labai sunki, nors jauciasi jis dabar pakankamai gerai. Bet ar nepakenks tai sirdelei darzelis? Juk ten ir stresai, ir ligos, ir apsistumdymai tarp vaiku, ai, net nezinau nei ka galvoti. Bet is kitos puses juk kazkada vistiek reiks socializuotis, i mokykla eiti... Ziauriai neramu. Dabar tai saugus, palieku pas aukle, bet jam ir lavinimo reikia...


Atsakyti
Mes užsiregistravom 22-ai gegužės pas Lankutį. Laikas tikrintis. Kažko neramina sūnus paskutiniu metu labai skundžiasi, kad pavargsta. Išeinam, kad ir netoli pasivaikščioti, jau tuoj pavargęs verysad.gif
Kaip sekasi echoskopuotis tokius trimetukus ir panašaus amžiaus? JAu dabar galvą laužau , kaip prišnekint reikės. Paskutinį kart atsisėdęs tik pasidavė ir matyt buvo blogai širdutę.
Kitą savaitę eisim siuntimo pas savo gydytoją. Pasidarysim ir kraujo tyrimuką. Gal pasilpęs pavasarį unsure.gif
Atsakyti
Mūsų konsultaciją teko truputį atkelti (iki gegužės 17d.), nes sūnukas susirgo, o sergančio kaip ir nesinori vešti. Taigi, visas laukimo periodas ir vėl tempiasi iki nežinia kur. Taip nesinori vaikui savo nerimo perduoti-gal ir man teks kokių valerijonų pagerti?
O apie echoskopiją ir aš daug galvoju-kaip reikės vaiką nulaikyti ir kuo užimti, nes visiškai svetimų žmonių neprisiima. Kažkoks siaubas!...
Atsakyti
Sveikutes visos 4u.gif , noriu paklausti, kaip Jums sekasi IE profilaktika g.gif pries puse metu darem paseli is gerkles -isaugo auksinis stafilakokas,vaikas buvo visiskai sveikas, tai LORe patare antibiotiku neduoti, bet kaip buvom pas Sudikiene konsultacijoj, tai liepe butinai issigydyti.Taigi po vaistu kurso pasidarom paseli, ogi dabar streptokokas doh.gif Vel reikia gerti antibiotikus unsure.gif Reiketu salinti tonziles, bet angina per 13 metu sirges tik viena karta, net nezinau kaip elgtis g.gif Kaip Jus darote su tais paseliais, ar nuolat tikrinates.
Atsakyti
Sveikutės mamytės 4u.gif Sveikinu visas visas mamytes su mamyčių diena linkiu daug meilės,sveikatos ir didelės stiprybės.
Kaip jums visoms sekasi kaip augą vaikučiai pabiručiai,taip tylu čia pas mus.Bet tada reiškia kad visiems viskas gerai.
Šiandien prisiminiau Iri kuri čia parašė ir sakė kad jei nustatė vaikeliui dar pilvuke širdies yda.Ir pagal viską ji jau turėjo pagimdyti.Įdomu kai jai sekasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2007 05 06, 20:07)
Šiandien prisiminiau Iri kuri čia parašė ir sakė kad jei nustatė vaikeliui dar pilvuke širdies yda.Ir pagal viską ji jau turėjo pagimdyti.Įdomu kai jai sekasi g.gif


Vaikas jau savarankiskas. Bukle jo stabili, jauciasi gerai.
user posted image
user posted image
Atsakyti