Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Iri @ 2007 04 04, 10:48)
Ačiū už palaikymą, kartais jo tikrai trūksta.

Tikekimes, kad viskas bus gerai 4u.gif Vasara, kai mes gulejom Santariskese, Antakalny gimde viena kauniete, kurios lelytei irgi buvo nustatyta sirdies yda... Kardiologai jau buvo ir operacine paruose, atsauke viena operacija kitam leliukui, bet pasirodo, kad gimusiai mergytei yda nebuvo tokia sudetinga, kaip rode echo thumbup.gif Tad auksciau nosi mirksiukas.gif
Mano pupa turi daugiau apsigimimu, kuriuos patys pastebejom, o daktarai nemate doh.gif Viskas pradejo aisket tik ketvirta gyvenimo para, o operacija padare tik virs menesio ax.gif Pirmadieni buvom pasitikrint, tai viskas ok, sekanti operacija ne anksciau metu, nebent kas neplanuoto 4u.gif Gime ji mazyte - 2670g, 48cm ir dabar sveria 5.3kg. Cia jau mum didelis pasiekimas, kadangi prognozes pradzioj buvo tik vienas gyvenimo menesiukas unsure.gif
Atsakyti
Laba diena, norėčiau prisijungti prie jūsų. Perskaičiau visas čia parašytas žinutes po kleis kartus. Esu nesčia 35 sav., vaisiui nustatė sudėtingą širdies ydą, ir dar sakė sulėtėjo augimas. Laukiu gimdymo su nerimu, žinau, kad dar daug reikės išgirsti ir iškęsti.

Noriu paklausti, kokio svorio gimė jūsų mažyliai?

Gydytoja sakė, kad vaisiaus svoris neauga dėl jo širdies ydos.


O gal taip jau blogai nebus kaip jum progniozuoja,svarbiausia laikykitės.Mes gimėm mažutės kaip ir jjurgite dukrytė 2660g. ir 48 cm. Stiprybės jums.
Atsakyti
QUOTE(tera @ 2007 04 04, 14:20)
Iris, o kaip dėl gimdymo - kur gimdysi ir ką žada po gimdymo daryt - turbūt iškart perduotų vaikiuką kardiochirurgams?  Santariškėse patys geriausi kardiochirurgai - būtų optimaliausia, jei leliukas iškart pas juos papultų, turbūt..  g.gif


Gimdysiu Vilnaus antakalnio perinataliniam centre, po to vaikiuka apžiūrės ir jeigu bus kas negerai, tai vež į Santariškių naujagymių intenstensyvios terapijos skyrių, kur nuodugniai tirs ir laikys 3 savaites, jei reikės operuos. Jei skubiai operuot nereikes, tai paleis namo augint svorį.

Taip sakė Vankevičienė, labai faina gydytoja. Ji vaikų kardiologė, apžiūrėjo mane, kai pradėjo įtarinėti vaisiaus širdies ydą.


Papildyta:
QUOTE(zavin @ 2007 04 04, 16:32)

O gal taip jau blogai nebus kaip jum progniozuoja,svarbiausia laikykitės.Mes gimėm mažutės kaip ir jjurgite dukrytė 2660g. ir 48 cm. Stiprybės jums.


Aš vis dar tikiu, kad kai gims vaikiukas, viskas bus ne taip, kaip prognozuoja. Kauniečiai daktarai tai tik gazdina, o Vilniui sakė, pagimdysi - pamatysim.
Atsakyti
Tai sėkmės tada - gerai, kad gimdysi Vilniuje - būsit gerose rankose.. Dabar tai svarbiausia, o po to išties gali būti, kad nebus jau taip blogai kaip dabar atrodo 4u.gif
Atsakyti
Sveika Iri 4u.gif
Buvo kalba apie vaikiukų svorį - tai įtariu kad mano mažiausias ax.gif Aš netikėtai pagimdžiau 35savaitę 2,180g. Kaip paskui sakė gydytojai, kad būtent dėl širdies ydos (Falott tetrada) lėtėjo vaiko augimas gimdoje ir turbūt todėl anksčiau laiko pagimdžiau.

Man pavyzdžiui tikrai daug ramiau tapo, kai pasikalbėjau su gydytojais (Vankevičienė thumbup.gif ) ir interete susiradau info apie vaikiuko ligą.

Labai džiaugiuos dėl jjurgitės ir Godytės (kad patikrino ir viskas ok) thumbup.gif Mes tik mėnesio gale tikrinsimės
Atsakyti
Tikimės loncelotai, kad ir tavo uogytei viskas bus gerai 4u.gif Sėkmės tau Iri 4u.gif Va man echoskopas nėštumo metu nematė nieko schmoll.gif gal kad mūsų yda nelabai didelė PPD g.gif Na žodžiu sėkmės jums dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Maniškė gimė mažiukė - 1970 g., 46 cm, tačiau buvo 32 sav.nėštumo. Antrą dieną išryškėjo širdies ūžesys, ištyrę rado ydą, po to tyrė daug kartų ir skirtingi gydytojai ir tik 8 metų vėl rado ydą - AAL, rado visi - ir Šilainių Šaferytė, ir klinikų nežinau kas, ir Santariškių Gumbienė.
Iri, manau, kad viskas bus gerai, turi būti gerai - viliamės ir tikimės kartu su Tavimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 04 05, 07:58)
Maniškė gimė mažiukė - 1970 g., 46 cm, tačiau buvo 32 sav.nėštumo. Antrą dieną išryškėjo širdies ūžesys, ištyrę rado ydą, po to tyrė daug kartų ir skirtingi gydytojai ir tik 8 metų vėl rado ydą - AAL, rado visi - ir Šilainių Šaferytė, ir klinikų nežinau kas, ir Santariškių Gumbienė.
Iri, manau, kad viskas bus gerai, turi būti gerai - viliamės ir tikimės kartu su Tavimi 4u.gif



Dievuleliau, kokia mazyte. O mano buvo kaip tankas, tik kaip gydytoja nepamate, kad tokia didele yda, tai man iki siol misle. Idomu, kur jos ziuri g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 04 05, 08:58)
Maniškė gimė mažiukė - 1970 g., 46 cm, tačiau buvo 32 sav.nėštumo. Antrą dieną išryškėjo širdies ūžesys, ištyrę rado ydą, po to tyrė daug kartų ir skirtingi gydytojai ir tik 8 metų vėl rado ydą - AAL, rado visi - ir Šilainių Šaferytė, ir klinikų nežinau kas, ir Santariškių Gumbienė.
Iri, manau, kad viskas bus gerai, turi būti gerai - viliamės ir tikimės kartu su Tavimi 4u.gif


Nors mano mergytės yda ne iš mažųjų, bet nėštumo irgi nieks nieko nematė. O gimus irgi tik trečią parą įtarė kad kažkas čia ne taip ir nubraižė kardiogramą... Nors gimdžiau Antakalny...
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 04 05, 09:27)
Dievuleliau, kokia mazyte. O mano buvo kaip tankas, tik kaip gydytoja nepamate, kad tokia didele yda, tai man iki siol misle. Idomu, kur jos ziuri g.gif

Va cia tai sutinku drinks_cheers.gif Mano atveju, tai buvo tikras zioplumas nematyti tokiu dalyku, o ju tiek daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2007 04 05, 11:22)
Nors mano mergytės yda ne iš mažųjų, bet nėštumo irgi nieks nieko nematė. O gimus irgi tik trečią parą įtarė kad kažkas čia ne taip ir nubraižė kardiogramą... Nors gimdžiau Antakalny...


Mane apziurinejo, kai buvau 15 savaiciu nescia Santariskiu genetikos centre, tuomet nieko blogo nemate. Atvaziavau 20 savaiciu, tada jau pradejo itarineti kad kazkas negerai, bet tiksliai nieko nesake, pasake tik kad lygtai nemato pertvaros ir tiek. As susirupinusi uzsiregistravau pakartotinai Kaune pas genetike, jau buvo 23 savaites, ji mane nusiunte pas Maciuleviciene, kuri apziurejus kartu su Simanaviciute patvirtino, kad su sirdele tikrai kazkas negerai ir nusiunte pas Vankeviciene, kuri patvirtino galutine diagnoze.
Va tokie buvo mano zygiai, jei nebuciau lakscius pirmyn ir atgal tai ir nieko nezinociau.
Genetike sake, kad kai vaisius mazas tikrai labai sunku iziureti, o kai jau paauga tai geriau matyt, pati jau mane tik trecia karta apziurejus pamate. verysad.gif
Atsakyti
Aha g.gif Žiūriu daugumai ydos išryškėjo tik gimus leliukams, jei nei iškart pilvely.. O manajai pradžioj tik ūžesėlį išklausė (ir tai dar neaišku kaip būtų buvę, jei būtume tik standartiškai pora-trejetą dienų išbuvusios gimdymo namuose - išgirdo tik 5 dieną po gimdymo - mes išbuvom 8 dienas ligoninėj po gimdymo, nes man visai prastai buvo blink.gif , tai ten tos gydytojos ta proga kasdien ir lelią apžiūrėdavo), tai aš nunešiau mažąją mėnesio amžiaus pas kardiologę, kuri mane atseit nuramino, kad viskas normos ribose. Na ir, tik po pusmečio - per pakartotinį apsilankymą jau pas kitą kardiologę, driokstelėjo naujiena, kad pasirodo pradžioj buvo dvi skylutės normos ribose (ko mums aišku pirmoji kardiologė nepasakė mad.gif ) ir viena per tą pusmetį užsitraukė, o kita padidėjo keturis kartus ir jau toli gražu nebe norma blink.gif Na o po to aišku ir Santariškėse patvirtino diagnozę ir dar "paguodė" kad operacija neišvengiama, nes, jei ta skylutė ir laaabai netyčia susitrauktų, tačiau vis tiek nesuaugs, nes kraštai užrandėję.. Todėl aš dabar visus pažįstamus ir auklėju, kad nenumotų ranka į gydytojų pasakymus, kad reikia eiti tikrinti vaikus pakartoninai - periodiškai.
O mano dukružė gimė pilnai užaugusi - storuliukė - 3730 kg ir 52 cm. wub.gif Ir atrodė, kad viskas super...
Atsakyti