Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Ratatankė @ 2007 03 26, 08:41)

Papildyta:

O merginai kiek metų? O kokio dydžio latakas? Nesako, kad reikia operuoti?

Mes su vyru jau norim antro vaiko. Bet aš bijau. Nenoriu, kad vaikučiui kas būtų blogai, kai aš nervuosiuosi... Nenoriu savosios iškeisti į kitą, juk laukia operacija, laukia sveikimo laikotarpis, o aš atrodo jau bėgu tolyn norėdama naujo vaiko...kito...sveikesnio...


Mergina dar tik metų. Tikrinamės nuo gimimo. Neįskaitau echoskopijos ats doh.gif , tai negaliu pasakyti koks tas mūsų latakėlis. Bet kai echoskopavo gyd. rodė man tą skylutę - va , sako matai, kraujukas labai nesimaišo. Kai nešiu savo gyd. ats reikės klausimukų užsirašyti, o tai nuėjus išsiblaškau, o paskui namie galvą laužau. Dar sakė , kad jei visai anga neužsivers, reikės visada stebėti. Nes augant bet kada ji gali ir praplatėti. Apie opraciją nesakė nieko.
Atsakyti
Antradienį turim būt santariškėse, šiandien darėm kardiogramą rodo permušimus g.gif echoskopuojant viskas buvo gerai ir kardiograma buvo gera g.gif Nu širdis dar labiau pradėjo dunksėt. Viešpatie kad tik viskas būtu gerai Po operacijos 4 mėnesiai, nu negi kas ne taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GODYTĖS-MAMA: 30 kovo 2007 - 20:49
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 03 30, 21:48)
Antradienį turim būt santariškėse, šiandien darėm kardiogramą rodo permušimus g.gif echoskopuojant viskas buvo gerai ir kardiograma buvo gera g.gif Nu širdis dar labiau pradėjo dunksėt. Viešpatie kad tik viskas būtu gerai Po operacijos 4 mėnesiai, nu negi kas ne taip


labutis,tikiuosi viskas bus ok.maniskiui ir budavo po operacijos permusimu,taciau po apziuros gyd.Lankutis nuramino ,kad ir sveikiem taip buna.tikiuosi jusu mergytei viskas gerai thumb_yello.gif
Atsakyti
Laba diena, norėčiau prisijungti prie jūsų. Perskaičiau visas čia parašytas žinutes po kleis kartus. Esu nesčia 35 sav., vaisiui nustatė sudėtingą širdies ydą, ir dar sakė sulėtėjo augimas. Laukiu gimdymo su nerimu, žinau, kad dar daug reikės išgirsti ir iškęsti.

Noriu paklausti, kokio svorio gimė jūsų mažyliai?

Gydytoja sakė, kad vaisiaus svoris neauga dėl jo širdies ydos. cry.gif
Atsakyti
Dukrytė gimė 4230. Šiandien gryžom po konsultacjos santariškėse, viskas labai thumbup.gif Linkiu ir jums visoms svekatytės 4u.gif kitas mūsų apsilankymas santariškėse lapkričio mėn, bus lygiai metai po operacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 04 03, 18:17)
Laba diena, norėčiau prisijungti prie jūsų. Perskaičiau visas čia parašytas žinutes po kleis kartus. Esu nesčia 35 sav., vaisiui nustatė sudėtingą širdies ydą, ir dar sakė sulėtėjo augimas. Laukiu gimdymo su nerimu, žinau, kad dar daug reikės išgirsti ir iškęsti.

Noriu paklausti, kokio svorio gimė jūsų mažyliai?

Gydytoja sakė, kad vaisiaus svoris neauga dėl jo širdies ydos.  cry.gif


labai gaila,kad maziuko nesveika sirdele verysad.gif tikek,kad viskas bus gerai rolleyes.gif gal ne tokia ir sudetinga ta yda bus.maniskis gime 2830.taigi visai nedidelis,o dabar po operacijos jau 4metai ,tikras vyras,ir is stuomens ir is liemens.linkiu stiprybes,sveikatytes tau ir tavo maziukui wub.gif
Atsakyti
Ačiū už palaikymą, kartais jo tikrai trūksta.
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 04 04, 10:48)
Ačiū už palaikymą, kartais jo tikrai trūksta.


Suprantu situacija ir linkiu dideles stiprybes. Svarbiausia pagimdyti pas gerus gydytojus, kurie greiciausiai is karto jus sius kardiologams ir kardiochirurgams.

Mano maziukui yda paaiskejo tik pirma para po gimimo. Yda is paciu sunkiausiu, bet jo svoris gimus buvo 4340 g. Tai gal nebutinai del sirdies suletejo jusu vaikucio augimas? Kas cia gali paskyti...
O jei ne paslaptis, kokia yda itaria?
Atsakyti
1 laipsnio PPD, 1 laipsnio SPD, bendras voztuvas. Ir dar neaisku kaip ten su kraujagyslem, sake patikslins kai gims. Labai jau siaubingai skamba... verysad.gif Kai suzinojau, galvojau teks tik gimus palaidot...

Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 04 04, 12:07)
1 laipsnio PPD, 1 laipsnio SPD, bendras voztuvas. Ir dar neaisku kaip ten su kraujagyslem, sake patikslins kai gims. Labai jau siaubingai skamba...  verysad.gif Kai suzinojau, galvojau teks tik gimus palaidot...



na negalvok taip. Pazistu keleta vaikiuku su panasiais defektais. Buna ir sudetingesniu ydu. Viskas bus gerai, nenukabink nosies.
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 04 04, 13:32)
na negalvok taip. Pazistu keleta vaikiuku su panasiais defektais. Buna ir sudetingesniu ydu. Viskas bus gerai, nenukabink nosies.



Stengiuos nenukabinti... verysad.gif
Atsakyti
Iris, o kaip dėl gimdymo - kur gimdysi ir ką žada po gimdymo daryt - turbūt iškart perduotų vaikiuką kardiochirurgams? Santariškėse patys geriausi kardiochirurgai - būtų optimaliausia, jei leliukas iškart pas juos papultų, turbūt.. g.gif
Atsakyti