Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(madaja @ 2007 11 18, 21:21)
mes nuo vejaraupiu pasiskiepijom, o nuo gripo Lankutis neleido skiepyt. kaip tik buvom pas ji siom dienom.


Aš niekada nesiskiepiju. Nuo nieko. Nes rizika susirgti po skiepo - didesnė, nei užsikrėsti šiaip. Bandau saugotis kiek įmanoma. Tačiau - viskas ne mano valioj. Tuo esu daugkart įsitikinus. Juk skiepas - tai ir yra ligos įnešimas. Tik mažoj dozėj, kad organizmas kovotų su liga. Tačiau kai organizmas nestiprus - jis gali pasigauti skiepą kaip ligą... Manęs ir kūdikystėj, ir vaikystėj neskiepijo...
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2007 11 18, 22:27)
Aš niekada nesiskiepiju. Nuo nieko. Nes rizika susirgti po skiepo - didesnė, nei užsikrėsti šiaip. Bandau saugotis kiek įmanoma. Tačiau - viskas ne mano valioj. Tuo esu daugkart įsitikinus. Juk skiepas - tai ir yra ligos įnešimas. Tik mažoj dozėj, kad organizmas kovotų su liga. Tačiau  kai organizmas nestiprus - jis gali pasigauti skiepą kaip ligą... Manęs ir kūdikystėj, ir vaikystėj neskiepijo...



O as skiepiju, nes pati ant savo kailio patyriau, kad apsaugo. Sirgdavau visomis imanomomis persalimo ir uzkreciamomis ligomis, kol nepasiskiepijau. Bronchitas is viso isnyko is mano ligu "meniu". Gripas taip pat. Vaikus paskiepijau Pneumo 23 ir nuo gripo. Niekada tomis ligomis nesirgo, tik paprastomis virusinemis infekcijomis ir gana lengvai. Sirdukams tai Pneumo vakcina kitose pasalulio salyse (issivysciusiose) yra leidziama privaloma tvarka, kaip ir nuo vaikisku ligu, tik pas mus savanoriskai.
Musu atveju, niekada jokios reakcijos nebuvo, tai ir bedos nematau paskiepyti.
Bet nepersu savo nuomones, nes kiekvienas organizmas yra kitoks ir reaguoja skirtingai.
Atsakyti
Kalbant apie skiepus, tai aš esu už skiepus. Savo vaiką paskiepijau visomis privalomomis vakcinomis ir dabar laukiu laiko, kai galėsiu paskiepyti nuo vėjaraupių. Nuo Roto viruso neskiepijau, nes jo profilaktika yra plauti rankas ir nekišti svetimų (užkrėstų) vaikų daiktų į burną. (kaip beje ir daugumos žarnyno infekcijų). Todėl mokinu vaiką plauti rankas, neimti į burną daiktų ir šiaip bendro naudojimosi vietų vengiame. Dėl gripo tai neskiepysiu, nes pati irgi nesiskiepijau (nors studijų metais skiepijaus ir tikrai nesirgau thumbup.gif ) Nors kai pradės darželį lankyti tikrai reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
O as skiepinu nuo gripo. Siemet dar neskiepijau,nes sloga dar,bet progai pasitaikius butinai paskiepinsiu.Skiepijau ir nuo vejaraupiu,ir Prevenar vakcina nuo persalimu.Nes maniskiui ir sloga baisi liga.Baisu pagalvot kad jis susirgtu gripu.Be to,mums ir gydytojai pataria skiepytis.
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2007 11 18, 22:21)
mes nuo vejaraupiu pasiskiepijom, o nuo gripo Lankutis neleido skiepyt. kaip tik buvom pas ji siom dienom.


sveikutės mamos mes irgi skiepijames visais skiepais kurie yra privalomi.Norėjau ir nuo gripo paskiepyt, paklausiau gydytojos ką ji rekomenduoja bet taip ir liko kad tai tėvų pasirinkimas.o taip sunku juk norisi geriausio vaikui.Nusprendžiau neskiepyt nes taip mes stengiamės saugotis, neinam kur dauk žmonių renkasi.
Madaja norėjau paklausti o kodėl neleido Lankutis skiepytis nuo gripo,gal vaikai turintis širdies ydas sunkiai perneša tuos skiepus juk reikia net du kartus skiepyti.
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2007 11 19, 15:49)
Madaja norėjau paklausti o kodėl neleido Lankutis skiepytis nuo gripo,gal vaikai turintis širdies ydas sunkiai perneša tuos skiepus juk reikia net du kartus skiepyti.



Ikisiu savo trigrasi smile.gif. Mums Lankutis leido, nors jis savo nuomomes tuo klausimu nelabai turi. Irgi leidzia suprasti, kad tai tevu reikalas. Cia jau kaip jam motyvuosi - jei sakai, kad reikia, tai sutinka, o jei sakai, kad gal nereikia, tai jis irgi pritars biggrin.gif
Manau, kad kol vaikas neina i darzeli, nebutina skiepyti. Mano abu eina, tai prisirenka ten visko...
Atsakyti
sveikutes. man paklausus, Lankutis grieztai pasake ,,Ne", nedrisau paklausti kodel. Gal todel, kad sausi operacija laukia. siaip i laika su skiepais itelpam, bet kas zino. darau, ka gydytojai sako, nes dar jais neteko nusivilt... Be to, dar ir sirdies yda, ne siaip sau elementari ligele. bukit sveiki smile.gif
Atsakyti
Prisiskaičius jūsų minčių nusprendžiau, kad apie skiepus labai mažai domėjausi gal... tiesiog kažkodėl buvau įsitikinusi, kad man negalima tai net ir neklausdavau. Aš nuo gimimo turiu 1 skiepą. Jis darytas tada, kai dar yda nebuvo nustatyta. O vėliau, kai augau, niekada nuo nieko neskiepydavo, kaip kitus vaikus. Kažkodėl niekada neišėjo net kalba su gydytojais apie skiepus. Tačiau skaitydama pagalvojau, kad teks pasidomėti. Norėtųsi nuo daug ko apsisaugoti. tačiau nežinau... mano pusseserė skiepijasi pati, skiepija vaiką ir vis vien dažnai suserga. Kalbu apie gripą. Vienas skiepas juk neapsaugo nuo visų gripo atmainų. Aš irgi dirbu dideliame katile, kuriame sklando virusai... bet nesiskiepiju. Kartais visi aplink serga, o aš ne. O kartais susergu... O skiepu nori nenori įneši ligą. Viena - ją įnešti į sveiką organizmą, o visai kas kita - į ligotą. Jis sunkiau kovoja. Šiaip esu už skiepus. Aš tik kalbėjau apie širdukų skiepus... Nesiskiepiju dėl nesveikos širdies. Ir į labai egzotišką šalį dėl to nevažiuočiau, kad negaliu skiepytis...
Atsakyti
niu, tai kieno nuomones klausyti? mirksiukas.gif Gyd. Roznova (Klaipedoje) mums sake, kad geriau paskiepyti nuo gripo...Ketvirtadieni vaziuosime pas gyd. Lankuti. dar jo paklausiu biggrin.gif ir tada darysiu isvadas del skiepu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita25 @ 2007 11 19, 22:27)
niu, tai kieno nuomones klausyti?  mirksiukas.gif  Gyd. Roznova (Klaipedoje) mums sake, kad geriau paskiepyti nuo gripo...Ketvirtadieni vaziuosime pas gyd. Lankuti. dar jo paklausiu  biggrin.gif  ir tada darysiu isvadas del skiepu  g.gif



Del skiepu tai apskritai dideles diskusijos ir iki siol niekas vienareiksmiskai nenustate. O kad del sirdies ydos negalima, tai briedas. Kaip jau sakiau, pvz., Amerikoj ar Vokietijoje, skiepija privalomai Pneumo vakcina nuo 3 menesiu, vakcinacija padalindami per 3 kartus tuos, kurie serga sirdies ligomis. Pas mus skiepija tik nuo 2 metuku, nes turi tik vienkartine vakcina. Sirdukai dazniau serga plauciu ligomis, tad mano, kad reikia. Dabar nuo gripo skiepija nemokamai sirdies ydomis sergancius, nes gripas pavojingas sirdziai taipogi su jo visomis gresianciomis komplikacijomis. Skiepyti negalima tiktai pries ir po operaciju. As tik manau, kad reikia tinkamai pasirinkti, kam ko reikia. Jei, pvz., vaikas neina i darzeli, tai vejauraupiu skiepas nereikalingas. Arba jei vaikas visai retai serga, tai kam skiepyti? Kad liga i sveika organizma ileisti, tai irgi skamba per astriai. Juk tai tik maza dalelyte, su kuria organizmas per trumpa laika turi susitvarkyti. O organizmo imunitetas vystosi sava vaga. Gripo stamas gali tiksliai nesuveikti del ne visai zinomo gripo tipo, bet tikiu, kad liga palengvina, jei ir serga vaikas po skiepo.
Jau issipleciau, nors dar galeciau rasyti. Zodziu, as nekisu vaikams tu visokiu reklamuojamu nesamoniu, netgi gailejausi, kad leidau tuos vaikiskus nuo visokiu kokliusu ar difteriju, kuriomis serga vos vienas zmogus per metus Klaipedoje (kaip sake musu gyd.). Mums Lankutis pasake: geriau pasaugoti, kad nesirgtu, nei skiepyti, bet jei daznai serga, tai geriau paskiepyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senoji: 20 lapkričio 2007 - 09:15
Labas vakaras, mamytės 4u.gif
Šiandien buvom nuvažiavęs į Santariškes patikrinimui (2 sav. po operacijos), bet ten sugedo echoskopas, taip ir sugrižom namo nieko nepadarius unsure.gif JEI KAM RYT-PORYT REIKIA VAŽIUOTI - PASKAMBINKITE prieš važiuojant g.gif Ir dar rezidentės sakė kad labai daug dabar suserga, liepė kuo greičiau iš skyriaus lėkti, kad kokios zarazės nepagauti. Sekmės visoms rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 11 21, 00:16)
Labas vakaras, mamytės  4u.gif
Šiandien buvom nuvažiavęs į Santariškes patikrinimui (2 sav. po operacijos), bet ten sugedo echoskopas, taip ir sugrižom namo nieko nepadarius unsure.gif JEI KAM RYT-PORYT REIKIA VAŽIUOTI - PASKAMBINKITE prieš važiuojant  g.gif  Ir dar rezidentės sakė kad labai daug dabar suserga, liepė kuo greičiau iš skyriaus lėkti, kad kokios zarazės nepagauti. Sekmės visoms  rolleyes.gif


labai aciu,kad parasei del echoskopo mirksiukas.gif ,mums kaip tik rytoj reikia vaziuoti ax.gif siandiena paskambinsiu gyd.Lankuciui smile.gif
Atsakyti