Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Ratatankė @ 2007 11 15, 11:30)
Tai va, mergaitės, niekas mums nepavyko  verysad.gif
Zondavimas padarytas, bet vakar rodė gerus rezultatus, o šiandien nieko gero...skylutė ir toliau yra, teks vėliau operuoti chirurginiu būdu, na ilgiau kaip pusmečio patarė nelaukt...
Tai va nutrūko vadžios ir vėl iš pradžios  verysad.gif


Buna ir taip, deja... Nenusiminkit, kantrybes reiks, bet chirurginis budas yra chirurginis...
Nu tikrai nervu sistema gadina verysad.gif
Atsakyti
Ratatanke console.gif
Atsakyti
Pabuvom laimingi...nepilną parą...Gyvenimas nušvito, deja, trumpam...
O šiandien viskas iš rankų krenta...nebenoriu nieko, nebežinau, kaip ištvert tą laukimą - kada, kaip ir kol viskas vėl įvyks... verysad.gif
Atsakyti
Ratatanke, nenusimink, viskas bus gerai. Dabar turbut galvoji, kad lengva man taip sakyt, bet tikrai viskas bus ok.gif . Ir as nervavaus, bet mes jau po visko. As pries operacija neradau sau vietos, bet paskui pradejau galvot, kad viskas bus gerai ir kitaip negali buti.
Stiprybes oro_buckis.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 11 15, 12:31)
Pabuvom laimingi...nepilną parą...Gyvenimas nušvito, deja, trumpam...
O šiandien viskas iš rankų krenta...nebenoriu nieko, nebežinau, kaip ištvert tą laukimą - kada, kaip ir kol viskas vėl įvyks... verysad.gif



Ratatanke, prisidedu prie lanseloto. console.gif Paveiksliukas, labai vaizdžiai parodantis ir mano būseną..

LAIKYKIS. VISKAS BUS GERAI. Na, būna, kad nepavyksta... Nėra blogo, kad į gera neišeitų. Jei gali ir tiki - pasikalbėk su savim. Viskam yra priežastis. Gal tai nutiko, kad vėliau kas nors dar blogiau nenutiktų... Man labai dažnai padeda tokie pokalbiai su savimi. Apskritai - pozityvumo ieškojimas tikrai veikia mus. Esu tuo įsitikinusi. Paprasčiausias pvz.: tarkim, kai kur nors nespėji - galvoti, kad ten ir nereikėjo, gal buvai apsaugota nuo ko nors negero...
Atsakyti
kazkaip liudna sikart cia pas jus verysad.gif Niu, bet auksciau nosytes, daugiau vilties ir tikejimo, kad po audros isausta giedra diena! biggrin.gif
Atsakyti
Ratatanke laikykitės 4u.gif Kaip liūdna bet kažkaip reikia laikytis
Atsakyti
QUOTE(vita25 @ 2007 11 13, 00:39)
Sveikutes, mamytes  4u.gif  noriu prisijungti i jusu buri  ax.gif
mano antram vaikeliui antra para diagnozavo dviburi Ao voztuva, Ao voztuvo nesandarumas I laipsnio. Gal yra mamyciu, auginanciu vaikucius su sia problema? Gal kas gali pasidalinti informacija apie tai?

Musu tokia yda verysad.gif
Atsakyti
mamytes, ar jus savo mazuosius skiepijate nuo gripo? Sis ruduo mums pirmas ir nezinau ka daryti... g.gif Girdejau daug nuomoniu, niekad pati nesiskiepijau. Bet kadangi sunelis turi sirdeles yda, tai dabar kyla abejoniu verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos. Aš neskiepyjau ne tik dėl širdelės neskiepijau ir sūnaus man ta vakcina nuo gripo tai schmoll.gif Darbe mus nemokamai skiepyja aš nesiskiepyju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vita25 @ 2007 11 18, 17:35)
mamytes, ar jus savo mazuosius skiepijate nuo gripo? Sis ruduo mums pirmas ir nezinau ka daryti...  g.gif  Girdejau daug nuomoniu, niekad pati nesiskiepijau. Bet kadangi sunelis turi sirdeles yda, tai dabar kyla abejoniu  verysad.gif



sveikute,mes tai niekada nesiskiepijam nuo gripo mastau.gif nelabai man patikimi jie atrodo g.gif o nuo vejaraupiu tai jau tikrai nusprendziau saviskius paskiepyti mirksiukas.gif
Atsakyti
mes nuo vejaraupiu pasiskiepijom, o nuo gripo Lankutis neleido skiepyt. kaip tik buvom pas ji siom dienom.
Atsakyti