Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

Labas, širdukų mamukės.
Tai va, maniškę ką tik paguldė į Santariškes, ryt operuos...
Pati šiandien nevažiavau, nes esu irgi po operacijos (pašalino tulžį ir sumažino skrandį), o ryt važiuosiu, bet su mergaite gulės močiutė. Šlykščiai jaučiuos...kad negaliu būti su vaiku, bet pati esu ne per geriausio fizinio ir psichinio stovio šiuo metu...tiksliau visai stogas važiuoja.
Operacija pati paprasčiausia, zondavimo būdu, bet rizika visada juk būna. Operuos Čibiras, net nežinau, ar tikrai tokia pavardė.
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 11 13, 11:43)
Labas, širdukų mamukės.
Tai va, maniškę ką tik paguldė į Santariškes, ryt operuos...
Pati šiandien nevažiavau, nes esu irgi po operacijos (pašalino tulžį ir sumažino skrandį), o ryt važiuosiu, bet su mergaite gulės močiutė. Šlykščiai jaučiuos...kad negaliu būti su vaiku, bet pati esu ne per geriausio fizinio ir psichinio stovio šiuo metu...tiksliau visai stogas važiuoja.
Operacija pati paprasčiausia, zondavimo būdu, bet rizika visada juk būna. Operuos Čibiras, net nežinau, ar tikrai tokia pavardė.



Cibiras - geriausias. Sekmes. Neliudek, juk jei galetum tikrai butum ten. Ir esi TEN tik per atstuma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senoji: 13 lapkričio 2007 - 12:44
QUOTE(Senoji @ 2007 11 13, 13:44)
Cibiras - geriausias. Sekmes. Neliudek, juk jei galetum tikrai butum ten. Ir esi TEN tik per atstuma

Ačiū Tau už palaikymą 4u.gif
Rytoj vistiek važiuosiu, MB nuveš, na nors trumpam, vistiek dabar namie vietos nerandu doh.gif
Atsakyti
Ratatanke,
sėkmės ir sveikatėlės - jums abiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 11 13, 12:43)
Labas, širdukų mamukės.
Tai va, maniškę ką tik paguldė į Santariškes, ryt operuos...
Pati šiandien nevažiavau, nes esu irgi po operacijos (pašalino tulžį ir sumažino skrandį), o ryt važiuosiu, bet su mergaite gulės močiutė. Šlykščiai jaučiuos...kad negaliu būti su vaiku, bet pati esu ne per geriausio fizinio ir psichinio stovio šiuo metu...tiksliau visai stogas važiuoja.
Operacija pati paprasčiausia, zondavimo būdu, bet rizika visada juk būna. Operuos Čibiras, net nežinau, ar tikrai tokia pavardė.


sekmes jums kuo didziausios.bukit sveikutes 4u.gif
Atsakyti
Ratatanke, puikiai tave suprantu. kas ateina - viskas praeina. laikykites
Atsakyti
Ratatanke, manau, kad grįš Tavo dukružė sveika ir laiminga. Žiūrėk savęs. Tai irgi ne mažiau svarbu. Labai gerai, kad turi mamą, kuri gali pasirūpinti anūkėle.
Sėkmės. Skrandžio operacija, ko gera, gerokai sunkesnė, nei teks tavo mažulei. Guodžiu sakydama tiesą, nes įsivaizduoju, kaip man pačiai būtų, jei negalėčiau būti su savo vaiku... 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms mamytėms už palaikymą 4u.gif
Grįžau iš Vilniaus...Kaip pjovė tas laukimas, bet viskas gerai, ačiū Aukščiausiajam...
Žadėjo zonduot aštuntą, pradėjo dešimtą, baigė po valandos ir dar trys valandos reanimacijoj... Pradėjo kraujuot fontanais iš arterijos - žiopliukė po narkozės nieko nesuprasdama atsisėdo ir prapliupo, užtai ilgai reanimacijoj laikė.
Tikiuosi, labai nenukraujavo.
Palikau gulinčią ir pykstančią, kad neina kitaip atsigult, nes svoris ant kirkšnies uždėtas, sakė kad jai ta operacija nervų sistemą sugadino, nes jai taip nervai ima smile.gif
Gydytojas sakė, kad viskas pavyko, lataką užkišo. Labai bijojau, kad nerastų kitų ydų, bet sakė, kad tik Botalas...
Baisiausia yra laukimas ir bejėgiškumas - meldžiausi, rūkiau, verkiau, kavą plempiau, o mano mamai buvo blogai net pasidarę - galvojau dar vieną reiks operuot, bet ji raminamųjų padaugino, o aš ištvėriau be jų...
Dar kartą ačiū jums visoms 4u.gif Tikiuosi, kad pooperacinis laikotarpis praeis sklandžiai...ir mes būsim sveikos
Atsakyti
Stiprybes jums.
siandien mes buvom pas Lankuti. nieko gero. sausi operuoja verysad.gif dar galvojau bent iki pavasario pratempsim. deja...
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 11 14, 19:11)
Ačiū visoms mamytėms už palaikymą  4u.gif
Grįžau iš Vilniaus...Kaip pjovė tas laukimas, bet viskas gerai, ačiū Aukščiausiajam...
Žadėjo zonduot aštuntą, pradėjo dešimtą, baigė po valandos ir dar trys valandos reanimacijoj... Pradėjo kraujuot fontanais iš arterijos - žiopliukė po narkozės nieko nesuprasdama atsisėdo ir prapliupo, užtai ilgai reanimacijoj laikė.
Tikiuosi, labai nenukraujavo.
Palikau gulinčią ir pykstančią, kad neina kitaip atsigult, nes svoris ant kirkšnies uždėtas, sakė kad jai ta operacija nervų sistemą sugadino, nes jai taip nervai ima  smile.gif
Gydytojas sakė, kad viskas pavyko, lataką užkišo. Labai bijojau, kad nerastų kitų ydų, bet sakė, kad tik Botalas...
Baisiausia yra laukimas ir bejėgiškumas - meldžiausi, rūkiau, verkiau, kavą plempiau, o mano mamai buvo blogai net pasidarę - galvojau dar vieną reiks operuot, bet ji raminamųjų padaugino, o aš ištvėriau be jų...
Dar kartą ačiū jums visoms  4u.gif  Tikiuosi, kad pooperacinis laikotarpis praeis sklandžiai...ir mes būsim sveikos



sveikute,tikuosi ,kad pooperacinis laikotarpis praeis puikiai.greitai sustipresit ir viskas bus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina R. @ 2007 11 14, 20:49)
sveikute,tikuosi ,kad pooperacinis laikotarpis praeis puikiai.greitai sustipresit ir viskas bus thumbup.gif


o mes pas K.Lankuti vaziuojam 22 diena tikrintis mirksiukas.gif ,tikiuosi viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2007 11 14, 19:51)
Stiprybes jums.
siandien mes buvom pas Lankuti. nieko gero. sausi operuoja  verysad.gif  dar galvojau bent iki pavasario pratempsim. deja...

Mums pernai prieš pačias Kalėdas pasakė, kad operuos iškart po švenčių doh.gif Žinoma, tas "iškart" nusitempė iki vasario, bet visas laukimas buvo tikrai siaubingas.
Dabar 28d vėl važiuosim. Žiūrėsim kaip, bet labai neramu, nes vaikas pradėjo rytais (praėjus vos 1,5-2val nuo prabudimo) vėl miegoti. Ir miega daugiau nei 2val... Klausiau pediatrės, tai sakė greičiau važiuokit, nes tai gali būti su širdele susiję...

Ratatanke, džiaugiuos kad viskas pavyko puikiai mirksiukas.gif Tau ir dukrytei po 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai va, mergaitės, niekas mums nepavyko verysad.gif
Zondavimas padarytas, bet vakar rodė gerus rezultatus, o šiandien nieko gero...skylutė ir toliau yra, teks vėliau operuoti chirurginiu būdu, na ilgiau kaip pusmečio patarė nelaukt...
Tai va nutrūko vadžios ir vėl iš pradžios verysad.gif
Atsakyti