Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(machita @ 2007 10 30, 17:22)
O mes jau pirmadienį važiuosim gultis operacijai. Ir toks jausmas keistas: norisi kad ir greičiau viskas praeitų ir labai baisu...

Sėkmės jums dideliausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 10 30, 17:22)
O mes jau pirmadienį važiuosim gultis operacijai. Ir toks jausmas keistas: norisi kad ir greičiau viskas praeitų ir labai baisu...

As taip pat linkiu daug stiprybes,sveikateles vaikuciui. Nuosirdziausiai linkiu kad operacija butu sekminga.Juk kitaip ir but negali.
Atsakyti
Prisijungiu ir as prie visu siu linkejimu 4u.gif
Lapkricio vidury ir mes vaziuojam tartis del operacijos pas Lankuti. Visur kur paklauso stetoskopu gydytojai mazylio, visur girdisi sirdutes plakimas. dar pasirode ana savaite slogyte, kurios pasekoje - komplikacija - klubo sanario uzdegimas. lyg be to neturetumem ka veikti.
Atsakyti
Ačiu jums visiems už palaikimą. Ką aš daryčiau jei nerasčiau šitos temos supermamoje. Čia gi nuo nerimo išprotėti galima, o kai paskaitai kaip kitiems vaikučiams būna ir kokios jų mamytės, o svarbiausia kad operacijos pavyksta ir mažiukai sveiksta - daug lengviau. Dar karta dėkoju. Kai grišime - parašysiu. Aukite sveiki. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
na mes siandien grizom namo clap.gif . Mus pagulde antradieni, padare tyrimus. Treciadieni operavo, ketvirtadieni iki pietu jau buvome kartu. O penktadieni jau nenulaikiau jos, lakste, duko. Atrodo kaip jai nedaryta jokia operacija biggrin.gif .
Sekmes visoms!
P.S. Vaivorykste gal mes buvom susitike g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(dianagirn @ 2007 10 31, 18:58)
Sveikutes,
na mes siandien grizom namo clap.gif . Mus pagulde antradieni, padare tyrimus. Treciadieni operavo, ketvirtadieni iki pietu jau buvome kartu. O penktadieni jau nenulaikiau jos, lakste, duko. Atrodo kaip jai nedaryta jokia operacija biggrin.gif .
Sekmes visoms!
P.S. Vaivorykste gal mes buvom susitike g.gif ?


Šaunu, kad viskas gerai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir kaip greit jus jau sugrižote 4u.gif Sveikite greičiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes vakar jau buvome ligoninyje, o šiandien mano mažiuką operavo. Chirurgas sakė kad operacija praėjo gerai, užsiuvo skylę, nors defektas buvo didesnis nei rodė echoskopas. Dabar sūnelis reanimacijoje, aš jį jau mačiau. Dar kartą galima bus aplankyti 18 val. Ačiu jums visiems už palaikymą. 4u.gif
Jeigu kas iš naujai prisijungusiu turitė klausimų - rašykite man i AŽ. Kai grišiu namo galėsiu viską papasakoti, nes nors aš daug ir žinojau prieš važiuojant į Santariškes, vis tiek manau, kad kuo daugiau informacijos tuo geriau, ir būtent dėl "buitinės" pusės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 11 06, 16:01)
Mes vakar jau buvome ligoninyje, o šiandien mano mažiuką operavo. Chirurgas sakė kad operacija praėjo gerai, užsiuvo skylę, nors defektas buvo didesnis nei rodė echoskopas. Dabar sūnelis reanimacijoje, aš jį jau mačiau. Dar kartą galima bus aplankyti 18 val. Ačiu jums visiems už palaikymą.  4u.gif
Jeigu kas iš naujai prisijungusiu turitė klausimų - rašykite man i AŽ. Kai grišiu namo galėsiu viską papasakoti, nes nors aš daug ir žinojau prieš važiuojant į Santariškes, vis tiek manau, kad kuo daugiau informacijos tuo geriau, ir būtent dėl "buitinės" pusės. 4u.gif

Smagu kad viskas gerai.sveikit greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 11 06, 15:01)
Mes vakar jau buvome ligoninyje, o šiandien mano mažiuką operavo. Chirurgas sakė kad operacija praėjo gerai, užsiuvo skylę, nors defektas buvo didesnis nei rodė echoskopas. Dabar sūnelis reanimacijoje, aš jį jau mačiau. Dar kartą galima bus aplankyti 18 val. Ačiu jums visiems už palaikymą.  4u.gif
Jeigu kas iš naujai prisijungusiu turitė klausimų - rašykite man i AŽ. Kai grišiu namo galėsiu viską papasakoti, nes nors aš daug ir žinojau prieš važiuojant į Santariškes, vis tiek manau, kad kuo daugiau informacijos tuo geriau, ir būtent dėl "buitinės" pusės. 4u.gif

Kaip samgu, kad viskas gerai thumbup.gif

Stiprėkit greičiau 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes.norejau paklausti,ar vaikiukam po operaciju tepat randukus kokiais kremukais?jei taip,tai kokiais ir po kiek laiko pradejot tepti? g.gif
Atsakyti
Labas, mmmylinti. as po operacijos niekuo netepiau. nepatare ir gydytojai. randelis labai graziai uzgijes ir mazai matosi (labai siauras ir baltas).
Atsakyti
Labutis,
aš taip pat niekuom netepiau randuko - užgijo kuo puikiausiai thumbup.gif
Machita, dianagrin - sėkmės gijimo procese 4u.gif
Atsakyti