Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

mes irgi skambinames paciam Lankuciui po 10val. Jis pats patare tuo metu skambinti, nes iki tol jis buna vizitacijose.
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 10 16, 11:00)
Kad sutaupytu Santariskiu kastus.  biggrin.gif
Rentgena visada daro ir kai kada po kelis kartus pries ir po operacijos.

Rentgeno nuotrauka gali parodyti padidėjusią širdį.

Mano mergytei darė vieną kartą prieš operaciją ir daugiau ne. Taip pat ir neprašo daugiau daryt. Gal tiesiog standartiškai atsakė EKG ir Ro g.gif
Atsakyti
Laba diena visiems 4u.gif
Ir mes norime prisijungti... Suskako mano mažiukui 1 metukai ir tik tada nustatė PPD verysad.gif Prieš savaitę buvome Santariškėse pas daktarę Liną Gumbienę, kuri ir pasakė kad reikia operuoti. Tik operacija paskyrė balandžio pabaigai. Sunku buvo iškarto patikėti kad taip gali atsitikti visiškai svekam vaikui (jis neturi jokių požymių: neserga, svoris netsilieka it t.t.), tai dar nuvažiavome pas daktarę Vankevičienę. Labai demėsinga daktarė, viską paaiškino, parodė kas ir kaip ir patvirtino kad tikrai reikia operuoti. Kadangi su tuo jau susitaikiau, turiu nemažai klausimų. Gal galite atsakyti kas jau žino.
1. Ar siuntimą operacijai duoda ta gydytoja, kuri apžiūri Santariškių poliklinikoje ar dar reikia konsultacijos pačiame skyriuje pas kardiochirurgą?
2. Kiek dienų teks praleisti lygoninėje? (suprantu kad būna įvairiai, bet maždaug)
3. Ar reikia prieš gulant daryti papildomai tyrimus? (pvz. rentgeną, kraujo tyr.)
4. Kiek laiko mažiukai praleidžia reanimacijoje (jei operacija gerai parėjo ir viskas tvarkoje)
Labai neramu man, suprantu kad kaip ir visiems kurių vaikai serga. Bet kuo daugiau informacijos, tuo aiškesnė padietis ir kažkaip lengviau darosi. Labai lauksiu jūsų pagalbos. Ir linkiu visiems sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Senoji, dianagirn, ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(machita @ 2007 10 16, 22:01)
Laba diena visiems  4u.gif
Ir mes norime prisijungti... Suskako mano mažiukui 1 metukai ir tik tada nustatė PPD verysad.gif Prieš savaitę buvome Santariškėse pas daktarę Liną Gumbienę, kuri ir pasakė kad reikia operuoti. Tik operacija paskyrė balandžio pabaigai. Sunku buvo iškarto patikėti kad taip gali atsitikti visiškai svekam vaikui (jis neturi jokių požymių: neserga, svoris netsilieka it t.t.), tai dar nuvažiavome pas daktarę Vankevičienę. Labai demėsinga daktarė, viską paaiškino, parodė kas ir kaip ir patvirtino kad tikrai reikia operuoti. Kadangi su tuo jau susitaikiau, turiu nemažai klausimų. Gal galite atsakyti kas jau žino.
1. Ar siuntimą operacijai duoda ta gydytoja, kuri apžiūri Santariškių poliklinikoje ar dar reikia konsultacijos pačiame skyriuje pas kardiochirurgą?
2. Kiek dienų teks praleisti lygoninėje? (suprantu kad būna įvairiai, bet maždaug)
3. Ar reikia prieš gulant daryti papildomai tyrimus? (pvz. rentgeną, kraujo tyr.)
4. Kiek laiko mažiukai praleidžia reanimacijoje (jei operacija gerai parėjo ir viskas tvarkoje)
Labai neramu man, suprantu kad kaip ir visiems kurių vaikai serga. Bet kuo daugiau informacijos, tuo aiškesnė padietis ir kažkaip lengviau darosi. Labai lauksiu jūsų pagalbos. Ir linkiu visiems sveikatos  4u.gif


o kokio dydžio jūsų PPD, kad taip greit operuot liepė?
Atsakyti
Rytoj Vaivorykstes mergyte operuoja. Visa lapkrituku temele uz ja kumstukus laiko.
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlis @ 2007 10 16, 22:56)
Senoji, dianagirn, ačiū 4u.gif
Papildyta:
o kokio dydžio jūsų PPD, kad taip greit operuot liepė?


9 mm
Atsakyti
sveiki, as naujakure sitam cate, ilgai skaiciau jusu uzrasus, kol nusprendizau prisijungti pati
mano vaikai jau paauge, vienam16 bus, o kitam 10.
bet tiek dideli, tiek mazi vaikai turi savu ligu g.gif
va mazgiui penktadieni varysiu technikine... unsure.gif sporto dispanceryje
ir bijau, kad nepraeis... verysad.gif sirdis uzia, kazkokia daline blokada..
nors pries 3 metus dare echoskopija, nieko isskyrus kazkokia papildoma chorda nerado.
bet pasisikaiciau vieno is jusu rasyma apie sunu sportininka, kuriam ir is pradziu lyg ir nieko, o paskui uzdraude sportuot, issigandau blink.gif
jei ir maniskiui taip bus, numirs is sielvarto g.gif jis tik krepsiniu nuo 6 metu ir gyvas verysad.gif
bet kokios mano bedos atrodo mazos , po to kai perskaiciau apie jusiskes... unsure.gif
Papildyta:
parasyt tai parasiau, bet ar surasiu paskui kur, tai nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 10 17, 09:01)


mūsų 8-9mm, bet kažkodėl liepė palaukt bent iki dviejų metukų g.gif
Atsakyti
Musu 8mm, buvom rugpjuti pas Lankuti. Kai apziurejo iskart parase, kad operacija planuojama spalio-lapkricio men. Idomu kodel vieniems liepia laukt, o kitiems taip greit liepia unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(dianagirn @ 2007 10 17, 14:36)
Musu 8mm, buvom rugpjuti pas Lankuti. Kai apziurejo iskart parase, kad operacija planuojama spalio-lapkricio men. Idomu kodel vieniems liepia laukt, o kitiems taip greit liepia unsure.gif ?

Ne tik sklylės dydis lemia kada reikia operuot. Gal širdelė nesusitvarko su krūviu ir negali kompensuoti ydos. Gal širdis didėja. Kiek suprantu, atsižvelgiant į "šalutinius" požymius sprendžia kada reikia operuot.

Kiek gulėt reanimacijoje ir pan buvo jau daug diskutuota - paskaityk temą nuo pradžių. Kažkur apie parą (jei viskas gerai, o vaikas pusantrų metukų). Kokių tyrimų reikia ir pan - pasakys. Man nereikėjo nieko - viską darė vietoje.
Atsakyti
O kaip jus papuolate pas Lankutį? Jis kažkur priima? Ar reikia siuntimo? Kaip suprantu jis dirba skyriuje, kur operuoja. Tai jus važiuojate tiesiai į tą skyrį ar jis ir Santariškių poliklinikoje priėmimą turi?
Atsakyti
QUOTE(machita @ 2007 10 17, 16:00)
O kaip jus papuolate pas Lankutį? Jis kažkur priima? Ar reikia siuntimo? Kaip suprantu jis dirba skyriuje, kur operuoja. Tai jus važiuojate tiesiai į tą skyrį ar jis ir Santariškių poliklinikoje priėmimą turi?


Perskaičiau visą 1 temą ir dabar jau man aišku kad Lankutis pats neoperuoja. Bet kartu pasidarė neramu: ar tikrai mums reikia laukti iki balandžio ar geriau ieškoti budų kaip dar pasikonsultuoti? Norečiau dar konsultacijos pas Lankutį, bet kaip čia atrodys? Sakys, ką jus - tik prieš 2 savaitės buvote pas mus, pas d. Gumbienę, ir vėl čia... Ar tikrai daktarė Gumbienė gera gydytoja? Nieko nenoriu pasakyti, bet mums ji skyrė labai mažai laiko. Man net diagnozės nepasakė, nieko nepaaiškino, tik sakė, kad reikia operuoti. Aš tuo metų nieko ir negalėjau paklausti... Suprantu, kad ten ir neturi laiko ji daug aiškinti, nes vaikučių už dūrų dar pilna... Bet dabar jau sužinojau daug ko, ir noriu jūsų, mamytės, patarymo: ar laukti mums pavasario, kaip daktarė liepė, ar dar konsultacijos prašytis?
Atsakyti