Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

Nu nieko sau g.gif Dannge o tai kokiam mieste čia tokia sumani gydytoja kuri be echoskopo nustatinėja diagnozes g.gif Mano dukrytei kaip tik pagal užesį širdutėj sakė nieko rimto, o va echoskopas parodė ydą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Safyra @ 2007 10 14, 12:28)
Sveika Iri. Mes ketvirtadieni gryzom jau namo.Turime nusprest su vyru,ka su vaikeliu daryt.Arba operuot jau gan greitai,bet operaciju butu ipatingai sunkios ir ju reiktu daug.Gal 5-6.Arba nieko nedaryt,augint ir laukt donoro,kuris arba atsiras arba ne.Apsisprendima reikes pranest,bet mes dar niekaip neapsisprendziam kaip geriau.Sakyciau gal nieko nedaryt,auginti...Linkiu tau greiciau su vaikuciu gryzti i namus.



Safyra,

matau, esi cia.
Is savo puses galiu patarti daryti viska, kas jusu valioje. O kas ne jusu - tai su tuo reiks susitaikyti. Mes pasirinkom gyvenima ir tuo labai dziaugiames, nors buvo teveliu, kurie atsisake operuoti.
Jusu apsisprendimas yra tai, ka jus del savo vaiko galit padaryti. Pagalvokit, ar neteks gyvenime grauzti saves del kazko nepadarymo.
Kitas dalykas - daznai gydytojai nusviecia daug blogesne prognoze, nei kad gali buti. Patikek - mums taip pat buvo sunku.

Gali rasyti i AZ. Cia labai subtili tema, gal nenori viesai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senoji: 15 spalio 2007 - 11:07
QUOTE(Senoji @ 2007 10 15, 12:02)
Safyra,

matau, esi cia.
Is savo puses galiu patarti daryti viska, kas jusu valioje. O kas ne jusu - tai su tuo reiks susitaikyti. Mes pasirinkom gyvenima ir tuo labai dziaugiames, nors buvo teveliu, kurie atsisake operuoti.
Jusu apsisprendimas yra tai, ka jus del savo vaiko galit padaryti. Pagalvokit, ar neteks gyvenime grauzti saves del kazko nepadarymo.
Kitas dalykas - daznai gydytojai nusviecia daug blogesne prognoze, nei kad gali buti. Patikek - mums taip pat buvo sunku.

Gali rasyti i AZ. Cia labai subtili tema, gal nenori viesai?

Parasiau i az
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 10 13, 13:37)
Nuo rugpjucio 20 gulim santariskese. Pradzioj laukem tyrimo, po to menesi laukem operacijos. Per sia savaite mano vaikeli isoperavo du kartus.

Tiek daug naujagymiu su ydom, kad net baisu darosi. Matem Irikaks, jos vaikeli isoperavo ir paleido namo, baisiausios diagnozes nepasitvirtino.

Safyrai linkiu stiprybes, uzeikit i svecius, mes dar kokias dvi svaites gulesim.

Visoms mamoms linkiu stiprybes, man tiek pragulejus santariskese atrodo, kad sveiku vaiku isvis nera. Boksai pastoviai uzgrusti, o chirurgai nespeja operuot.  verysad.gif



labutis IRI,daug daug stiprybes Tau,mazajam sveikateles !!! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

na jau mums atsibodo laukt kada mus paguldys operacijai. Siandien menuo,kai skambinuosi Lankuciui ir girdziu ta pati atsakyma''pilnas skyrius''. Gal reiktu mums pas ji nuvaziuot su vokeliu g.gif ?Tokie orai prasidejo,kad mano panelytei prasides ligu sezonas ir nera ko laukti.
Stiprybes jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės, jungiamės ir mes į jūsų būrį- turim PPD unsure.gif Gal galėtumėt truputį apšviest mane neišmanėlę blush2.gif Kai pirmą kartą mus apžiūrėjo Lankutis, liepė grįžt po pusės metų ir užrašė savo mobilaus numerį, kad pasiskambintumėm. Pusė metų jau praėjo, bet kai pabandžiau skambint (viso gal 5 kartus bandžiau) tai arba telefonas išjungtas, arba atmeta po kelių signalų unsure.gif O kaip jūs registruojates- ar skambinat jam asmeniškai, ar galbūt yra koks registratūros numeris? g.gif iš anksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes , prasausi jusu draugijon! Mano dukrytei igimta centrines aortos koorktacija,ja operavo 1 men., dabar jai jau 8metukai. Pries operacija daktaru prognozes buvo liudnos, bet........dabar mes jiems sypsomes placiai! MES PASVEIKOM!!!!!!!! Toks jausmas, kad mano mazajai kazkas vienoj vietoj ijunge propeleri, ka cia propeleri,net du! LINKIU,kad jusu visu ANGELELIAI pasveiktu ir SPINDULIUOTU JU AKYTES DZIAUGSMU, kad jusu akys butu linksos,o sirdyse ramu!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 10 15, 10:26)
Nu nieko sau g.gif Dannge o tai kokiam mieste čia tokia sumani gydytoja kuri be echoskopo nustatinėja diagnozes g.gif Mano dukrytei kaip tik pagal užesį širdutėj sakė nieko rimto, o va echoskopas parodė ydą verysad.gif



Vilniuje,bet nemanau,kad yra skirtumas kokiam mieste,tokiu gydytoju doh.gif visur pilna,sakau is patirties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulėlis @ 2007 10 15, 21:16)
Sveikos, mamytės, jungiamės ir mes į jūsų būrį- turim PPD unsure.gif Gal galėtumėt truputį apšviest mane neišmanėlę blush2.gif  Kai pirmą kartą mus apžiūrėjo Lankutis, liepė grįžt po pusės metų ir užrašė savo mobilaus numerį, kad pasiskambintumėm. Pusė metų jau praėjo, bet kai pabandžiau skambint (viso gal 5 kartus bandžiau) tai arba telefonas išjungtas, arba atmeta po kelių signalų unsure.gif O kaip jūs registruojates- ar skambinat jam asmeniškai, ar galbūt yra koks registratūros numeris? g.gif iš anksto dėkui 4u.gif



Sveika,

Panarsyk po foruma - ta tema prirasyta nemazai.
O gal skambinat nelaiku? Geriausiai po 13 val. Ryte buna uzsieme. Man nepasitaike, kad neprisiskambinciau.
Atsakyti
šiandien skambinaus į santariškes po savaitės važiuojam kaip tik ir metai po operacijos g.gif Bet man keista, kad jie užsiprašė ir kardiogramos ir rengeno nuotraukos g.gif Kardiograma tai suprantu, kad reikia, bet tas rengenas kam reikalingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 10 16, 09:50)
šiandien skambinaus į santariškes po savaitės važiuojam kaip tik ir metai po operacijos g.gif Bet man keista, kad jie užsiprašė ir kardiogramos ir rengeno nuotraukos g.gif Kardiograma tai suprantu, kad reikia, bet tas rengenas kam reikalingas g.gif



Kad sutaupytu Santariskiu kastus. biggrin.gif
Rentgena visada daro ir kai kada po kelis kartus pries ir po operacijos.
Atsakyti
Labas spinduleli,
mums irgi PPD, vis laukiam kada paguldys mus operacijai. As skambinuosi nuo 9.30val iki 11.30val ir visada Lankutis atsiliepia.
Kantrybes jums thumbup.gif
Atsakyti