Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Dannge @ 2007 09 28, 09:26)
Sveikos mamytes  mirksiukas.gif  Mums nustatyta diagnoze skilveline ekstrasistolija,sirdies ritmo sutrikimas.Gal kas yra susidures su tokia diagnoze ir gali pasidalint info  g.gif



Skilveline ekstrasistole- tai skilvelyje kiles impulsas, kurios privercia susitraukti sirdi ne laiku....permusimas arba perplakimas- kalbant liaudiskai. Buna apie 15 proc sveiku vaiku. Priezastys ivairios: elektrolitu disbalansas( Kalio, magnio, kalcio), buna karsciavimo metu, streso metu,.Jaudintis labai nereiktu...Paprastai pagirdyti magnio..ir pakartoti EKG.Labai paprastas bandymas- liep padaryti mazajam pritupimu- jeigu po to sirdies veikla ritmiska- viskas tvarkoje... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snapi @ 2007 09 29, 15:08)
Skilveline ekstrasistole- tai skilvelyje kiles impulsas, kurios privercia susitraukti sirdi ne laiku....permusimas arba perplakimas- kalbant liaudiskai. Buna apie 15 proc sveiku vaiku. Priezastys ivairios: elektrolitu disbalansas( Kalio, magnio, kalcio), buna karsciavimo metu, streso metu,.Jaudintis labai nereiktu...Paprastai pagirdyti magnio..ir pakartoti EKG.Labai paprastas bandymas- liep padaryti mazajam pritupimu- jeigu po to sirdies veikla ritmiska- viskas tvarkoje... 4u.gif



Tame tai ir reikalas ,kad EKG dareme jau begale kartu,jau ir tris kartus holteri state,mes jau metai laiko santariskiu kardiologiniam skyriuj iskaitoj esam.Holteris per para uzfiksuodavo 20000-18000 ekstrasistoliu,kaip gydytoja sake labai daug verysad.gif Gydytoja nutare gydymui vaistu jokiu neskirt,o stebet,as tam pritariau,bet per paskutini musu apsilankyma paskyre gert atenoli verysad.gif Uzklausus daktares kas musu laukia ateity,tai atsake tikekimes,kad ji isaugs is viso sito,kad ekstrasistales savaime isnyks.Tai as ir tikiuosi,kad mes isaugsime,bet kaip ten bus is tiesu,kas ten zino unsure.gif Kiek esu ieskojus informacijos internete apie SKILVELINE EKSTRASISTOLIJA nieko nepesiau schmoll.gif Todel prasau mamyciu,gal kurios susidurete su sia diagnoze pasidalinkit info,domina absoliuciai viskas.
Atsakyti
Labutis. puikiai suprantu jus, mielos mamytes. mum irgi taip buvo: pries pirma operacija pralaukem dvi savaites, gal dar ilgiau butume lauke, bet isgelbejo tas, kad tokia sirdies yda (bendras arterinis kamienas) reikia daryti 1,5 men. o dabar antradieni skambinsim Lankuciui tartis del antros ir jauciu, vel teks laukti ilgiausiai ir nervus gadinti. Laukimas zudo.
Atsakyti
sveikutes mamytes, norecaiu prisijungti prie jusu. mano sunelis(mums dabar 4,5menesiuko) tai pat gime su sirdies yda. laukiam operacijos, jau skambinausi 3kartus vis nera vietu, tai dabar liepa pasidaryti tyrimus cia pas mus, pirmadieni vel liepe Lankutis pasiskambinti, na tikiuosi kad gal atsiras vieta. bat mano mazylio ne labai geras tyrimas yra, per daug trombocitu, tai ir vel nusikels. ir vel tikriausiai nusikels, o si operacija labai reikalinga. na isisakiau atleiskit jei per stipriai pasiguodziau. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes,

ryt vykstam i Santariskes ,praejo metai po operacijos ,gal kas zinot ar reikia veztis tuscia voka atsakymui g.gif , kad nereiktu ten ieskot ,tai iskart nusivestumem smile.gif ,jei kas zinot parasykit prasau ax.gif ...aciu aciuks.gif
Atsakyti
sveikos mamytės mes ryt taip pat važiuojam tikrintis
Giedreee, aš supratau kad jus važiuojat tik pasitikrinti,tai bent jau aš vežuosi siuntima gydytojui o kai patikrina mus, tai palaukiam ir jis parašo atsakyma ir atiduoda i rankas kad atiduotume savo gydytojai.Tikiuosi atsakiau i tau rupima klausima.
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2007 10 08, 14:32)
sveikos mamytės mes ryt taip pat važiuojam tikrintis
Giedreee, aš supratau kad jus važiuojat tik pasitikrinti,tai bent jau aš vežuosi siuntima gydytojui o kai patikrina mus, tai palaukiam ir jis parašo atsakyma ir atiduoda i rankas kad atiduotume savo gydytojai.Tikiuosi atsakiau i tau rupima klausima.


zavin aciu
taip vaziuojam tikrintis , irgi vezames siuntima

o is kur jus ? Pas kokia gyd. lankotes ax.gif ,tai gal ir susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedreee @ 2007 10 08, 12:49)
Sveikutes mamytes,

ryt vykstam i Santariskes ,praejo metai po operacijos ,gal kas zinot ar reikia veztis tuscia voka atsakymui  g.gif , kad nereiktu ten ieskot ,tai iskart nusivestumem  smile.gif ,jei kas zinot parasykit prasau  ax.gif ...aciu  aciuks.gif


Mes lankomės pas gyd. Sudikienę, tai voką atsakymui visada reikia palikti, ant voko užrašyti vaiko vardą, pavardę, adresą.
Atsakyti
4u.gif Mums metai bus lapkričio 27d. Per šiuos metus važiavom jau du kartus g.gif Spalio 23d važiuosim vėl ir atsakymą visada atiduoda iškart ax.gif Voko atsakymui reikėjo tik kai išrašė po operacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dannge @ 2007 09 30, 02:26)
Tame tai ir reikalas ,kad EKG dareme jau begale kartu,jau ir tris kartus holteri state,mes jau metai laiko santariskiu kardiologiniam skyriuj iskaitoj esam.Holteris per para uzfiksuodavo 20000-18000 ekstrasistoliu,kaip gydytoja sake labai daug  verysad.gif  Gydytoja nutare gydymui vaistu jokiu neskirt,o stebet,as tam pritariau,bet per paskutini musu apsilankyma paskyre gert atenoli  verysad.gif  Uzklausus daktares kas musu laukia ateity,tai atsake tikekimes,kad ji isaugs is viso sito,kad ekstrasistales savaime isnyks.Tai as ir tikiuosi,kad mes isaugsime,bet kaip ten bus is tiesu,kas ten zino  unsure.gif  Kiek esu ieskojus informacijos internete apie SKILVELINE EKSTRASISTOLIJA nieko nepesiau  schmoll.gif  Todel prasau mamyciu,gal kurios susidurete su sia diagnoze pasidalinkit info,domina absoliuciai viskas.



Klausimai: 1.amzius vaiko?- Is paraso sprendziant -vienam neisein padaryt fizinio kruvio tolerancijos testo neglima, kitam- iseina..- Skilvelines ekstrasistoles kurios uzsiblokuoja fizinio kruvio metu laikomos gerybinemis- ju gydyti nereikia...
2.ar sirdis sveika? Jei nera ydos- gydymas paparastai neskiriamas...
3.ar vaikas pats jas jaucia?
4. ar tai tik po viena ekstrasistole ar yra viena paskui kita ir kiek tokiu epizodu,bei kiek daugiausiai ekstrasistoliu eina viena po kitos...
Jeigu skaitai internete per google ivesk extrasystolia ventricular child ir rasi visus atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu šiandien galim mytą Santariškėse organizuot lotuliukas.gif

O mano mergina ėmė sloguot verysad.gif Pirmą kartą. Dienom snarglį nuvalai ir tiek, o naktys doh.gif Nemoka ji pro burną kvėpuot, o kiekvienas nosies plovimas, siurbimas - tikras klykimas doh.gif Jau aną savaitę buvom pas pediatrę, LOR - išrašė vaistų, bet negerėja. Tai jau nuo vakar duodu antibiotikus verysad.gif Taip nesinori jokių komplikacijų... O aš kaip tik dirbt pradėjau -taip nesinori iš namų išeit doh.gif Nu kaip nors...
Atsakyti
Šiandien pasitikrinom ir mūsų džiaugsmui dukrytei viskas gerai thumbup.gif Dabar teks apsilankyti po 4 mėn.
Giedreee,kaip jums sekėsi ką pasakė gydytoja?
Atsakyti