Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(dooovile @ 2007 09 23, 22:22)
O ka siaip apie gyvenimo kokybe sake??? Man si syki nieko daug nekalbejo - sake pirmiau reik echoskopija daryti, o tada vel ateiti... O be to saviskiui girdint ir pati nenorejau ko nors klausineti....
Tada seniai kai buvom - kai nustate yda- tai sake, kad gali buti deguones trukumas organizmui, letesne orientacija pas vaika, mieguistumas, greitesnis nuovargis...
Bet lyg ir nebudavo.... Siaubas, kaip bjauru yra kai reikia tyrimo menesiu menesiais laukti....
Vaivorykste, sveikit nuo slogu ir sekmingo gydymo 4u.gif

Mums apie tai niekas nesake, bet dabar kaip pagalvoju, tai vis skundziaisi, kad pavarges, kad truksta oro g.gif bet as tai siejau su paauglyste, nes paskutiniu metu visai neatpazistu savo vaiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2007 09 23, 22:22)
Vaivorykste, sveikit nuo slogu ir sekmingo gydymo 4u.gif

wub.gif
Atsakyti
4u.gif Oi vaivorykšte kaip suprantu 4u.gif Mes visgi atsilaikėm nuo pirmadienio iki pirmadienio laukėm operacijos vis nebūdavo reanimacijoj vietų doh.gif Ir taip bijodavau, kad nesusirgtų temperatūra matuodavau turbūt kas 10 min doh.gif Dabar lapkričio 27d bus metai po operacijos kol kas viskas thumbup.gif Na o gyvenimo kokybę mums sakė kad bus pilnavertė, bet ar taip gali būt g.gif Kiek žinau jau bent gimdyt pačiom tai tikrai neleidžia po tokių operacijų g.gif Ir nemanau, kad fizinį krųvį tokie vaikiukai pakeltų taip pat kaip neoperuoti g.gif
Atsakyti
Na apie gimdyma as ne negalvojau unsure.gif Nesidomejau... Bet svarbiausia kad galetu pastoti ir isnesioti wub.gif
Na o del fizinio kruvio. Manau, kad viskas ir nuo ydos priklauso g.gif Vis tik ir dabar maniske laaabai aktyvi ir judri rolleyes.gif Nepastebejau, kad kada padustu. TIKIUOSI, kad mano mergyte tiesiog gales gyventi ir gyvenimu dziaugtis bigsmile.gif
mano nuomone Ir koks skirtumas, lankys ji specialia fizinio lavinimo grupe mokykloje, ar paprasta irnesakyk.gif Juk ne is to susideda gyvenimo pilnavertiskumas 4u.gif
mirksiukas.gif

Beja, labai dziugu, kad jums viskas einasi gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivorykste:): 24 rugsėjo 2007 - 23:02
QUOTE(Asio @ 2007 09 24, 10:13)
Mums apie tai niekas nesake, bet dabar kaip pagalvoju, tai vis skundziaisi, kad pavarges, kad truksta oro g.gif bet as tai siejau su paauglyste, nes paskutiniu metu visai neatpazistu savo vaiko unsure.gif

Mano vaikas nors mazesnis uz jusu su tom paciom problemom taipogi skundziasi greitu nuovargiu. g.gif Ypac jei reikia daudiau pavaikscioti, tai pradeda skustis kad jam ir kojas skauda ne tik pavargo. g.gif Man kazkaip neramu del jo tokio greito nuovargio g.gif
Atsakyti
Laba, vaivorykste labai gaila, kad pasigavot slogyte verysad.gif. Mes taip pat laukiam operacijos (PPD), tik gerai, kad ne ligoninej, o namie thumbup.gif . Jau pries 3sav pasake, kad guldys uz 4 dienu, bet kai paskambinau pasake, kad reanimacija pilna. Dabar skambinuosi kas 4-6 dienas ir vis sulaukiu to paties atsakymo: reanimacija pilna g.gif . Jau zinau, kad visus daiktus reikia savo tureti. Sukrauta tase guli 3sav. Noriu paklausti: ar ten yra kokia spinta palatoje viskam susideti rolleyes.gif ? O ranksluosciu irgi neduoda ten?
Atsakyti
Spinta yra bendra, dar atskira spintelė prie lovos 4u.gif Va o rankšluoščius geriau savo pasiimk 4u.gif Sėkmės jums dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Spinta yra, o ranksluosciu nedave schmoll.gif Nei paluciu jokiu (mano maze beveik 11men) nedave, tuo tai likau nustebinta unsure.gif
Atsakyti
Na ka gi, pasiskambinau siandien i Santariskes, tai kaip ir reikejo tiketis - "visiskai pasveikit ir dar prabuve savaite namuose pasiskambinkite i skyriu". Galejo taip ir pirmadieni pasakyti smile.gif
Taigi, reik issikraut tases doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 09 26, 12:21)
Na ka gi, pasiskambinau siandien i Santariskes, tai kaip ir reikejo tiketis - "visiskai pasveikit ir dar prabuve savaite namuose pasiskambinkite i skyriu". Galejo taip ir pirmadieni pasakyti smile.gif
Taigi, reik issikraut tases  doh.gif

Mus guldyt zadejo spalio 8d.Bet pries tai irgi prase pasiskambint,kad vieta tikrai butu pasitikslint.Temps jus tolyn,tai ziurek dar gal susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Visko gali buti bigsmile.gif
Planuoju kita penktadieni (spalio 5d.) skambintis ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes mirksiukas.gif Mums nustatyta diagnoze skilveline ekstrasistolija,sirdies ritmo sutrikimas.Gal kas yra susidures su tokia diagnoze ir gali pasidalint info g.gif
Atsakyti