Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

Prisikasem iki kardiologo klinikose - nieko daug naujo nepasake ( tik ta gera naujiena kad skausmas nesusijes su sirdies yda), uzrase i eile echoskopijai... Neatspetumet - talona dave sausio pabaigai!!!! blink.gif
Skaitau Asio zinutes ir negaliu patiketi - kaip cia jus taip operatyviai net tris nuomones susirinkote???????
Galvoju, gal kas zinot, o privaciai Kaune kokia nors klinika turi ta gudru aparata sirdies echoskopijai? nes laukti iki sausio galo nervai nelaiko...
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2007 09 20, 21:29)
Snapi, ačiū už paaiškinimus. Tai aš dar klausimą ne į temą  blush2.gif  Kai daro operaciją atveriant krutinės ląstą, tai prapjauna krūtinkaulį ir kaip tie šonkauliai - prasiskečia? Ar juos sulaužo? Atsiprašau už tokį klausimą  blush2.gif bet kad smalsu  blush2.gif


Krūtinės ląsta yra elastinga....kai prapjauna krūtinkaulį, tai ji švelniai praveriama su tam tikru instrumentu. Šonkaulių tikrai niekas nelaužo, jie pasislenka. Krūtinkaulį po operacijos sukabina metalinėm kabėm, jis vėliau normaliai suauga kaip ir pvz lūžusi koja.Metalą palieka krūtinės ląstoje, jeigu vaikui augant metalas pakyla į viršų- ima jaustis per odą- galima pašalinti kitos operacijos metu.

dooovile- tokios jau eilės doh.gif ..Vilniuje irgi panašios- taloną pas kardiologą irgi sunkoka gauti. Gali pabandyti šilainių poliklinikoje pas gyd Šaferytę arba Dainavos poliklinikoje pas gydytoją Inokaitienę, Centro poliklinikoje pas gydytoją Putelienę.(bet gali tekti palaukti).
O privačiai Kaune niekas iš vaikų kardiologų echoskopijų nedaro- daro tik suaugusieji-pvz Ortopedijos kombinato patalpose klinika yra ...bet po tokios echoskopijos vis tiek pasiūs jus pas vaikų kardiologus.Vilniuje rodos rašė kad gyd Siudikienė ir lyg Vankevičienė Grybo gatvės klinikoje dirba( tai vaikų kardiologai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snapi: 21 rugsėjo 2007 - 14:12
Oi snapi ir man smalsu pasidarė g.gif Nes apie jokį metalą niekas nieko nesakė ir nežinom ar jis ten yra g.gif Mano dukrytę operavo per šoną
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2007 09 20, 22:38)
Prisikasem iki kardiologo klinikose - nieko daug naujo nepasake ( tik ta gera naujiena kad skausmas nesusijes su sirdies yda), uzrase i eile echoskopijai... Neatspetumet - talona dave sausio pabaigai!!!! blink.gif
Skaitau Asio zinutes ir negaliu patiketi - kaip cia jus taip operatyviai net tris nuomones susirinkote???????
Galvoju, gal kas zinot, o privaciai Kaune kokia nors klinika turi ta gudru aparata sirdies echoskopijai? nes laukti iki sausio galo nervai nelaiko...

Pirmojo gyd. isvados mane pritrenke, negalejau patiketi nei as, nei visa seima doh.gif nei seimos daugas, kuris pats vaiku chirurgas santariskese, todel pats nuvede sunu pas kita gyd.,kad ji padarytu echoskopija. Na o kaip jau jos diadnoze pasitvirtino, tai iskarto, nieko nelaukus, parasiau SM, Senoji man rekomendavo Sudikiene mirksiukas.gif (labai dekinga Senajai 4u.gif )suzinojau asmenini Sudikienes tel. ir susitariau del priemino, pas ja papuolem po 3sav., taip, kad mums labai ilgai laukti nereikejo.
Idimiausia tai sioje istorijoje, kad mano sunui ta antroji gyd. jau buvo dariusi echoskopija kaip jam buvo 4 metukai, ir kaip ji vel dabar pas ja vedziau (13metu), as sventai tikejua, kad ji paneigs pirmosios dagnoze, nes tada tai nieko nerado, bet deja verysad.gif kaip tai jai pasakiau, tai ji man paasikino, kad anksciau neturejo kazkokio tai daplerio ir sios ydos paprastu echoskopu nustatyti negalima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(snapi @ 2007 09 21, 14:07)
dooovile- tokios jau eilės doh.gif ..Vilniuje irgi panašios- taloną pas kardiologą irgi sunkoka gauti. Gali pabandyti šilainių poliklinikoje pas gyd Šaferytę arba Dainavos poliklinikoje pas gydytoją Inokaitienę,

Sveikos,
Inokaitiene dirba ir Sanciu poliklinikoj pirmadieniais prie echoskopo 4u.gif Bet manau, kad tikrai neverta gaisti pas ja laiko.... Mes buvom pernai, kai reikejo israso apie nepakankamumo lygi, bet ji nemokejo nustatyti blink.gif Siais metais vel reikia neigalumui, o ji po echoskopijos net nieko nepasake, nes pati turbut nieko nesuprato...Siaip mes sudetingas atvejas, bet tikrai nesitikejau, kad as pati jau geriau orientuojuos kur kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liniuke133 @ 2007 09 20, 22:24)
labas vakaras.mes taip pat noretume prie jusu prisijungti.mano dukrytei nustatyta igimta sirdies yda.jai jau beveik puse metuku.kolkas gydytoja dar tik stebi, bet tuo paciu sako, kad reikes operacijos, todel ateityje sius mus i santariskes.


is wisos sirdies patariu nuwaziuoti konsultacijai i santariskes. dukrytei gimus mes labai buwom prigasdinti klaipedos daktaru....su nepilnai 2 savaiciu kudikiu vaziawom i wilniu sukrautais krepsiais, pasiruose operacijai (ir gimdymo namuos ir waiku ligoninej mum buwo sakyta kad 90% operuos iskart).apie asaras ir nerwus per ta laikotarpi nekalbu. kai atwaziawom, Lankutis apiurejo mus ir pakraipe galwa ko taip skubiai mus atgabeno ir dar labiau nustebo, kad waistai paskirti mum buwo gydymui. tfu tfu tfu kolkas augam stiprejam. tikimybe kad operacijos reiks ateity irgi 50x50 sake bera, tikimes, kad isaugsim sawo ydas. nzn ar tik mes pas tokias kardiologes pataikem pakliut, bet wa nesenai waziuojant konsultacijai i santariskes (wazinejam kas 2 men) wel lankemes pas wiena.ten mum echoskopu skylute matawo ir nustate wiena dydi, nuwaziawom i santariskes, sako nzn ka ten matawo tikrai skylute ner tokia didele kai parasyta.
Atsakyti
Sesele,
o tai pas ką Klaipėdoj buvot?

GODYTES-MAMA,
tai kad įtariu mūsų mergaitėms jokių metalų niekas ir nedėjo, nes jokių kauliukų nereikėjo pjauti, tik kiek praskėtė tuos šonkauliukus, kad lengviau prieitų ir viskas. Kad ir ką besakyti, po tokios operacijos (pro šoniuką) žymiai lengvesnis gijimas - juk neturi kaulai sugyti, o tik raumenukas..

Liniuke1333,
o jums šią diagnozę jau ir Santariškėse patvirtino? Jei jau Santariškėse pasakys, kad skylutei nėra vilčių užsitraukti, tada jau turbūt tikrai reikės laukti operacijos, o kol dar ten nepatvirtinta ši diagnozė, visaip dar gali būti.. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Va ir man labai ydomu sesele pas kokį kardiologą Kl buvot g.gif Nes mes lankomės pas Bartkevičienę ir esam labai patenkinti 4u.gif Ir santariškėse apie atsiliepimai labai geri 4u.gif Tera o dėl tų metalų gal tikrai nedėjo g.gif Man kaip paaiškino yai per operacija dar vienas gydytojas prie kompo dirba g.gif Nes ir pjūvis per dešinį šoniuką g.gif
Atsakyti
Tera, mes dar Santariskese nebuvom, mum Kaune tokia diagnoze nustate.
aciu , mamytes, uz gerus linkejimus ir paguodos zodzius. linkiu, kad ir jusu leliukams kuo greiciau viskas susitvarkytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 09 21, 16:13)
Oi snapi ir man smalsu pasidarė g.gif Nes apie jokį metalą niekas nieko nesakė ir nežinom ar jis ten yra g.gif Mano dukrytę operavo per šoną


Sitos operacijos metu metalo nededa...ten juk raumenis susiuva
Beje gal kai operuoja kudikius- tai metalo nelabai ir deda...cia vyresniems labiau tinka...


Beje dauguma skyluciu iki 5m amziaus susitvarko mirksiukas.gif

Visiems zuikiams sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snapi: 22 rugsėjo 2007 - 19:13
Na ka, o mes gryzom be operacijos su sloga doh.gif
Pragulejom Satariskese pirmadieni - penktadieni. Planuota operacija ketvirtadieni vis nukelinejo, nes atvesdavo skubiu ligoniuku verysad.gif Savaitgaliui isleido namo, bet paskutine nakti Santariskese abi su maze pasigavom slogas doh.gif
Pirmadeni turetumem skambintis ir issiaiskinti, ar yra reanimacijoj vietos, kada mums vel atvaziuot, o dabar "prisiduosim", kad esam ligoniukai unsure.gif

Kazin, kada dabar lieps atvaziuot? Ar galima tik issigydzius slogyte, ar dar tures praeit koks laikas? g.gif Na, bus matyt....

Norejosi pradeta ir pabaigt. Pati moraliai nusiteikiau, susitaikiau ir apsiraminau (net vaistuku nebereikejo! thumbup.gif ). Bet gal taip ir geriau. Vadinas, taip turi buti rolleyes.gif

Beja, mums sake, kad greiciausiai pjuvi darys per soniuka!!!!!!! thumbup.gif Ir tai ne tiek nuo amziaus priklauso (mazajai dar nera net metuku), o nuo ydos sudetingumo. Kadangi mums daugiau nieko nerado, kaip tik PPD, tai galima ir sonini pjuvi daryt rolleyes.gif Oi, kaip apsidziaugiau tai suzinojus bigsmile.gif

ir dar pas mus kazkaip kitaip su kraujo nutekejimu unsure.gif Kaip pasakojo gyd, tai normaliai turetu buti viena kraujagysle atiteka kraujas i galvyte, kita nuteka. O pas mus nuteka dviem, is abieju pusiu unsure.gif
Sake, kad taip gali buti ir be ydos, ir to operacijs metu koreaguoti nereikia, tik atitinkamai chirurgai turi pasijungti dirbtine kraujotaka.

Pagulde ne boksiukuose, o trivietej palatoj, nes vietu nera kitur. Ir pirma diena ziaaaaauriai nugasdino remontai blink.gif doh.gif Lauko siena siltina, tai tik iejus i palata pradejo grezt tiesiai uz lango doh.gif Viskas butu nieko, bet maze taip issigando, kad paskui kiekviena grezima pasokdavo is baimes ir imdavo klyti verysad.gif Eidavom i koridoriu ramintis. Laimei, kad jau kita diena musu aukste nebegreze ax.gif Tai ir gyvent galejom ramiai.


Visiems ligoniukams 4u.gif Laikykites, mamos! 4u.gif Tik musu stiprybe padeda vaikuciams sveikti wub.gif
Atsakyti

QUOTE(Asio @ 2007 09 21, 16:35)
Pirmojo gyd. isvados mane pritrenke, negalejau patiketi nei as, nei visa seima doh.gif  nei seimos daugas, kuris pats vaiku chirurgas santariskese, todel pats nuvede sunu pas kita gyd.,kad ji padarytu echoskopija. Na o kaip jau jos diadnoze pasitvirtino, tai iskarto, nieko nelaukus, parasiau SM, Senoji man rekomendavo Sudikiene mirksiukas.gif (labai dekinga Senajai 4u.gif )suzinojau asmenini Sudikienes tel. ir susitariau del priemino, pas ja papuolem po 3sav., taip, kad mums labai ilgai laukti nereikejo.
Idimiausia tai sioje istorijoje, kad mano sunui ta antroji gyd. jau buvo dariusi echoskopija kaip jam buvo 4 metukai, ir kaip ji vel dabar pas ja vedziau (13metu), as sventai tikejua, kad ji paneigs pirmosios dagnoze, nes tada tai nieko nerado, bet deja verysad.gif kaip tai jai pasakiau, tai ji man paasikino, kad anksciau neturejo kazkokio tai daplerio ir sios ydos paprastu echoskopu nustatyti negalima blink.gif




O ka siaip apie gyvenimo kokybe sake??? Man si syki nieko daug nekalbejo - sake pirmiau reik echoskopija daryti, o tada vel ateiti... O be to saviskiui girdint ir pati nenorejau ko nors klausineti....
Tada seniai kai buvom - kai nustate yda- tai sake, kad gali buti deguones trukumas organizmui, letesne orientacija pas vaika, mieguistumas, greitesnis nuovargis...
Bet lyg ir nebudavo.... Siaubas, kaip bjauru yra kai reikia tyrimo menesiu menesiais laukti....


Vaivorykste, sveikit nuo slogu ir sekmingo gydymo 4u.gif

Atsakyti