Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Asio @ 2007 09 18, 20:50)
Kuo daugiau skaitau, tuo labiau painiojuos doh.gif kaip kurios mamytes cia raso apie aortos voztuvo anomalija ir mini, kad voztuvas dviburis g.gif cia gi skaitau, kad
Širdies vožtuvai
Dešinįjį skilvelį nuo prieširdžio skiria anga (ostium atrioventriculare dextrum), kurios kraštuose tvirtinasi triburis vožtuvas (valva tricuspidalis), kairįjį skilvelį nuo prieširdžio – dviburis (mitralinis) vožtuvas (valva bicuspidalis). Burių konstrukcija neleidžia kraujui tekėti atgaline kryptimi. Tarp skilvelių ir iš jų išeinančių arterijų dar yra pusmėnuliniai vožtuvai. Pusmėnulinį vožtuvą sudaro trys audinio kišenės, o kiekviena kišenė savo forma primena pusmėnulį. Plaučių pusmėnulinis vožtuvas išsidėstęs tarp dešiniojo skilvelio ir plaučių arterijos. Aortos pusmėnulinis vožtuvas yra tarp kairiojo skilvelio ir aortos. g.gif  g.gif  g.gif


dieve kaip viską sudėtingai parašei g.gif aš parašiau tai ką gydytoją aiškino, ką rodė paveikslėlyje, beje ir diagnoze tokia parašyta: dviburis aortos vožtuvas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2007 09 19, 09:16)
dieve kaip viską sudėtingai parašei g.gif  aš parašiau tai ką gydytoją aiškino, ką rodė paveikslėlyje, beje ir diagnoze tokia parašyta: dviburis aortos vožtuvas doh.gif

pas mus irgi: tik dar ir tos bures- viena per didele kita per maza.
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2007 09 18, 22:02)
Paskaiciau. Ar jus daret ka nors , ar tiesiog stebejimas kas pusmeti? kaip siaip jauciasi?
mes kardiograma pasidarem: sinusine aritmija yra..... tik tiek ir tesupratau, o komentuot - nieko nepakomentavo - reik pas kardiologa nesti

pas kardiologa keliausim dar tik poryt...




Sinusine aritmija- yra joks ne sutrikimas, t.y. sirdies daznio pakitimai priklausomai nuo kvepavimo( ikvepimo ir iskvepimo)- vaiku amziuje visiska norma.

Asio- aorta yra pagrindine kraujagysle atsakinga uz viso kuno aprupinima krauju,ji iseina is kairiojo skilvelio. Ji turi 3 voztuvus. Kai buna 2 buriu- tai vadinama dviburiu aortos voztuvu( buna issivyste tik 2 voztuvai arba dvieju voztuvu bures suaugusios kartu).
Atsakyti
QUOTE(snapi @ 2007 09 19, 15:12)
Sinusine aritmija- yra joks ne sutrikimas, t.y. sirdies daznio pakitimai priklausomai nuo kvepavimo( ikvepimo ir iskvepimo)- vaiku amziuje visiska norma.

Asio- aorta yra pagrindine kraujagysle atsakinga uz viso kuno aprupinima krauju,ji iseina is kairiojo skilvelio. Ji turi 3 voztuvus. Kai buna 2 buriu- tai vadinama dviburiu aortos voztuvu( buna issivyste tik 2 voztuvai arba dvieju voztuvu bures suaugusios kartu).

tai dabar aš nebesuprantu schmoll.gif Anatomiją gi mokaius doh.gif Tarp skilvelio ir aortos yra pusmėnuliniai vožtuvai, ar ne. O tarp prieširdžių ir skilvelių - buriniai, ar ne g.gif Tai kaip tada gaunasi aortos dviburis? doh.gif
Bet čia tai smulkmenos. Svarbu chirurgai atskiria kas prie ko mirksiukas.gif

Safyros istorija sugraudino mane. Jau kelias dienas noriu kažką parašyt, bet nežinau kaip.... Safyra console.gif apkabinu tave tvirtai, o sūnaitėliui tortas gimtadieninis birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2007 09 19, 15:35)
tai dabar aš nebesuprantu  schmoll.gif Anatomiją gi mokaius  doh.gif  Tarp skilvelio ir aortos yra pusmėnuliniai vožtuvai, ar ne. O tarp prieširdžių ir skilvelių - buriniai, ar ne  g.gif  Tai kaip tada gaunasi aortos dviburis? doh.gif
Bet čia tai smulkmenos. Svarbu chirurgai atskiria kas prie ko  mirksiukas.gif

Safyros istorija sugraudino mane. Jau kelias dienas noriu kažką parašyt, bet nežinau kaip.... Safyra console.gif apkabinu tave tvirtai, o sūnaitėliui  tortas gimtadieninis birthday.gif

Butent toks klausimas man ir iskilo g.gif
Papildyta:
QUOTE(sindirela @ 2007 09 19, 09:16)
dieve kaip viską sudėtingai parašei g.gif  aš parašiau tai ką gydytoją aiškino, ką rodė paveikslėlyje, beje ir diagnoze tokia parašyta: dviburis aortos vožtuvas doh.gif

Tesiog pcitavau enciklopedija ax.gif
Atsakyti
[quote=snapi,2007 09 19, 15:12]
Sinusine aritmija- yra joks ne sutrikimas, t.y. sirdies daznio pakitimai priklausomai nuo kvepavimo( ikvepimo ir iskvepimo)- vaiku amziuje visiska norma.]

Labai norisi tuo tiketi, aciu kad paraset... bet jam ir sirdies plota skauda, ko anksciau nebudavo... ir nezinau, kaip rytoj kardiologui paaiskinsiu kodel i kas pusmetines apziuras nesilankem jau 7 metus.... ai, kad tik viskas gerai butu... atrodo lyg ir nesinervinu, o matyt viduj vistiek nervai nelaiko: akies vokas antra diena be sustojimo trukcioja
Atsakyti
[quote=dooovile,2007 09 19, 16:36]
[quote=snapi,2007 09 19, 15:12]
Sinusine aritmija- yra joks ne sutrikimas, t.y. sirdies daznio pakitimai priklausomai nuo kvepavimo( ikvepimo ir iskvepimo)- vaiku amziuje visiska norma.]

Labai norisi tuo tiketi, aciu kad paraset... bet jam ir sirdies plota skauda, ko anksciau nebudavo... ir nezinau, kaip rytoj kardiologui paaiskinsiu kodel i kas pusmetines apziuras nesilankem jau 7 metus.... ai, kad tik viskas gerai butu... atrodo lyg ir nesinervinu, o matyt viduj vistiek nervai nelaiko: akies vokas antra diena be sustojimo trukcioja
[/quote]
Nuosirdziausiai linkiu, kad tik viskas gerai jums butu 4u.gif aisku, kad nesilanket kaip buvo liepta, tai negerai unsure.gif mes taip pat iskarto negalejom tuo patiketi, tai ejom isklausyti antra nuomone, bet ji buvo dar ziauresne nei pirma, tada trecia, jau Vilniaus širdies chirurgijos centre. Pirmoji gyd. liepe riboti fizini kruvi, kita gi kategorikai uzdraude didyji sporta( beja tos pat nuomones buvo ir gyd. Sudikiene) nes butent si yda ir yra staigiu sportininku mirciu per varzybas priezastis( kaip buna vienu metu didelis fizinis kruvis ir stresas) kaip mums sita pasake, eksperimentuoti su savo vaiku jau nenorejau doh.gif ta pacia diena i treniruote jau nebeisleidau, nors jis ir labai priestaravo. Kas liecia bloguma, tai mums sake, kad gali jausti silpnuma, bet apie skausma sirdies plote nieko neminejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2007 09 19, 15:35)
tai dabar aš nebesuprantu  schmoll.gif Anatomiją gi mokaius  doh.gif  Tarp skilvelio ir aortos yra pusmėnuliniai vožtuvai, ar ne. O tarp prieširdžių ir skilvelių - buriniai, ar ne  g.gif  Tai kaip tada gaunasi aortos dviburis? doh.gif
Bet čia tai smulkmenos. Svarbu chirurgai atskiria kas prie ko  mirksiukas.gif

Safyros istorija sugraudino mane. Jau kelias dienas noriu kažką parašyt, bet nežinau kaip.... Safyra console.gif apkabinu tave tvirtai, o sūnaitėliui  tortas gimtadieninis birthday.gif


Stengiuosi paprasciau: tarp priesirdziu ir skliveliu yra 2 voztuvai- mitralinis voztuvas, kuris skiria kaires puses priesirdi nuo kaires puses sklivelio, sudarytas is 2 buriu.Trivartis voztuvas skiria desines puses priesirdi nuo desines puses skilvelio.
Aorta yra kraujagysle, iseinanti is kaires puses skilvelio, ji turi 3 bures.Aortos voztuvas gali buti 2 buriu- tada tai vadinama igimta sirdies yda. Taip turetu buti pusmenuliniai vadinami, bet voztuvo viena segmenta vadiname bure ( ta pusmenuli) Gal ten del ivadinimo issireiskiau neteisingai- ne voztuvai 3, o bures 3. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snapi: 20 rugsėjo 2007 - 14:37
QUOTE(snapi @ 2007 09 20, 15:31)
Stengiuosi paprasciau: tarp priesirdziu ir skliveliu yra 2 voztuvai- mitralinis voztuvas, kuris skiria kaires puses priesirdi nuo kaires puses sklivelio, sudarytas is 2 buriu.Trivartis voztuvas skiria desines puses priesirdi nuo desines puses skilvelio.
Aorta yra kraujagysle, iseinanti is kaires puses skilvelio, ji turi 3 bures.Aortos voztuvas gali buti 2 buriu- tada tai vadinama igimta sirdies yda. Taip turetu buti pusmenuliniai vadinami, bet voztuvo viena segmenta vadiname bure ( ta pusmenuli) Gal ten del ivadinimo issireiskiau neteisingai- ne voztuvai 3, o bures 3. blush2.gif

Sirdingai dekoju uz toki issamu paaikinima 4u.gif o tai visai sisibalamutijau unsure.gif dabar viska supratau, tokia diagnoze ir yra verysad.gif aortos voztuvas dviburis, suauges per komisura tarp desines ir kaires koronariniu buriu verysad.gif ar turim cia likimo draugu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 20 rugsėjo 2007 - 15:18
labas vakaras.mes taip pat noretume prie jusu prisijungti.mano dukrytei nustatyta igimta sirdies yda.jai jau beveik puse metuku.kolkas gydytoja dar tik stebi, bet tuo paciu sako, kad reikes operacijos, todel ateityje sius mus i santariskes.
Atsakyti
QUOTE(liniuke133 @ 2007 09 20, 21:24)
labas vakaras.mes taip pat noretume prie jusu prisijungti.mano dukrytei nustatyta igimta sirdies yda.jai jau beveik puse metuku.kolkas gydytoja dar tik stebi, bet tuo paciu sako, kad reikes operacijos, todel ateityje sius mus i santariskes.

Iš kur esat? Kokia yda? Yra kokių požymių, kad jus operacija gąsdina?


Snapi, ačiū už paaiškinimus. Tai aš dar klausimą ne į temą blush2.gif Kai daro operaciją atveriant krutinės ląstą, tai prapjauna krūtinkaulį ir kaip tie šonkauliai - prasiskečia? Ar juos sulaužo? Atsiprašau už tokį klausimą blush2.gif bet kad smalsu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2007 09 20, 22:29)
Iš kur esat? Kokia yda? Yra kokių požymių, kad jus operacija gąsdina?
Snapi, ačiū už paaiškinimus. Tai aš dar klausimą ne į temą  blush2.gif  Kai daro operaciją atveriant krutinės ląstą, tai prapjauna krūtinkaulį ir kaip tie šonkauliai - prasiskečia? Ar juos sulaužo? Atsiprašau už tokį klausimą  blush2.gif bet kad smalsu  blush2.gif


mes is Kauno.o apie ta yda tai bijau nusisneketi.sake pertvaroj yra mazdaug 5 mm skylute, kuri pati nebeuzsitrauks.
Atsakyti