Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Safyra @ 2007 09 18, 10:28)
Nu o mes vakar gryzom is Santariskiu.Musu vaikeliui nutare,jei viskas gerai,persodint sirdele su plauciais.Po 3sav gulsimes tyrimams.Po to laukimas tinkamo donoro...Gal dievas duos,isgelbes sunaiteli mums.Pasitikiu visais gydytojais,zinau jog daro del musu viska kas geriausia.Esu dekinga jiems visiems. aciuks.gif Na o jei nepasiseks,matyt toks likimas.Bet as visvien dabar turiu vilciu.


O kodel gydytojai toki sprendima prieme? Kiek amziaus jusu suneliui? Viltis visada turi buti ir tikejimas stebuklais, kurie vis dar pasitaiko... Stiprybes jums!
Atsakyti
QUOTE(Safyra @ 2007 09 18, 08:28)
Nu o mes vakar gryzom is Santariskiu.Musu vaikeliui nutare,jei viskas gerai,persodint sirdele su plauciais.Po 3sav gulsimes tyrimams.Po to laukimas tinkamo donoro...Gal dievas duos,isgelbes sunaiteli mums.Pasitikiu visais gydytojais,zinau jog daro del musu viska kas geriausia.Esu dekinga jiems visiems. aciuks.gif Na o jei nepasiseks,matyt toks likimas.Bet as visvien dabar turiu vilciu.


Isivaizduoju ta didziuli akmeni mamai ant krutines. Bet, zinokit, viltis yra ir laikykites i ja isikabine. Mes su suneliu jau isitikinome, kad stebuklu yra. Tikekit ir jus.
Atsakyti
Aciu mamytes uz palaikyma,man jo labai truksta.Anksciau buvau rasius kokia jo yda,bet galiu pasikartot.Bendras arterinis kamienas,kuriame daug daug ydu.Ir plautines arterijos visai nera.Kolaterales,tokios gysleles,labai stenozuotos,kuriu neimanoma nei isoperuot,nei kitom pakeist del ju smulkumo.Aortos susiaurejimas,didele SPD.Cianoze.Deguonio pastovus trukumas,bet siaip nemelsta kol smarkiau nepalaksto,ar nesuserga.Nezinau ko laukt ir tiketis.Gal dar bus gerai.Bet kam ir nepasakysi,nes zmones mano kai kurie,jog isaugs.Absurdiska,todel bet kam jau ir nesakau.Penktadieni sueis 2 metukai jam.Aciu uz supratima ir paguoda.Linkiu kad jusu vaikuciams viskas butu gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safyra: 18 rugsėjo 2007 - 13:23
sveikos mamos 4u.gif
vat ir man teko tokia nesmagę temelę susirast g.gif v
vakar buvom pas gydytoją tai nustatę yda, tiksliau aortos anomaliją, o dar tiksliau dviburį aortos važtuvą. Tai jaučiausi kaip su šlapiu skudru gavusi per veidą schmoll.gif
Kai pradėjo pasakoti kad būna kad ir opercaijos reikia, ir pradėjo aiškinti kaip ją daro, ką iš kur paima ir įsodina, maniau nualpsiu g.gif
dieve kaip reik ištverti ir visa tai išgyventi? gal kas iš jūsų susidurėt su šia yda, būtų smagu padiskutuoti ir pasitarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Safyra @ 2007 09 18, 13:19)
Aciu mamytes uz palaikyma,man jo labai truksta.Anksciau buvau rasius kokia jo yda,bet galiu pasikartot.Bendras arterinis kamienas,kuriame daug daug ydu.Ir plautines arterijos visai nera.Kolaterales,tokios gysleles,labai stenozuotos,kuriu neimanoma nei isoperuot,nei kitom pakeist del ju smulkumo.Aortos susiaurejimas,didele SPD.Cianoze.Deguonio pastovus trukumas,bet siaip nemelsta kol smarkiau nepalaksto,ar nesuserga.Nezinau ko laukt ir tiketis.Gal dar bus gerai.Bet kam ir nepasakysi,nes zmones mano kai kurie,jog isaugs.Absurdiska,todel bet kam jau ir nesakau.Penktadieni sueis 2 metukai jam.Aciu uz supratima ir paguoda.Linkiu kad jusu vaikuciams viskas butu gerai.

Jums tikrai viskas bus gerai, nes stebuklu isties buna mirksiukas.gif Gero atsventimo ir skanaus torto 4u.gif

QUOTE(sindirela @ 2007 09 18, 13:37)
sveikos mamos 4u.gif
vat ir man teko tokia nesmagę temelę susirast g.gif v
vakar buvom pas gydytoją tai nustatę yda, tiksliau aortos anomaliją, o dar tiksliau dviburį aortos važtuvą. Tai jaučiausi kaip su šlapiu skudru gavusi per veidą schmoll.gif
Kai pradėjo pasakoti kad būna kad ir opercaijos reikia, ir pradėjo aiškinti kaip ją daro, ką iš kur paima ir įsodina, maniau nualpsiu g.gif
dieve kaip reik ištverti ir visa tai išgyventi? gal kas iš jūsų susidurėt su šia yda, būtų smagu padiskutuoti ir pasitarti 4u.gif

Sveika prisijungusi i musu buri... Liudna, taciau kuo toliau, tuo daugeja nariu verysad.gif O jus nukreipe i Santariskes, ar ten ir buvot? Imkit baliona 4u.gif ir kad greiciau paaisketu, ar jum tikrai reiks operacijos
Atsakyti

Aisku, tokia proga galima daug visaip galvoti. Kazkas tokio yra mano pazistamai, kad vaikysteje negalejo operuoti. Bobutes pasakoja, kad plauciai su sirdim suauge ir operacijos daryti negalima. Nezinau, kaip is tikruju - ji to nenori niekam pasakoti. Prognozavo labai trumpa gyvenima, bet jai jau 33 metai. Sunkiai yresi, bet gyvena pilnavertiskai, tik vaiku neturi. Ji sako: "jus dziaukites, kad jus operuoja, vadinasi, kazkokia viltis yra."

Nu, o as palieku savo seimyna viena ir vaziuoju atsipusti, nes stogas baigia nukristi smile.gif
Atsakyti
Kuo daugiau skaitau, tuo labiau painiojuos doh.gif kaip kurios mamytes cia raso apie aortos voztuvo anomalija ir mini, kad voztuvas dviburis g.gif cia gi skaitau, kad
Širdies vožtuvai
Dešinįjį skilvelį nuo prieširdžio skiria anga (ostium atrioventriculare dextrum), kurios kraštuose tvirtinasi triburis vožtuvas (valva tricuspidalis), kairįjį skilvelį nuo prieširdžio – dviburis (mitralinis) vožtuvas (valva bicuspidalis). Burių konstrukcija neleidžia kraujui tekėti atgaline kryptimi. Tarp skilvelių ir iš jų išeinančių arterijų dar yra pusmėnuliniai vožtuvai. Pusmėnulinį vožtuvą sudaro trys audinio kišenės, o kiekviena kišenė savo forma primena pusmėnulį. Plaučių pusmėnulinis vožtuvas išsidėstęs tarp dešiniojo skilvelio ir plaučių arterijos. Aortos pusmėnulinis vožtuvas yra tarp kairiojo skilvelio ir aortos. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 18 rugsėjo 2007 - 19:51
QUOTE(Safyra @ 2007 09 18, 14:19)
Aciu mamytes uz palaikyma,man jo labai truksta.Anksciau buvau rasius kokia jo yda,bet galiu pasikartot.Bendras arterinis kamienas,kuriame daug daug ydu.Ir plautines arterijos visai nera.Kolaterales,tokios gysleles,labai stenozuotos,kuriu neimanoma nei isoperuot,nei kitom pakeist del ju smulkumo.Aortos susiaurejimas,didele SPD.Cianoze.Deguonio pastovus trukumas,bet siaip nemelsta kol smarkiau nepalaksto,ar nesuserga.Nezinau ko laukt ir tiketis.Gal dar bus gerai.Bet kam ir nepasakysi,nes zmones mano kai kurie,jog isaugs.Absurdiska,todel bet kam jau ir nesakau.Penktadieni sueis 2 metukai jam.Aciu uz supratima ir paguoda.Linkiu kad jusu vaikuciams viskas butu gerai.



daug daug sveikatytes maziukui 4u.gif teveliams daug kantrybes,tikejimo,stiprybes.su artejanciu happybday.gif
Atsakyti
Aciu mamytes.Net susigraudinau.Pabuciuosiu brangiuka savo nuo jusu visu.
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 09 16, 18:16)
Musu ta pati diagnoze ir amzius panasus jei igomu, gali paskaityt http://www.supermama...p;#entry5133943



Paskaiciau. Ar jus daret ka nors , ar tiesiog stebejimas kas pusmeti? kaip siaip jauciasi?
mes kardiograma pasidarem: sinusine aritmija yra..... tik tiek ir tesupratau, o komentuot - nieko nepakomentavo - reik pas kardiologa nesti

pas kardiologa keliausim dar tik poryt...

o i Santariskes kad pakliut konsultacijai reikia siuntimo? Ar tinka kito miesto pediatro siuntimas?
Papildyta:
QUOTE(Safyra @ 2007 09 18, 14:19)
Aciu mamytes uz palaikyma,man jo labai truksta.Anksciau buvau rasius kokia jo yda,bet galiu pasikartot.Bendras arterinis kamienas,kuriame daug daug ydu.Ir plautines arterijos visai nera.Kolaterales,tokios gysleles,labai stenozuotos,kuriu neimanoma nei isoperuot,nei kitom pakeist del ju smulkumo.Aortos susiaurejimas,didele SPD.Cianoze.Deguonio pastovus trukumas,bet siaip nemelsta kol smarkiau nepalaksto,ar nesuserga.Nezinau ko laukt ir tiketis.Gal dar bus gerai.Bet kam ir nepasakysi,nes zmones mano kai kurie,jog isaugs.Absurdiska,todel bet kam jau ir nesakau.Penktadieni sueis 2 metukai jam.Aciu uz supratima ir paguoda.Linkiu kad jusu vaikuciams viskas butu gerai.


Labai nuosirdziai atjauciu...
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2007 09 18, 22:02)
Paskaiciau. Ar jus daret ka nors , ar tiesiog stebejimas kas pusmeti? kaip siaip jauciasi?
mes kardiograma pasidarem: sinusine aritmija yra..... tik tiek ir tesupratau, o komentuot - nieko nepakomentavo - reik pas kardiologa nesti

pas kardiologa keliausim dar tik poryt...

o i Santariskes kad pakliut konsultacijai reikia siuntimo? Ar tinka kito miesto pediatro siuntimas?
Papildyta:
Labai nuosirdziai atjauciu...

Vaikas nieko nejaucia, pakitimu skilvelyje kol kas nera, uzesiukas labai mazas, todel pagal uzesi, net niekam i galva tokia mintis nesove, kad gali buti tokia anomalija- II laipsnio nesandarumas doh.gif pirma karta liepe ateiti po pusmecio, dabar po metu.Manau, kad tiks jusu siuntimas, kaip registruosites, pasiklauskit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 09 18, 22:48)
Vaikas nieko nejaucia, pakitimu skilvelyje kol kas nera, uzesiukas labai mazas, todel pagal uzesi, net niekam i galva tokia mintis nesove, kad gali buti tokia anomalija- II laipsnio nesandarumas doh.gif pirma karta liepe ateiti po pusmecio, dabar po metu.Manau, kad tiks jusu siuntimas, kaip registruosites, pasiklauskit g.gif

na maniskiui kai rado sirdies yda tai uzesiuko net nebuvo jokio (is viso , rado visai atsitiktinai, ne to ieskant), as supanikavau, is tos panikos matyt emiau apsimetinet kad is viso nieko nera (na, nebutu echoskopave -iki dabar nezinotume, tai apsimeskim kad neechoskopavo), i pusmetinius patikrinimus nei sykio ir nenuejom, visus tuos metus intencyviai sportavo:plaukimas, karate, kieme su dviraciu, vasara irklavimas, ziema slides, fizini klaseje geriausiais rezultatais daro.bet dabar jam skaudet pradejo ir kardiograma man nerima kelia.... rytoj einam pas kardiologa- siaubingai bijau ir pastoviai sapnuoju....
Atsakyti