Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

Beja, loncelote,
o Tavo mazyle operavo per krutines lasta?
Idomu, kaip paskui nesioti/myluoti vaika? Mano mazute labai megsta prisiglausti krutine prie krutines. Taip ir miega kartais. Ar bus galima ja taip prisiglausti del pjuvio?
O kazin kaip atrodo randas po kurio laiko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 09 09, 16:49)
Beja, loncelote,
o Tavo mazyle operavo per krutines lasta?
Idomu, kaip paskui nesioti/myluoti vaika? Mano mazute labai megsta prisiglausti krutine prie krutines. Taip ir miega kartais. Ar bus galima ja taip prisiglausti del pjuvio?
O kazin kaip atrodo randas po kurio laiko?  unsure.gif



Is pradziu ant pilvo migdyti ir prausti krutines negalima (kol uzgis randas, gal koki pora savaiciu, kitiems daugiau). Bet viskas kitas nedraudziama, o prisiglausti - privaloma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 09 10, 08:55)
Is pradziu ant pilvo migdyti ir prausti krutines negalima (kol uzgis randas, gal koki pora savaiciu, kitiems daugiau). Bet viskas kitas nedraudziama, o prisiglausti - privaloma biggrin.gif

unsure.gif kaip reikes nusaugot? Ji didesne dali nakties ant pilvo miega... Priris? verysad.gif

wub.gif Bet bus baisu nesuspausti, kad tik jai neskaudetu unsure.gif

et....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivorykste:): 10 rugsėjo 2007 - 09:50
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 09 10, 11:50)
unsure.gif kaip reikes nusaugot? Ji didesne dali nakties ant pilvo miega... Priris?  verysad.gif

wub.gif        Bet bus baisu nesuspausti, kad tik jai neskaudetu  unsure.gif

et....


Mums buvo nurodyta, kad vaiko negalima kelti paemus uz pazastyciu 6 sav., taip pat neguldyti ant pilvuko. Bet jei jis pats apsivercia, tai atseit nieko - vadinasi, jam neskauda. Verks, jei skaudes
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 09 09, 17:49)
Beja, loncelote,
o Tavo mazyle operavo per krutines lasta?
Idomu, kaip paskui nesioti/myluoti vaika? Mano mazute labai megsta prisiglausti krutine prie krutines. Taip ir miega kartais. Ar bus galima ja taip prisiglausti del pjuvio?
O kazin kaip atrodo randas po kurio laiko?  unsure.gif

Taip, operacija buvo per krūtinės ląstą. Jau kaip Senoji rašė, myluot reikia. Ant pilvo guldyt nereik, bet jei atsigula nėra laiko atvertinėt. Žinok nenustebčiau, kad po operacijos pasikeistų įpročiai ir imtų miegot ant šono...
O randas man tai negražus - jau praėjo 6mėnesiai, jis šviesus, bet matosi. Dar laukiu, gal kažkiek bus mažiau matomas ax.gif
Atsakyti
Laba diena!
Ar pas Jūs yra vaikų mamyčių su WPW sindromu?
Atsakyti
O po operacijos randu nereikia (neliepia) tepti kokiais tai tepaliukais, kad jie lengviau ir greiciau gytu? Sakau, gal ka pasiruost is anksto reiktu?... unsure.gif

Beja, ACIU visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 09 10, 17:09)
O po operacijos randu nereikia (neliepia) tepti kokiais tai tepaliukais, kad jie lengviau ir greiciau gytu? Sakau, gal ka pasiruost is anksto reiktu?...  unsure.gif

Beja, ACIU visoms  wub.gif


sekmes 4u.gif

mano mazylei nuo gimimo yra sirdies pertvaroje 2 mm skylute doh.gif pamenu, kai man taip pasake tai atrode didziausia katasrofa, niekas nieko neaskino per daug, teko paciai skaityti ir dometis, prigasdino kad gali melynuoti, dusti ir dar visoks velnias unsure.gif bet kai privaciai apsilankeme pas kardiologe, tai viska paaiskino ir pasirode kad nera cia taip jau blogai kaip viska ispute doh.gif sakoma kad gali uzakti ta mazyte skylute augant blush2.gif tikiuosi kad taip ir bus thumbup.gif nes mano mergyte jauciasi puikiai, auga ir valgo thumbup.gif
Atsakyti
Ida24, smagu, kad jums tik tiek 4u.gif
Pas mus jau 1cm unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 09 10, 16:09)
O po operacijos randu nereikia (neliepia) tepti kokiais tai tepaliukais, kad jie lengviau ir greiciau gytu? Sakau, gal ka pasiruost is anksto reiktu?...  unsure.gif

Beja, ACIU visoms  wub.gif



Nieko nereikia ruostis, pateps kuom reikes. Paskui, kai uzgis, galesit tepti kuom norit, kad randas graziau atrodytu, jei nereiks pakartotinos operacijos. Mus operavo du kartus, bet randas ne tragiskas. Aisku, matosi, kad yra "uztrauktukas" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 09 11, 11:18)
Nieko nereikia ruostis, pateps kuom reikes. Paskui, kai uzgis, galesit tepti kuom norit, kad randas graziau atrodytu, jei nereiks pakartotinos operacijos. Mus operavo du kartus, bet randas ne tragiskas. Aisku, matosi, kad yra "uztrauktukas" smile.gif

Nėra ir mūsų randas gražus tik tiek kad per šoną. Sakė jei viskas liks savo vietose kitos operacijos nereiks schmoll.gif va ryt einam pas savo kardiologę lapkritį važiuosim į Vilnių g.gif Aš kažkaip pradžioj labai pergyvenau dėl rando g.gif Dabar jau schmoll.gif Svarbu kad pupai viskas būtu gerai, o randai ai kaip nors ax.gif
Atsakyti
Dar turiu klausimuka blush2.gif doh.gif

Ar ten tuose "boksiukuose" yra saldytuvas? Na, gal keliems vienas ar kaip... g.gif Vis tik geriams zuvies taukus, valgom jogurtus, varskytes... unsure.gif

O ka gali vaikas valgyt pries operacija? Ar galima normaliai maitintis?
Niekad pati operacijos neturejus, neisivaizduoju kaip kas, tik girdejus, kad pries cezari neleidzia kuri laika valgyt g.gif Tai kaip su leliais? Ar galesim bent kokio misinuko pagert? unsure.gif

Zodziu, jauciuosi pasimetusi, ir ACIU Jums visoms dar karta! wub.gif
Atsakyti