Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Asio @ 2007 09 04, 17:25)
Kurio laipsnio nesandarumas g.gif

Kai pernai buvom pas savo kardiologus buvo 1 laipsnio.Tada dar buvo kazkaip ramiau.Po metu pasidare 2 laipsnio.Todel jau ir siunte pas Vilniaus kardiologus.Dar galvojau kad musiskiai apsiriko.Kad per metus taip pasikeist negalejo.Nors jau pas save darant echoskopija daktare sake kad negerai.Bet sirdy vilausi kad gal ne....Vilniui patvirtino viska ir 2 laipsni verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(edva @ 2007 09 04, 19:58)
Kai pernai buvom pas savo kardiologus buvo 1 laipsnio.Tada dar buvo kazkaip ramiau.Po metu pasidare 2 laipsnio.Todel jau ir siunte pas Vilniaus kardiologus.Dar galvojau kad musiskiai apsiriko.Kad per metus taip pasikeist negalejo.Nors jau pas save darant echoskopija daktare sake kad negerai.Bet sirdy vilausi kad gal ne....Vilniui patvirtino viska ir 2 laipsni verysad.gif

Mano sunui taip pat 2 laipsnio, bet kaip buvom pavasari Santariskese, tai sake, jei ir toliau taip bus, tai 20 metu tikrai operacijos nereiks cool.gif labai noreciau, kad jos visai nereiktu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 04 rugsėjo 2007 - 21:34
QUOTE(Asio @ 2007 09 03, 20:08)
Pas ka lankotes ir kokia jusu yda g.gif parasykit ka ryt pasakys, linkiu, kad naujienos butu pacios geriausios cool.gif

Lankomes pas L.Lauciuviene. Yda PPD II.
O musu naujienos.......
09.17d guldo i Santariskes. Operacija.
Defektas padidejo nuo 7 iki 10 mm. Sontavimas didelis. Zodziu, dvieju metuku vis tiek nesulauktume. Butu galima luktelt menesi-tris, bet vis tik vaikui ne i sveikata... Desine sirdutes puse pleciasi. REIKIA.

Noreciau pasikonsultuoti su Sirvydziu, ale kad MB labai stabdo. Ne is blogos valios. Jau konsultavomes su pazystamu pazystamu. Nieko naujo nepasake. Patvirtino diagnoze, patikino, kad be operacijos neapseisim. Zodziu... Norisi pasitiketi. Vis tik operuos vis tiek ne pati Lauciuviene.

Zodziu, prisigeriau tableciu, tai nors galiu ramiai apie tai galvoti ir rasyti......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivorykste:): 04 rugsėjo 2007 - 22:41
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 09 04, 23:41)
Lankomes pas L.Lauciuviene. Yda PPD II.
O musu naujienos.......
09.17d guldo i Santariskes. Operacija.
Defektas padidejo nuo 7 iki 10 mm. Sontavimas didelis. Zodziu, dvieju metuku vis tiek nesulauktume. Butu galima luktelt menesi-tris, bet vis tik vaikui ne i sveikata... Desine sirdutes puse pleciasi. REIKIA.

Noreciau pasikonsultuoti su Sirvydziu, ale kad MB labai stabdo. Ne is blogos valios. Jau konsultavomes su pazystamu pazystamu. Nieko naujo nepasake. Patvirtino diagnoze, patikino, kad be operacijos neapseisim. Zodziu... Norisi pasitiketi. Vis tik operuos vis tiek ne pati Lauciuviene.

Zodziu, prisigeriau tableciu, tai nors galiu ramiai apie tai galvoti ir rasyti......

Laikykites console.gif Linkiu begalines sekmes ir stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Vaivorykšte,
mano mergytė taip pat turėjo PPD - prieš pat operaciją buvo 14 mm (o operacijos metu paaiškėjo, kad skylė buvo ovali ir echoskopu matydavo mažesnįjį skersmenį - didesnysis skersmuo buvo 20 mm). Bet mes visai normaliai sulaukėm 2.2 m. ir tada padarė operaciją per šoniuką (neatveriant krūtinės ląstos, kas, sakyčiau, yra labai didelis privalumas). Per echoskopą matomo skylės skersmens dydis 10 mm buvo pasiekęs jau nuo 1 m. amžiaus, taip pat buvo didelis šuntavimas, apkrautos plaučių sienelių kraujagyslės, padidintos dešinės pusės ertmės, tačiau mano dukrytė labai gerai vystėsi (palyginus kaip būna su kitais tokias pat bėdas turinčiais širdinukais), mes ją saugojom, kiek įmanoma palaikėm stiprų imunitetą, todėl mažai sirgo - ir, kaip minėjau, su nuolatine kardiologės priežiūra perkopėm 2 metukus iki operacijos.
Gal išties praverstų jums dar viena - prof. Sirvydžio - nuomonė. Šiaip aš tik pasidalijau savo patirtim, nes, matau, situacija labai panaši, tai gal ir jums nereikia taip skubėti (tik klausimas, ar išties bus koks skirtumas operacijos pobūdžiui nuo to, ar sulauksit 2 metukų - jei ne, tai tada išties gal nereikia to laiko tempti). Mano dukrytė buvo itin stipri, gal pas jus jau daugiau kažkokių grėsmių mato, todėl ir nori dabar operuoti..
O šiaip dabar po operacijos praėjo metai ir mano dukrytės širdutes būklė yra visiškai tolygi visiškai sveiko vaiko širdutės būklei - visos ertmės normos ribose, išplėtimo nebėra ir, pasirodo, netgi jokio ūžesio nebėra, nors man sakė, kad taip retai būna. Yra tik lopas širdutėje ir vilnonio siūlo storio randelis po mentim clap_1.gif Tfu, tfu, tfu doh.gif
Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
mano 7 metų vaikui diagnozavo aortos vožtuvo anomaliją, nesandarumą. Kontrolę paskytė po metų, daugiau nieko nepaaiškino...Ar esat kuri nors su tuo susidūrusi? Gal turite kokių patarimų? Kas tai per liga? Ar reikalinga operacija? Labai būčiau dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(tera @ 2007 09 05, 12:53)
Vaivorykšte,
mano mergytė taip pat turėjo PPD - prieš pat operaciją buvo 14 mm (o operacijos metu paaiškėjo, kad skylė buvo ovali ir echoskopu matydavo mažesnįjį skersmenį - didesnysis skersmuo buvo 20 mm). Bet mes visai normaliai sulaukėm 2.2 m.  ir tada padarė operaciją per šoniuką (neatveriant krūtinės ląstos, kas, sakyčiau, yra labai didelis privalumas). Per echoskopą matomo skylės skersmens dydis 10 mm buvo pasiekęs jau nuo 1 m. amžiaus, taip pat buvo didelis šuntavimas, apkrautos plaučių sienelių kraujagyslės, padidintos dešinės pusės ertmės, tačiau mano dukrytė labai gerai vystėsi (palyginus kaip būna su kitais tokias pat bėdas turinčiais širdinukais), mes ją saugojom, kiek įmanoma palaikėm stiprų imunitetą, todėl mažai sirgo - ir, kaip minėjau, su nuolatine kardiologės priežiūra perkopėm 2 metukus iki operacijos.
Gal išties praverstų jums dar viena - prof. Sirvydžio  - nuomonė.  Šiaip aš tik pasidalijau savo patirtim, nes, matau, situacija labai panaši, tai gal ir jums nereikia taip skubėti (tik klausimas, ar išties bus koks skirtumas operacijos pobūdžiui nuo to, ar sulauksit 2 metukų - jei ne, tai tada išties gal nereikia to laiko tempti). Mano dukrytė buvo itin stipri, gal pas jus jau daugiau kažkokių grėsmių mato, todėl ir nori dabar operuoti..
O šiaip dabar po operacijos praėjo metai ir mano dukrytės širdutes būklė yra visiškai tolygi visiškai sveiko vaiko širdutės būklei - visos ertmės normos ribose, išplėtimo nebėra ir, pasirodo, netgi jokio ūžesio nebėra, nors man sakė, kad taip retai būna. Yra tik lopas širdutėje ir vilnonio siūlo storio randelis po mentim  clap_1.gif  Tfu, tfu, tfu  doh.gif
Sėkmės jums  4u.gif

g.gif privertei susimastyti.............
Kol kas mes nesam sirgaliukai (TPFU TPFU TPFU).
O kaip derinai slaugyma su darbu? Ar i darba buvai gryzusi kai jau reikejo operuot?
Nes dabar pati dar metus paauginciau. O paskui tai jau reikes eit dirbt g.gif
Atsakyti
Uzsiregistruosim pas prof. V. Sirvydi konsultacijai.

ACIU, Tera wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina3 @ 2007 09 05, 12:52)
Sveikos mamytės,
mano 7 metų vaikui diagnozavo aortos vožtuvo anomaliją, nesandarumą. Kontrolę paskytė po metų, daugiau nieko nepaaiškino...Ar esat kuri nors su tuo susidūrusi? Gal turite kokių patarimų? Kas tai per liga? Ar reikalinga operacija?  Labai būčiau dėkinga.



Man paciai tas yra, ir rado tik 29 metu. Kol kas nieko nejauciu ir neprogresuoju smile.gif
Atsakyti
Sirvydis atostogauja doh.gif
Vel susibalamutinau g.gif Medicinos diagnostikos centre patare vaziuoti i Santariskes planiskai ir ten vel ziuret, nes vis tiek bus konsiliumas mediku. Tipo tik atvaziavus, nesiskubins ir taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 09 04, 22:33)
Mano sunui taip pat 2 laipsnio, bet kaip buvom pavasari Santariskese, tai sake, jei ir toliau taip bus, tai 20 metu tikrai operacijos nereiks cool.gif labai noreciau, kad jos visai nereiktu ax.gif

Taip labai norisi kad nereiketu jokiu operaciju.Mums konkreciai nieko nepasake,tik tai kad ateityje gali reiketi operuoti jei liga progresuos.Man labai neramu ,kad per metus perejo i 2laipsni schmoll.gif
Stengsimes buti stiprus ir visiems linkime stiprybes mirksiukas.gif
Atsakyti
VAivorykšte,
dėl slaugymo ir darbo (arba tiksliau "biuletenio") mūsų valstybėje išvis anekdotus galima būtų kurti, jei nebūtų graudu.. Šiaip aš pradėjau dirbti, kai dukrytei buvo 1,5 m., nuo tada ją žiūrėjo auklė. Atsigulus į ligoninę operacijai buvo atidarytas "biuletenis", su operacija ir pooperaciniu periodu mes prabuvom ligoninėj 8 dienas, taigi, grįžusi namo dar turėjau 4 darbo dienas slaugymui su tuo pirminiu biuleteniu. Paskutinę "biuletenio" dieną nuėjau pas vaiko gydytoją, kad prasitęsti tą "biuletenį", ir gavau žiaurų šoką, kai man pasakė, kad su ta pačia diagnoze biuletenio pratęsti nebegalima - reikia sugalvoti naują diagnozę ir po vienos dienos, "atsidaryti" naują "biuletenį". Aš čia jau tuom piktinausi - mūsų tų "bulvonų" valdomoj valstybėj yra manoma, kad slaugyti paprasčiausiai sloguojantį vaiką ir slaugyti vaiką po širdies operacijos užtenka vienodo laikotarpio -2 savaičių. Taigi, po to teko tartis su gydytoja ir išrasti vis naujus negalavimus kas dvi savaites - taip išbuvau su dukryte apie 1,5 mėn. po operacijos, o po to vėl patikėjau ją auklei.
O šiaip net nežinau, ką patarti dėl jūsų diagnozės patikslinimo - gal bandykit pas Lankutį apsilankyti, tik, aišku, nežinau kaip į tai reaguotų gyd. Lauciuvienė g.gif , jei sužinotų. Jei ką galime parašyti Lankučio telefoną mirksiukas.gif
Atsakyti