Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Upsiukas @ 2007 08 23, 15:23)
O kas Jus gydo?
Maniškį santariškėse Gumbienė prižiūri, nors poliklinikos kardiologė primygtinai siūlė Lankutį.
Man Lankutis nepatiko, per pirmą mūsų susitikimą per daug arogantiškas pasirodė, pralaukiau jo valandą su 10 dienų kūdikių ant rankų, o jis atėjęs mane apšaukė, ir pareiškė, jog neapžiūrės. Užtat Gumbienė mus priėmė šiltai 4u.gif

Mus Lankutis gydo. Kiek žinau jis kūdikius ir prižiūri. Ir pritariu Senajai, kad jis kiek keistokas...
Atsakyti
Na va, šiandien buvo mano bernas pas kardiologę. Paechoskopavo padarė kardiogramą, viskas gerai. Dabar tik rudenį, 3-čiojo gimtadienio proga, į santariškes važiuosim pasirodyti.
O aš jau sustresavus buvau. Dar poliklinikos kardiologė prigąsdino, kad vat, būna, jog kai vaikui gerėja reikalai, tėvai tiesiog nebeveda pas daktarus, maždaug kam, jei ir taip viskas taisosi, o susizgrimba tada, kai padėt gali tik operacija.

Sveikatos visiems 4u.gif

Bet vis vien, norėčiau sužinoti, ar kam nors, buvo taip, kad vaiko širdelė sveiko pati, o vėliau, bac ir regresas prasidėjo?
Atsakyti
QUOTE(KIKE @ 2007 08 23, 14:07)
Sveika,aciu kad atsiliepei. Saunuoliai, kad viskas gerai. Pastebejau, kad jie nelabai geru prognoziu propoguoja.  Mums irgi vis sneka apie operacija ir norisi suzinoti kaip sekasi  gyventi su sia ydele ir kitiems. O is kur Jus? Mes is Alytaus. Ar tavo vaikuciui buvo kokie nors simptomai. Maniskei kol kas jokiu simptomu nera (nors gyd. sake, kad jokiu simptomu nebus matomu,tik echoskopiniai pakitimai). Pagal ka nusprende, kad jau reikia operuoti. Ar operavo, ar dare balionine plastika (prapletima)?
Tai gal tiek pirmam kartui, lauksiu atsakymo.

Labas,musu maziui buvo sie simptomai:kunelis buvo violetiniai melinas,ir baisus verkimo priepuoliai,gyd sake kad nuo deguonies trukumo,taip mums buvo pilvelio diegliai,tai del ir labai rekdavo.Ir labai pavarkdavo valgydamas,daugiau lyg nieko nebuvo,bet mums dar yra dar kelios ydos.Ojums tik ta viena ydele?O nusprende kad reikia operuoti,kad pakito kunelio spalva,ir echoskopiskai mate kad labai jau siaura arterija.Mums dejo anastomoze.Sveikatytes jusu mergytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2007 08 23, 18:00)
Mus Lankutis gydo. Kiek žinau jis kūdikius ir prižiūri. Ir pritariu Senajai, kad jis kiek keistokas...

Keista,o mums kaip tik Lankutis kaip gyd.labiausiai patiko. Dabar priziuri mus Liekiene, gera gyd. Bet Lankutis kazkaip nuosirdesnis budavo.Na gal cia kaip kam.
Atsakyti
labutis visoms
ir as jungiuosi prie jusu saunaus burio. mano mazylis taip turi sirdies yda - bendras arterinis kamienas. jau laukiam antros operacijos. su neramia sirdim vaziuojam pas Lankuti rugseji. gal kas is jusu mazyliu turi tokia problema?
Atsakyti
QUOTE(madaja @ 2007 08 28, 17:22)
labutis visoms
ir as jungiuosi prie jusu saunaus burio. mano mazylis taip turi sirdies yda - bendras arterinis kamienas. jau laukiam antros operacijos. su neramia sirdim vaziuojam pas Lankuti rugseji. gal kas is jusu mazyliu turi tokia problema?

Sveika,pas mus kaip ir rasiau ,taip pat bendras. Bet kad lb daug ydu jame. O gal gali papasakot smulkiau,ka jums operavo.Ir ka dar operuos Kaip auga vaikutis ? Nes musiskis prastai auga,mazutis toks,ir apetitas nekoks.Mes rugseji teirausimes del operacijos,neramu ka pasakys.Kaip jaucias jusu vaikutis?
Atsakyti
Sveikos,

Noriu pasigirti - mes jau trecia diena einam i lopseli. Pries tai buvo nerimas, bet, atrodo, jam ten patinka. Ziuresim toliau...
Atsakyti
Laba,
Senoji sveikinam su "išėjimu į pasaulį" - linkim kuo mažiau ligelių ir stiprios sveikatytės.
Manajai tai irgi premjera bus šeštadienį - žygiuosim į darželį.. Jaučiu siaubingą nerimą - ne dėl to, kad nepritaps - esu įsitikinusi, kad jai ten patiks, nes siaubingai puola su visais draugauti, bet būtent dėl ligų doh.gif Iki šiol bet kokia ligelė buvo siaubas baubas - tikrai saugojom, kad kuo mažiau sirgtų - tai kaip dabar reikės pakoreguoti tą savo mąstymą - kad normalu yra vaikams sirguliuoti - nes man kiekviena slogelė yra stresas schmoll.gif Vienu žodžiu, dukra darželyje linksminsis, o mamka iš proto eis dėl kiekvieno čiaudėjimo doh.gif blush2.gif
O dėl Lankučio - jis išties savotiškai bendrauja, bet niekad nepagalvočiau, kad jis gali ką nors aprėkti, nes jis man kaip tik toks taktiškas visada atrodo..
Atsakyti
Sveikos mielosios mamytės

Mano dukrytei jau 5 mėn. Mes turime 3 ydas SPD, PPD ir plaučių arterijos susiaurėjimą. Yra planuojama operacija rugsėjo mėnesį. Aš visiškai nežinau kaip pasiruošti tai operacijai, nes kai gyd. Sudikienė pasakė kad jau laikas operuotis mane ištiko šokas ir visiškai nieko nepaklausiau. Todėl nežinau ar ilgai užtrunka tokios operacijos
kiek laiko tenka gulėti ligoninėje po tokios operacijos
ar reikia turėti savų rubelių
ar reikia turėti maistelio(košelių) tokiam vaikui ar jo ten duoda
ir galų gale ar reikia ką nors duoti gydytojams ir jei taip tai kiek

Būsiu labai dėkinga jei galėtumėte man atsakyti į tuos klausimus

Atsakyti
Sveikutes,

prisijungiu ir as prie jusu gausaus burio smile.gif .Mano dukrytei 2.5m ir spali numatyta operacija. Jai PPD. Gal kam jau operavo? Parasykit man apie tai placiau, nes esu pasimetus ir nezinau kur ieskoti atsakymu i man rupimus klausimus.Pvz: koks gydytojas operavo, kiek kainavo, kiek laike ligonineje po operacijos. Mus apziurejo Lankutis, tai net nepaklausiau ar jis operuos ar ne. Laukiu atsakymu bigsmile.gif
Atsakyti
sweikutes.. prisijungiu ir as prie jusu liudnos kompanijos. turiu dukryte. wos gimus diagnozawo spd, ppd verysad.gif spd gimus 3mm buwo, dbr 5mm. gydytoja twirtina kad tai nieko tokio, nes kt blogejimo pozymiu nematyti, bet nemanau kad didejanti skylute gerai.. ar kam taip buwo. ar su tokiom ydom esat girdeje jog neprireiktu operacijos ir skylutes pacios uzsitrauktu?
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2007 08 30, 23:19)
sweikutes.. prisijungiu ir as prie jusu liudnos kompanijos. turiu dukryte. wos gimus diagnozawo spd, ppd  verysad.gif  spd gimus 3mm buwo, dbr 5mm.  gydytoja twirtina kad tai nieko tokio, nes kt blogejimo pozymiu nematyti, bet nemanau kad didejanti skylute gerai.. ar kam taip buwo. ar su tokiom ydom esat girdeje jog neprireiktu operacijos ir skylutes pacios uzsitrauktu?



Sveikos,

Jei perziuretumet visa foruma, tikrai apie tai buvo rasyta ir ne karta. Nenusiminkit, ju is tu lengvesniu pacientu.
Papildyta:
QUOTE(dianagirn @ 2007 08 30, 19:11)
Sveikutes,

prisijungiu ir as prie jusu gausaus burio smile.gif .Mano dukrytei 2.5m ir spali numatyta operacija. Jai PPD. Gal kam jau operavo? Parasykit man apie tai placiau, nes esu pasimetus ir nezinau kur ieskoti atsakymu i man rupimus klausimus.Pvz: koks gydytojas operavo, kiek kainavo, kiek laike ligonineje po operacijos. Mus apziurejo Lankutis, tai net nepaklausiau ar jis operuos ar ne. Laukiu atsakymu bigsmile.gif


Galiu pakartoti, kad perziuretum foruma. Operuos Lebetkevicius ir Tarutis. Kainos niekas nenustatineja. Gali atsidekoti tik isvykstant namo.
Papildyta:
QUOTE(Jolanta30 @ 2007 08 30, 18:56)
Sveikos mielosios mamytės

Mano dukrytei jau 5 mėn. Mes turime 3 ydas SPD, PPD ir plaučių arterijos susiaurėjimą. Yra planuojama operacija rugsėjo mėnesį. Aš visiškai nežinau kaip pasiruošti tai operacijai, nes kai gyd. Sudikienė pasakė kad jau laikas operuotis mane ištiko šokas ir visiškai nieko nepaklausiau. Todėl nežinau ar ilgai užtrunka tokios operacijos
kiek laiko tenka gulėti ligoninėje po tokios operacijos
ar reikia turėti savų rubelių
ar reikia turėti maistelio(košelių) tokiam vaikui ar jo ten duoda
ir galų gale ar reikia ką nors duoti gydytojams ir jei taip tai kiek

Būsiu labai dėkinga jei galėtumėte man atsakyti į tuos klausimus


Atsivezkit reikalingu rubeliu, maistelio (pasiulo ir ten, bet neaisku ar tiks tavo vaikui). As siandien lakoniska smile.gif, bet i kitus klausimus jau atsakiau auksciau. Sekmes.
Papildyta:
QUOTE(tera @ 2007 08 30, 16:26)
Laba,
Senoji sveikinam su "išėjimu į pasaulį" - linkim kuo mažiau ligelių ir stiprios sveikatytės.
Manajai tai irgi premjera bus šeštadienį - žygiuosim į darželį.. Jaučiu siaubingą nerimą - ne dėl to, kad nepritaps - esu įsitikinusi, kad jai ten patiks, nes siaubingai puola su visais draugauti, bet būtent dėl ligų  doh.gif  Iki šiol bet kokia ligelė buvo siaubas baubas - tikrai saugojom, kad kuo mažiau sirgtų - tai kaip dabar reikės pakoreguoti tą savo mąstymą - kad normalu yra vaikams sirguliuoti - nes man kiekviena slogelė yra stresas  schmoll.gif  Vienu žodžiu, dukra darželyje linksminsis, o mamka iš proto eis dėl kiekvieno čiaudėjimo  doh.gif  blush2.gif
O dėl Lankučio - jis išties savotiškai bendrauja, bet niekad nepagalvočiau, kad jis gali ką nors aprėkti, nes jis man kaip tik toks taktiškas visada atrodo..


Aciu. Mes einam i spec. ugdymo grupe, ten 6 vaikai, tai ir ligu, tikiuosi, bus maziau. Del viso pikto nupirkau Ribomunilio, pradesim gerti.
Atsakyti