Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Senoji @ 2007 08 10, 08:58)
Mums irgi ta pati operacija, tik yda kitokia. Jusu atveju, ji siek tiek palankesne. Operacijos labai sudetingos. Esam guleje palatoj su 13 metu berniuku, kuris turi triburio voztuvo atrezija. Yra problemu, reikia gan daznai paguleti ligonineje, bet jis toks optimistas, protingas  ir fainuolis. Man tas bendravimas labai daug dave. Jis mane ramino, sake, viskas bus gerai. (Reikia isivaizduoti, kaip trylikametis, viska pats praejes, guodzia kito vaikiuko mama).
Anglu kalba yra tikrai nemazai info, netgi pacios operacijos seka. Daro 3 operacijas - viena is karto gimus, kita po pusmecio, trecia - po keleto metu. Bet daznai kiekvienam vaikui skirtingai. 

Linkim laaabai daug stiprybes. Ir jei kas neaisku, visada rasyk, pabandysim nors taip pagelbeti.


Sveika Senoji,

Aciu uz palaikyma! Bet jauciu kad viskas tik laukia, nes iki gimdymo dar apie 1.5 sav.

Dekui uz istorija apie 13-ti berniuka, siek tiek padejo. Bet kaip jis-jam tiek metu ir jis vis dar su sia problema gyvena. Ar ji jau daug operavo? Man idomu po tiek sunkiu operaciju (Fonteno), kaip vaikai gyvena-ar nebuna atsilike ir ar visa gyvenima jiems teks operuotis ir gyventi su tokia negalia? Kada baigiasi visos kancios?
Atsakyti
Mano berniukui padare dar tik viena operacija, bet jau atrodo, kad tai niekad nesibaigs. verysad.gif Praejo trys menesiai po operacijos ir isgirdom, kad viskas kas operacijos metu buvo padaryta issiderino, susiaurinta plauciu arterija isplatejo, kepenys padidejo... verysad.gif Dabar laukia tyrimai, o toliau gal but ir operacija. Net neislaukem iki puses metu.

Lankutis apziurejo ir jam nieko nepasakius is veido supratau, kad negerai kazkas.
Teks gyventi santariskese... Esu girdejus, kad viena mergaite taip ir sulauke pilnametystes santariskese... verysad.gif
Atsakyti
IRI,stiprybes tau didziausios 4u.gif o suneliui sveikateles.baisu prisiminti tas santariskes kai tik ateini kas pusmeti pasitikrinti isplaukia visi prisiminimai apie praleistas cia dieneles :verysad:tik dziaugiuosi ,kad operacija MUM PADEJO LABAI wub.gif
Atsakyti
Sveikos Mamos 4u.gif

buvau atostogaut kaime ir labai nustebau grįžus radus šitiek prirašyta.... Ir naujų vaikučių turim ax.gif Gaila, kad kažkam šios bėdos tik prasideda blink.gif

Aš norėjau pasidžiaugt, kad mano mergytė 11mėnesių pradėjo vaikščiot. O dabar tai jau ir laksto - vargšas katinas - tik spėja slėptis lotuliukas.gif

Šiandien buvos santariškėse - tai šiek tiek nuliūdino - šiaip kaip ir viskas gerai, bet atsirado vožtuvo nepakankamumas. Nors sakė kad taip būna, bet norėtųs kad nebūtų ax.gif

Smagių atostogų sveikstantiems ir stiprybės besigydantiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iriskaks @ 2007 08 10, 19:10)
Sveika Senoji,

Aciu uz palaikyma! Bet jauciu kad viskas tik laukia, nes iki gimdymo dar apie 1.5 sav.

Dekui uz istorija apie 13-ti berniuka, siek tiek padejo. Bet kaip jis-jam tiek metu ir jis vis dar su sia problema gyvena. Ar ji jau daug operavo? Man idomu po tiek sunkiu operaciju (Fonteno), kaip vaikai gyvena-ar nebuna atsilike ir ar visa gyvenima jiems teks operuotis ir gyventi su tokia negalia? Kada baigiasi visos kancios?



Sveika,

Si yda nepataisoma, tik palengvinama. Geriau nusiteikti blogiausiam, kad po to nebutu sunku. Bet nebutinai bus labai blogai ir nereikia klausyti vien tik liudnu istoriju. Tris kartus barskinu i stala, bet mums operacijos pavyko. Buvo siokiu tokiu komplikaciju, bet mes jas isgyvenom. Turint omeny, kad praktiskai visi leliukai iki siol tos operacijos neatlaike (be musu yra tik viena mergyte), tai yra labai labai net neapsakomai smagu. Pasirodo, yra stebuklu.
Jei apie ta berniuka, tai jam dare kelias operacijas, yra sirdies stimuliatorius idetas, kuri reikia kas keleri metai keisti. Yra ir kitokiu problemu. Bet, kaip sakiau, jis yra optimistas ir labai protingas. Kadangi sportuoti negali, tai skaito daug knygu.
Maniskis protiskai neatsilikes, bet fiziskai siek tiek silpnesnis nei bendraamziai. To ir reikia tiketis.
Skaudi jusu padetis. Gal i gerai, kad as neinojau per nestuma. Bet lazda turi du galus - tu jau gali kazka suzinoti, gimdyti ten, kur geresne prieziura. O mums viskas kaip perkunas is giedro dangaus. Dar ir gime su virkstele aplink kakla. Jei butume uzdelse, butume jo jau nebetureje.

Iri,

Jums - kad jusu bedos susitvarkytu. Na,gal negyvensit jus Santariskese - juk cia jau krastutinis atvejis. Stiprybes.
Atsakyti
Sveikos mamos!

Atsilepkit, jei yra tokiu, kam dare Fonteno operacija? Pries kiek laiko ir kaip sekasi dabar?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(iriskaks @ 2007 08 16, 11:45)
Sveikos mamos!

Atsilepkit, jei yra tokiu, kam dare Fonteno operacija? Pries kiek laiko ir kaip sekasi dabar?

Aciu



Mes su kairiosios sirdies hipoplazija. Pries menesi atlikta antroji Fonteno operacija. Viskas einasi gerai, be jokiu komplikaciju (beldziu i stala...).
Suneliui rugseji jau bus puse metu. Storuliukas, gerai valgo, miega, zaidzia, zodziu - viskas, kaip priklauso thumbup.gif Vystymasis normalus, jokiu atsilikimu nematau (vel beldziu i stala...)
Tiesa, mes ne Lietuvoje, bet, manau, kad tai neturi reiksmes. Liga ir problemos visur tos pacios.
Klausk visko, kas domina.
Atsakyti
QUOTE(iriskaks @ 2007 08 16, 09:45)
Sveikos mamos!

Atsilepkit, jei yra tokiu, kam dare Fonteno operacija? Pries kiek laiko ir kaip sekasi dabar?

Aciu



Mes irgi su Fontenu. Sirdies yda - kaip ir mode parase. Suzinoti apie mus gali perskaiciusi foruma. Nemazai jau prirasyta... Jei trumpai - neblogai.
Atsakyti
sveikos mamytes. As cia dar naujoke.Isgyvenam didele beda.Sunelis turi viena is sunkiausiu ydu. verysad.gif jam greit 2m.Neoperuotas.neoperuoja,nes dar gali gyvent taip kol kas.Kaip sako musu Kardiologe iKi maximum KoKiu 6m.jam yra bendras arterinis Kamienas,gime be plautines arterijos,SPD PPD
Atsakyti
nedarasiau.Koloteraliu susiaurejimai,taip pat aortos.LT dar ne nedaro toKiu operaciju,o i uzsieni ar mus sius-nenutarta.ten taip pat nevisagaliai dievai.zodziu KieK apsilanKom SantarisKese tyrimams,tiek mus nuvilia...Kad chirurginis gydymas gali nebepadeti.bet mes visvien tiKim Kad ivyKs stebuKlas,ir musu sirduKas gyvens.atsiprasau,Kad issipleciau,bet legviau ant dusios pasidare.sveiKateles jusu vaiKuciams.
Atsakyti
QUOTE(Safyra @ 2007 08 18, 16:32)
nedarasiau.Koloteraliu susiaurejimai,taip pat aortos.LT dar ne nedaro toKiu operaciju,o i uzsieni  ar mus sius-nenutarta.ten taip pat nevisagaliai dievai.zodziu KieK apsilanKom SantarisKese tyrimams,tiek mus nuvilia...Kad chirurginis gydymas gali nebepadeti.bet mes visvien tiKim Kad ivyKs stebuKlas,ir musu sirduKas gyvens.atsiprasau,Kad issipleciau,bet legviau ant dusios pasidare.sveiKateles jusu vaiKuciams.

console.gif svarbiausia neprarasti vilties... ir čia visada būsi išklausyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teodora_31 @ 2007 08 18, 19:20)
console.gif svarbiausia neprarasti vilties... ir čia visada būsi išklausyta  4u.gif

aciu.siaip atrodo Kaip sveiKas vaiKutis,laKsto,zaidzia,tiK kad atvesusiam lupytes pamelsveja.ir tanKiai alsuoja.persalimo ligos daznas svecias.stengiames Kuo maziau apie tai galvoti.viltis,Kaip saKo mirsta paskutine.
Atsakyti