Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(zavin @ 2007 07 28, 21:12)
Sveika Mode.Mes truputėli turėjom problemų po pirmos operacijos su randeliu.Ilgai gijo ir toks labai ryškus.Po operacijos praėjus mėnesiui vienoj vietoj net supuliavo,gulėjom santariškėse,sakė kad siuliukas sudirgino odele todėl ir supuliavo.Bėdelė greit sutvarkė iš tikrujų net nereikėjo gulėt bet mes pasiprašėm ir tada buvo laisvų bokselių,nes mūsų daktarai esantys mūsų mieste pasakė kad galim net nevažiuot pas juos net nepriims.Va kaip dar būna musu Lietuvėlėj. O po antros operacijos labai greitai sugijo randelis ir problemų jokiu nebuvo.
o dėl maudimosi,tai mus išrašant pasakė kai nukris visi šašai tada jau ir galima šlapinti ir normaliai maudytis.Gal reiktu nuvešt lelių parodyt savo gydytojui?


Pirmadienio palauksim, ziuresiu kaip toliau. Toks sasiukas gale pjuvio uzsidejo, lyg guzelis pasidare ir paraude aplink
Atsakyti
QUOTE(mode_ @ 2007 07 28, 21:36)
Pirmadienio palauksim, ziuresiu kaip toliau. Toks sasiukas gale pjuvio uzsidejo, lyg guzelis pasidare ir paraude aplink

Mums kai po savaitės važiavom pasitikrint rando galiukas irgi buvo paraudęs blink.gif Tai pasirodo buvo mažas siūliukas likęs neištrauktas blink.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, Sirduku mamytes, ir man tenka jungtis prie Jusu. Turiu dukryte su sirdies ydele - plauciu arterijos voztuvo stenoze. Diagnozavo jau kita diena po gimimo, nes isklause labai stipru uzesi. Nuo 2 men. lankomes Santariskese ir vis sako, reiks operuoti, tik reikia paaugti. Nors mes vis viliames, kad gal nereiks....... nes ji visai nepanasi i serganti vaika. Dabar jau 1m. ir 3 men., bet dar vis atideda. Buvome konsultuotis pas Prof. Sirvydi, jis uzsiimine, kad gal reiketu issitirti genetiskai. Bet tik uzsiimine ir tiek, nieko konkretaus. Uzsiregistravome pas genetikus, bet pasitarus su vietine kardiologe (mes patys is Alytaus), suabejojau ar verta pas juos vaziuoti. Ji sake,kad gal bandytu atrasti koki sindroma. Gal kuri galite patarti, gal teko lankytis, o gal rekomenduojama ten vykti su tam tikrom ydom? Siaip svoris, ugis, vystymasis puikus.
Butu idomu pabendrauti ir su tokia yda turinciu vaikuciu mamytemis. As dar naujoke, nors jau pergyventa ir verkta labai daug...
Atsakyti
sveikos.
noriu prisijungti prie jūsų pokalbių, galbūt pasinaudoti patirtimi. 24 savaitės nėštumo metu pastebėjo kad vaisiaus širdelėje kažkas ne taip. Stresas, depresija ........ryt važiuoju į Vilnių pas Vankevičienę kuri turėtų nustatyti leliuko tikslesnę širdutės diagnozę. kažkaip baisoka galvoti apie ateitį, nes nieko gero nebesitikiu. ramina tik tai kad labai anksti pastebėta ir galbūt tai palengvins tolimesnį gydymą.
Atsakyti
QUOTE(liniene @ 2007 08 01, 14:12)
sveikos.
noriu prisijungti prie jūsų pokalbių, galbūt pasinaudoti patirtimi. 24 savaitės nėštumo metu pastebėjo kad vaisiaus širdelėje kažkas ne taip. Stresas, depresija ........ryt važiuoju į Vilnių pas Vankevičienę kuri turėtų nustatyti leliuko tikslesnę širdutės diagnozę. kažkaip baisoka galvoti apie ateitį, nes nieko gero nebesitikiu. ramina tik tai kad labai anksti pastebėta ir galbūt tai palengvins tolimesnį gydymą.


Su manim buvo ta pati situacija. Vaziuodama pas Vankeviciene tikejausi kad ji nuramins, pasakys, kad gydytojai Kaune suklydo, taciau.... Sirdele tikrai buvo nesveika. Kaune siule nutraukti nestuma, taciau as atsisakiau, vistik 24 savaites buvo. Yda tikrai didele, o pamate taip velai. Del tolimesnio gydymo tik tiek gerai, kad zinos jog nesveikas tai iskart vez i specialios prieziuros palata ir stebes busena, mamai tikrai po gimdymo neatiduos... verysad.gif Stiprybes jusu seimai, mes isverkem visas asaras. Dabar gyvenam laukdami operacijos... cry.gif
Atsakyti
Sveiki,
Aš važiavau į Vilnių įsitikinusi kad tikrai kažkas negerai, tik laukiau kad pasakytų konkrečiai kas yra negerai. kažkaip nusiteikiau kad viskas yra taip kaip yra ir ašaros riedėjo visą kelionės laiką. O va Vankevičienė iš karto užtikrino, kad su širdute viskas tikrai gerai visos pertvarėlės yra tokios kokios turi būtį 24 nėštumo savaitę. patvirtino, kad pilve auga vaikinas, nors jau buvo mums sakyta ta naujiena. klausiausi jos ir ašaros byrėjo. tik vakare gryžusi pajaučiau kad pilnai įtampa praėjo. su vyru atrodėme kaip ką tik gimę. mano gydytoja atsiprašė už tai kad 3 dienas turėjome prasikankinti, sakė ji nebuvo tikra ir turėjo pasiūsti į rimtą konsultaciją.
aš dabar tik galiu suprasti kaip jaučiasi mamos tokioje situacijoje, nes spėjau perskaitytri viską apie širdį ir jos ydas, apie operacijas, net medikų studijų programas skaičiau tais klausimais.
nežinau ar įvyko stebuklas, ar čia kaip visada viską reguliuoja mūsų likimas, bet tą košmarą nors trunkantį tik 3 dienas turėjau ištverti ir aš. norėčiau kad ir kitų mamyčių istorijos baigtūsi taip kaip manoji. nors tiesa dar mūsų ateityje nežinia kas laukia. bet kaip sakoma apie blogus dalykus negaliu sau leisti galvoti
sėkmės jums visoms ir motiniškos stiprybės, kuri yra pati stipriausia bigsmile.gif .
Atsakyti
Liniene, thumbup.gif naujienos!
Atsakyti
Liniene saunios naujienos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. 4u.gif

Esu naujoke. Reikalinga jusu pagalba! Esu 38sav nescia ir vaikeliui nustate tokias sirdies ydas: cray.gif

1) Triburio voztuvo atrezija;
2) PA atrezija;
3) SPD ir PPD (apie siuos dalykus jau radau info) mega_shok.gif

Prasau, kas turi kokios informacijos apie pirmuosius du punktus, parasykit, atsiuskit kur ieskot, kur galeciau pasiskaityt, pastudijot!

Dekui
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iriskaks @ 2007 08 09, 20:05)
Sveikos mamytes.  4u.gif

Esu naujoke. Reikalinga jusu pagalba! Esu 38sav nescia ir vaikeliui nustate tokias sirdies ydas:  cray.gif

1) Triburio voztuvo atrezija;
2) PA atrezija;
3) SPD ir PPD (apie siuos dalykus jau radau info)  mega_shok.gif

Prasau, kas turi kokios informacijos apie pirmuosius du punktus, parasykit, atsiuskit kur ieskot, kur galeciau pasiskaityt, pastudijot! 

Dekui 
verysad.gif



labai rimta sirdies yda. Kitaip - trikamere sirdis, desinio skilvelio hipoplazija. Angliski raktazodziai paieskai - tricuspidal atresia, hypoplastic right heart syndrome. PPD, SPD, PA atrezija yra tik kaip papildomos ydeles. Trumpai tariant, pagrindine patologija - desinio skilvelio neissivystymas, todel vietoj keturiu kameru {po 2 priesirdzius ir skilvelius} yra tik 3 - tai 1 skilvelis ir 2 priesirdziai. Reikalinga 3 etapu operacija - Fonteno operacijos. Siais laikais tos Fonteno operacijos sekmingai taikomos. pvz, tinklapyje www.lhm.org.uk galima rasti daug sekmingai operuotu vaikuciu istoriju .
Atsakyti
QUOTE(kawasaki @ 2007 08 09, 20:11)
labai rimta sirdies yda. Kitaip - trikamere sirdis, desinio skilvelio hipoplazija. Angliski raktazodziai paieskai - tricuspidal atresia, hypoplastic right heart syndrome. PPD, SPD, PA atrezija yra tik kaip papildomos ydeles. Trumpai tariant, pagrindine patologija - desinio skilvelio neissivystymas, todel vietoj keturiu kameru {po 2 priesirdzius ir skilvelius} yra tik 3 - tai 1 skilvelis ir 2 priesirdziai. Reikalinga 3 etapu operacija - Fonteno operacijos. Siais laikais tos Fonteno operacijos sekmingai taikomos.  pvz, tinklapyje www.lhm.org.uk galima rasti daug sekmingai operuotu vaikuciu istoriju .



Labai aciu kawasaki! Gal tu medike? Triju etapu operacija-kaip supratau tris kart operuos? Ir ant kiek sekmingos tokios operacijos pas mus?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(iriskaks @ 2007 08 10, 08:33)
Labai aciu kawasaki! Gal tu medike? Triju etapu operacija-kaip supratau tris kart operuos? Ir ant kiek sekmingos tokios operacijos pas mus?

Aciu


Mums irgi ta pati operacija, tik yda kitokia. Jusu atveju, ji siek tiek palankesne. Operacijos labai sudetingos. Esam guleje palatoj su 13 metu berniuku, kuris turi triburio voztuvo atrezija. Yra problemu, reikia gan daznai paguleti ligonineje, bet jis toks optimistas, protingas ir fainuolis. Man tas bendravimas labai daug dave. Jis mane ramino, sake, viskas bus gerai. (Reikia isivaizduoti, kaip trylikametis, viska pats praejes, guodzia kito vaikiuko mama).
Anglu kalba yra tikrai nemazai info, netgi pacios operacijos seka. Daro 3 operacijas - viena is karto gimus, kita po pusmecio, trecia - po keleto metu. Bet daznai kiekvienam vaikui skirtingai.

Linkim laaabai daug stiprybes. Ir jei kas neaisku, visada rasyk, pabandysim nors taip pagelbeti.
Atsakyti