Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

Sveikos,

I sanatorija isvaziuoti siais laikais sunku, bet imanoma. Priklauso nuo gydytoju geranoriskumo ir tevu uzsispyrimo. Jei vaikas serga bronchitu ir dar guli ligoninej, tai siuntimas turetu buti garantuotas (ypac pabrezus, kad vaikas turi invaliduma del sirdies ydos). Tik nereikia apsileisti, pasiskaityti ir atremti gydytojos nenora istatymais (yra internete)- del vaiku sanatorinio gydymo). O jos nelabai nori leisti, atseit, kvotu neturi. Jei nesiuncia seimos gydytojai, reikia prasyti ligonines ar kaip pas mus, Klaipedoj, konsultacines poliklinikos gydytojai. Del sirdies - duoda po operacijos ar zondavimo, tik per 6 menesius nuo gulejimo ligoninej.
Popierizmo tai pakankamai, reikia atseit reabilitacijos vietoj, o jei nepadeda (turi nepadeti smile.gif ), tai tolesnis siuntimas i sanatorija.

Nors neapsidziaugem ta sanatorija. Kita karta ir nebevaziuosim. Kazkoks tarybinis kolchozas.
Atsakyti
QUOTE(GODYTĖS-MAMA @ 2007 07 21, 12:41)
4u.gif Sveikos 4u.gif Kažkaip seniai čia bebuvau užsukus blush2.gif Mums jau 8mėn praėjo po PPD operacijos ax.gif Mergytė atrodo jaučiasi gerai ir svoris auga normaliai ax.gif Aišku yra kiek smulkesnė nei bendraamžiai, bet mūsu kardiologė tikina, kad viskas gerai ir skilvelis kuris buvo prasiplėtęs jau kaip ir normalus g.gif Et nežinau lapkričio 5 važiuosim į santariškes pasitikrinimui, tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif

Musu tokia pati beda. O gal galetumei parasyt, kaip vyko pati operacija?
Mano panelyte dar mazute, ir klausimas, ar istempsim iki dvieju metuku be operacijos. Mane domina, kiek laiko reikia gulet ligoninej, kiek paskui duoda mamai biuleteni namuose vaikuti slaugyti?
kol kas neinu i darba, bet... Jei viskas bus gerai, kiek gali buti, kazin kaip su darbu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivorykste:): 23 liepos 2007 - 12:32
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 07 23, 13:32)
Musu tokia pati beda. O gal galetumei parasyt, kaip vyko pati operacija?
Mano panelyte dar mazute, ir klausimas, ar istempsim iki dvieju metuku be operacijos. Mane domina, kiek laiko reikia gulet ligoninej, kiek paskui duoda mamai biuleteni namuose vaikuti slaugyti?
kol kas neinu i darba, bet... Jei viskas bus gerai, kiek gali buti, kazin kaip su darbu...

Sveika 4u.gif kaip vyksta operacija papasakos pats gydytojas 4u.gif Lebedkevičius man net ant popieriaus papaišė kaip viskas vyks 4u.gif Mes santariškėse praleidom lygiai 2sav. Bet mes savaitę laukėm operacijos doh.gif Va čia tai pats didžiausias stresas doh.gif PO operacijos už savaitės išleido namo su uždarytu bilioteniu doh.gif nors vaikui dar mėnesį neleido eit į darželį g.gif Tai va čia jau tariausi su savo gydytoja ir sėdėjau namie dar mėnesį 4u.gif Po operacijos dukrytė parą buvo renimacijoj. Pjūvį darė nedidelį ir po pažastim. Labai tave suprantu ir aš tą laukimą atsimenu su didžiausiu skausmu, tikrai to nenorėčiau vėl išgyvent schmoll.gif Stiprybės jums ir svekatytės 4u.gif Beje PPD skaitoma viena paprasčiausių širdelės operacijų 4u.gif
Atsakyti
Vaivorykste, mano dukryte taip pat turejo PPD - pries pat operacija buvo 1.4 cm x 2 cm skersmenys - jai taip pat buvo isspletusi desinioji sirdeles puse, bet mes besaugodamos sveikatele (rudeni, ziema, per epidemijas nesivedem i vietas, kur daug zmoniu (parduotuves), kad nepasigautu bacilu) ir besilaikydamos savo kardiologes nurodymu (kuo daugiau deguonies, t.y. buvimas kuo grynesniam ore min. po pora valandu kasdien bei kuo sveikesne ir pilnavertiskesne mityba) sulaukem 2,2 m. iki operacijos Taigi, manajai taip pat, kaip ir Godai buvo daryta operacija per soniuka - pjuvis po mentim. Mano mazoji taip pat labai sauniai sveiko - para reanimacijoj, trecia diena laisvai vaiksciojo, savaite po operacijos vaziavom namo. Biuletenis isties yra duodamas tik 2 savaitem - as praejus 4 dienoms po ligonines turejau taip pat eiti i darba - nuo sio absurdiskumo as iki siol atsitoketi negaliu (kad slaugai legaliai duodama tik 2 savaites ir kas tam slaugomam vaikui yra - paprasciausia sloga ar vaikas po sirdies operacijos schmoll.gif ), todel teko taip pat "ieskoti ivairiausiu ligu" vaikui, kad galeciau pabuti su ja dar apie menesi doh.gif Patarciau tai iskart su vaikiuko gydytoja aptarti, kad paskui staigmenos nebutu, nes man buvo sokas, kadangi tuo metu, kai man baiginejosi ligonines biuletenis, mano vaiko gydytoja atostogavo todel turejau "ant staigiuju" tartis su man nepazistamu pavaduojanciu gydytoju doh.gif
O siaip siuo metu viskas yra thumbup.gif - liepos 18 d. buvo metai po operacijos thumbup.gif Rugpjuti vaziuosim "technikinei apziurai" pas Lankuti.. Mano zuika ugio ir svorio santykiu yra virsutineje vystymosi pagal amziu kreiveje rolleyes.gif Siaip ji ir iki operacijos pakankamai neblogai vystesi - gal del to, kad taip prisiziurejom g.gif Pjuvio randukas labai minimalus - ka tik grizom is atostogu Nidoj, tai prie juros bunant praktiskai niekas net nepastebejo - bent jau nespoksojo labai biggrin.gif
Atsakyti
tera o kaip saugojat randuką nuo saulės 4u.gif Mums tai labai griežtai sakė saugoti randuką nuo saulės g.gif Randukas labai nedidelis, bet va galvoju vaikui augant didės ir jis g.gif Nors manau tokia čia ir problema kad tik širdukui būtu viskas gerai 4u.gif Tiesa mūsų PPD operuojant buvo 1,5 verysad.gif O dėl biliotenio tai man jį uždaeė tą pačią dieną kai išvažiavom iš santariškių ir ant rytojaus jau turėjau būt darbe doh.gif Tai va ir skambinau savo pediatrui iš Vilniau ir viską ji sutvarkė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GODYTĖS-MAMA: 23 liepos 2007 - 15:35
Aš tai paprasčiausiai tepiau tą randuką kremu nuo saulės (ir taip dukrytę, ypač petukus, nugarytę ir krutinę, juo tepu, kai būnam prie jūros)..
Atsakyti
GODYTĖS-MAMA, tera, aciu uz info 4u.gif

blink.gif nieko sau sistema... Vaiko i darzeli leist dar menesi negalima, o mamai jau ta pacia diena i darba keliaut... Apsurdas, kitaip nepavadinsi schmoll.gif
Na bet manau, kad ir mes kaip nors viska susitvarkysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2007 07 24, 13:05)
GODYTĖS-MAMA, tera, aciu uz info  4u.gif

blink.gif nieko sau sistema... Vaiko i darzeli leist dar menesi negalima, o mamai jau ta pacia diena i darba keliaut... Apsurdas, kitaip nepavadinsi  schmoll.gif
Na bet manau, kad ir mes kaip nors viska susitvarkysim  ax.gif

tikras absurdas schmoll.gif nors juk daug pas mus tokių įstatymų kurie su sveiku protu prasilenkia doh.gif
Gerai, kad dar maži takeliai juos apeiti palikti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teodora_31: 24 liepos 2007 - 12:19
labukas mamytes!jau seniai lankiausi cia.tikriausiai pries dvi savaites.mes jau grizom is santariskiu,po operacijos biggrin.gif .tikimes kad viskas toliau tik geres....
Atsakyti
QUOTE(mmmylinti @ 2007 07 24, 21:36)
labukas mamytes!jau seniai lankiausi cia.tikriausiai pries dvi savaites.mes jau grizom is santariskiu,po operacijos biggrin.gif .tikimes kad viskas toliau tik geres....

Labai smagu uz jus 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turejot problemu del uzgyjancio rando po operacijos? Puliuot nepuliuoja, bet labai itartinai atrodo... Kada galima maudytis iki valiai?
Atsakyti
Sveika Mode.Mes truputėli turėjom problemų po pirmos operacijos su randeliu.Ilgai gijo ir toks labai ryškus.Po operacijos praėjus mėnesiui vienoj vietoj net supuliavo,gulėjom santariškėse,sakė kad siuliukas sudirgino odele todėl ir supuliavo.Bėdelė greit sutvarkė iš tikrujų net nereikėjo gulėt bet mes pasiprašėm ir tada buvo laisvų bokselių,nes mūsų daktarai esantys mūsų mieste pasakė kad galim net nevažiuot pas juos net nepriims.Va kaip dar būna musu Lietuvėlėj. O po antros operacijos labai greitai sugijo randelis ir problemų jokiu nebuvo.
o dėl maudimosi,tai mus išrašant pasakė kai nukris visi šašai tada jau ir galima šlapinti ir normaliai maudytis.Gal reiktu nuvešt lelių parodyt savo gydytojui?
Atsakyti