Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(tera @ 2007 07 11, 16:46)
Iš mano patirties tai voko (bent jau to su adresu  mirksiukas.gif ) nereikia einant konsultacijai - atsakymas yra parašomas čia pat ir įduodamas mamai.  Voko su adresu reikia, kai jau vaikas išrašomas iš ligoninės po operacijos ar ilgesnių tyrimų (jei tam buvo paguldytas į ligoninę), kad galėtų atsiųsti a la "ligos istoriją"..


ojojoj, kaip nenorėčiau kad mums kada tokio voko prirėiktų schmoll.gif , nors visko gali būti...
Atsakyti
Uzviriau cia diskusija apie vokelius lotuliukas.gif O kaip su vokeliais be atgalinio adreso blush2.gif man si mintis neduoda ramybes, kiekviena kart vezdama vaika konsultacijai galvoju kaip cia elgtis g.gif Gal kas pasidalins savo patirtim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 07 12, 10:09)
Uzviriau cia diskusija apie vokelius lotuliukas.gif O kaip su vokeliais be atgalinio adreso blush2.gif man si mintis neduoda ramybes, kiekviena kart vezdama  vaika konsultacijai galvoju kaip cia elgtis g.gif Gal kas pasidalins savo patirtim ax.gif

ir man įdomu būtų.... g.gif kiek teko patirti čia pas mus provincijoje tokios problemos nėra, nereikia net voko ima bet kaip... ax.gif , o va klinikose, tiek Kauno, tiek Vilnaius kažkaip viskas sudėtingiau, na bent man taip pasirodė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Teodora_31 @ 2007 07 12, 11:05)
ir man įdomu būtų....  g.gif  kiek teko patirti čia pas mus provincijoje tokios problemos nėra, nereikia net voko ima bet kaip... ax.gif , o va klinikose, tiek Kauno, tiek Vilnaius kažkaip viskas sudėtingiau, na bent man taip pasirodė  blush2.gif



Tai jums sudetinga smile.gif. Siaip, nieko cia is vis sudetingo smile.gif - viskas laaaabai paprasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 07 12, 13:04)
Tai jums sudetinga smile.gif. Siaip, nieko cia is vis sudetingo smile.gif - viskas laaaabai paprasta biggrin.gif

genealumas ir yra paprastume thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teodora_31: 12 liepos 2007 - 13:29
Kas liecia pati padavima, tai anokia cia problema irnesakyk.gif bet esu girdejusi, kad neima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 07 12, 13:04)
Tai jums sudetinga smile.gif. Siaip, nieko cia is vis sudetingo smile.gif - viskas laaaabai paprasta biggrin.gif

Kas turi patirties gal ir paprasta, bet naujokams.... doh.gif Jau geriau pas vyra ginekologa nueit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 07 12, 16:23)
Kas liecia pati padavima, tai anokia cia problema irnesakyk.gif bet esu girdejusi, kad neima g.gif

NA TOKIU KURIE NEIMA TIKRIAUSIA GALIMA ANT RANKOS PIRSTU SUSKAICIUOTI. g.gif KAI GAUNA TAI IR KALBA PASIKEICIA IR POZIURIS. g.gif
Atsakyti
Ima, ima - tik esminis klausimas, kada ir kaip paduodama (čia labiau kalbant apie tuos atvejus, kai jau operacija ant nosies - tai dažniausiai kokie tai prietarai "neleidžia" prieš operaciją imti, nors ir tai visaip čia būna mirksiukas.gif ).. Ai bet šiuo atveju ir negaila, nes, jei tie mūsų genialieji kardiochirurgai, turėtų dirbti už tas "pašalpas", kurias jiems mūsų valstybė moka kaip atlyginimą, tai jų jau čia seniai nė kvapo nebebūtų, o tada jau mes mamytės mokėtume kur kas daugiau už mūsų vaikų operacijas užsienyje blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tera @ 2007 07 12, 17:58)
Ima, ima - tik esminis klausimas, kada ir kaip paduodama (čia labiau kalbant apie tuos atvejus, kai jau operacija ant nosies - tai dažniausiai kokie tai prietarai "neleidžia" prieš operaciją imti, nors ir tai visaip čia būna  mirksiukas.gif ).. Ai bet šiuo atveju ir negaila, nes, jei tie mūsų genialieji kardiochirurgai, turėtų dirbti už tas "pašalpas", kurias jiems mūsų valstybė moka kaip atlyginimą, tai jų jau čia seniai nė kvapo nebebūtų, o tada jau mes mamytės mokėtume kur kas daugiau už mūsų vaikų operacijas užsienyje  blink.gif

Tai jau taip doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.
mus pries metus laiko buvo atlikta sirdeles operacija. Diagnoze: totalinis anomalinis plauciu venu drenazas. buvo skubiai operuotas Santariskese kai buvo 2 sav. reanimacijoj pragulejom 1,5 men. ir 2 sav. skyriuje. iseidami is ligonines budami 3 men. sverem tiek kiek gime 3 kg 100 gr.
norejau paprasyti kitu mamyciu , kurios augina vaikucius po sirdeles operacijos pasidalinti savo patirtimi ir papasakoti, kaip sekasi auginti svori. kaip visa raida vystosi, ar veluoja, kaip motorika. kur einat mankstas daryti? Ar einat i baseina? gal dar ka nors darot ks jums labai padejo. Aciu
Atsakyti
Sveika Josefine.Mano dukrytei taip pa tokia pati širdies yda : pilnas anomalinis plaučių venu drenažas. Mes gimėm labai mažutės svėrėm tik 2,660 kg. Buvo atlikta operacija 11 dienų. Taip pat ilgai prabuvom renimacijoj ir skyriui. Po operacijos sunkiai ir labai po mažu augo svoris,gal dėl to kad po keliu mėnesiu labai pablogėjo sveikata ir teko 4 mėn. vėl operuoti nes susiaurėjo venos. Po šios operacijos dukrytė sparčiai taisėsi. Dabar mums 1,6 mėn. Prieš mėn svėrėmės tai sveriam tik 9,5 kg.Tai kaip mums aiškino kad tai dėl operaciju ir dar dauk duoda genai.Bet mums užtenka ir tokio svorio. Vaikščioti pradėjom vėliau nei kiti vaikai nuo 1,3 mėn. Tai tik tuo ir atsilikinėjom,o dėl šnekėjimo ir kito tai viskas normaliai.Labai dauk šneka ,ir savo kalba ir atkartoja lengvus žodelius yra guvi. Kolkas problemų neturim dėl širdelės (nusispjaunu 3 kartus ),tik po operacijos liko širdies užesys ir jau pridėjus ausi prie širdelės labai girdisi.Bet gydytojas sakė kad taip būna po operaciju ir jis nieko blogo nedaro.Mes lankom tik masažus kurie labai padeda fiziškai stiprėti. Tikiuosi šiek tiek tau padėjau atsakyti i klausimus. O kaip tavo sūneliui,kaip jam sveikatėlė,gal gali daugiau papasakoti. Kaip gydytojas sakė kad musu mažiuku su tokia yda labai mažai,tik gal kokie dešimt.Tai dabar ne aš viena busiu šiam forume su tokia yda.
Atsakyti