Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(Senoji @ 2007 06 28, 11:48)
Labas, yra daug info internete, jei moki anglu kalba. Gaila, kad nera lietuviu kalba. Man paciai buvo toks noras padaryti interneto puslapi apie sirdies ydas, bet man vienai butu per didelis darbas.
As daktarui sakau:"Tai papasakokit, kaip ten viskas daroma, gal as pati galeciau pasidaryti ta operacija" smile.gif. Juodas jumoras smile.gif.


Saunuole Senoji! Interneto puslapis apie sirdies ydas - tokia mintis yra ir mano galvoje. Galime kooperuotis cool.gif Tai butu tikrai didelis ir naudingas darbas. Tik tu ydu yra simtai rusiu, imanoma, bet ne taip paprasta apie kiekviena smulkiai pateikt info. Apie savo vaikelio sirdies yda galiu informuot - su iliustracijom, foto ir filmuota medziaga. Man neuzteko vien to zinoti, kad atidarys krutines lasta. Galvoju, kad visi tevai iki smulkmenu domisi savo vaikelio sirdies yda, tai galima ir ta informacija kazkaip surinkt g.gif Zodziu - kolektyvinis ir visuomenei naudingas darbas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(mode_ @ 2007 07 05, 11:32)
Saunuole Senoji! Interneto puslapis apie sirdies ydas - tokia mintis yra ir mano galvoje. Galime kooperuotis cool.gif Tai butu tikrai didelis ir naudingas darbas. Tik tu ydu yra simtai rusiu, imanoma, bet ne taip paprasta apie kiekviena smulkiai pateikt info. Apie savo vaikelio sirdies yda galiu informuot - su iliustracijom, foto ir filmuota medziaga. Man neuzteko vien to zinoti, kad atidarys krutines lasta. Galvoju, kad visi tevai iki smulkmenu domisi savo vaikelio sirdies yda, tai galima ir ta informacija kazkaip surinkt g.gif Zodziu - kolektyvinis ir visuomenei naudingas darbas smile.gif



Jei daryciau, tai reiktu specializuotis kazkurioje sferoje. As rinkciausi cianotines ydas, nes is tikruju, apie visas ydas reiktu laaaabai daug info. Didziausia problema - vertimai ir kad jie butu mediciniskai teisingi. Nors tai neturetu buti perdaug detalus aprasymai - tik tiek, kad tevai suprastu, zinotu, kur kreiptis ir galetu pasichatinti.
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 07 04, 21:46)
Mum irgi sake, kad rugpjūčio pradžioj skambintume. Minėjo, kad atostogaus menesį, bet kada grįš tiksliai nesakė. Man taip pat būtų idomu sužinot kada grįš.  ax.gif

Ir mums rugpjūtį...
Jau buvom susiruošę birželio mėn, nes būtų ir balandį operavę, o dabar vėl nusikelia.
Kažkokie nauji kamštukai atsiras...
Užsimiršau dabar visai, bet žaizda vėl opėja, belaukiant rugpjūčio. Merga auga, bręsta, atrodo visai sveika. Taip baisu, kad beieškodami Botalo latakų, gali rasti daugybę kitų blogų dalykų... verysad.gif
Labai šaunu, kad "audžiate" mintį apie interneto svetainę thumbup.gif padėčiau kuom galėčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ratatankė: 05 liepos 2007 - 15:11
Geras doh.gif Kaip tik užėjau šiandien į skyrelį pasiklausti, ar kas žino, kada Lankutis atostogauja, o čia kaip tik nuo vakar šis klausimas ne man vienai, pasirodo, aktualus pasidarė lotuliukas.gif
Tai kaip supratau Lankutis visą liepos mėnesį atostogauja ir rupgjūtį jau bus?
Mums jau metai po operacijos bus, tai reikia aplankyti Santariškes technikinei apžiūrai unsure.gif Ot biesas - net ir tai daryti kiekvieną kartą baisu, nors ir einam pas savo kardiologę kas tris mėnesius patikrai ir visąlaik išgirstam, kad viskas yra tiesiog puiku, atrodo jau turėtum žmogus ir priprasti...
Atsakyti
Mums jau taip pat praėjo jau metai ir keli mėnesiai po operacijos.Bet visalaika dreba širdis einant net pas savo gydytoja.Visalaika po kelis kartus klausiu kaip širdelė,kaip ji plaka,ar nepadidėjusios kepenys ir panašiai.Ji mane visalaika ramina ir sako negi tu nematai jau ant paties vaiko.Atrodo kad jai net ir nebuvo operacijos,guvi, šneka ir panašiai. Dar vis bijau atsipalaiduoti. verysad.gif
Atsakyti
Tas ir yra kad niekada negali atsipalaiduot, kad ir kiek laiko bus praėję. Mano mergytė ėmė naktį kosėt - ir pirma mintis - širdies nepakankamumas, skysčiai plaučiuose renkasi.... doh.gif Apie peršalimą, tiksliau sukaitimą, pagalvojau kai gydytoja paklausė plaučiukus ir pasakė kad karkalų nėr doh.gif

Ypatingi mūsų vaikučiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Senoji @ 2007 07 05, 15:17)
Jei daryciau, tai reiktu specializuotis kazkurioje sferoje. As rinkciausi cianotines ydas, nes is tikruju, apie visas ydas reiktu laaaabai daug info. Didziausia problema - vertimai ir kad jie butu mediciniskai teisingi. Nors tai neturetu buti perdaug detalus aprasymai - tik tiek, kad tevai suprastu, zinotu, kur kreiptis ir galetu pasichatinti.


Radau toki puslapi apie visas galimas sirdies ydas, labai aiskiai surasyta ir parodyti paveiksleliai, tik rusiskai.

Jei kam idomu, idedu nuoroda: http://www.childhear...rt-guide-a.html

Nors nuo to zinojimo tai tikrai nepalengveja... vis ieskau informacijos, skaitau ivairiom kalbom ka ir kaip operuoja, ir kaskart norisi verkti... verysad.gif
Atsakyti
man irgi tas pats kuo daugiau informacijos tuo man baisiau darosi verysad.gif
Atsakyti
Labas mamos,

priimsit tikiuosi i savo buri... verysad.gif Pries pora dienu smoge diagnoze - PPD. Nuo to laiko nesiliauju verkusi.. Pasisakem tik seimos nariams. Nenoriu uzuojautos nei sau, nei tuo labiau vaikui. Gyd sako reiks stebeti, tirti ir tikriausiai operuoti iki kol prades lankyti mokykla.
Beje, kai kurios jusu minejo kamcius, tai mums apie juos daktare pasake, kad savo vaikui to nedarytu, mat nors jau keleta metu uzsienyje placiai ta metoda taiko, bet nieks nezino, kaip ta svetimkuni toleruos organizmas po 10 15 30 50 metu.
Man vis dar atrodo, kad cia tik blogas sapnas, bet....
Jus labai stiprios, turbut ir man tokia teks patapti, juk neveltui toks skaudus isbandymas... verysad.gif

Begalines kantrybes ir optimizmo, jums mamytes ir didziausios sveikatytes musu kudikams 4u.gif
Atsakyti
Labas mamytes.Sveikateles jusu vaikuciams.As naujoke.Noreciau isilieti i jusu buri. Mano vaikui nuo gimimo isklause uzesi sirdeleje.Kiek vaiksciojom pas apylinkes gydytoja ji vis ramino kad isaugs.Aisku metai bego o uzesys niekur nedingo.Paprasiau siuntimo pas kardiologa.Pasiule dar palaukti gal dar isaugs.Bet jau pasakiau kad nebelauksiu.Kardiologe is pradziu paziurejo labai skeptiskai.Mat ant vaiko nesimato kad sirgtu/judrus,guvus,snekus/.Paklausius sirdeles labai surimtejo.Kitai dienai paskyre echoskopija.Isgirdus isvadas buvo smugis.Sirdies vostuvo anomalija/suauge dvi bures/ ir nesandarumas.Tai buvo sokas.Priklausomai nuo to kaip augs ir vystysis toliau ateityje bus reikalinga operacija.Pakolkas vaikstom pas kardiologa ir sake duos siuntima i Vilniu konsultuotis.Stai tokia musu istorija.Gal kas nors turi panasiu problemu.Prasau parasykite.
Atsakyti
QUOTE(edva @ 2007 07 08, 16:20)
Labas mamytes.Sveikateles jusu vaikuciams.As naujoke.Noreciau isilieti i jusu buri. Mano vaikui nuo gimimo isklause uzesi sirdeleje.Kiek vaiksciojom pas apylinkes gydytoja ji vis ramino kad isaugs.Aisku metai bego o uzesys niekur nedingo.Paprasiau siuntimo pas kardiologa.Pasiule dar palaukti gal dar isaugs.Bet jau pasakiau kad nebelauksiu.Kardiologe is pradziu paziurejo labai skeptiskai.Mat ant vaiko nesimato kad sirgtu/judrus,guvus,snekus/.Paklausius sirdeles labai surimtejo.Kitai dienai paskyre echoskopija.Isgirdus isvadas buvo smugis.Sirdies vostuvo anomalija/suauge dvi bures/ ir nesandarumas.Tai buvo sokas.Priklausomai nuo to kaip augs ir vystysis toliau ateityje bus reikalinga operacija.Pakolkas vaikstom pas kardiologa ir sake duos siuntima i Vilniu konsultuotis.Stai tokia musu istorija.Gal kas nors turi panasiu problemu.Prasau parasykite.

Jus musu likimo draugai console.gif mano suneliui jau 14 metu, bet sia yda diagnozavo tik pries metus doh.gif http://www.supermama...p;#entry5132748
Koks Jusu vaikucio amzius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 08 liepos 2007 - 16:14
labukas mamytes.gal yra mamyciu kurios su savo leliukais guls i santariskes siomis dienomis?mes gulames rytoj,ir tikriausiai jau greitai darys mums operacija.idomu ar bus mamyciu ten is sio forumo? g.gif
Atsakyti