Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

norejau paklausti,gal jus zinote kokiu budu daroma sirdeles operacija 3-4 menesiu amziaus leliukams?mes laukiam kada paskirs diena gultis i ligonine del operacijos,tad noreciau kur nors dar paskaitineti apie tokius dalykus g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmylinti @ 2007 06 27, 20:29)
norejau paklausti,gal jus zinote kokiu budu daroma sirdeles operacija 3-4 menesiu amziaus leliukams?mes laukiam kada paskirs diena gultis i ligonine del operacijos,tad noreciau kur nors dar paskaitineti apie tokius dalykus  g.gif



Labas, yra daug info internete, jei moki anglu kalba. Gaila, kad nera lietuviu kalba. Man paciai buvo toks noras padaryti interneto puslapi apie sirdies ydas, bet man vienai butu per didelis darbas.
As daktarui sakau:"Tai papasakokit, kaip ten viskas daroma, gal as pati galeciau pasidaryti ta operacija" smile.gif. Juodas jumoras smile.gif.

Atsakyti
Stiprybes visoms mamytems smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!
Gal kuri galetu pasidalinti mintimis ir patyrimu. Mano sunui diagnozuota aortos v anomalija, aortos v stenoze ir nesandarumas 2 laipsnio. Gal kuri susidurete su sia problema? Gal galite patarti?
rolleyes.gif
Atsakyti
Atleiskite už durna klausima man bet ar širdies užesei čia yra tas pats blush2.gif mat mums yra širdies užesiai ir dabar vaikštom pas daktare širdies kas puse metu tikrintis smile.gif nu ji sako ka dji pranyksta vaikui augant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raimonda23 @ 2007 06 29, 19:46)
Atleiskite už durna klausima man bet ar širdies užesei čia yra tas pats  blush2.gif  mat mums yra širdies užesiai ir dabar vaikštom pas daktare širdies kas puse metu tikrintis smile.gif nu ji sako ka dji pranyksta vaikui augant smile.gif


Papildyta:
QUOTE(edva @ 2007 06 30, 11:02)

NE VISI SIRDIES UZESIAI PRAEINA BEAUGANT.UZTAI IR LANKOTES KAS PUSE METU SEKIMUI
Atsakyti
labukas mamytes.gal yra tokiu paciu kaip ir mes laukianciu operacijos?jau trecia savaite rytoj skambinsim klausti ar yra vietu...kaip manot ar greitu laiku atsigulsim operuotis? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmylinti @ 2007 07 01, 13:52)
labukas mamytes.gal yra tokiu paciu kaip ir mes laukianciu operacijos?jau trecia savaite rytoj skambinsim klausti ar yra vietu...kaip manot ar greitu laiku atsigulsim operuotis? schmoll.gif

o pilnas skyrius? unsure.gif Mes turim gultis rugseji tyrimams, jei tik nebus gausybes leliuku mirksiukas.gif o siaip mes pernai vasara guledamos ligoninej laukem operacijos, tai irgi tris savaites kankinomes.... Bet kiek zinau, ta pacia diena po musu dare dar vienam leliukui rimta ir ilga operacija(musiske truko vos pora val.)...
Atsakyti
jjurgite,mes turim gultis is karto operacijai,nes tyrimai mums jau padaryti.reanimacija uzkimsta leliukais,todel neguldo musu,nes jeigu atsigultume,tai reiktu kokias dvi savaites guleti be reikalo.bet skambinomes siandien,tai sake kad per dvi savaites pasistengs padaryti vieta schmoll.gif
Atsakyti
mmmylinti - taip jau yra, ypač vasarą, - aš skambinėjausi apie 1,5 mėn. kiekvieną savaitę dėl gulimosi operuotis ir kiekvieną savaitę išgirsdavau, kad šią savaitę niekaip, o jau va kitą turėtų būti galimybė - pasiskambinkit po savaitės doh.gif Po kokio penkto tokio skambučio truputį "stogas nučiuožė" - čia pat darbe nervai nebeišlaikė - apsižliumbiau konkrečiai su nesuvaldomais pasikūkčiojimais, nes visą tą laiką gyveni lyg ant lagaminų (tai ypač aktualu ne vilnietėms), nes planuoji važiuoti į ligoninę minimum 8 dienoms su mažu vaiku, todėl kiekvieną savaitę diena prieš tą nelemtą skambutį buvo daromi generaliniai skalbimaisi, visas gyvenimas ir veikla planuojama pagal tai (darbo reikalai taip pat schmoll.gif ), o jau nekalbu apie tą įtampą visą laiką galvojant, kad va jau kitą savaitę..... Siaubas blink.gif Todėl tikrai užjaučiu mamytes, kurios šiuo metu šioj būsenoj yra ir linkiu kantrybės 4u.gif Patariu skambinti, skambinti, o jei dar kokį mėnesį viskas užsitęs - važiuokit ir tarkitės akis į akį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmylinti @ 2007 06 27, 21:29)
norejau paklausti,gal jus zinote kokiu budu daroma sirdeles operacija 3-4 menesiu amziaus leliukams?mes laukiam kada paskirs diena gultis i ligonine del operacijos,tad noreciau kur nors dar paskaitineti apie tokius dalykus  g.gif

Dėl žinojimo - ar tikrai nori žinoti visas smulkmenas kaip prapjauna krūtinės ląstą, kurias kraujagysles sujungia, kurioje vietoje širdelę pjauna, ką lopo, siuva ir pan? Man tikrai būtų užtekę žinot, kad pjūvis bus per krūtinės ląstą ir viduje viską "suremontuos"....

Gal žinot iki kada Lankutis atostogauja? Mums rugpjūčio pradžioje reikia skambint, tai nesinori atostogų trukdyt ax.gif
Atsakyti
Mum irgi sake, kad rugpjūčio pradžioj skambintume. Minėjo, kad atostogaus menesį, bet kada grįš tiksliai nesakė. Man taip pat būtų idomu sužinot kada grįš. ax.gif
Atsakyti