Įkraunama...
Įkraunama...

Širdies ydos, diagnozuotos mūsų vaikams- 2

QUOTE(loncelotas @ 2007 05 23, 14:37)
apie sportą, tai man sakė, kad laisvalaikiu, savo malonumui sportuoti galima. Tik apie profesionalų sportą teks pamiršt  ax.gif Bet šachmatus galės stumdyt  lotuliukas.gif

Mums taip pat teko atsisveikinti su didziuoju sportu verysad.gif , bet kaip pagalvoju, kas galejo nutikti varzybu metu doh.gif (vaikas irklavo)., visa gyvenima busiu dekinga sporto dispanserio gyd., kuri pries varzybas nusiunte atlikti echoskopija unsure.gif Dabar tik savo malonumui pasportuoja ir kategoriskai uzdraude visokius sunkius kilnojimus.Va tik man klausimas iskyla, kaip su prisitraukimais g.gif
Atsakyti
Taip dar mažas vaikis.Profesionalų lyga dar toli tongue.gif . Sekantį kartelį važiuojant, reikės tiksliai išsiaiškinti g.gif Šiaip Lebetkevičius po operacijos sakė, kad toliau vaikas turėtų būti augti gyventi kaip nieko nebūtų buvę. Tas perspėjimas dabar kaip tokia atsargumo priemonė
Atsakyti
QUOTE(RamuneR @ 2007 05 23, 18:17)
Jeigu kalbam apie tą pačią vaikų kardiologę dr. Ramunę Vankevičienę, tai ji dirba Vilniuje, Santariškėse.(Nežinau, gal šeštadieniais ir Kaune dirba). Galiu pasakyti, kad tai labai šaunus žmogus ir puiki gydytoja, išmananti savo darbą. Labai šilta, nuoširdi, puikiai moka su vaikučiais elgtis, viską paaiškina 4u.gif  Na va, kiek prigyriau, bet kad taip yra thumbup.gif



Labai aciu uz info, bus smagiau eiti pas ja siek tiek zinant, kokia ji. Beje, ji sestadieniais i Marijampole privacia klinika atvazineja.
Atsakyti

Vakar atlikom "technikine" - viskas neblogai smile.gif
Atsakyti
Senoji - thumbup.gif
Atsakyti
Šaunu 4u.gif Ir toliau taip tebūna bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis visoms mamytėms, smagu, kai šilta lauke ir kai vaikučių sveikatėlė gerėja. Taigi, gryžom mes iš Vilniaus-Lankutis sakė, kad operuoti dar nereikia (mūsų SPD lopukas po pirmos operacijos atšokęs šiek tiek), su tokia skylute dar galima ilgai gyventi. Na, nežinau ar čia džiaugtis, ar ne? Juk skylutė vis tiek yra? Sakė, kad jau užsienyje pasirodė kažkokie "kamštukai" tokioms nedidelėms skylutėms, tai gal ateity nereiks vaikučių operuoti su nedidelėm ydom, o tais "kamštukais" užkaišios? Na, kuriam laikui ramu, o paskui bus matyti.
Na, mūsų vyrukas jau atšventė pirmąjį gimtadienį ir yra 9900g svorio bei 79cm ūgio. Džiaugiamės, kad auga gerai.
Zavin, pati esi kaip coliukė, tai ir jūsų gražuolytė bus tokia. Nesvarbu, kad mažiukė, svarbu, kad tik sveikutė būtų.
O dėl atsilikimo nuo bendraamžių- tai ir mes atsilikome: nesėdėjo laiku, ir ant pilvo nenorėjo gulėti, bet dabar jau užlipa ir ant fotelio, nuo jo-ant stalo,-tik spėk gaudyti. O vaikščioti vienas dar bijo, nors paeina, kai mato, kad galės į ką nors atsiremti. Nemanau, kad kiti turėtų reikšti savo nuostabą, jog po tokių operacijų vaikučiai viską daro vėliau-jeigu būtų jie išgyvenę tiek, kiek mes, nesistebėtų, o džiaugtųsi kiekvienu pasiekimu.
Atsakyti
Laba diena visoms. Mano vaikiuką išoperavo kai jis buvo 5 parų, nes nuvežę į santariškes ir padarę tyrimus rado, kad susiaurėjusi kraujagyslė, kuri tiekia kraują apatiniai kūno daliai. Be operacijos vaikas būtų miręs... Išbuvom santariškėse dvi savaites, teks grįžti po pusės metų, tikriausiai reikės dar dviejų operacijų.

Tik labai neramu, kad vaikas sunkiai ir mažai valgo. Lebetkevičius sakė, kad tai dėl širdelės, ir sutvarkius pagrindinę bėdą bus geriau.

Stoviu prie jo su buteliuku ir kai tik atsimerkia, maitinu smile.gif .

Labai patiko Santariškių personalas. Lebetkevičius lankėsi kasdien, net šeštadieniais. Po savaitės važiuosim pas Lankutį pasitikrinti, tikiuosi nieko blogo neras.
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 05 31, 13:31)
Laba diena visoms. Mano vaikiuką išoperavo kai jis buvo 5 parų, nes nuvežę į santariškes ir padarę tyrimus rado, kad susiaurėjusi kraujagyslė, kuri tiekia kraują apatiniai kūno daliai. Be operacijos vaikas būtų miręs... Išbuvom santariškėse dvi savaites, teks grįžti po pusės metų, tikriausiai reikės dar dviejų operacijų.

Tik labai neramu, kad vaikas sunkiai ir mažai valgo. Lebetkevičius sakė, kad tai dėl širdelės, ir sutvarkius pagrindinę bėdą bus geriau.

Stoviu prie jo su buteliuku ir kai tik atsimerkia, maitinu  smile.gif .

Labai patiko Santariškių personalas. Lebetkevičius lankėsi kasdien, net šeštadieniais. Po savaitės važiuosim pas Lankutį pasitikrinti, tikiuosi nieko blogo neras.

Kažkas čia panašaus kaip pas mus buvo-aortos koarktacija? Jei taip, tai mums užteko vienos operacijos. Ar pas jus dar kitų problemų yra? Sveikit, valgykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iri @ 2007 05 31, 14:31)
Laba diena visoms. Mano vaikiuką išoperavo kai jis buvo 5 parų, nes nuvežę į santariškes ir padarę tyrimus rado, kad susiaurėjusi kraujagyslė, kuri tiekia kraują apatiniai kūno daliai. Be operacijos vaikas būtų miręs... Išbuvom santariškėse dvi savaites, teks grįžti po pusės metų, tikriausiai reikės dar dviejų operacijų.

Tik labai neramu, kad vaikas sunkiai ir mažai valgo. Lebetkevičius sakė, kad tai dėl širdelės, ir sutvarkius pagrindinę bėdą bus geriau.

Stoviu prie jo su buteliuku ir kai tik atsimerkia, maitinu  smile.gif .

Labai patiko Santariškių personalas. Lebetkevičius lankėsi kasdien, net šeštadieniais. Po savaitės važiuosim pas Lankutį pasitikrinti, tikiuosi nieko blogo neras.

Aš irgi su savo mergyte turėjau daug bėdų dėl valgymo. Nuo antro mėnesio suvalgydavo 30-40ml kas 3val, o kartais tik kas 6val doh.gif Po operacijos irgi nebuvo gerai - valgydavo kaip žvirbliukas. Dabar, kai jau kerta košes, pienuko vis tiek negeria - tik kai miega įsiūlau (mieganti man visada daugiau suvalgydavo). Juokaujam su vyru, kad mūsų vaikas ne pieninis lotuliukas.gif
Jau rašiau ne kartą, kad guodžia tai, jog ir ūgis ir svoris maži - vaikas yra proporcingas mirksiukas.gif

Tikrai džiaugiuos, kad operaciją vaikutis atlaikė thumbup.gif
Valgykit ir aukit thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loncelotas: 01 birželio 2007 - 09:21
Ateinu čia dažnai paskaitinėju ax.gif ir vis pasidžiaugiu ,kad viskas gerai ir visi sveikstat wub.gif
O mes tai rudeniop turim važiuot pasitikrint ax.gif ,bet kai pagalvoju vis, tai toks nerimas pradeda imt ,bet tikėkimės ,kad viskas bus gerai smile.gif .
Skaičiau ,kad rence lėlytė dar nevaikšto , tai mano irgi pradėjo eit tik 1,2mėn. smile.gif,bet mes vis dar nekalbam,tik tete ,mama ir savo paukščių kalba lotuliukas.gif ,tai aš irgi nurašau viską ligai ,narkozei ir t.t. ax.gif

Sėkmės visiems ir aukit sveikučiai ir didučiai wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedreee @ 2007 06 01, 09:26)
Ateinu čia dažnai  paskaitinėju  ax.gif ir vis pasidžiaugiu ,kad viskas gerai ir visi  sveikstat  wub.gif
O mes tai rudeniop turim važiuot pasitikrint  ax.gif ,bet kai pagalvoju vis, tai toks nerimas pradeda imt ,bet tikėkimės ,kad viskas bus gerai smile.gif .
Skaičiau ,kad rence lėlytė dar nevaikšto , tai mano irgi pradėjo eit tik 1,2mėn. smile.gif,bet mes vis dar nekalbam,tik tete ,mama ir savo paukščių kalba  lotuliukas.gif  ,tai aš irgi nurašau viską ligai ,narkozei ir t.t. ax.gif

Sėkmės visiems ir aukit sveikučiai ir didučiai  wub.gif  mirksiukas.gif



Tai dar visai normalu, kad nekalba. Maniskis 2,5 metu dar pauksciuoja, nors jau jungia po du-tris zodzius. Kitas sveikas vaikas tik triju pradeda delioti zodelius.
Atsakyti