Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenukai. Viskas apie juos.

QUOTE(Rosemary @ 2009 02 21, 16:13)
Problema nera paciam lankelyje, bet kauselio dydije. Is principo, vielos ilgis priklauso nuo kauselio dydzio wink.gif
Nesutinku. Vielos ilgis priklauso ne tik nuo kaušelio dydžio, bet ir nuo jo formos (juk liemenėlės skiriasi ne tik dydžiais). Būna (man - dažnai), kad kaušelyje net laisvos vietos yra, bet iš šonų krūtinės jis neapima - t.y. lankelis neapima krūtinės - netinkama forma, o ne per maža liemenėlė.
Atsakyti
kamputyje, kai ilgiau pagalvojau, sutinku smile.gif Pati pastaruoju metu nupirkau liemenele, deja, kai atkeliavo, pasirode, kad viela neapima visos krutines. Atidziau pastudijavus liemenuka pastebjau, kad siaip lankelio ilgis gal ir butu geras, tik jis buvo per stipriai uzriestas i virsu ir bagesi ne po pazastimi, o man taip yra patogiausia. Todel sutinku, kad buna skirtingos formos.
Bet tas faktas tikrai nekeicia mano komentaro del dydzio, parodyto VS nuotraukoje, apie kuria mes kalbejome smile.gif
Atsakyti
Pritariu smile.gif , VS laabai mėgsta įsprausti savo manekenes į per mažas liemenėles, kad gautųsi kuo didesnis push up efektas ir toj nuotraukoj tikrai per maža liemenėle...
Atsakyti
na, niekad man taip nera buve, bet ga reiktu paziureti, kad tiesiog netinkamo dydzio liemenele matuojies g.gif galbut per maza per apimti, todel ir trina
Atsakyti
O gal kaip tik per didele per apimti? Irgi taip gali buti smile.gif Nes jeigu per didele, liemenele neguli vienoje vietoje, gali slinkti i sonus, virsu ar zemyn ir todel trinti.
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2009 02 21, 16:00)
Kaip tai neturi? Turi. Net patikrinau ką tik ir turimas, ir jų puslapyje. Tiesa, pas juos yra kategorija liemenėlių be lankelių, bet ten siūlo tik 13 modelių.



Turiu vieną VS liemenėlę be lankelių. Fantastinė thumbup.gif Ir gražiai sukelia ir patogi thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aula @ 2009 01 22, 22:51)
Aga , pas mane 90 proc tik latvisko trikotazo, nu man jie labai grazus  ax.gif tai ir nusiperku daznai. Na siandien pasiule ispaniska , nusiprikau . Ziuresim kaip bus.

ir da kas idomiausia, turiu baltarusiska, uz kuri labai nedaug mokejau, ir jis man labai tinka, jokiu zymiu nuo lankelio  smile.gif
Negi tikrai cia latviskam liemenuke problema bus? g.gif  g.gif  g.gif



Man atrodo, kad latviško trikotažo liemenėlės yra pamažintos, bent jau ''Lauma" tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Rosemary @ 2009 02 21, 12:34)
aula, ir kaip su VS? Kokie ispudziai? As neturiu VS nei vieno, nes visu pirma - menkas dydziu pasirinkimas, antra - kai pasiziuriu i nuotraukas, 90% modeliu turi per mazas liemeneles, o tai visiskai nevilioje pirkti...



Neturiu zodziu..... Kazkokia fantastika, nu nebezinau kaip cia isgirt smile.gif
Gal ir nebuciau ryzusis nusipirkt, bet drauge, gyvenanati JAV paklause ko noreciau gimtadienio proga. Mano dydis pagal latviskus 75-80 D, o is VS issirinkau 36D. as be galo patenkinta!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o kodel sakai, kad menkas pasirinkimas?
Papildyta:
QUOTE(kamputyje @ 2009 02 21, 15:31)
Spėju, kad lankelis per mažas krūtinei, jos neapglėbia, dėl to galiukas i ją remiasi ir duria. Vaizdinės priemonės neradau, bet kažkas panašaus į tai (tik čia victoria's secret reklaminė nuotrauka, tad visa ta problema labai nežymiai matosi):
user posted image
Jei problema tokia, tai reiktų dairytis į tokius liemenėlių modelius, kurie plačiai apima krūtinę:
user posted image
Aš irgi buvau keletą kartu aptrinta  ir apibadyta biggrin.gif , kadangi mano krūtinės ląsta siaura, krūtinės dydis vidutinis (b-c), o forma tokia, kad lankelio jai apglėbti reikia nemažo, tad liemenėlės reikia paieškoti...


Super, tikrai taip ir buvo, kaip pirmoj nuotraukoje thumbup.gif
Vistiek dar negaliu atsigaut , kad tiek metu prireike kad issirinkciau normalius liemenukus doh.gif
O ir musu parduotuvese nieko nepatariancios pardavejos dirba....
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2009 02 21, 17:27)
Nesutinku. Vielos ilgis priklauso ne tik nuo kaušelio dydžio, bet ir nuo jo formos (juk liemenėlės skiriasi ne tik dydžiais). Būna (man - dažnai), kad kaušelyje net laisvos vietos yra, bet iš šonų krūtinės jis neapima - t.y. lankelis neapima krūtinės - netinkama forma, o ne per maža liemenėlė.



Visiskai pritariu drinks_cheers.gif Užsisakiau liemenėlę iš internetinio psl. Dysis atitiko, o forma visiskai netiko, lankelis buvo tikrai per toli, po pazastim doh.gif
Atsakyti
visada juos išimu - tuos metalus.
Atsakyti
Netrina, ir jų neišiminėju, nes man tada liemenėlė nieko nelaiko doh.gif
Atsakyti
niekada nera trynus nebent dydis buna per mazas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2010 08 20, 23:39)
visada juos išimu - tuos metalus.

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti